Námořní krčma U Odpadlice

Goto down

Námořní krčma U Odpadlice

Příspěvek pro Xandria za Thu May 21, 2015 11:23 am

Zdravíčko Smile  jak nadpis napovídá, je to podobná žádost té která už tu byla řešení před pár měsíci, u stejné postavy a na stejném foru. Krásná, atmoferická hospůdka u odpadlice je zalitá lávou a vše co se z ní dalo odnést (A věřte že Dimitri by odnesl i základy kdyby měl dostatek času!) se naložilo na loď Odpadlici a odvezlo za novými zítřky do Argetlisu, kde snad bude moct její odkaz pokračovat dál. A nutno říct a tady ...

"Milý deníčku

Je to už několik dní co se zhroutil můj domov bez šance na nápravu. Sopka bouchne každou chvílí, poslední co se mi podařilo udělat pro zbytky domova bylo zachránit Chloupka, tu kočku co chytala neplatící zákazníky u mé milované hospůdky ... ah. Moje hospůdka, puká mi srdce jen při té samotné myšlence že je konec. Byla jsem od ní jen pár dní a už jsem se cítila šílená, unavená a bez bezpečí a zázemí. Nedokázala jsme se nikde chytit a jen přešlapovala a seděla. Že by práce v hospůdce bylo to co mě naplňuje? Nebo je to něco jiného? Právě se plavíme k Argetlisu. Zářivé a bílé město. Vlny houpou lodí a vše vypadá tak klidně. Skoro bych při tom všem kolíbání a tichu uvěřila, že žádný Koncil není. A tak jsem dostala nápad, co kdybych otevřela hospůdku na své lodi? Možná by to příjemné houpání mohlo způsobit že ostatní také zapomenou na své starosti? Mohlo by to opravdu fungovat? Budu si o tom ještě muset promluvit s panem Kuňkinsem, ale .. která hospůdka dokáže odplout se svými zákazníky v případě nebezpečí do bezpečí? A .. když budou zase očumovat kolem chundelatí a různí bzučiví čmeláci zákona ... může se hospůdka na chvíli projít ... to nezní tak špatně ...". Xandria odložila brk a zadívala se na kývající se lampičku v její kajutě. Venku bouřily vlny, ale skrz tlustý trup zněly jen jako příjemné šumění. Na palubě nad ní bylo slyšet halekání posádky. Zavřela svůj deníček, který začala pokládat i za lodní deník i přes protesty pana Kuňkinse a svalila se na zem vedle postele a hlavu si podložila polštářem. Hospůdka na lodi .. rozhodně si o ní nechá zdát ...

Taaaakže myšlenka je podle textu jednoduchá. Jedná se o druhou verzi její malé hospůdky, ale tentokrát na něčem mobilnějším co jí uchrání od dalšího zničení Smile Vlastně s tím pak ke mě přišel nápad který jsem tak nějak bokem probíral na chatu a pak i s Dreamkačerem a který by mohl být užitečný pro ostatní vlastníky lodí. A to, že by se mohly lodě trošku rozšířit tím, že by se bokem někde naspawnilo jenom podpalubí (možná nějakej způsob je aby to vypadalo jako podpalubí) a to by se používalo pro spawn a takové věci a vedly by do něj portovací dveře. Výhoda by byla že tohle podpalubí by se nehýbalo když by se přesouvaly lodě a lodě by byly trošku větší a nabízely by třeba větší množství místností než jen ty 2 (u jiných typů možná trošku víc). Jestli by to šlo byl bych velice šťasten jestli ne, co se dá dělat .. budu přemýšlet dál Smile

Děkuju za případné přečtení zhodnocení Smile
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Re: Námořní krčma U Odpadlice

Příspěvek pro Amaroth za Thu May 21, 2015 11:55 am

Po technické stránce maličkost, kterou by mělo umět zvládnout libovolné GMko, které maximálně není líné otevřít nějaký z návodů. Takovéto lodě by nemusely být ani v noggitu. Takže stačí jen kačera nebo někoho podobného přemluvit.
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Thu May 21, 2015 11:58 am

Super Smile já se s ním o tom bavil a dohodli jsme se že to radši mám lípnout na forko aby se o tom vědělo a všecko bylo oficialní a tak. Část jsme toho už odRPili kdy Arthor a Dimitri vyráběli další lavice a nábytek a tak. Dělali dveře a na podobných šaškárnách pracují Smile
Xandria
Storyteller
Storyteller

Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tattoo za Thu May 21, 2015 4:56 pm

Už i ta krčma na souši na mě udělala dojem a z tohodle mám taktéž pozitivní pocit Smile Je dobře, že se snažíš "uvést a držet" tu starou dobrou profesi (tím myslím celou RP ekonomiku). Chce to ještě pár takových lidí s rozumem.

Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Thu May 21, 2015 5:02 pm

Děkuju Smile Noooo krčma na souši. Rozhodně jsme jí plánovali, a zrovna tu stejnou malou hospůdku jako předtím (Nemůžu si pomoct ta se fakt Alastorovi a Amovi pomohla ta byla boží jako sviň), ale brání v tom RP. Xandria prostě nevěří s tou rozhádaností že tu válku vyhrajou a pohřbívat další hospůdku, to si počká až bude někde klid Wink a tohle je navíc ke všemu něco nového a je to výzva. Já jen doufám že si udržíme standart a nezklame to Smile
Xandria
Storyteller
Storyteller

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Příspěvek pro Xandria za Thu May 21, 2015 5:15 pm

Rozhodně toho chci využít že jestli bude Argetlis moc kušnit na příliš oplzlé, zvrhlé, hlasité, nezákoné aktivity zákazníků tak zvedneme kotvy a popojedem do mezinárodních vod! Very Happy a pirátů se bát nemusíme, vzhledem k tomu co se do hospůdky vždy slejzalo ... žoldáci, vrazi, zlosyni, zloději, potvoráci, humusáci, santusáci ... a to všechno šlo rozeznat jen po bližším ohledání tak mečů u nás bude dvojnásobek na metru čtvereční Very Happy
Xandria
Storyteller
Storyteller

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: