Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ.

3 posters

Goto down

Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ. Empty Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ.

Příspěvek pro deusn Sun Mar 08, 2015 11:28 pm

Jen to sem napište hoši !
deusn
deusn
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ. Empty Re: Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ.

Příspěvek pro Crockr Mon Mar 09, 2015 11:41 pm

Rituál- Gwyarbrawden


Gwyarbrawden - Hlavním použití by bylo takové jaké je popsané v knize což je:
Ti jenž jsou spojeni pomocí Gwyarbrawdenu přísahají, že pomstí druhého bez ohledu na obtížnost.

Tento rituál je znám mezi trpaslíky. Hrstka z ostatních ras by ho mohl znát, ale praktikován je pouze trpaslíky.
Jediný problém: Co jsem se dočetl je rituál konán u významného místa, záleží na klanu. Bronzebeardi a Dark Ironi u otevřeného ohně. Bohužel o Wildhammerech jsem to nenašel.. ale příkladná místa jsou:
Blackrock Mountain
Thunderstrike Mountain
Aerie Peak
Ironforge
The Great Forge
Coals of Ironforge
Takže bych řekl, že někde v Aerie Peaku. Jenže mi nejsme ani na jednom místě, takže pokuď by jsme neudělali nějaký pořádný oheň nejspíše někde v Černodolu tak by jsme mohli zapálit hospodu to je přeci taky významné místo.... ne to byl vtip... stejně bych hlasoval pro to první.

Využití které jsem našel

Přísahaní věrnosti
Posílení bratrství
Mír mezi klany
Přísaha vzít jinému život
Přísaha bránit život jiného

Stručně jak by to mohlo vypadat

Trpaslíci se sejdou kolem ohně, po jednom si nožem říznou do dlaně. Po té po jednom říkají přísahu Gwyarbrawdenu ostatním (samozřejmě krev stéká do ohně). A poté věčinou následuje oslava.. ( Jinak přísahu Gwyarbrawdenu jsem nikde nenašel tak buď, kdyby se to někomu povedlo najít nebo se prostě vymyslí)
Crockr
Crockr
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 13. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ. Empty Re: Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ.

Příspěvek pro Sobisek Tue Mar 10, 2015 11:14 pm

Tak můžu snad jen připomenout něco z toho co jsme už řešili i ve hře.

- Jednou za čas nějaký  ten "trénink" (předem by se domluvilo jaký, ale né stylem rp soubojů)
- Jednou za 3 měsíce čistě pivní slavnosti například, které by trvaly třeba týden (žádný  oktoberfest, čistě slavnost velká našim poměrům). Pořádané trpaslíky, ale možnost účasti všech, což by zahrnovalo třeba levnější pivo po určitou dobu, levnější jídlo...

Eventy:
- případný průzkum zavalené jeskyně na Silithisu
- výprava na bambus
- vyčištění jeskyně ložiska krystalů od basilisků (případně můžem udělat i bez Gm)

Nějaký nápad možná ještě vyplave.
Sobisek
Sobisek
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ. Empty Re: Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ.

Příspěvek pro deusn Sun Mar 15, 2015 9:09 am

Všechny návrhy jsou pěkný a z mojí strany tu nevidím žádný problém. Jen že to propojování krve mi přijde takové primitivně lidské. Jsem si jist, že trpaslíci, jenž si nadevše váží vlastního slova a vlastní cti nepotřebují propojovat své bratrství a mstu krví, když všichni víme, že by trpaslíci pobily každého, kdo by zabil jejich bratry.

Ale dobré návrhy. Určitě s tím něco provedeme.

Teďka v blízké době se zase začnou dít věci na Erutii takže se možná přesuneme na Erutii a začneme částečně něco provádět i tam.
deusn
deusn
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ. Empty Re: Tabule moudrosti - NÁPADY NA EVENTY, HOSTINY, SVÁTKY AJ.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru