Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horda a chary

+3
Esaias
Kelran
Tančící noha
7 posters

Goto down

Horda a chary Empty Horda a chary

Příspěvek pro Tančící noha Thu Jun 18, 2015 12:20 pm

Moji milí, devět let rpím hordu, a tak tomu je i teď u vás, ovšem narazil jsem na několik mně nejasných věcích. Budu hrozně rád, pokud mi je vysvětlíte, pomůžete mi je ukamenovat a nebo tento můj dotaz povede k jejich předělání.

1) Jeden by pomalu jásal, že si zahraje priesta, nebo šamana, avšak ona je to pravda jen z části. Nejdříve ten šaman. Jsou tady talenty, ne full, ale jsou. Pokud to teda rozlišujeme, pak by bylo fajn využít potenciálu charakteru, role, postavy... Šaman caster neexistuje, všechny equipy jsou dělaný na enha šamana - tenhle problém se ze značné části dotýká i druidů.

2) Voodo kněz by neměl být knězem svatým. A zase je zde velice ochuzený potenciál, který se nabízí. Shadow kněz je pryč. Dají se nastavit spelly, určitě by byl voodo kněz jako míchanina například šmanských spellů a shadow spellů mnohem zajímavější, než-li jen jako trollská napodobenina holy priesta. To je jak církev a iknvizice "věříš v křesťanského boha jinak nežiješ" - " jsi trollský kněz? buď jsi svatý trollský kněz uctívající víru stejnou jako uctívají lidé, nebo nejsi trollský kněz.."
Tančící noha
Tančící noha
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 13
Age : 30

http://libatradost.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Kelran Thu Jun 18, 2015 1:40 pm

*To je jak církev a iknvizice "věříš v křesťanského boha jinak nežiješ"*
To zde dost nefunguje. Spíše vůbec.
Kelran
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 27. 04. 14
Age : 29
Postavy : Kupa mrtvých hereticu.


Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Esaias Thu Jun 18, 2015 1:46 pm

Mno podle mě, co se voodoo týče, tak bohatě stačí shadow priest classově. Podle mě je stejně většina voodoo spellů taková, že by systémově dělat ani nešly a jsou primárně pro rpení na emoty.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Amaroth Thu Jun 18, 2015 3:31 pm

1) Equipy nejsou dělané na cementa. Všechny itemy ve hře mají staty přidělované čistě podle tabulek a jsou společné pro danou kategorii a kvalitu itemu, tzn. úplně všechny bílé leather chestky dávají úplně stejné staty a mají stejné množství socket slotů. Je to tak zcela záměrně, aby lidi nelovili jen staty a nás to nenutí dávat do hry tolik rozličných setů jen kvůli jejich statům (tady mě neber špatně, nechci tím říct, že je cílem mít ve hře méně setů, jen je cílem jich tu nemít zbytečně hodně jen aby si každý class našel pro sebe statově vhodnou výstroj). Spelly a talenty jsou přizpůsobeny takto postaveným itemům. To znamená, že i když neexistují leather itemy zaměřené např. na spell power, lze zcela v pohodě plnohodnotně hrát ele/resto shamana a osobně jsem si za oba v PvE vedl myslím že docela slušně, když jsem je testoval.

2) Stínové kněze jsme dali pryč pro jejich trochu problematické zařazení u jiných ras. Časem se objeví, ale ne teď. Co se týče holy spellů, že je to stejný spell systémově, má stejnou vizuálku a stejně působí neznamená, že uctíváš Světlo. Opakujeme to poměrně často - není nutné (a mnohdy ani vhodné) RPit (doslovně jen) co má člověk ve spellbooku. Že tam mám stejný Flash Heal jako lidský kněz ještě neznamená, že léčím svůj cíl inRP naprosto stejnou cestou a technikou.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Kayrean Sat Jun 20, 2015 5:42 pm

Já jen dodám že "holy" priest může být podle Blizzu
Draenei, lidi, všichni elfové, trpaslící, gnomové, worgeni, pandy, nemrtví, goblini, taureni a trollové...
Dál pak mají kněze používající "Světlo" tuším i nagy, murloci, medvídci a ještě se určitě něco najde... Takže to moc nemá smysl řešit Very Happy
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Tančící noha Tue Jun 23, 2015 1:21 pm

Mně jde hlavně o to, že je nás málo, a tak si můžeme dovolit být svobodní. Mně by se třeba líbilo, kdyby to se spelly fungovalo, jako to kdysi fungovalo ve hře Ultima Online. Tady máš x bodů schopností, tady máš škálu spellů a vycvič se, jak chceš. Smile
Tančící noha
Tančící noha
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 13
Age : 30

http://libatradost.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Ardaren Tue Jun 23, 2015 1:22 pm

A vybalancuješ nám to? Very Happy
EDIT: Nehledě na to že je to pak děsně zavádějící do RPčka. War co se umí léčit, mág co umí paladinskou bublinu atd... Věř mi, zavádí to hrozně k PG.


Naposledy upravil Ardaren dne Tue Jun 23, 2015 1:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 31
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Tančící noha Tue Jun 23, 2015 1:24 pm

Balancovat co? Lidský důvtip a vypočítavost? Každý bude moc navolit to, co bude chtít, každý si najde svůj směr a ten bude hrát. Kdo bude chtít být pvp, tak si to navolí tak, ale každý warr bude jiný, každý hráč warra je jiný... Embarassed
Tančící noha
Tančící noha
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 13
Age : 30

http://libatradost.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Ardaren Tue Jun 23, 2015 1:26 pm

V PvE/P balancovat všechny ceny. Ono nemůže třeba war používat spelly s manou.
V RP balancovat a kontrolovat hráče. Viz můj edit minulého příspěvku.
Celkem celej GMT se shodl že to nechceme hlavně kvůli tomu RPčku.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 31
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Tančící noha Tue Jun 23, 2015 1:32 pm

Nu, jak chcete Smile
Tančící noha
Tančící noha
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 13
Age : 30

http://libatradost.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Tattoo Tue Jun 23, 2015 4:55 pm

Nevidím důvod, proč něco měnit, když to v minulosti šlapalo normálně. Nicméně poznámek si vážíme, je hezké vidět nápaditost a aktivitu hráčů, nebo alespoň těch, kteří se chtějí podělit o své ideály. Smile Like
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Horda a chary Empty Re: Horda a chary

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru