Ríša bojovník s klece

Goto down

Ríša bojovník s klece

Příspěvek pro Georgeho za Fri Aug 28, 2015 10:33 pm

Zdavím,

nedávno jsem zjistil, že jedno vaše ST umí kung-fu, dokonce tak, že jednou sem to viděl i v záchodě... no fakt nekecám, ráno kouknu do záchodu a tam kung-fu... Taky jsem to zjistil i při invazi do Vietnamu, byl jsem velitel jednotky, nás přepadl a udělal nám takový kung-fu, že jsem nevěděl, čí jsem a opravdu vypadal jak rákosník, oko mě úplně dobité od bambusu. Za to se opravdu budu stydět celý život. Nakonec se ukázalo, že ten rákosník je celkem přátelský...dostali jsme se do potyčky s nějákýma komunistama, no a on jim ukázal takový kung-fu, že jsme si o tom vyprávěli asi 9 hodin v kuse. Děkuji mnohokrát.

P.S. Dědova lopatka na paní Čurdovou nefunguje.

Naposledy upravil Georgeho dne Sat Aug 29, 2015 8:43 am, celkově upraveno 1 krát

Georgeho
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 31

Návrat nahoru Goto down

Re: Ríša bojovník s klece

Příspěvek pro Toren za Fri Aug 28, 2015 10:43 pm

Dobis je pán, vypadá jako Čurus, ale Rýša se nedá. Ard by taky něco zkusil a tak chtěl zkusit, ale každý ví, že nesbalí ani salám u Kauflandu.
Toren
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 33

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kelran za Fri Aug 28, 2015 10:48 pm

Slyšel jsem, že ten den procházela skupina dobrodruhu temnou nocí s tímto hrdinou. Náhle byli slyšet hlasy banditů v dálce a tak hrdiny bojovník s klece je vyzval na souboj o jakýsí artefakt v podobě lopaty starobylé síly. Mezi dobrodruhy si přihnala čtveřice lapků co velice přesvědčivě tvrdila, že onen artefakt jejich, ale když si prohlédli onoho bojovníka, tak raději stáhli ocas a od souboje pro chvíli opustili.
Zkusili tedy jinou techniku a to zastrašit hrdiny tím kolik vypili piv a zmlátili místních strážníku když byla nějaká hospodská zábava. Avšak tohle efekt nemělo a zbytek hrdinu se stahoval do stínu lesa.
Když náš udatný bojovník s klece zjistil, že dobrodruzi jsou pryč. Tak začala vřava. Ale nebyl podlí a vyzval postupně lupiče k čestnému souboji.. Začal s tím co měl ty dva metry a po té co jej složil na zem jednou brutální až bestiální silou, tak se zbytek rozběhl.
Dobrodruzi vylezli a vesele jásali na celé kolo. Načež se vydali vesele domů.. Nicméně náš hlavní hrdina v počas cesty domu přepadnut brutální kočkovitou šelmou, které tak tak unikl..
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 53
Postavy : Kupa mrtvých hereticu.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Georgeho za Fri Aug 28, 2015 10:52 pm

Toren...to je docela jiný příběh. Jsem rád, že se nezlobí, že jsem mu ukrad jeho chloubu....skoro celou krabičku tabákových pochutin. Už nevím kdo to brečel, že je Horda špatná, ale kdybyste zažilo torenov, nedejbože Gameshovu, tak byste dostali infarkt a vezli by nás k nám *vypadá na něm, že má radost*. Dále k našemu dalšímu pisálkovi: Ten, který má fotku boha na pofilovce: To víte, to je taková sketa...bůh mu vyhrožoval, tak radší drží hubu a krok, ale je s ním sranda. Nemám ho rád (kecám, mám ho rád Very Happy). A jestli si tohle přečte ten hřisník, jenž mi poblil psa, tak ať umře taky.

Thank you for your attention

Georgeho
Domorodec
Domorodec

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kelran za Fri Aug 28, 2015 10:56 pm

Jo a ještě k tomu příběhu.. Zmizel epický item v podobě lahve piva.. Bojovník s klece usoudil, že by to byl dobrý předmět v podobě palcátu..Asi nebyl jist počtem.. Nakonec na to hodil "care cup \_/" A onen předmět vrhl na zákopy rakosníku a to doslovně.
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Arenol za Fri Aug 28, 2015 11:00 pm

Já jakožto správný vůdce, jsem se snažil podpořit všeobecné veselí a vytáhnout skupinu na válečnou výpravu za artefaktem Dobbisové lopatky, ovšem poté co jsem začal pronášet proslov na provizorním stupínku z bedny od piva, jsem byl obviněn ničením drahého sametu, kterým jsem podložil své urozené nožky. Tak skončila moje kariéra řečníka jelikož jsem byl stažen jak Jůlius a svržen do propasti dějin, poté co jsem asi třicetkrát slyšel že ,,Ten samet mi zaplatíte" se naše skupina hrdě vydala na výlet na artefaktem, po cestě jsme sice začali již na výpravě tratit, protože někdo rozbil flašku od piva, která měla zálohu tři koruny. Následně jsme sice artefakt našli, ale po ztrátě dalších dvou flašek od piva a jednoho piva co se zratilo úplně, se výprava vůbec nevyplatila, prodělalo se celkem 9 korun a Dobbisovu lopatku, cenný artefakt našeho lidstva, byl vrácen individuu ženského pohlaví, sketou Haldemarem, který byl následně odsouzen k vyhnanství, takže jsme ho nechali ve stanu spát s ostatníma a vydali se na další dobrodružství, ovšem již jen ve třech, protože na ostatní nezbyla výplata.
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Georgeho za Fri Aug 28, 2015 11:02 pm

Dobrá, onen bojovník mi dluží 9 kč, ale to je druhutná věc. Ta prvotní je, že mi zničil samet na katafalk. Sice bylupozorněn, že na oném sametu bylo pohřbíváno tosíce mrtvol, ale nedbaje upozornění si stejně na něm zatancoval, bohužel tím rozhněval tísíce  spícich duší. Ale mám ho trochu rád, tak budu doufat, že jeho kung-fu, bude na ty tisíce rozhněvavých duší stačít. a když ne, tak: "Vaše smrt, naše radost. Pohřební služba Jóža.."

P.S.: Lopatka nebyl dobbisova, ale jeho dědy

Georgeho
Domorodec
Domorodec

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Veng za Fri Aug 28, 2015 11:13 pm

Z tohoto příběhu by se mohlo poučit mnoho generací. Tak jako noční elfové doplatili na démonickou magii, tak my doplatili na zradu jednoho z našich přátel, který odevzdal cenný artefakt, který byl ukořistěn ze samých spárů nepřítele.

Další zrada se stala, kdy ten, co blije na psy potřeboval podržet pivo, aby se zastal svého kamaráda. Dal ho svému příteli, který má cooking na nejvyšší úrovni, aby jej střežil jako důchodci střeží olej v akci v Kauflandu. Ovšem, byl zrazen. Místo toho, aby zlatý mok střežil svým tělem jej raději hanebně vypil a následně schoval stopy.
Veng
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 1

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kelran za Fri Aug 28, 2015 11:18 pm

K onemu faktu, kdy bojovník rozbil zápalnou láhev která měla posloužit jako zápalná láhev na KLDR která byla zakopána protějším břehu jezera se stala strašlivá věc. Skupina přišla po prudké přestřelce a pronásledování nejlepšího bojovníka Ríšu. Všichni zdrceni vysazeni za nepřátelskou linii se museli plížit po celé nepřátelské linii. Všude byli slyšet podivné zvuky a občas jsme byli nuceni se schovat před obrněnýma divizema které projížděli kolem demilitarizované zóny, která už nebyla tak demilitarizována.
Po úmorné plížici cestě kdy nás museli slyšet i v nejbližších tržavách milic nepřátel jsme se dostali do nezmapované oblasti..
Byla tma a nikdo nic neviděl. Ucho Loe šel kupředu jako pravej tvrďák za ním plukovník Ardaren co těžil vše po cestě svojím pivním browningem. Poté jen následovali tři posrani vojíni zdrcení ztrátou brutálního bojovníka s klece.. Avšak pak voják v předu rojnice zvedl ruku a všichni se zastavili.. Stejně jako jejich dech. Nahle však vyletěl s lukem a jizvou na oku zápasník Ríša potřísněn krví nejspíše nepřátel.

Nikdo dodnes nechápe jak se mu podařilo proniknout nepřatelským opevněním a zákopy.
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Georgeho za Fri Aug 28, 2015 11:30 pm

Bohužel i bojovník s klece má své slabiny :-(. Jako náš hrdina se pokoušel u hnutí, jménem Talibán, dojednat slevu na zbraně,když byl zákeřně napaden místní domorodkyní, která s ním chtěla děti.  Naštěstí se jí to nepovedlo,ale na druhou stranu jsme bez zbraní...pořád musíme spoléhat na kung-fu, kterým složil i metrákovýho Rusáka.

Georgeho
Domorodec
Domorodec

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kelran za Fri Aug 28, 2015 11:41 pm

Na další den časně ráno asi po třetí hodině odpolední jsme dostali nepříjemné informace. KLDR chce podniknout kroky k útoku na naši pláž. No naštěstí jsme měli našeho bojovníka s klece, který svou bystou myslí vymyslel, že by jsme se měli zakopat a tvrdě je odrazit ač naše odbojová skupina byla žalostně malá.. Nicméně jsme získali artefakt v podobě Dobisovi lopatky s kterým náš filozofický bojovník v kleci vymyslel, že budeme kopat zákop. Onu čest měl vojín taky ucho Haldemar a začal ne zrovna ochotně kopat díru.. Ona morálka byla velice špatná. Zbytek skupiny byl většinou raněn a tak nasával pivo, aby si napravil HPečka. Naštěstí mu pomohl méně raněný vojín Loe a stejně starej mazák Joža. Náš brutální bojovník zatím byl vytrhat desky a trámy s místní chaty, kterou luxusně zrušil. Prej to zlepší stabilitu zákopu.
Netrvalo dlouho a byli jsme odstřelováni vosama. Naštěstí pro nás vojín Loe nasadoval one vose sadu boxerem a ta se odporoučela k zemi. Zákop byl hotov a tak jsme se mohli schovat do něj a přežít letecké bombardování.
Nicméně k večerních hodinách když už byl klid a nikdo nepomyslel na útok, tak KLDR nasadilo Čur'dovou. Což byla zbraň strašlivého ničení a po jakésí rezonanci zasypala zákop i s nebohým vojínem Haldemarem.
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kelran za Fri Aug 28, 2015 11:42 pm

Během celého boje bylo zakázano mluvit o situacích v Doněcku a Afganistánu.
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ceraph za Sat Aug 29, 2015 8:19 am

Ceraph
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 26
Postavy : Ceraph Keilah

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Georgeho za Sat Aug 29, 2015 8:38 am

No, je čas, abych jako generál shrnul význam a užitek celé invaze, Byla velmi povedená, až na pár škrábanců na těle a pýše. Musím podotknout, že někteří bojovníci, včetně našeho slavného bojovníka s klece, by se měli pořádně naučit stavět naše ubikace a pořádně je zamaskovat, jelikož jsme velmi brzo byli odhaleni bojovnicí Čur'dovou. Také by se náš bojovník měl naučit házel zápalné lahve, došlo totiž i k vlastním ztrátám,ale celkově zato jsem tuto operaci naplánoval dobře a také dobře dopadla. Význam této operace je na globální úrovni, bude se i ní mluvit ještě spousty dalších let. Na přísti rok nachystám invazi nejspíše do do Francie...tudíž po vodě, mám k dispozici jednu bitevní loď a jednu vyloďovací, to by snad mělo stačit. Nepřítel v podobě jezů a kamenů by měl být velmi snadno udolán.

P.S.: Ten samet si stejně zaplatíte
na 80%, bude  i výprava do krajů chladnějších, na Sibiř. Všichni vojáci, co hrdě bojovali v letošní operaci jsou vítáni. Pokud se bude chtít přidat někdo nový, mám jednu podmínku: musí vypít víc pivek jak já, jelikož tato operace bude velmi náročná vzhledem k nátuře tamějšího obyvatelstva.

Podepsán generál Ing. Joža PUDr., 2. invazní divize

Očekávám hlášení od ostatních vojáků

Georgeho
Domorodec
Domorodec

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Itashiro za Sun Aug 30, 2015 8:08 pm

Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Arrelas za Sun Aug 30, 2015 9:17 pm

Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down