Wipe project Zaeyna

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Zahráli by jste si na alternativní Erutii před Mythií?

63% 63% 
[ 26 ]
37% 37% 
[ 15 ]

Celkem hlasů : 41

Wipe project Zaeyna

Příspěvek pro Zaeyna za Sun Dec 20, 2015 3:08 pm

Ahoj, tohle co píšu nijak neruší můj event, který byl vyhlášen oficiálně v sekci eventů.

Takže.. můj asi poslední návrh, pokud se najde dost hráčů, kteří by si zahráli na jiné lokaci než Grizzly, napadlo mě udělat alternativní časovou linii k tomu, co se přihodilo.

Výsledek, Exodus bouchl, avšak Elion se neobětoval, dosáhl vítězství nad démony a zahnal koncilskou hordu z ostrovů, žádný z nákazových Shanxových eventů neproběhl.

Kul Tiras nedokáže kontaktovat velitelství, jelikož něco blokuje jejich magii hydromancerů. LD vyřešil problémy s pohromou v podzemí spolu s posily ze Stormwindu, nyní očekávají další rozkazy. Horda pomalu pořádá výpravy na Nimer a prozkoumává zpustošelou krajinu, dobývá ji zpět. Elfové získali od letky zpět úlomky hvězdy, avšak do celku stále pár chybí.

Co nabídnout.. oživení postav, které dostali RPK. Full Equip za pár řádků životopisu.

Nevím, kolik času zbývá do Mythie, nevím, zda tohle má cenu realizovat, vím, že dávat full EQ za pár řádků textu je přehnané, ale což, bude wipe a nikdo rozhodně nechce trávit čas farmením věcí.

A co je asi nejlepší, Erutie je kompletní lokace s hotovým noggitem, stačí odspawnit jen světla z thaladoru a shanxovu diskošku a vše půjde plynule.
Je to jen návrh, ode mě je to vše.

Spam topic, kritizujte, hatujte, shazujte, pište co chcete.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 82
Postavy : Syllaen

Návrat nahoru Goto down

Re: Wipe project Zaeyna

Příspěvek pro Kaldok za Sun Dec 20, 2015 3:14 pm

Pro mne to zní jako dobrý nápad Very Happy Zamne máš jisté ano Very Happy
Kaldok
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 10
Postavy : Lian- Mrtvá
Kaldok - kněz
Ryuko - Čarodějka
Halfa- Dojnice druidka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Quentin za Sun Dec 20, 2015 3:19 pm

Ard mě po posledním setkání řekl, že Mythii očekává do půlky ledna. Ale víte jak to je.
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Sun Dec 20, 2015 3:32 pm

A prosím hlasujte všichni, nechci tu žádné "nevím", či "možná". Děkuji.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Llothar za Sun Dec 20, 2015 3:37 pm

Vzhledem k tomu, že Mythie už měla být na začátku prosince, v půlce prosince, na začátku ledna, teď už v půlce ledna.. tak nemyslím, že to je špatnej nápad. Grizzly je mrtvé a na Erutii bylo +- co RPit. Jenom trochu nevim o co tam půjde když bude Koncil pryč a s nim i nemrtví. Úlomky budeme získávat stylem "honba za pokladem"? Jedině pomáhat hordě dobýt Nimer.

Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Sun Dec 20, 2015 3:53 pm

Stále mohou být pozůstatky po legii, pak se bude řešit co právě koliduje s magií hydromancerů a vymazání koncilu jako takového dá prostor pro menší eventy, kterých se dá vymyslet dost. Uvidíme, čas ukáže, jestli bude mít anketa dost "Ano", tak se pokusím zítra připravit lokaci, aby se hráči mohli vpustit co nejdříve, jinak, všechny záležitosti ohledně EQ, oživení postav posílejte mě. Díky.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dimitri za Sun Dec 20, 2015 4:32 pm

Tak jo
Dimitri
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Esaias za Sun Dec 20, 2015 5:40 pm

Tak zajít si zahrát zase Esaiase je více než lákavé, ovšem kladu si otazku, jestli je dobrý nápad plýtvat enegií na něco, co je už mrtvé. I tak ale hlasuju za ano a objevil bych se. Smile
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noelle za Sun Dec 20, 2015 6:42 pm

Nápad zajímavý, nicméně skutečně nedokážu říct jestli ano nebo ne.
Noelle je pro mě mrtvá stejně jako ostatní postavy a celá Erutie. Trochu mi to přijde jako vykopání pošlého mazlíčka nebo točení dalších a dalších pokračování úspěšného filmu.
Jsem z toho vážně hodně rozpačitá. Radši bych si nechala na Erutii fajn vzpomínky a nesnažila se vzkřísit mrtvé.
Noelle
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 40

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Arenol za Sun Dec 20, 2015 6:50 pm

Ne. Proč taky? Kdyby lidi tak moc chtěli RPit tak to něják zvládnou i na grizzli, ve chvíli kdy se tomu nebude věnovat plná pozornost, tak to stejně zase chcípne, oživí se to na pár dní a pak to dopadne jak tady. Jakákoliv mezilokace dýl jak na týden má už předem nůž na krku. A kdyby se vám už chtělo, tak bez oživování postav, protože si myslím že už jen to by způsobilo takovej zmatek a práci pro Zae, že vážně nevím jestli by i potom měl ještě chuť dělat něco dál.
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Sun Dec 20, 2015 7:06 pm

Nápad zajímavý, ale i u mě vyvolává spíš dost smíšené emoce. Erutia je mrtvá a teď ji zase vykopávat je takové všelijaké. To samé postavy, které dostaly RPk - jsou mrtvé, už umřely, a teď je zase vykopávat... To samé věci, které se tehdy děly. Zase, už se dávno staly, ale teď se na ně rozpomínat... Bordel, jaký by z tohohle byl, by byl dost těžko stravitelný. A do toho alternativnost časové linky... Děcka, doteď jsme ve slepé časové lince, která musí zaniknout Wink. Už od chvíle, kdy vás Invirmi portla, se nic co se stalo nemělo stát. Vážně chcete lít další olej do tohoto druhu ohně?

Myšlenka vypadnout z Grizzly se mi sama o sobě líbí, však jsem ji sám nedávno měl, ale teď už se mi do ničeho takového hnát nechce.
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Arrien za Sun Dec 20, 2015 7:32 pm

Za mňa ano Smile už som dlho neRPil svami, tak si to zasa zopakovať by bolo super Razz Smile
Arrien
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 2
Postavy : Lowizz, Taean

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Sun Dec 20, 2015 7:38 pm

Nejde mi moc o děj, jako spíš o lokaci, nechci nijak kazit vzpomínky na tu Erutii, co již zašla, tohle by s tím nemělo nic dočinění. Postavy nějakým způsobem řešit hodlám, ale jednalo by se o alternativní linii, tzn. že by se nemusel změnit pouze výsledek války. Nemám nic proti tomu, když se vrátí ty postavy, které na Erutii byly, ale musí se taky očekávat, že tam budou jisté nesrovnalosti s původní Erutií, ale nijak zvlášť velké (postavy s hodnostmi v armádě apod.).

Jeden z důvodů proč lidé neRPí na Grizzly je ten, že je to nedodělaná lokace, nejsou tam žádné DQ, bez nich by se samozřejmě obejít dalo, ale nelze.. proč? Protože možnosti získání nějaké zbroje z RP jsou téměř nulové a někteří hráči se k RP neuráčí bez hezkého ohozu. Erutia je nanoggitovaná lokačka, jsou tam dost pěkná místa, na kterých lze eventit a jsou tam i RP zóny, jako třeba naše oblíbená hospoda. Má DQ, má bosse, má něco, co lze dělat i mimo RP.

Můžete to nazvat klidně i Erutia 2, nenutím Vás tam samozřejmě chodit a ano, je to omývání již mrtvé lokace. Ti co tam nepůjdou, tak si vzpomínky na Erutii nezkazí a upřímně myslím, že je nakonec úplně jedno, jestli tento projekt dokončím a umře též, nebo ne. Na Grizzly Hills stejně téměř nikdo neloguje a pochybuji, že tam ještě někdo plánuje RPit v takovém stavu, v jakém je. Pokud se zvednu, udělám to a nevyjde to, tak Vám nebráním zaspamovat mi skype se slovy "Já to říkal."

A Arenole, o mě strach neměj, já s příchodem Mythie končím tak či tak, takže tu chuť na nic už stejně potřebovat nebudu. Wink
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Blesk za Sun Dec 20, 2015 7:45 pm

Jsem pro vrácení Eru... A taky souhlasím s Arenolem, Zae byl by to zbytečný zmatek s oživováním s tím že by lidi chtěli zpátky starý funkce a další blbosti a jen by byly stejně někteří nespokojení.

Ale ke konci všeho jsem za to aby se to vrátilo.
Blesk
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 85
Postavy : Rob Crowley - Smrt teleportem při pokusu o únik z pasti (důstojník Millice)
Sebastian O'Connor - Přepůlen při zradě (starosta města)
Gerard Rotrberg - Oběšen (učitel)
Jaime Lightwell - Rozdrcen Ogrem (voják Lordaeronu)
Richard Horlent - Nejspíše mrtev, Dezertér (Lordaeron)
Laurent Moorels - Utopen (Žoldák)
Cregan Cruise - Puknutí srdce, posednutí duchem (Radní/klenotník/voják)
Ethan Glover - Zabit vkodlakem (Zločinec/radní)
Sir Walder Dayne - Paladin, stále naživu
Lyonel Royce - Veterán, stále živ
Chester O'Donnel - Zabit při obléhání
Henri de Valoa - Důstojník Stormwindské armády, Veterán.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Sun Dec 20, 2015 7:54 pm

Ono to s těmi postavami nebude až tak horké a s funkcemi uvidím, jak to bude. Ohledně nespokojení, myslím že tohle zrovna není na místě, takové věci pochopím spíše na Mythii než na tomto projektu. Neplánuji dělat nějaké epické bitvy proti zástupům nepřátel, spíše dobrodružné výpravy, přinejlepším bez použití npc.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lylenn za Sun Dec 20, 2015 8:21 pm

Hurá na Erutii! I když pochybuju, že by se tam už noggitovo něco upravovalo, co je škoda, protože Erutiu by bolo pekne obnoviť, čo je aspoň pre mňa prijemné rp a nie furt nejaké pokakané boje a rpk.... opraviť zničené mestá, vyčistiť Erutiu od bordelu... atď, je tam čo robiť
P.S. chci pokojíček co zůstal po Lyl Very Happy
Lylenn
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 62
Postavy : Adelein, Kirlia

http://jupiter-sg.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kayrean za Mon Dec 21, 2015 1:15 pm

Jelikož už nevěřim že Mythie bude dřív, jak WoW Legion, tak jsem pro. Horší než to bylo do teď to bude jen těžko. I kdyby se nemělo nic dít, pořád je to hratelnější lokace než GH. Jen mě mrzí Exodus a ostrovy kolem, které byly smazány kvůli tomu že "zabírali zbytečné místo v patchi". =\
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xandria za Mon Dec 21, 2015 1:16 pm

Ty ostrovy stále k dispozici jsou. Já navrhoval aby se otevřely taky, ale pořád se omýlá že Exodus se nezachrání :-/ dokonce i Zorak říkal že by to problém nebyl pokud se vyštrachají staré patche které Exodus obsahovaly. Protože kdybych měl volit já tak Erutii .. fuj. Proč se vracet do bodu kdy se to podělalo. Když se můžeme vrátit i na místo, které měli lidi rádi.
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Mon Dec 21, 2015 2:13 pm

Nuže, aby nevznikali nějaké nejasnosti, tenhle projekt nebyl brán jako projekt s velkým P. Nemělo to vznikat na žádném mém hostingu ani pod mojí záštitou, měl běžet pod klasickým realmlistem Arathor serveru. Pokud by mě někdy snad napadlo udělat vlastní server na vlastním hostingu, nebudu nijak využívat lokace Arathoru, jelikož na to nemám práva a ani nechci.

Každopádně, 63% pro Erutii není moc, avšak myšlenka toho, že by mi tam hrála skupinka 20ti hráčů je více než povzbudivé. Tak či tak, z jistých důvodů musím projekt ukončit ještě dříve, než vůbec začal. Tímto se omlouvám hráčům za falešné naděje a pokuste se nějak smysluplně využít čas, který bude potřeba na to, aby se Mythie dokončila. Znovu upozorňuji, nevím, jak je na tom stav Mythie, takže tohle v tom nehraje žádnou roli.

Zaeyna.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Esaias za Mon Dec 21, 2015 3:37 pm

Xandria napsal:Proč se vracet do bodu kdy se to podělalo. Když se můžeme vrátit i na místo, které měli lidi rádi.

Hurá do Arathi! Very Happy
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Mon Dec 21, 2015 4:46 pm

Xandria napsal:...dokonce i Zorak říkal že by to problém nebyl pokud se vyštrachají staré patche které Exodus obsahovaly.
Mám zálohy úplně všech patchů co byly kdy vydány od otevření Exodu. Takže tak.

Zaeyna napsal:Tak či tak, z jistých důvodů musím projekt ukončit ještě dříve, než vůbec začal. Tímto se omlouvám hráčům za falešné naděje a pokuste se nějak smysluplně využít čas, který bude potřeba na to, aby se Mythie dokončila.
A důvod?
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Mon Dec 21, 2015 5:28 pm

Donesla se ke mě trochu znepokojivá zpráva, že 12.1.2016 končí server s Grizzly. Pochybuju, že nový se tím bude špinit, takže nevidím smysl připravovat něco, co po řešení všech těch věcí okolo bude lokačka na 20 dní, přičemž od vánoc až do silvestra nebudu nejspíše zrovna aktivní.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Mon Dec 21, 2015 6:14 pm

Ah, expirace VPS. O "špinění" bych vážně nemluvil, servery od sebe jde úplně v pohodě oddělit, ale kdo se má drbat s instalací nového realmu na novou VPS kvůli mezilokačce... to celkem chápu. Prodloužení VPS by zařídit šlo just btw. Jenže já vám to platit už fakt nechci a pochybuju, že by se našel někdo, kdo by chtěl investovat peníze zrovna takhle.
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Quentin za Tue Dec 22, 2015 7:27 pm

Já to zaplatím, bez keců a bez řečí. Takže peníze jsou to poslední na co se tady má člověk obrace a vymlouvat..
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kayrean za Tue Dec 22, 2015 7:43 pm

Esaias napsal:
Xandria napsal:Proč se vracet do bodu kdy se to podělalo. Když se můžeme vrátit i na místo, které měli lidi rádi.

Hurá do Arathi! Very Happy

Jééé, vikingové, co zašívaj pusu po tom co někomu ******** atd? Very Happy
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next