Věcí co tak k pobavení nejsou.

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Věcí co tak k pobavení nejsou.

Příspěvek pro Kelran za Sun Apr 12, 2015 2:23 pm

Inu ze včerejšího RP.
http://i.imgur.com/1iDbH0z.png?1

Nechť započne flame!
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 53
Postavy : Kupa mrtvých hereticu.

Návrat nahoru Goto down

Re: Věcí co tak k pobavení nejsou.

Příspěvek pro Darkus za Sun Apr 12, 2015 4:08 pm

Neni normální, aby se trpaslík zvedl, když mu Krul s Edwinem dali na prdel. Třískali tam snim a on se 10x zvedne a pokračuje v boji?
Co to je sakra?
Darkus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 49

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Barkley za Sun Apr 12, 2015 4:13 pm

Co to je ? Grumpal. Ignoruje emoty, PGeří, chová se jak dement a už se znusil mojí postavě IC. Nic novýho pod sluncem... Jen je jediný štěstí že tenkrát nikdo kvůli jeho PG neskapal. Doporučuju nějakou RP školu nebo banán.
Barkley
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Postavy : To byste rádi... co ?

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zorak za Sun Apr 12, 2015 4:40 pm

Měj jsem tu čest s touto postavou hned dvakrát, pokaždé se ten člověk choval naprosto nelogicky vůči situaci (ignorace přítomnosti npc) a akorát otravuje život, to mohu potvrdit
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Quentin za Sun Apr 12, 2015 10:01 pm

Jako samotnému Grumpalovi, jsem se snažil pomoci když mě psal, že jest nováčkem. Zřejmě na to nevzal ohled.
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Neptún za Sun Apr 12, 2015 10:12 pm

Najviac sa mi páčilo, keď prišiel do tábora Talbotov žebrať peniaze už asi po 20x tak som sa rozhodol že ho zabijem, dali sme si roll na môj útok obojručným mečom proti nemu, sekal som ho cez hruď a mal som roll 97, on mal myslím 11 alebo 12. On to odemotil tak že mu môj sek pretrhol len varkoč, nakoniec som mu dohovoril nech to RPí poriadne, keďže rollový rozdiel bol masívny, tak začal RPiť aspoň ako tak krvácanie z hrude, aj keby ho taký nečakaný útok rozsekal na 2 polovice... Každopádne, skočil do vody a odplával potom, kašlal som na to a nechal som ho újsť... O hodinu neskôr som došiel do Esgarothu, kde on pobehoval jedna radosť a keď som mu napísal že by mal RPiť zranenia, on mi odpísal ''Aha, sorry zabudol som.'' ... Like, what the fuck? Čo toto hľadá na tomto serveri?
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Příspěvek pro Arenol za Sun Apr 12, 2015 11:56 pm

Alastor Strix'Efuartus napsal:čistě k názvu témata
Mág + Oheň  = Mág
Mág + arkána = Mág
Mág + hydro = Mág
Mág + geo = Mág
Mág + vzduch = Mág
.
.
.
Mág + Temnota = černokněžník

chudák magič jednou si ktomu jednomu nepravému čuchne a už je vyvrhel společnosti

Jo, chápu tvé problémy, když jsem šnupal mouku tak dobrý, když strouhanku tak taky dobrý, matka si myslela že jsem jen divnej ale jak si jednou dá člověk koks tak už ho chcou vydědit.
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ardaren za Mon Apr 13, 2015 11:22 am

Grumpal má předposlední šanci a měl by si toho být vědom(dneska si ho odchytnu). Pokud zase něco podobného udělá tak sem napište (stejně tak na ostatní hráče) a letí mu tentokrát už delší ban a pak perma. Zároveň hráče prosím aby sem klidně postovali (i za skryté jména na fóru) tyhle velké faily, bohužel bez nich nemůžeme nic dělat pokud neustále nelítáme ve hře což nelítáme.

Jinak po vzoru Quenta, zkuste hráčům pomáhat když vidíte že dělají něco špatně nebojte se whispnout jim a nebo Gmkám (nebo mi napište poštu na Ardarena). Jsme server postavený pro nováčky, proto nemáme kontrolované registrace, je jasné že se vždy zde budou vyskytovat lidé co neumí RPit či neumí dobře RPit. Zkuste jim dávat šanci a mějte s nima trpělivost. Já neváhám například pomáhat či odměňovat lidi u kterých vidím že se takto snaží.

Děkuji mockrát. Smile

EDIT1: Případně mi ty screeny postujte do PMky (fórum, skype atd...)

ZURI MĚL PRAVDU: ARDATHOR!
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Barkley za Fri Apr 17, 2015 7:55 pm

Nový erutijský přírustek. Troufám si podle slovenštiny a osoby kterou jsem dlouho neviděl říct že jde o kolegu Grumpala.
Barkley
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Postavy : To byste rádi... co ?

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Quentin za Sun Apr 19, 2015 9:58 am

Parta čtyř Lordaeronských těžkooděnců, kteří odmítali RPit na Exodusu protože dělají jenom daily a jsou zde OOC. GGWP pánové, jsem ale rád že jsme pochopili co znamená RP server. :-)

Mimo to takových je zde víc, rád bych aby lidi pochopili co znamená RP server a nepsali na general.. že tu dělají jenom daily.
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Blesk za Sun Apr 19, 2015 10:05 am

inRP jsme s tebou muvily... Poslechly... Poslaly do háje a konec společného RP... Byl tam snad nějaký ignor ?... Stejně jsme nakonec erpily...
Blesk
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 85
Postavy : Rob Crowley - Smrt teleportem při pokusu o únik z pasti (důstojník Millice)
Sebastian O'Connor - Přepůlen při zradě (starosta města)
Gerard Rotrberg - Oběšen (učitel)
Jaime Lightwell - Rozdrcen Ogrem (voják Lordaeronu)
Richard Horlent - Nejspíše mrtev, Dezertér (Lordaeron)
Laurent Moorels - Utopen (Žoldák)
Cregan Cruise - Puknutí srdce, posednutí duchem (Radní/klenotník/voják)
Ethan Glover - Zabit vkodlakem (Zločinec/radní)
Sir Walder Dayne - Paladin, stále naživu
Lyonel Royce - Veterán, stále živ
Chester O'Donnel - Zabit při obléhání
Henri de Valoa - Důstojník Stormwindské armády, Veterán.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Llothar za Sun Apr 19, 2015 10:07 am

Nehledě na to, že jsi mi sám řekl, že to děláš také. Jen rozdíl je v tom, že já nemám čas v 6 ráno no..

Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Erick za Sun Apr 19, 2015 10:51 am

Dělá to tak poměrně hodně lidí a pokud ti slušně napíše, že nemá momentálně čas na RP, tak snad by neměl být nějaký problém, ne?
Včera jsem taky chtěl začít RPit s Iirdilwe, protože stála na palisádach. Ale jednoduše mi napsala, že nemá čas, že nastavuje GHI. Tak jako co? Potentuji se z toho? Ne. Tak si hold najdeš jinou skupinu, s kterou poRPíš Very Happy

Ale na druhou stranu to chápu, pokud se doopravdy máme vcítit do herní postavy, tak by mě taky štvalo, když by mi někdo jen tak napsal, že tu je jen pro daily q Very Happy
Erick
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Postavy : Smood (RIP)
Erick (RIP)
Miria

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Quentin za Sun Apr 19, 2015 10:57 am

JO a protože to dělá dost lidí, tak to budete dělat taky. Přesně takhle se projevuje kvalita RP serveru. Smile Když on skočí z mostu tak já také, mimo to Rothasi, až mě uvidíš farmit dám ti čokoládu Very Happy
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Quentin za Sun Apr 19, 2015 11:03 am

Erick napsal:
Včera jsem taky chtěl začít RPit s Iirdilwe, protože stála na palisádach. Ale jednoduše mi napsala, že nemá čas, že nastavuje GHI.

To je něco jiného, né když ve čtyřech nalítnete na Exodus a hodíte emot "není tu"
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Llothar za Sun Apr 19, 2015 11:29 am

Quentin napsal:JO a protože to dělá dost lidí, tak to budete dělat taky. Přesně takhle se projevuje kvalita RP serveru. Smile Když on skočí z mostu tak já také, mimo to Rothasi, až mě uvidíš farmit dám ti čokoládu Very Happy

Nefarmim. Omlouvám se že dělám jen čas od času Daily Q no. Fakt promiňte přátelé :-) Denně tam probíhají desítky hráčů jen kvůli Qstům a většina z nich to ani neRPí. Proč? Protože RPit každej den např. zabíjení tygrů nebo Nohů je ptákovina. To by jste tam pomalu neměli nic na tom ostrově. A jestliže RPim na Erutii a chci si udělat Daily i na Exodu tak je prostě blbost abych RPil přítomnost tam. Zvlášť když jde jen o blbé Qsty. Kdybych byl inRP na Exodusu nemám problém to RPit. RPim je i na Erutii. Ale jestliže, jsem někde kde moje postava prostě inRP nemá vůbec co dělat tak to neRPim. Jednoduché. Šel jsem tam s lidma asi tak na 5-10 minut a pryč. Abych právě nezasahoval do RP například Quenta, kterého se to očividně dotklo.

Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Quentin za Sun Apr 19, 2015 12:02 pm

Bla bla bla, požádal jsem tě aby jsi RPIl a měl jsi blbé řeči. Jsem rád, že jsme se nakonec dohodli. Nejde tu jenom o tebe, jde tu i o ostatní farmery.
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro walteer za Sun Apr 19, 2015 12:23 pm

Rothas napsal:Ale jestliže, jsem někde kde moje postava prostě inRP nemá vůbec co dělat tak to neRPim

Tady bude asi ten problém pánové. Když vaše postava nemá někde inRP co dělat, tak tam prostě nemá co dělat. To že si tam jdete "jenom udělat daily" okolnosti nijak nepolehčuje. Jsme snad na fulltime RP serveru. Né na "počkej, udělám si tady jenom 5 dailyn a pak zase OOC zmizím" serveru
walteer
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 247
Postavy : Zurithan, Melvin, Vendrick, Srizz, Marvin.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Itashiro za Sun Apr 19, 2015 1:19 pm

Tohle je problém který se jen tak snadno nevyřeší. Vždycky tu byl a vždy bude. Na druhou stranu když se nad tím zamyslíte, ono je to celkem pochopitelný. Podívejte se na to takhle.

Potřebuju equip a nějaký ten gold/silver navíc apod. pro svoji postavu. Jak si je ale sehnat?

Tady má hráč dvě možnosti. První a jednoduchá (Né moc časově náročná) možnost je začít farmit z DQ atd. Druhá možnost a ta nejsložitější je...sehnat si vše v RP a vzhledem k tomu že klademe důraz na fulltime RP styl, tak tahle možnost je vlastně lepší.
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ardaren za Sun Apr 19, 2015 1:59 pm

walteer napsal:
Rothas napsal:Ale jestliže, jsem někde kde moje postava prostě inRP nemá vůbec co dělat tak to neRPim

Tady bude asi ten problém pánové. Když vaše postava nemá někde inRP co dělat, tak tam prostě nemá co dělat. To že si tam jdete "jenom udělat daily" okolnosti nijak nepolehčuje. Jsme snad na fulltime RP serveru. Né na "počkej, udělám si tady jenom 5 dailyn a pak zase OOC zmizím" serveru

S tímhle souhlasím a podepisuji se pod to. Uvádím krásný příklad z Neotericu kdy jsme zakázali pár lidem vstup do města protože dělali bordel a pak tam běhali kvůli daily questům a psali jen ooc. Je to doopravdy flustrující pro ostatní. Ano, tohle je extrémní příklad zase, ale za mě je ať se to dodržuje všeobecně.

ZURI MĚL PRAVDU: ARDATHOR!
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mizérie za Sun Apr 19, 2015 3:11 pm

Ano, obě strany mají pravdu, lae zase trochu musíme chápat i ty co dělají ony daily. Ano, dá se vše vyrpit, ale je tu opravdové minimum lidí, kteří si koupí inrp vyrobený před mět v GHI. A druhý problém je nekompatibilita GHI, i přesto že máte stejnou verzi, smazané cache, tak nastává často problém, že onu věc tomu danému nedáte z toho duvodu, že se GHI bugne.

Další věc prodat inrp nějakou věc npc, ono šlo by to, ale to by poté GMkám vypadly očka z důlků, kdyby měli na každý takový whisp či žádost odpovídat a neměli by čas na vývoj, opravy bugu, vaše unikátky apod..

Ano, lidé dělají daily a vždy budou, přeci jen ceny některých věcí at už se staty či ne jsou poněkud drahé a rádi by neměli char, ktrý vypadá jako vandrák ale jako slušný člověk. Myslím že pokud se to nějak extrémně nepřehání (ono OOC daily), tak se to snést dá.

Pokud přehání, vyřešte si to mezi sebou a nehádejte se jako banda supů o poslední flákotu masa. Vždy se to dá vyřešit po dobrém :-)
Mizérie
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 24
Postavy : Mizérie

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Příspěvek pro walteer za Sun Apr 19, 2015 4:43 pm

Radši nebudu komentovat příspěvky nademnou a rovnou vám odpovím. Jo, daily questy jsou obrovský zdroj příjmu většiny hráčů zde. Ale to neznamená že mají přednost nad RP. Když na Exodu nemáte co dělat, nebudete tam OOC jezdit dělat dailyny. Uděláte si daily na Erutii, kde máte co dělat a hotovo. Vrcholem všeho je pak když vám někdo na vaši RP iniciaci odepíše "inRP tu vůbec nejsem, jen tu dělám daily"

Jsme na fulltime RP serveru, né na žádném rádoby fun serveru kde si řeknete "seru na RP, budu teď chvíli běhat, skákat a dělat questy"
walteer
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 247
Postavy : Zurithan, Melvin, Vendrick, Srizz, Marvin.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Itashiro za Sun Apr 19, 2015 6:14 pm

Ou. Tak to radši stopnem. Začíná to byt az moc žhavé Very Happy Very Happy
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra: