Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RP Questy a elfové

+5
Tanar
Tattoo
Arrelas
Drog
Keileb
9 posters

Goto down

RP Questy a elfové Empty RP Questy a elfové

Příspěvek pro Keileb Tue Jul 08, 2014 11:11 pm

Vážení spoluhráči,
čas plyne a dostávají se k nám novinky. Některé dobré, jiné ne. Zde vám přiblížím jednu z našich novinek, která bude dostupná počítaje zítřkem. Druhá záležitost je už tvrdší zakročení proti narůstajícímu problému.

RP Questy, aneb... co to je?
Přišlo ke mě pár whispů, jaktožto hráči i GM, že se na Erutii nedá vydělat peníz. Sice je to blbost, ale i tak. Stačí trošku představivosti a budete mít hodně.
Každopádně vám chci dát příležitost k tomu si vydělat peníze. Jak? Vy budete RPit, já budu platit, pokud se vše povede.
Informace:
GM pořádající RPQ: Keileb (Kdo by na tom z GMT chtěl dělat také, nechť se přihlásí)

1) RPQ a jeho zadání se může lišit. V 90% případů se může stát, že dostanete jiný ukol než dostal třeba kamarád.
2) GM není povinno dávat RPQ, pokud je zatíženo prací nebo prostě nechce. Vše má svůj čas.
3) Neotravovat členy GMT s dáním RPQ, pokud jsou na herních postavách.
4) GM dělající nad RPQ není povinno dát odměnu, kterou slíbil na začátku. Výsledek je čistě na RP.
5) Odměny za RPQ můžou být různé. Nejčastěji zde bude docházet k odměnám v penězích. Nebooo... u obzvláště dobrého RP i zkušenostmi.
6) Je několik způsobů jak se k RPQ dostanete. Prvním z nich je požádat si o to. Druhým je, že se náhodně může stát, že vás GM za NPC osloví a nabídne ukol.
7) Při RPQ je také šance, že postava bude zraněna a hrozí jistá nebezpečí.
8. RPQ je možné udělat ve vícero lidech, ale odměna bude většinou menší.
9) RPQ může dostat jakýkoli hráč. Žádné nadržování se nekoná. Ovšem... kdo bude dělat bordel, může i počítat, že se mu na čas odepře možnost RPQ.

Jak to vše probíhá?
A) Nejdete si GM. Nebo Gm za NPC osloví vás.
B) Požádáte o dání RPQ nebo vám přímo bude dán.
C) Přijmete ukol nebo jej i můžete odmítnout.
D) Jdete udělat ukol, přičemž GM bude Rpit všechny aspekty při tomto ukolu.
E) Splníte zadání nebo selžete a jdete pryč.
F) Vrátíte se k NPC a odevzdáte ukol. K odevzdání je třeba přinést důkaz, že se tak stalo.
G) Dostanete odměnu, která záleží čistě na vašich činech.
(  H) Hezky poděkujete a jdete si utrácet prachy za chlast, zbroje, zbraně a nepotřebné věci  )


Problém zvaný elfové.
Je tomu už nějakou dobu, co sleduji elfy a jejich osudy. Problém je vážný. Elfové tu totiž nejsou elfové. Jedni jsou sin'dorei, druzí nemají vůbec chování elfů. Někteří si zase libují v masových orgiích s lidmi i elfy, které sotva znají (věřte nebo ne, ale elfové by se správně měli seznamovat kurevsky dlouho).
Proto s požehnáním GMT oficiálně varuji samozvané ''elfy'' že začíná nové éra, kdy budete kontrolování. Když něco Rpíte, berte to tak, jak se to má hrát. Ne tak, jak chcete vy.
Ačkoliv nerad, tak budu muset osobně zasáhnout. Budete-li varováni a neposlechnete dobře mířenou radu, nastanou problémy. Může dojít i k tomu, že si vesele vstanete a zjistíte, že se vám z elfa stal human.
Tato opatření vás nemají omezovat. Mají vtlouct disciplínu a pravidla. Hrajete těžkou rasu! Tak ji hrajte pořádně! Pravý elf má krásný RP.

Poprosil bych, abyste tu neflamovali a nepsali až tak dlouhé slohovky. Jakmile bude flame - lockuju. Pokud jsou otázky, ptejte se.
Keileb
Keileb
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 05. 12. 13
Age : 27
Postavy : Niniel Halo'tien

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Drog Wed Jul 09, 2014 8:00 am

Ty RPQ-sty vypadaj jako super nápad, akurát mne zajímá budou dané questy solovatelné? Aspon nekteré nemyslím všechny.


Co se týká pseudoelfú prosím radši je portnete do Triash´taru do vezení myslím, že stretnutie s Drogem je vetší trest než zmena rasy na humana. Natom se celej server snad zhodne.
Drog
Drog
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Arrelas Wed Jul 09, 2014 8:45 am

Hej drogu jako já mám občas chuť tě platit za odelfení, protože tu máme hrozné rpery elfů, pak failové rpery elfů a pak lidi co si myslí že to hrají správně ale moc správně nehrajou a nakonec ty co to hrajou kvůli RPS...a ti kteří za něco stojí bych spočítal na prstech jedné ruky to vše k elfům které jsem viděl rpit.

[i]Tattoo: Setřels kámo  Very Happy
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Anonymní Wed Jul 09, 2014 8:49 am

niema problema. Zurithan dojde na návštěvu "odkoupit" od vás špatné Elfy. S Drogem si pak otevřeme Elfí cirkus.

Easy
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Tattoo Wed Jul 09, 2014 11:39 am

Ty questy jsou zajímavý nápad, ale na druhou stranu si myslím, že je už teď sehnatelnost GMs víc než dost obtížná a spousta z nich (řekl Ama) současně vyvíjí hru, což není úplně ideální. Nebo naberte nějaký newbie ST. Pak si taky myslím, nebo bych rád navrhnul, aby se neoptakovali hráči v těchto Q. Bylo by moudré dát příležitost každému. Jinak s tím nemám problém a co se týče elfů.. na uniq, říkám to pořád, nikdo mě neposlouchá.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Arrelas Wed Jul 09, 2014 11:58 am

Uniq nic neřeší, tu by pomohlo kdyby všechny prověřoval zkušenej rper elfů...nebo více zkušených rperů což prostě taky udělat nejde.
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Tattoo Wed Jul 09, 2014 12:00 pm

Aha, tak tu raději necháme běhat retardy.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Anonymní Wed Jul 09, 2014 12:10 pm

Uniq nic neřeší. To už se tu optakovalo několikrát.

Kérka napsal:Aha, tak tu raději necháme běhat retardy.

Myslím že není problém, jak už i bylo ostatně řečeno, jim whispem domluvit, vytknout jim co dělají špatně, a pokud se neumoudří, tak není problém je potrestat. Jestli si Keileb vezme na starost právě dozor nad těmito failery, bude to jen dobře.

Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Tanar Wed Jul 09, 2014 12:43 pm

Tak kurves.

Začnu RPQ... Fajné. Jen máme otázku... Budou dávána jen npc nebo založíte nějakého Frantíška Masakéra který nám bude dávat úkoly v zabíjení a Božku Nebožku která nám bude dávat úkoly v zbírání a Šiša Miša která nám dá úkoly na RP? To mě zajímá.

K elfům.
Some Idiot napsal:Uniq nic neřeší.
Právě že řeší. Hele Amarothe, ne že neřeší. Dej jasné stanovy. 7 A4+ na elfa a konec.

Prostě. Kdo chce elfa, ať píše. Pak bude jedno zda si to napíšou sami, nebo někdo jinej, protože tomu dotyčnému se to moc nebude chtít psát, tak si to raději ten, kdo to chce, napíše sám.

Takhle alespoň bude přehled kdo elfa má a poté si jeho RP můžete kontrolovat podle jeho životopisu, zda ho hrá tak, jak psal. Pokud ne, ADIOS.

Hlavně to prosím nedávejte Pitrasovi. Prosím vás. Jen to ne, jeho elfka co se koupe v lávě a penitruje si pí*u ledem nám stačí. Pitras si to snad ani nečte a rovnou to potvrdí. Takže vážně.. prosím... PROSÍM Pitrasovi ne.

A dejte elfy na unikátku, příběh. 7A4 třeba, možná méně, možná více, nějaké podmínky a je to.
Unikátka to vážně ŘEŠÍ! Takže tak. Díky.
Tanar
Tanar
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 08. 11. 13
Age : 27
Postavy : Tanar, Mad, Nitran

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Anonymní Wed Jul 09, 2014 1:27 pm

zavedeš 7x A4 na elfa a za pár dní se vyrojí stížnosti na taury masakranty bez mozku, na Trolly co se kamarádí s elfama, na orky co nejsou orkové a kdo ví co ještě. Představitelé té rasy jež je przněna, pak taky budou chtít aby jejich rasa byla uniq za 7x A4. A pak to tu bude vypadat tak že tu budou jen humani a pár jedinců ostatních ras, kteří se dokopali k tomu napsat slohovku.

Melvin se loučí
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Tanar Wed Jul 09, 2014 1:38 pm

Na Arathi to fungovalo výtečně. Pár elfů. Nekteří bránili tělem Eynor a ostatní si dělali co chtěli. Tady jde o to, že elfové z Erutie jsou jiný(myslím). A ti co se sem "dostali" lodí, jsou už normální, kteří určitě měli více rozumu, aby nastoupili na loď. Já to jen navrhnul, na Arathi fungovalo, tu nemusí, netuším. Každému v Arathi se rasy Lidi, Trpaslíci a Hero Elfové líbilo, myslím. Nikdo si nestěžoval.
Tanar
Tanar
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 08. 11. 13
Age : 27
Postavy : Tanar, Mad, Nitran

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Tanar Wed Jul 09, 2014 2:06 pm

Raději 20 trollerů než 3 kvalitní elfy? Ok. Jako co když nemají náladu a čas? To už neni nikoho problém, ale jejich.

Dat Arogant elf napsal:vždy se našli trolleři. A mnoha lidem to i někdo napsal
No a? Alespoň tam byla snaha o to něco napsat, nebo si vyjednat, lepší než aby založili něco o čem nemají páru, a nikdo je pak nemal kontrolovat, takhle to budou mít pod palcem.
Tanar
Tanar
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 08. 11. 13
Age : 27
Postavy : Tanar, Mad, Nitran

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Keileb Wed Jul 09, 2014 2:51 pm

Takže... moc jsem to nesledoval, ale přecejen mám už vše přečtené.

Co se RPQ týče, tak jsem schopný vám tady na místě dát několik RPQ od NPCček. Žádný další třeba nejsou potřeba. Já si prostě půjčím jedno NPC od Esgarothu nebo Hordy a dostanete ukol. Konec, šmitec.

A ano. Tyto RPQ budou solovatelné. Fakt je na vás, jestli si vezmete parťáka nebo jdete solo. Příležitost dostane každý a po jisté době, kdy dostanete RPQ ho prostě nedostanete. Tím chci prostě říct, že pokud dostanete dneska RPQ, zítra ho těžko dostanete. To spíše někdo jiný.

Kdo chce, ať posílá příběhy svých elfů mě. Unikátky prostě nevyjdou... jo, taky bych je tak chtěl, ale někteří prostě nemají nervy na to čekání, schvalování a psaní. Stává se, že to napíše kamarád odvedle. To radši budu za Keileba lítat a portovat a kontrolovat. Bohužel...
Trolleři a faileři jsou všude... s tím se dá dělat jen to, že je upozorntíte, varujete nebo dostanou port do budoucího krásného mučícího vězení Very Happy.
Erutia je o elfech. Pokusíme se tu nastolit novou éru kvalitně rpených elfů, jak to jen jde. Snad to do spuštění ostré Erutie bude lepší. Osobně si na vás všechny posvítím. Jak z dobrého hlediska, tak i toho špatného ^^
Nechci být za toho zlýho, ale některé případy si to žádají. Obezřetnost bych doporučoval magistrům a magistrám, které tenhle titul nemají ofiko schválený. Dále belfým helfům, RPSícím šlapkám a podobně. Chcete RPS? Ok... tak hrajte dle pravidel a lore aspoň. Si udělejte elfy, kteří se nějaký hodně dlouhý pátek znají nebo jsou už jako pevný pár. Tradá... v tomhle případě fakt nemám proti nic.
Ale jakože... ,,Ahoj, já jsem XXX a ty jsi? Těší mě XXX. Zajdem za to křoví vedle? Sice jsem elfka a neznám tě moc, ale to nevadí!'' případy fakt nechci vidět ˘^˘
Jinak... až budu dneska nebo zítra online, vyzkoušíte si někteří z vás na vlastní kůži RPQ Smile.

V pozdravy a přáním krásného dne,
Keileb.

Keileb
Keileb
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 05. 12. 13
Age : 27
Postavy : Niniel Halo'tien

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Tulačka Wed Jul 09, 2014 6:27 pm

To už zas řešíte 101x zamítnutý hero rasy? Very Happy

EDIT: Jinak k těm elfům... Jo, je to moderní rejt zrovna do nich, ale upřímně? Vyloženě špatných elfů sem tu viděla zatím dost málo. A tuším ve všech případech je hráli lidi, kteří by dokázali prasit i kamínek v písku, tudíž ten elf v jejich rukou nehrál absolutně žádnou roli.
Osobně vidím mnohem větší neduhy, který by bylo ku prospěchu řešit. Na elfech toho moc k řešení není.


Naposledy upravil Tulačka dne Wed Jul 09, 2014 7:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Tulačka
Tulačka
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 12. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Morte Wed Jul 09, 2014 6:51 pm

Veřejná omluva za lenost číst. Dopracoval jsem se k faktu unikátky / neunikátky. Jsem názoru že ano, svým způsobem by se dal systém přidělení na žádost, jenž bude podložena textem, historií, osobní kartou postavy, chápat jako filtr, který nám sice většinu hlavního sajrajtu oddělá, ale vyžaduje přespříliš energie. Vždy se najdou lidi, co jsou líní či nemají čas a někoho poprosí aby jim to napsal. ALE když jim to přeci někdo napíše, a oni tu umějí zahrát a jen se jim nechtělo, je na tom něco špatného? Nemáme hodnotit zpracování, tudíž příklad, ale výsledek.
Jsem proto toho názoru, že unikátky by se měli zavést a nejlépe by bylo předem kontaktovat někoho z GMT a žádosti posílat formou PM. Pokud si GM najde čas a řekne "Hele, dej mi pár dní, najdu si skulinu, proklepnu to a popřípadě Ti můžu dát i (pokud to bude pěkný) nějakou hezkou drobnost navíc (pozn. rozuměje nějaké pěkné oblečení, které nebude OP ani nějak vyčnívat a rvát žárlivcům oči, a opravdu se takové itemy na Arathoru najdou)." tak by neměl být nějaký problém. Zajisté by to nemělo být 7 A4, což je podle mě přehnané a jen to odradí od čtení, protože přiznejme si, kdo je schopen napsat 7 stránkový text tak, aby to neztratilo šmrnc a nezačalo být spíše zátěží, než-li zábavou?
avatar
Morte
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Amaroth Thu Jul 10, 2014 9:13 am

Lidi čtete vůbec NĚKDY co píšu? Cár papíru sepsaný z poloviny bráchou, z poloviny kamarádem a ideálně zkontrolovaný a opravený dalším kamarádem, celý pak poslaný prokazuje co jsi to za podvodníka, poctivě sepsaný příběh prokazuje, co jsi to za spisovatele. NE CO JSI ZA ELFA KUADRÁT. Akorát to promrhá další tuny časy někomu, kdo to bude muset číst. Dělám vám tady v tomhle 3 roky a v životě jsem neviděl, že by tyhle věci skutečně něco vyřešily. Jsou z toho jen 2 pozitivní věci.:
1. seznam hráčů co elfa mají (sorry, ale DB mám, nastavit si tam filter na jednu hodnotu v jednom sloupci umím)
2. možnost elfy prostě zavřít když jich bude moc (to můžu taky udělat kdykoliv tím, že je prostě pošlu do jailu a nechám je na měsíc zcela zavřený...)

Je to naprosto nanic. Vyzkoušeno na Neotericu, vyzkoušeno na Mythii, vyzkoušeno v Arathi, kolikrát to mám ještě opakovat, kolikrát se já vůl mám nechávat překecávat k tomu, aby se to opět vyzkoušelo a opět zahodilo? Ne. Nebudou unikátní rasou. Nashledanou.

Nejspíše vám vůbec nedochází že absolutně neřešíte jádro problému, kterým je nedostatek disciplíny. Lidé nedělají věci dobře proto, že se jim řekne, jak jsou dobře. Lidé je nedělají dobře, protože by si to někde přečetli, jak se to dělat má. Co ale lidi dělají vždy je že se bojí biče, jakmile je párkrát šlehne. Když někdo prasí RP, a nejen elfa, ale všeobecně se chová jako 14ti letý vylitý mozek co si dělá cokoliv co se mu zachce, musí dostat trest, musíte si ho podat.

A žádné Ježíšku na křížku, hlavně ne násilí dopouštěné na postavách. Podívejte se na Hordu. Kdo tam nerespektuje lore, dělá kraviny, nerespektuje náčelníka nebo dělá jiné vylomeniny, tomu je OOC řečeno co dělá proč špatně a inRP mu nejspíše nějaký starší válečník vysklí část úsměvu. A je KLID. Tak začněte obdobným způsobem zametat i u sebe. Uvědomte si už, že jste komunita, ne banda 6ti letých dětí. My nejsme paní učitelky, co vás mají plácat po ručičkách když uděláte něco špatně. Máte se učit od sebe navzájem a nové přírůstky mají být vychovávány těmi, kdo tu jsou déle. Pokud vám v táboře běhají tací faileři, jací tam běhají, je na vás, abyste jim vysvětlili, co dělají špatně a dohlédli na to, že se seberou, jinak aby jejich postava inRP doplatila na své činy.

Běžet za GM a "pls, pls, vyřeš to a pls, pls, udělej to jako unique a matlej se s tím  pár i hodin týdně, protože já mu neumím dát facku" si jen sotva zaslouží komentář. Ta ruka vám neupadne když dáte elfce co někde pro*****á s člověkem pohlavek.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

RP Questy a elfové Empty Re: RP Questy a elfové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Questy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru