Nábor PJs a GMs

Goto down

Nábor PJs a GMs

Příspěvek pro Amaroth za Mon Feb 10, 2014 5:09 pm

Zde najdete požadavky, které na STčka a na GMka klademe. Jsou však pouze orientační. Jakou formu dáte žádosti, co všechno do ní napíšete apod. je čistě na vás, stačí nám, když tam rozepíšete věci, které nás zajímají, nicméně nikdo vám nebrání přidat něco navíc. Vyhrazuji(Nyní já jako Ardaren) si právo žádost zamítnout i bez udání důvodu, klidně i za užití adminského veta, děkuji za pochopení. Přihlášky pište mě(Opět, nyní mě jako Ardarenovi) do PM tady na fóru, na Skypu se mi to může snadno ztrácet. Dodám jen, že do přihlášky píšete níže zmíněné věci abychom věděli, co umíte a co u nás chcete dělat. Nemáme sebemenší problém vzít člověka, který ještě ani v životě neviděl GM commandy. Požadujeme chuť něco dělat, chuť se něco učit a hlavně pro Banána na nebíčku soudnost a schopnost domýšlet dopady jakýchkoliv svých činů. Takže pokud nic neumíte, nebojte se, u nás se naučíte cokoliv v rámci pár dní když budete vy sami chtít. Vybíráme skutečně jen podle toho, jestli se nám člověk jeví jako nevycválaný puberťák, nebo jako rozumný dospělý člověk.

Přihláška na GM a PJ by měla obsahovat minimálně:
- Nick u nás (na fóru a dále nicky nejznámějších postav ve hře)
- Věk (U PJe minimálně 15 u GMka minimálně 17)
- Skype (skype jméno, mikrofon podmínkou)
- Zkušenosti s RP (uveďte servery, +- dobu působení, případně nicky)
- Další zkušenosti z oboru (kde jste už působili jako ST/PJ/GM(prostě jakákoliv funkce s příkazama) a jak dlouho, jestli umíte s DB apod.)
- Něco o sobě, zájmech apod. - tým by si neměl být navzájem naprosto cizí
- Které rasy/povolání apod. preferujete, nejvíce vás baví, zajímají a kterým nejvíce rozumíte
- Co nám můžete (a hlavně chcete) nabídnout... DB, noggit, eventy, spawn...(Platí pro všechny i když se to té funkce týkat nemusí)

Post ST jako takový nevedeme. Vedeme jakousi eventerskou výpomoc s GM accountem, nicméně v takového člověka musíme mít opravdovou důvěru a snad tedy chápete, že kandidáty na eventery si spíše vybíráme my sami, než že bychom na ně psali nějaké nábory nebo že bychom se snažili nějaké nahánět v dobách, kdy bychom jich měli málo.

Naposledy upravil Amaroth dne Thu Dec 25, 2014 10:26 pm, celkově upraveno 7 krát
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Re: Nábor PJs a GMs

Příspěvek pro Ardaren za Fri Nov 06, 2015 2:38 pm

Nábor otevřen pro lidi co by chtěli vyvíjet Mythii. Hledáme převážně spawnery a lidi co se nebojí otrocké práce. Nečekejte nic než krev, dřinu a pot bez odměny, jen s rychlejším spuštěním našeho maličkého světa a tím že po tom by jste asi skončili opět jako hráči. Přihlášky pište do PM
Vzor:
Jméno
Zkušenosti s Arathorem
Kde jsem vás mohl potkat nebo někdo z GMT
Co všechno by jste byli ochotní dělat
Vaše zkušenosti s tím

ZURI MĚL PRAVDU: ARDATHOR!
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Postavy : Já nějaké mám?