Wipe project Zaeyna

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Zahráli by jste si na alternativní Erutii před Mythií?

63% 63% 
[ 26 ]
37% 37% 
[ 15 ]

Celkem hlasů : 41

Re: Wipe project Zaeyna

Příspěvek pro Zaeyna za Tue Dec 22, 2015 8:08 pm

Nuže, placení si tedy vyřiďte mezi sebou, já jdu tedy pokračovat v přípravě další mezilokace Erutia. Předem upozorňuji hráče, nepůjde o velké změny, nemějte velké očekávání, jako jste měli na GH, půjde téměř o totéž, co již na Erutii bylo, jen s tím, že démoni zmizí a eventy budou pravděpodobně zaměřeny pouze na jednotlivé hráče, ne na NPC či celé frakce. Dále počítejte s tím, že lidé se tam sami od sebe objevovat nezačnou, takže pokud nebudete logovat Vy, nebudou logovat ani ostatní, je to docela logické. A rozhodně se nebudu zlobit, pokud někdo příjde a pomůže mi s prací na lokaci v hledání zapomenutých spawnů, chyb apod, alespoň tam neumřu nudou. Každopádně ode mě přes vánoční svátky neočekávejte nějaký extra výkon, takže je možné, že lokace bude zpřístupněna až po Novém roce.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 82
Postavy : Syllaen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Tue Dec 22, 2015 8:14 pm

Q: Proč ne Exodus?
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Tue Dec 22, 2015 8:28 pm

To je otázka, Exodus je malé místo, vhodnější na zejména pouze RP mezi hráči, eventit by tam sice šlo, ale napadá mě mnohem více návrhů právě na Erutii díky tomu, že bude v době po válce. Další důvod je vracení minulosti, už tak je to problém a teď se vracet až do doby, kdy byl Exodus? To už je sakra dlouhá doba a vracet vše, co se událo bude těžké, jelikož na Erutii vznikla řada postav, co by se mohla vrátit. A otevřít Exodus a Erutii pro mě nepřipadá v úvahu už vůbec, pokud budu na lokaci dělat já, tak se nebudu starat o dvě lokace zároveň, pak by se též roztrousili hráči do obou lokací a bylo by zase vše špatně a my na začátku toho všeho.

Netroufám si tvrdit, že počet hráčů bude nějak extrémní, takže dvě lokace v žádném případě.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Esaias za Tue Dec 22, 2015 9:14 pm

Kayrean napsal: Esaias napsal:

Xandria napsal:
Proč se vracet do bodu kdy se to podělalo. Když se můžeme vrátit i na místo, které měli lidi rádi.

Hurá do Arathi! Very Happy

Jééé, vikingové, co zašívaj pusu po tom co někomu ******** atd? Very Happy

Nevím, co kde jaký zasratý seveřan / viking udělal a jsem vždy proti, když se serou tam, kde nemají co dělat...
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Tue Dec 22, 2015 10:26 pm

Ideálně když je hrajou puberťáci co ví o vikingské výzbroji a stylu boje méně jak duhový poník, ale BERSERKER!!! přece existoval a bojoval beze zbroje a měl dvě zbraně a nikdo ho nezastavil aaaaa... Šíp.

Každopádně, debilové prošli každým projektem (a zejména ti prochází skutečně každým projektem, protože všude časem dostanou s trochou štěstí ban), mýty založené na lžích, pověrách a drbech vytržených z kontextu také pocházejí z každého projektu. Plácat něco o tom, co možná bylo, možná nebylo a na základě toho odsuzovat myšlenku mi přijde jako dost zcestné. Spíš bych píchnul do velkého problému Arathi - ta lokace byla sice dostatečně velká (někdo by řekl až moc velká, ale s tím zase nesouhlasím), ale byla jednotvárná, generická, s nedostatkem úkrytů a zvláštních míst. Taktéž obsahovala velké množství frakcí, které byly výplní hry stejné nebo velice podobné a tím dávala v něčem mizerný výběr, v něčem výběr až přehnaně velký. A neměla Hordu. O tom ať si každý udělá obrázek sám, zda je to výhoda či ne.

Ani Erutia se mi ani nezdá. Legie se na ní nacpala více méně proto, že ji Deusn odstartoval (s mým svolením, ale já vůl tehdy nedočetl koncept jeho eventů až do konce) a už jsem nechtěl resetovat celý eventy a RP. To se dá odstranit, ale je zde více bolístek. Na příklad rozlehlost lokace. Ohlas je dost malý a nikomu se nechce moc investovat čas do mezilokace, navíc ještě ke všemu mezilokace co chce nahradit mezilokaci. Zvolil bych něco malého, např. ten Exodus. Sice tam není moc co dělat, ale pochybuju, že nám přijde pod ruku více než jen komorní, osobní RP, na více stejně nebudou lidi.
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Tue Dec 22, 2015 10:58 pm

Well, já přístup k patchům nemám, nemám s práci s patchi ani zkušenosti. Tak či tak do toho vrtat nechci, už jen kvůli tomu, že chci, aby lokace byla přístupná co nejdříve, každopádně, pokud s tím budou lidi souhlasit, bude jim stačit malé komorní RP, tak prosím. Ale najděte si někoho, kdo tam ten Exodus nahraje, protože já to dělat nebudu, nebudu tím zatěžovat ani nikoho z momentálního GMT. Tak či tak dost lidí hlasovalo pro Erutii, pokud se budete nudit, klidně si spusťte další hlasování pro Exodus, to je na Vás. Na Exodu téměř není co upravovat, to je pravda, ale vracení minulosti, řešení postav z Eru a do toho všeho čekání, než se někdo uráčí nahrát patche, to už se vážně dřív otevře Mythie.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Vardek za Wed Dec 23, 2015 1:25 am

Ono nahrání Exodusu by zas tak zdlouhavé nebylo, to někdo z GMT nahraje určitě. Mi přijde jako minimum, když už se Mýthie slibuje půl roku a Grizzly mělo být na měsíc max. Pokud se dohodnete, budu do někoho dloubat dokud ten patch neudělá. Smile

A pro Esáka. Seveřani jsou jako jistá menšina. Jeden by řekl že od nudných a obřích svalovců bude pokoj alespoň v tropech mezi murlockama... Very Happy
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaroth za Wed Dec 23, 2015 10:39 am

Bude se to pár desítek minut uploadovat ještě, zkuste to za hodinu od poslání tohohle topicu. Celé souostroví, dev verze patche, tzn. bez jakýchkoliv zón odstraněných nebo nepřístupných. Kdyby někdo sháněl souřadky k něčemu, dám mu je. Je možné tam i vložit kteroukoliv dřívější verzi kterékoliv jiné lokace (např. Nimer před vymlácením, Exodus před updatem na styl Tanaan Jungle... a tak dále). Stačí říct, co změnit a na kterou starší verzi, a ideálně zkusit zavzpomínat kdy přibližně se ta verze vydávala, alespoň +- datum, ať se mi lépe hledá v zálohách.

Souřadky na Exodu:
.go xyz 11600 5500 100 37
https://www.dropbox.com/s/xkbh1swnqb5rwld/patch-f.mpq?dl=0
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zaeyna za Fri Dec 25, 2015 5:32 pm

No, přes vánoční svátky moc čas nemám, takže doufám, že mě hráči chápou, každopádně je třeba rozhodnout, kterou lokaci zpřístupnit, zda Erutii, Exodus či snad obě. Hlavní slovo by měl mít Quent, pokud to chce platit, ale každý by jste k tomu měli napsat svůj názor. Můj názor na tuto věc už byl napsán několik příspěvků zpět, takže nyní je to jen a jen na Vás.
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Esaias za Fri Dec 25, 2015 7:37 pm

Já vesměs souhlasím...nedovedu si představit ten nehorázný bordel v příběhu a v inrp, pokud by se nějak částečně zvrátily nějaké události a začalo by se rpit on nějakého okamžiku v minulosti příběhu. Sám bych neměl nejmenší tušení, co se stalo a co se nestalo...Koho jsem potkal, koho nepotkal, kdo přišel a kdo teprve přijde....uch.
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Toren za Fri Dec 25, 2015 8:27 pm

Já nevím... mně se upřímně zdá, že to všichni strašně moc řešíte, přitom zbytečně. Nevím jak dneska, ale co si pamatuju z dřívějška, tak se prostě přišlo a nějak se hrálo a pořád mám pocit, že to je to, o čem mluvíte a proč byste chtěli tu Erutii (nebo cokoliv jiného) zase spustit.

Samozřejmě, je k tomu dobré mít nějaký vhodný background, ale to spíše technického rázu (mobky aka PvE, nějaké ty spelly, pevnou půdu pod nohama(!)) a nepochybně i nějaké ty parťáky, se kterejma budete hrát.

Z toho co tu čtu, tak se mi zdá, že nejlepší řešení pro dnešní hráče by bylo to, kdyby přišla skupina lidí, každému napsala roli, k tomu minimálně A4kovej scénář, který by obsahoval průběžnou historii a chování postavy a pak ještě korigovala děj. (a třeba by to nebylo ani tak špatné)

Doufám, že chápete, co sem tím chtěl říct.
Toren
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 33

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra: