Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

4 posters

Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Anonymní Fri Sep 19, 2014 5:58 pm

Jde o jednoduchou věc....raptoří vejce, které trollové tak před třema měsícema sbírali (včetně mně) se ještě pořád nevylíhly? to jako for real? mezitím už Triashští vlci i stačili vyrůst tak že se na nich dá jezdit a raptoři se pořád "líhnou" .....

Došlo to už i na to místo že se plánuje zboření ohrady aby si tam další orčí páreček mohl postavit vilku.


Proto se ptám. to neměl 3 měsíce nikdo čas spawnout tam 3 raptoří mláďata?
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Garrob Fri Sep 19, 2014 6:32 pm

Amaroth sa na túto tému vyjadril. Kto sa má starať o raptory a kto im lepšie rozumie ako trollovia ? Lenže trollovia nelogujú. A aby sa o to starali NPC je trošku divné. Hráči chcu raptory ale starať sa o ne budú NPC. O vlkov sa stará napríklad Tharg. Takže vlastne tu ide o hráčov ktorý majú trollov. Ak budu častejšie logovať a starať sa o raptorov tak budú.
Garrob
Garrob
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 06. 14
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Anonymní Fri Sep 19, 2014 6:35 pm

logoval bych častěji kdyby se ti raptoři i třeba vylíhli. Není nic jednoduššího než je nechat vylíhnout a well...kdybys e o ně nikdo nestaral, není zase nic jednoduššího než je nechat umřít. Už 3 měsíce se ptám různých GM na to kdy konečně vylíhnou raptory a dostávám pokaždé jen odpověď typu "pak to udělám" nebo "potom". Vylíhněte raptory, klidně se o ně budu starat a RPit si s nima....ale aby tam jen 3 měsíce ležely vejce...to fakt ne.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Tattoo Fri Sep 19, 2014 6:36 pm

Nezbývá mi nic jiného, než se podepsat pod Garroba. Moje slova. Ty ještěrky měli už víc jak měsíc dejchat, ale když je prostě jen tak necháte v jámě a čekáte, co z nich vyroste za palmu... trochu na hlavu. Jáma jako hovado a jenom to zabírá prostor, to byla zatím ta největší blbost, co jsem tu viděl. Sežrat vejce, na jámě udělat sklad s domkem. Done.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Anonymní Fri Sep 19, 2014 6:38 pm

Tattoo napsal:ale když je prostě jen tak necháte v jámě a čekáte, co z nich vyroste za palmu... trochu na hlavu.

Jistě, ty vejce jsou již 3, OPAKUJU 3 měsíce ve stádiu kdy se líhnou. 3 dny po odchycení se měly vylíhnout ale ne. začnu se o ně starat až se vylíhnou, do té doby jim nemám jak pomoct. Dokonce jsem s nimi už i jednou RPil před vylíhnutím ale to očividně stejně nic neřeší dokud nemám právo je tam spawnout, za mně to asi nikdo dělat nechce.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Tattoo Fri Sep 19, 2014 6:39 pm

Jak jako nemáš jak pomoct? Sedni si na ně.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Garrob Sat Sep 20, 2014 3:26 pm

Ale tu nejde jen o to že se o ne nestaráš. Ano nedá se o ne moc starat. Ale je to bráto tak že keď niekto logne raz za týždeň ako sa dá na neho spolahnuť že sa im bude venovať každý deň ?
Garrob
Garrob
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 06. 14
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Amaroth Sun Sep 21, 2014 5:51 pm

Garrob to řekl celé za mě. Nějak si nejsem jist proč investovat čas (a hlavně prostor v občas zoufale malém Triash'taru apod.) do neexistující trolí komunity. Pokud zde aktivní trolí komunita existuje, chci nejdříve vidět, že tu opravdu je a snaží se nějak fungovat. Tím samozřejmě nemám na mysli, že byste měli častěji RPit snahu o sezení na vejcích. A jinak, ruku na srdce, to, jestli tam běhají 2 malý ještěrky v díře nebo ne, není rozdíl mezi logováním a nelogováním trolů. Samotný fakt, že jste za vůdce zvolili NPC, je poměrně výmluvný - nemáte hráče, který by to vzal.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro nekronus Sun Sep 21, 2014 6:30 pm

Dal som si záväzok že budem venovať viac času trollovi a snažím sa to aj splniť. A čo sa týka toho že mám vodcu NPC tak ja alebo Zuri to určite zmákneme.
nekronus
nekronus
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 03. 07. 14
Age : 24
Postavy : Druz-magor

Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 21, 2014 6:38 pm

za vůdce bylo zvoleno NPC protože momentálně nebyl aktivní trollí hráč, to ano...ale taky třeba proto že já jsem v té době moc času na RP jako takové neměl. Nyní jsem zpět a hodlám Zuriho aktivně RPit. mimojiné se už raptoři i vylíhli a já hodlám aspoň jednou denně logovat abych se jim věnoval, či věnoval celkově postavě. Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Tattoo Sun Sep 21, 2014 7:30 pm

Ještěrky na světe, verdikt usazen. Dohodněte se na čase, udělejte si rekapitulaci, kdo všechno hraje trolly a zvolte si Jina hráče. Fakt, že byl zvolen Sparadio, byla skutečně hovadina. Všichni budem rádi, když tu zandali komunitu nějak stmelíte.

Lock.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Godzillas aka Triash¨tarští raptoři Empty Re: Godzillas aka Triash¨tarští raptoři

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru