Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[zamítnuto] Jezdecký vlk

4 posters

Goto down

 [zamítnuto] Jezdecký vlk Empty [zamítnuto] Jezdecký vlk

Příspěvek pro iliarcz Fri May 08, 2015 7:00 pm

1. Malcolm Merlyn

2. Jízdní vlk (Na pláži Norman jsou dva tihle vlci) http://www.wowhead.com/npc=79755/savage-warwolf#screenshots (nejvíce se jim podobá tento model)

3. Jméno: Jízdní vlk Koncilu

4. Žádné unikátky nevlastním

5. Byla už téměř noc. Malcolm se rozhodl že se podívá na aktivity koncilu. Šel přes pláž Norman. Bylo šero a on se schovával v křoví takže ho nikdo nezahlídl. Najednou uviděl v dáli siluetu nějakého orka jsak bičuje vlka. Rozhodl se že se na to půjde podívat. Když k siluetám došel uviděl jak ork bičuje podvíživeného vlka. Tiše vyřkl zaklínadlo (Curse of Agony). Ork upustil bič a začal se svíjet v nekonečné agónii. Malcolm pak vytáhl svůj meč lovce démonů a zabodl orka. Vlk začal na Malcolma vrčet (vlk utéct nemohl protože byl svázaný). Malcolm vytáhl z brašny svou svačinu kterou měl na cestu a hodil ji vlkovy. Ten ji ihned snědl a chtěl něco dalšího. Malcolm tedy odvázal vlka od stromu a začal se s ním plížit pryč (byla už hluboká noc takže je nidko neviděl). Po chvíli dorazili na pláň. Malcolm uviděl spícího talbuka. Vlka tedy uvázal ke stromu a šel k talbukuvy. Vytasil svůj meč a zabodl ho. Talbuk už ani nevyjekl. Pak došel pro vlka a nechal ho sníst talbuka. Vlk už hlad neměl a vypadalo to že si Malcolma oblíbil. Malcolm se na něj zkusil posadit a vlk se nechal. Když viděl že se s vlkem spřátelil odjel s ním do Zamlžených Vrchů.
iliarcz
iliarcz
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

 [zamítnuto] Jezdecký vlk Empty Re: [zamítnuto] Jezdecký vlk

Příspěvek pro Tattoo Fri May 08, 2015 8:06 pm

Jako bývalý hráč Hordy (řekněme, že v tom vidím jistou spojitost s vlky a Koncilem) s tvým výtvorem nejsem spokojený. Nemyslím si, že chceš "hodně" vlka, myslím, že to je něco jako "Promiňte sepsal jsem to rychle, ale snad mi to dáte, jdu jíst ahoj". Takhle unikátky nevypadají. Přece, když něco chci, tak do toho dám sakramenskou šťávu.

Poznámka:
a) Není to pravidlem, ale Koncilští jezdci i navzdory tomu, že jde o zblblé záporáky by, dle mého názoru, nelinčovali své vlky. (Démon, snad možná, ale to už by z 92% bičoval felwolfa) Je to Horda se špatnými úmysly, ale pořád inteligentní rasa a Jezdci, jakožto armádní složka, patří mezi elitu. Bez kompromisně.

b) Alespoň z tvého nicku dedukuji, že jde o rasu Člověk. Jezdci své vlky od mala učí k tomu, aby chránili to, s čím pozitivně přijdou do styku a lovili to, na co lovci ukáží. Cokoliv jiného, je pro ně a své jezdce potencionální hrozba a automaticky je to dostává tzv. do otáček. Tím chci apelovat na to, že když pro vlka zabiješ talbuka a myslíš, že se půjde nejdřív nažrat, půjde primárně nejdřív po tobě. Jsi hrozba a máš pach nepřítele. [logicky]

c) Do třetice všeho dobrého - Příběh jsi odflákl. Doporučuji potrénovat a učit se. :-)


K závěru. I když to nedává smysl, je to haluz a vypadá to hnusně. Vlk (nemyslím vlka, ale vyšlechtěného vlka Hordy aneb jízdní vlk) by mohl být mountem člověka. Uvažoval jsem nad tím a pár teorií je, ale v tomhle případě vás snad místo uniqu čeká kill. Peace.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

 [zamítnuto] Jezdecký vlk Empty Re: [zamítnuto] Jezdecký vlk

Příspěvek pro Llothar Fri May 08, 2015 8:08 pm

Jen doplnění.. ti vlci tam už nejsou. Má je Horda ve svém táboře v Argetlisu. - omlouvám se.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

 [zamítnuto] Jezdecký vlk Empty Re: [zamítnuto] Jezdecký vlk

Příspěvek pro iliarcz Fri May 08, 2015 10:36 pm

Dobře. Asi máte pravdu je to docela odfláknutý ... Ale no co se dá dělat. Aspoň teď vím v čem se mám zdokonalit.
iliarcz
iliarcz
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 03. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

 [zamítnuto] Jezdecký vlk Empty Re: [zamítnuto] Jezdecký vlk

Příspěvek pro Ardaren Mon May 11, 2015 8:22 am

Tedy, zde nezbývá nic jiného než... zamítnuto.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 31
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

 [zamítnuto] Jezdecký vlk Empty Re: [zamítnuto] Jezdecký vlk

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru