Kam smerujeme? Časť prvá.

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Toren za Tue Aug 11, 2015 2:53 pm

Než bych nasbíral 15 VZK, tak bych z těch eventů chytil rakovinu.
#NOHate
Toren
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 33

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Tue Aug 11, 2015 3:51 pm

Vardek napsal:lockové běhají po argetlisu s fel hunterama.

Kterej warlock takhle běhal? Very Happy
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lylenn za Tue Aug 11, 2015 3:59 pm

Možno by som uvítala viac blizz lokačku, ale koncept Mythie sa mi tiež páči Smile
Lylenn
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 62
Postavy : Adelein, Kirlia

http://jupiter-sg.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mezin666 za Tue Aug 11, 2015 4:11 pm

Jestli necháte otevřených víc lokací najedou tak to dopadne jako Erutie. Roztříštění komunity, stejně jako když na Mythii plánujete několik frakcí rozházených všude možně.
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Tue Aug 11, 2015 4:18 pm

Roztříštění komunity je prázdná fráze a heslo kterým se ohání různé typy hráčů a je to nesmysl. Podobně jako nové začátky, nemůžeš mít nové začátky se stejnými lidmi. Vždycky vznikají centra RP a GMs na zlost naprosto nekontrolovatelně. Klidně i tam kde nechtěli aby bylo centrum RP (Viz. Exodu). Velikost světa pouze určuje jak moc velký svět je k objevování. Já pamatuju začátky RP, kdy jsme Rpili v celém classic wow světě a to nás na serveru bylo 10 lidí včetně Hordy. A prostě když někdo chtěl RP tak se šel na místo kde se vědělo že další RP hráče potká.
Xandria
Storyteller
Storyteller

Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Tue Aug 11, 2015 4:35 pm

Skutečný problém velkého světa je obtížná tvorba a údržba takového světa. Je to daleko více NPCček, questů, gobů atd. a je mnohem těžší jich udělat skutečně dost a dělat je dost pečlivě a kreativně. Má osobní guida k tvorbě NPCček má něco kolem... 8mi bodů? Nemapatuju se, aktuálně k ní ani nemám přístup. Ale +-8 věcí, které na NPCčku musíte udělat, přes jméno a staty, lore, display, až po looty, scripting spellů a spawn s rozpohybováním aneb. nestojím a nečumím jak debil na jeden šutr 24/7. U obřích lokací se u každého NPCčka s tímhle matlat nebudeš. Můžeš nechat celý lesy prázdný, ale to ten svět pak je jen prázdnou plackou kde trvá z bodu A do bodu B doběhnout o něco déle a to je více méně vše, čeho se jeho velikostí dosáhne.

EDIT: Se starými lokačkami jako eventovými lokacemi bych moc nepočítal. Patch, který by lokačku a hlavně všechny k ní patřící modely (a reskiny!) obsahoval, by byl nejen ošklivě velký na něco, co má být jen for fun na nějaký event a mohl by poreskinovat na hlavní lokačce věci, které tam poreskinovány být nemají. Jistě si pamatujete výroční event s náhledem zpátky do Arathi. Stromgarde byl celý naskinovaný do stylu Esgarothu, což vážně být neměl Wink. Tyhle kolize nastávají velmi snadno kdykoliv nemáme čas, chuť či v patchi prostor na tuny custom modelů a jen upravujeme ty blizzlike. Neříkám, že nic takového nemůže být, ani na to nemám v podstatě už žádné právo, jen to považuju za ne moc možné.
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Esaias za Tue Aug 11, 2015 4:44 pm

Tristeni komunity rozhodne neni zadny nesmysl, ale fakt, ktery se nekdy deje. Na Mythii uz toho bude i tak az moc (lidksa mesta, severani, druidi, horda...mozna jeste neco) a davat jeste dalsi prostor by bylo silene.

Ale chapu tvuj postoj, Xan, nebot ty jsi jednim z tristitelu komunity diky sve lodi. Very Happy Kdyby to bylo na zpusob podfrakce nebo by to byla cast frakce nemelo by to chybu. Takhle ma tvuj prinos taky jednu stinnou stranku. :-)
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Vardek za Tue Aug 11, 2015 5:06 pm

Sice už trošku mimo, ale je trošku hloupé tohle říkat. Šlo by to totiž i naopak - Esgaroth tříští komunitu, protože je druhá polovina serveru a odvádí lidi od lodi Xan. O frakcích typu akademie, argetlis, horda nemá smysl mluvit vůbec, myslím.
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ctibor za Tue Aug 11, 2015 5:18 pm

No áno to je dobrá poznámka, štyri frakcie sa mi vidí až príliš, najmä keď určite budú vznikať aj hráčske spolky typu žoldnieri, alebo nejaký mafiánsky kartel...  bounce
Som síce za Mythiu, ale nemyslím si, že každý deň bude logovať 60 ľudí. Sami vidíte, ako je to na Erut. Možno jednu frakciu spraviť čisto pre npc.

Vyjadrím sa aj k petom. Príklad. Ak chceme byť realistickí: Je dosť fail hrať vlka, ktorého má dotyčný dosť krátky čas, ako že ho poslúcha na slovo a rozumie mu. Aj keby ho mal od narodenia, stále je to divé zviera a nikdy sa nedá predpovedať, ako sa zachová a nie to už poslúchať pána na slovo.
Tak ale bohužiaľ vo wowku je to spravené tak, že si človek skrotí aj tyranosaura a je všetko OK, ale behať s démonom po námestí je zlé Very Happy
Ctibor
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 9
Postavy : Dante

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Tue Aug 11, 2015 5:26 pm

Esaias napsal:Tristeni komunity rozhodne neni zadny nesmysl, ale fakt, ktery se nekdy deje. Na Mythii uz toho bude i tak az moc (lidksa mesta, severani, druidi, horda...mozna jeste neco) a davat jeste dalsi prostor by bylo silene.

Ale chapu tvuj postoj, Xan, nebot ty jsi jednim z tristitelu komunity diky sve lodi. Very Happy Kdyby to bylo na zpusob podfrakce nebo by to byla cast frakce nemelo by to chybu. Takhle ma tvuj prinos taky jednu stinnou stranku. :-)

Hm tříštění komunity to není. Ta loď je zaparkovaná v přístavu (Argetlis) takže láká lidi do Argetlisu. Kdokoliv tam může přijít a RPit. Neodvádí hráče nikam dopryč.
Xandria
Storyteller
Storyteller

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Tue Aug 11, 2015 5:50 pm

Myslím, že diskuzní vlákna k Mythii jsou jinde Wink. Tady se má šetřit otázka, jestli mythia vůbec ano-ne.
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Esaias za Tue Aug 11, 2015 9:39 pm

Kdo pochopil, ten pochopil...

Mythii vsemi deseti.
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kayrean za Tue Aug 11, 2015 10:24 pm

Já ještě přidám proč Mythii ano. Bylo už několikrát řečeno že na Mythii byl prostor pro vše. Byl tam místo jak pro normal lidi, tak pro milovníky vikingů (seveřany), tak pro piráty, místo pro pánbíčkáře, čarděje, válečníky i vidláky. Pro bestiální hordu, pro závislácké elfy, pro Greenpeace (druidy) a dokonce i pro satanisty, emaře a další pochybné existence (lockya vahy). To místo tam pro ně bylo takové, že se nemuseli bát hrát a dokonce měli možnost mít moc. Nová Mythie tohle znovu nabízí, kdežto jakákoliv blizz lokace tomu moc nakloněná není. Takže pokud by jste chtěli random jinou lokaci, je třeba myslet nejen na vše co bylo zmíněné, ale i na hráče, aby měli možnost hrát opravdu vše co chtějí a utvářet si vlastní děj místo toho, aby byli jen stádo nemyslících ovcí. A nebo budete chtít Mythii, začnete přemýšlet a nic jako "moc velká lokace" pak nebude, protože konečně začnete uvažovat nad potencionálem toho světa a přestanete žít v Lordaeronu (Severní půlka EK od hranic QT dolu k mostíku).

P.S.: Frflalům co nechtěj Mythii nebude vyhovovat ani jakákoliv jiná lokace, protože CZ/SK komunita je naviklá právě na RP v Lordaeronu... sad but true.
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ardaren za Wed Aug 12, 2015 8:59 am

Ctibor napsal:No áno to je dobrá poznámka, štyri frakcie sa mi vidí až príliš, najmä keď určite budú vznikať aj hráčske spolky typu žoldnieri, alebo nejaký mafiánsky kartel...
Nechápu proč by mafiánský kartel nemohl být také například pod guildou "Modrostřeší" na ranku občané? Když tam budou mágové, církev, armáda atd... S žoldákama je to horší... Ale kdo kdy zažil fungující žoldáky? Já nikdy. Nikdy nikdo pro ně skoro neměl zakázky nic. Žoldáky si představuju tak leda jako teďka na Erutii NPC frakci skoro jen s třeba max dvěma, třema hráčema. A i ty mohou být pod guildou Modrostřeší protože moc nechápu proč by si je najímali seveřani nebo Horda. Very Happy

ZURI MĚL PRAVDU: ARDATHOR!
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Wed Aug 12, 2015 9:13 am

Ardaren napsal:Nechápu proč by mafiánský kartel nemohl být také například pod guildou "Modrostřeší" na ranku občané?
Onot o jde hrozně dobře. Já se svojí mafií byl taky bez guildy dlouho. Ale potíž ti nastane jakmile potřebuješ nějakou pořádnou organizaci abys v tom neměl bordel a těch hráčů máš prostě moc. Zvlášt když třeba máš uložní prostor pro ty svoje lidi (GB) kam se třeba dává hromadná kořist a ukládá se tam společný majetek. V ten moment jsi psotaven před rozhodnutí mít vlastní guildu pro lepší pohodlí a snažší zabavení hráčů (přiznejme si guilda je trošku celistvější a dává pocit jistoty a celistvosti a snažší organizace eventů). Nebo pokračovat přisockovanej k někomu a nebo na vlastní pěst bez guildy. Protože do ranku "Občan" nerozvrstvíš tolik možností na vybírání z GB a práv v rámci jednotlivé organizace. Tohle jsme řešili už několikrát když se sjednocovaly guildy, že jsme trpěli na nedsotatek ranků aby to plnilo představy každé organizace. Páč a poněvadž pokud máš ambiciozní fungující organizaci tak je chyba jí uťápnout, ale je vhodné jí dát prostor a schovat jí pod někoho pokud není životaschopná. Smile Toliko ze zkušeností ..
Xandria
Storyteller
Storyteller

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ardaren za Wed Aug 12, 2015 10:12 am

Od toho jsou případné ranky v guildě(důstojníci), vždy se to dá okecat. Ale rozhodně je to lepší než chodit s jinou guldou nad hlavou za a kvůli tomu že Mythie je postavená na co nejmenším počtu guild a za b klasické svádění ooc: Tenhle má tuhle guildu je to zločinec. Je to mnohokrát ozkoušeno, to samé když jsem já zkoušel dostat svoje agenty milice do zločineckých organizací. Dokud měli nad hlavou Teraniská Milice tak záhadným důvodem jim to nešlo, jakmile neměli... byli hned v té organizaci.

Ardaren
Administrátor
Administrátor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Wed Aug 12, 2015 10:32 am

Okecat jde všechno ale není to ideál a někdy to má k šikovnosti a praktičnosti daleko. Okecat lze i to že můžeš hrát za démona Very Happy Whatever .. okecáš fakt všechno a že OOC ovlivňuje hraní i nejzkušenějších hráčů je známý fakt. Stejně jako známý fakt, že čím víc guild s jinou ideologii cpeš do sebe, tím víc "důstojníků" ti vzniká. Protože skutečně propracovaná organizace ten prostor potřebuje, od toho ty guildy jsou. Navíc potřbeuje i jistou formu soukromí (to naštěstí jde aspoň trošku ošéfit vlastním chanelem). A samozřejmě jde to okecat, jde to okleštit, jde to vtěsnat. Ale ideální, šikovné, praktické to kolikrát nebývá. Má to smysl pouze u neaktivních guild, kde to vadit nebude. Ale jakmile máš stráž a zločince, obchodníky a mágy (A všechny části jsou patřičně hodně aktivní a ambiciozní a ne jen že lognou 2 mágové za týden ale počítáme to klidně i do té 10ky lidí) v jedné guildě tak to nedělá dobrotu, protože máš guildy které jsou ideologicky rozdílné a každá má představu jinak jak by měla fungovat její struktura. TO do ranku "Občan" nenacpeš Smile toliko ze zkušeností Smile

BTW to s tím špionstvím, to je známá věc. Hlavně ve wowku se špionství řeší hrozně těžko a je prakticky neuskutečnitelné. Protože máš toky informací, které jednoduše zarazit nemůžeš a nebo je nemůžeš nijak odposlechnout. A stejně jako tě můžou odhalit OOC (což se dá obvinit z metagame), tak můžou posílat info přes OOC kanály (a to už obvinit z metagame nemůžeš páč nejsou důkazy)
Xandria
Storyteller
Storyteller

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ardaren za Wed Aug 12, 2015 10:40 am

Jistě. Možná může být lepší kdyby každý měl svojí guildu, ale souhlasím spíše s tím zkusit to všechno nacpat do jedné guildy. Právě jsi sám řekl že vlastně i ta mafie by guildu mít nemohla, tudíž ani GB, tudíž to že bude v modrostřeší bude tak leda jen bonus protože tam se třeba 1 sloot uvolní.
Ale dám příklad z momentální situace. Vrchy a Kul Tiras jsou ideologicky taky naprosto rozdílné a přece to funguje, jak GB, tak guilda.
Neříkám že všechno nacpeš jen do ranku občan, ale máš i další ranky.
Kromě toho... musíš si uvědomit že je i dost možné že Modrostřeší nebude ta největší guilda, na staré mythii se dost často stávalo že Runový tábor byl větší, tudíž i to spojení guild dává větší smysl než mít 5+ guild který sice každý bude mít vlastní kanál, vlastní GMotD, vlastní GB, ale v každém bude 0 - 3 aktivní členové.

Ardaren
Administrátor
Administrátor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Wed Aug 12, 2015 11:28 am

Ardaren napsal:Právě jsi sám řekl že vlastně i ta mafie by guildu mít nemohla
Tohle jsem vysloveně neřekl. Mafie může mít guildu, záleží jak jí postavíš (Aneb budování struktury o kterém jsme psal výše). Já jen říkám že jde, tu guildu nemít a já osobně jsem se tomu dlouho bránil. Já jsme spíš toho názoru, že od tohohle je přirozený vývoj a je zbytečně uměle to tlačit do nějakého nesmyslu. Když ti vznikne velká skupina hráčů dlouhodobě RPící tak je chyba jim tu guildu nedat, jen kvůli důvodu "nechceme víc guild", když hlavním cílem je zábava a právě by se mělo snažit podporovat takové celky které zábavu generují a ne jim naopak dělat umělé komplikace. Když se ta společnost rozpadne, není problém jako Talbotům guildu odebrat. Ale držet uměle nějaké skupiny od guildy? Podle mě rozhodně škoda. Vždyť o co jde? Je to jen ovládací interface, který pomáhá s organizací, tady se kolikrát z toho dělá jakoby to bylo kdovíco. Very Happy Když má někdo vlastní organizaci tak to všem nepozlatí meče a nedá plátovky.
Naopak se mi třeba líbí koncept dotovaných guild serverem, ale pak tu máme svobodné cechy, skupiny. To všechno do jedné guildy nenacpeš podnikatelké plány všech hráčů. Taková myšlenka svobodného podnikání atd, která ti umožnuje rozjet soutěživost a vznik mocenských skupin jaké jste si ani nedovedli představit. Mlask Smile

Na druhou stranu souhlasím že je efektivní sloučit dvě neaktivní guildy do sebe, třeba jako se slučovaly právě Vrchy a Kul Tiras. A tady zrovna je fakt že idealogii mají stejnou. Je to prostě občani a stráže, tenhle vztah je starý jako lidstvo samo. Nemá smysl mít 5 prázdných guild. Ale zase nemá smysl násilně držet v sobě 2 aktivní guildy které jsou životaschopné, mají silné vůdce kteří si lezou na nervy. (Já třeba můžu za sebe říct že bysme se třeba s Kyrenixem sežrali mít guildu dohromady, už jen kvůli počtům ranků, tak GMOTD a práv jedinců v guildě.) Už jen kvůli tomu že 2 GuM mít nemůžeš. A jeden bude vždy mít navrch. Výhoda našeho serveru je ta, že jakmile nějaká guilda je neaktivní, jde dohodnout se zakladetelem její sloučení poměrně bezbolestně Smile

Chce to jen zdravej selskej rozum. Cooož podle mě jde to nějak uhlídat, zas tolik hráčů nemáme aby nám tu vznikaly spolky jako houby po dešti, kteří by si drželi kvalitativní standart Smile
Xandria
Storyteller
Storyteller

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Wed Aug 12, 2015 12:00 pm

Pokud bych stavěl mafii v MS, udělám ji tak, že tam mám řemeslníky, obchodníky, civilisty, vojáky... budu se snažit mít lidi přímo ve struktuře MS a to pokud možno na co nejvíce možných místech. Držet je u sebe v nějaké své guildě nebo nebýt v guildě MS by pak bylo kontraproduktivní, až nemožné.

Pokud staví žoldáky fungující pro MS, chci s MS koordinovat svou činnost, však mají svou armádu, potřebujeme se i domlouvat na eventech, společných akcích apod. Po pravdě nevím, proč bychom nemohli mít systém, že v MS budou ranky např vojín, desátník, poručík, kapitán a těchhle 5 ranků bychom pak promítli do každé podfrakce, s tím že se je specifikuje, čí že to kapitán a poručík a cokoliv jiného je.

Problém může nastat s přerozdělováním guildovních financí a s GB či MotD, občas. Ale nehledal bych jej zrovna v rancích, protože tam je podle mě nejmenší. A ani bych jej nehledal v guild chatu, co mailbox? Je to plně korektní a hezky vypadající RP cesta, která nejde přes OOC guild chat, kde to vidí všichni. Jistě, někdo namítne, že je třeba se občas společně dohodnout, co do toho mailboxu napsat, jaký rozkaz vydat, jak bude podfrakce dále postupovat. Věc RP a v nejhorším party chatu, si myslím. A v partě tu je skoro každá skupinka co spolu RPí ve chvíli, kdy spolu RPí, a to i když je ve stejné guildě.

Tak kde je problém v jedné guildě pro celé město a všechny, kdo v něm žijí?

EDIT: My kokosové se snad nikdy neodnaučíme OTčkařit jak paka...
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Esaias za Wed Aug 12, 2015 1:35 pm

Ty guildy nemusi byt systemove ve vysledku vubec... To by byl teprve ubytek ooc.

A delat spiona jde bez problemu...jen jim musite byt ooc i inrp. Arathijska kompanie jiste jiz vi, ze Everett Lordaeronskou expedici nikdy neopustil. Very Happy Ale pravdou je, ze cim mene lidi to vi, tim lepe. Tady jsem to vedel inrp a ooc jen ja, Mallen a tusim Gissa?
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xenerus za Thu Aug 13, 2015 8:59 pm

Xandria napsal:Už jen kvůli tomu že 2 GuM mít nemůžeš. A jeden bude vždy mít navrch.

Technický detail: Systémovo to ide Very Happy
Xenerus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 25
Postavy : Liam Xenerus Morgan, Rodwa Zlomený Roh z kmeňa Dawnstrider

Návrat nahoru Goto down

Fórum ve vztahu k nové lokaci

Příspěvek pro Tommy za Wed Sep 02, 2015 7:57 pm

Vážený týme, vážení hráči,

úvodem příspěvku bych Vás rád pozdravil a předem se omluvil za jeho případnou zbytečnost.
Nevím totiž, zda s dotazem, jejž se chystám vznést, nepřišel někdo přede mnou.

K věci:

Všichni víme, že v posledních dnech došlo ke změnám.
Primárně mám na mysli přechod k nové lokaci.
Rád bych se proto optal, zda GM tým připravuje nové fórum či připravuje čistku fóra současného.
Vzhledem k uvedené změně totiž drtivá většina předchozích příspěvků pozbývá svou aktualitu a případná systematizace fóra přijde vhod.

Možným kompromisem mezi dvěma zmíněnými možnostmi systematizace fóra by mohl být vznik sekce "Archiv", která by pojala právě neaktuální jednotky (rozumějte sekce, témata, příspěvky).

--------------------------------------------------------------------------------------------

Příklad rozdílu:

Obecné informace, týkající se serveru samotného (tedy pravidla, systém, herní mechanismy, obsazení GM týmu) - zachováno.

Lore, jeho aktualizace a zásadní události, jež by měly být dobře známy novým postavám i postavám stávajícím, eventy, tresty, bugreport, diskuse, spam - pročištěno a v důsledku vývoje událostí nahrazeno.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Jde samozřejmě o nekompletní návrh a zaručeně se najde rýpal, který řekne:
Ale sekce "Diskuse" či sekce "Spam" obsahují i aktuální příspěvky, například rady k RP...

Nežádám proto, abyste přistupovali k návrhu jako k hotové věci, nežádám ani o hromadnou diskusi, postačí mi jediná odpověd člena GM týmu či do věci zasvěceného hráče.

Předem za onu odpověď děkuji,
omlouvám se za slohovou práci (hodnoťte na stupnici 1-10 Very Happy)
a přeji hezké ráno, odpoledne, večer či noc (vím já, kdy můj příspěvek čtete? Razz).

Bývalý a budoucí hráč,
Tommy
Tommy
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 3

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zorak za Wed Sep 02, 2015 8:29 pm

Do obsahu týmu nebudu kecat, ostatně, každý admin nastaví arichitekturu jinak, nicméně, co se designu týče, měl jsem výhrady, a ne jednou ...

změnu by to chtělo, dokonce jsem se nabízel, že novou šablonu pro fórum udělám (což platí stále), ale zatím nic ...

(btw co mě pobavilo někdy před dvěma dny, že jedna z reklam, které tu jsou, mi prolezla i přes 2 AdBlocky a musel jsem jí nakonec blokovat manuálně. pravdu neuvažujete o migraci fóra na hosting arathoru?)
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shanx za Thu Sep 03, 2015 7:02 am

Nové fórum je v príprave.
Shanx
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 74