[schváleno] Syllaen - Šaty mnoha jmen

Goto down

[schváleno] Syllaen - Šaty mnoha jmen

Příspěvek pro Zaeyna za Sat May 23, 2015 9:48 pm

Poznámka: Ve jménech částí setu se nachází jména postav ze serveru, ode všech mám k jejich použití svolení.

1. Postava: Syllaen

2, 3. Set z následujících předmětů a jejich popisky:

1) http://www.wowhead.com/item=28804/collar-of-chogall

Název: Úsměv Xandrie
Popis: V ryšavém údolí, tam kde dvě modré tůně hučí, z úsměvu sluníčko, ona tobě půjčí.

2) http://www.wowhead.com/item=30925/spaulders-of-the-torn-heart

Název: Vůle Kayrean
Popis: Tvá vůle mi vždy pomůže, zasáhne tam, kam již nikdo nemůže.

3) www.wowhead.com/item=28578/masquerade-gown

Název: Srdce Leanie
Popis: Tvé srdce patří jen mě a já si toho cením. Svého část ti mohu pouze dát, tím se však naše láska nemění.

4) http://www.wowhead.com/item=28508/gloves-of-saintly-blessings

Název: Křídla Havrana
Popis: Každý létat chtěl by umět, tomu světu uletět. Letec křídla míti musí, aby mohl vzletět.

5) http://www.wowhead.com/item=28742/pantaloons-of-repentance

Název: Kroky Lumiére
Popis: Její kroky jsou ti známy, avšak velmi tiché jsou. Jednou její moc tě zmámí,  poté staneš se bezradnou.

4. Žádné nevlastním.

5.
V poslední době je událostí na souostroví stále více a o nebezpečí není nouze, díky čemuž se může stát, že rychle zapomínáme na ty, které jsme znali a padli v bitvách, protože je rychle nahrazují další...

Jednoho rána se Syllaen probudila a začla pod postelí šmátrat levačkou a hledat urnu s popelem již dávno spálené osoby, avšak po chvíli si uvědomila, že popel byl rozprášen na ostrově Exodus, který byl zničen mocí tamnější sopky. Pochopila, že její paměť v této době zapomene na mnohé a proto se rozhodla. Ihned se vydala napříč Argetlisem a vyhledala švadlenu, kterou požádala, aby ji navrhla různé druhy šatů, které sama nabízí, avšak zavděčit se Syllaen se zdálo nemožné.

Když už se švadlena zdála být zoufalá, tak naštěstí přišel na pomoc zdejší koželuh a poupravil jeden návrh, který se Syllaen alespoň trochu zamlouval. Půlelfce se zablésklo v očích, jakmile návrh jejích budoucích šatů uviděla a usmála se. Poručila švadleně, aby šaty ještě trochu přikrášlila a doplnila drobnosti a poté jen dodala čtyři slova: "To jsou ty pravé. "

Po namáhavém dni vybírání těch pravých šatů vstoupila na palubu lodě, která teprve nedávno zakotvila v Argetlisu, rozevřela knihu, kterou jako vždy ností v kožené tašce u pasu, uchopila brk levou rukou, namočila jeho špičku do inkoustu a téměř nečitelně začala psát na poslední prázdné listy knihy:

"Xandrie, tobě věnuji svůj límec, děkuji ti za tvé moudré rady a trpělivost. Nechť je límec pojmenován po tobě a tvému úsměvu, který se na tvé tváři téměř pořád nachází.

Kayeran, tobě věnuji své nárameníky, za to, že jsi mě vždy byla oporou a pomohla jsi mi po tvrdém pádu na zem znovu vstát.

Leanie, tobě věnuji svou róbu, jako důkaz mé lásky k tobě, nemohu ti dát celé své srdce, jelikož je již rozděleno mezi mnohé i mezi ty, kteří už nežijí.

Havrane, tobě věnuji své rukavice, protože jsi jeden z mála v Argetlisu, komu mohu věřit, proto je pojmenuji podle tvých křídel a doufám, že ti je v blízké době nikdo neukradne.

Lumiére, nejspíše znám jen část tvého skutečného já, avšak když jsem tě potkala, pomohla jsi mi dostat se z jedné z těch nejtěžších situací, co mohou v životě nastat. Děkuji ti, i když už nejsi mezi námi, navždy zůstaneš v našich srdcích, věnuji ti své kalhoty. "

Noc Syllaen téměř probděla a jak vysvitlo slunce, popadla pár věcí ze své sbírky, které by mohly posloužit na výrobu šat a rychlým krokem je donesla ke švadleně. Mile se na švadlenu usmála, beze slova před ni věci položila a znovu se vydala pryč. Poté znovu navštívila loď kotvící v přístavu, ulehla do houpací sítě a usla se spokojeným výrazem na tváři.

Naposledy upravil Amaroth dne Tue Jun 02, 2015 5:39 pm, celkově upraveno 6 krát (Reason for editing : Všechny itemy v setu změněny na itemy bez efektů, poupravení příběhu kvůli headce.)
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 82
Postavy : Syllaen

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: [schváleno] Syllaen - Šaty mnoha jmen

Příspěvek pro Zaeyna za Tue Jun 02, 2015 8:38 am

Kompletní set zaměněn za jiný bez efektů, kápě zaměněna za límec, jak v setu, tak v příběhu.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 82
Postavy : Syllaen

Návrat nahoru Goto down

Re: [schváleno] Syllaen - Šaty mnoha jmen

Příspěvek pro Amaroth za Tue Jun 02, 2015 5:39 pm

V této podobě schváleno, vyjdou tě na:
hlava - 1,5g
ramena - 1,5g
róba - 2,15g