Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam smerujeme? Časť prvá.

+20
Ardaren
Ctibor
Lylenn
Toren
Noelle
Kayrean
Egy
Ceraph
Xandria
Mael
Horf
Arenol
Quentin
Blesk
Vardek
Mezin666
Gravis
Amaroth
Esaias
Dalvengyr
24 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Dalvengyr Mon Aug 10, 2015 3:11 pm

Vážení hráči, ako som v svojom prvom príspevku ako admin sľúbil, dnes vám priblížim akým smerom by sa mal server uberať.

Prvá a asi najdôležitejšia vec je nová lokácia.
Tá určite bude.  S Amarothom momentálne jednáme o dokončení noggitu.  
Objavila sa tu ale ešte jedna možnosť, ktorá sa zvažuje a to je upustenie od projektu Mythie, návrat k blizzardovskej dejovej linke a návrat do klasickej lokácie, ktorá by sa len upravila.
To je zatiaľ však len vec na zamyslenie a preto by som bol rád, keby ste sa aj vy, hráči vyjadrili. Váš názor tiež môže výraznou mierou prispieť ku konečnému rozhodnutiu. Server predsa  tvoríme hlavne pre vás.

Ak sa spýtate na dôvody toho, prečo o takomto kroku vôbec uvažujem, odpoveď je jednoduchá.
Amarothov noggit je na veľmi vysokej úrovni. Aj keď máme v týme ešte jeden talent na noggit (Naxia), nemyslím si, že by sa ktokoľvek z nás priblížil Amarothovej úrovni.
Aj keď to vyzerá, že s nami Amaroth do istej mieri bude spolupracovať aj naďalej, nechcem mu vešať na ramená jednu z najťažších a najdôležitejších vecí vývoja, keď už sa rozhodol aktívnu kariéru ukončiť.
Miestny hráči sú zvyknutý na pravidelné vydávanie patchov, v ktorých sa upravuje prostredie. A to by znamenalo buď pravidelné otravovanie Amarotha, alebo sa pokúsiť zrealizovať to sami. A pri druhej možnosti vám naozaj neviem zaručiť kvalitu výsledku.
Ako posledná vec je custom lore. Ja sám nie som zástancom veľkých zásahov do lore a tvorba príbehu vlastnej lokácie nie je nič jednoduché. Vždy sa nájdu nejaké diery a nedostatky.

Toto sú hlavné dôvody toho, prečo vôbec zvažujem možnosť vymeniť Mythiu za známe WoW prostredie, ktoré sa len upraví podľa našich potrieb.

Druhá dôležitá vec, ktorá vás určite zaujíma je technická stránka prechodu do novej lokácie.
Snažím sa urobiť všetko preto, aby som zachoval vaše postavy. Nechcem vás obrať o načaté RP, ktoré vás baví.
Samozrejme hovorím o vašich postavách ako takých. Nehovorím o majetku!
K redukcii majetku určite nejakou formou dôjde. Som si istý, že ste si všimli na postavách veci, ktoré by na RP serveri vôbec nemali byť. Či už ide o spelly, alebo výbavu.
Zároveň vás ale ubezpečujem, že neplánujem vašim postavám vziať všetky schopnosti, vyzliecť ich do naha a vykopnúť ich do novej lokácie.  Vážime si ľudí, ktorý na serveri strávili dlhší čas a mnohí aj pomáhali pri jeho vývoji. Pokúsime sa vymyslieť čo najlepšiu formu kompenzácie.
Tiež sa nemusíte báť cestovania v čase a podobných vecí, ktoré sú veľkou časťou komunity odsudzované. Dám si záležať na tom, aby prechod vašich postáv bol plynulý, logický a bez zásahu vyšších mocností.

To sú na dnes dve dôležité veci, ktoré pravdepodobne trápili väčšinu z vás. Pod týmto príspevkom môžete pokojne viesť diskusiu (k téme). Za vaše názory a postrehy budeme len radi.

UNIKÁTKY!

V najbližšej dobe pozastavujem všetky unikátky, ktoré vyžadujú vydávanie nových patchov. Myslím, že z pochopiteľného dôvodu. O item, prípadne niečo iné, čo je v hre a nevyžaduje nový patch, môžte pokojne žiadať ďalej.
Vybavovanie žiadostí o unikátky dostáva primárne na starosť Ardaren


Naposledy upravil Dalvengyr dne Tue Aug 25, 2015 6:10 pm, celkově upraveno 2 krát
Dalvengyr
Dalvengyr
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 08. 10. 13
Age : 28
Postavy : Karin

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Esaias Mon Aug 10, 2015 3:41 pm

Tak na Mythii se jiste tesila drtiva cast hracu, protoze proste Mythia. :-) Me laka predevsim proto, ze se od cireho wow lore mirne odtrhne a bude si zit vlastnim a predevsim obycejnym / vsednim zivotem.

Laka me spise stredoveke hcrp obohacene o fantasy prvky a kompletni magii. To, co nekdy serviruje blizzard, uz nekterym jde hodne na nervy. Very Happy

Co se lokace tyce, nejaka upravena by nevadila, ale hlavne at to neni cire fantasy. At je to jako Sapkowskeho svet zaklinace treba. :-)

Otazkou je, kolik by toho Ama musel dodelat, aby se mohlo jit na Mythii. Hodiny, dny nebo snad tydny?

Co se patchu tyce, staci nastavit server tak, aby stacil jeden patch za tri a vice mesicu napriklad. Nevim, proc se nekdo nekam porad zene jenom vpred a vpred a nezije aktualnim okamzikem. Zde jako priklad nosta...coz je ale zase extrem z druhe strany, kdy vse stagnuje v radech roku Very Happy

Co se lore tyce, byla tady Stara a Nova Mythia. Proc se z velke casti jen s dovolenim autora neinspirovat?

Prechod postav....udelal bych totalni wipe a potom totalitnim systemem rozdal pripadne odmeny do zacatku novych postav. Erutii bych vubec nepocital, protoze tam se deji nehorazne volovinky nekdy a do noveho a jinak nastaveneho sveta by to nepasovalo.

A jeste otazka zaverem. Nemate uz nahodou k Mythii udelany takovy kus prace, ze by byla skoda to zahodit?

PS: Moje nabidka, ze bych vyrizoval pripadne zadosti o unikatni postavy, porad plati. :-)

Tablet...
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Amaroth Mon Aug 10, 2015 3:54 pm

Do konce prázdnin nebudu k dispozici, to jsou 3 týdny kdy by vývoj stál. Pak... už pracuju, ale čas by po odpolednech byl, když bych jej zrovna nechtěl trávit jinak. Ohledně průběžných patchů, většinou jde o smazání pár stromů, spawn pár pařezů, malé srovnání terénu, zamalování trávy hlínou, aby se tam nespawnily ground effecty do podlah a šlehnutí baráku X na pozici Y vyměřenou hráčem. To i ten Horf dokáže. Takže z mého úhlu pohledu by mapa Mythie nebyla zase tak velký problém. Jen by trvala nějakou chvíli.

A čeho bych se už fakt neúčastnil by byl vývoj NPCček, spawnu světa, questů, scriptů... Měl jsem na to haldu nápadů, které jsem i předal Týmu v bodech mého brainstormu, ale jeslti je někdo i dokáže zrealizovat, budu dost zírat. Nejsou tak složité na udělání, ale je to piplačka, se kterou se tu zásadně nikdo nechtěl nikdy srát ani když jsem se stavěl na hlavu, že to je primitivní a že si fakt nemusím dělat sám něco, co je jen práce v DB.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Gravis Mon Aug 10, 2015 3:55 pm

Spoiler:

Môj (možno) irelevantný hlas dávam Mýthii. Dva jednoduché dôvody:
1. Začalo sa na tom pracovať a nadiskutovali sa hŕby veci. Bolo by dosť bezohľadné sa na to teraz vyprdnúť a prejsť na originál Blizz lokačku. Je síce pravda, že Blizz lokačky sú menej lore deravé, ale nájsť neakú ktorá by sadla naozaj všetkým je v tomto ohľade vážne nemožné.
2. Je to zaujímavý svet, ktorý vždy lákal kopu hráčov. No, má jednu jedinú nevýhodu (ak nie je upravená), že je to v niektorých ohľadoch až príliš obrovské a RP sa tak, aj cez sľubené frakčné bonusy môže stále rozbiť po celej lokačke.

* K vanilla (nebrať ako názov pre classic wowko) lokačke sa prikláňam v prípade, že pri jej výbere zohľadníte prvky ako má Mýthia a nebudú sa tam robiť žiadne lore zverstvá.
Gravis
Gravis
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 09. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Esaias Mon Aug 10, 2015 4:16 pm

Zalezi na tom, jak to kdo vidi a vnima.

Schodneme se treba na tom, ze Erutia je naprosto odporna tim, jaky je tam nepritel? Tisice a tisice op demonu... no humus. Kdyby byl Koncil ve forme nekolika stovek orku a treba tri silnych demonu jako bossu, je to OK. Ale aktualni forma je proste humus. Very Happy Uplne nejlepsi to bylo v arathi...jedna obyc armada proti druhe obyc armade.

A schodneme se treba na tom, ze nechceme uz nikdy slyset vetu "Ale ono to muze fungovat, protoze jsme ve fantasy a ne v realu..."? Very Happy Ja bych za tohle asi rozdaval rany pesti. Very Happy

Takze pokud to bude cire lore wow, ale bez vyskytu napriklad dvou vyse zminenych veci, tak proc ne... :-)


Co se dokonceni praci na Mythii Amou tyce, nemam nic proti tomu si proste o neco dele pockat. :-)

Tableta...

Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Mezin666 Mon Aug 10, 2015 4:24 pm

Jsem pro úplného upuštění od Mythie a pro přechod na wow lokaci se striktním wow lore. Bude to jednodušší na vývoj a chytlavější na rp než nějaká no name lokace splácaná ze všeho možnýho + je vždycky lehčí přejít do jiné lokace v okolí nové, když se nebude muset celá zase od nuly vynoggitovat a už to nebude tak kvalitně a rychle jak to zvládal Amaroth.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 31
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Vardek Mon Aug 10, 2015 4:40 pm

Jsem také pro WoW lokace. Pokud...

1) Bude lokace omezená lorem. Žádné "Ale lidi mají rádi helfy, tak je dáme do Gilneasu ať mají co hrát". Vybrat lokaci a řídit se tím, co nastavil Blizzard. Blizzardí nepřátele, jejich setting. Podobně jako Arathi, tam se mi také líbilo že to prostě byla lokace a žádný slepený paskvil.

2) Prosím, žádný Hillbsrand, Silverpine, Arathi a podobné lokace jak přes kopírák. Máme tu Northrend. Máme tu Kalimdor. Máme tu Outland. Stokrát radši bych měl hraniční boje mezi Ashenvale a Barrens jak další Hillsbrand.

3) Jak řekl Esák... Prosím. Žádná Legie. Žádná Pohroma. Žádný nathrezim. Žádný infernalové padající z nebe. Žádný draci kterým slouží půlka serveru. Pokud možno obyčejnější (Magický svět jde i bez tohohle, kupodivu) nepřátele a hlavně hráči. Je tolik hezkých lokací kde jsou nepřátelé banditi (A sakra, infiltrovat se mezi Defiase by mě bavilo), ogrové, gnollové...
Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Amaroth Mon Aug 10, 2015 4:54 pm

Já si nejsem jistý v čem je předělaná blizzlike lokace, udělaná tak, aby se tam dalo nacpat více jak 2 rasy a více jak 1 nepřítel, méně noname s děravým a kompletně předělaným lorem než vlastní lokace po pravdě. Co tam vždy je jsou věci, který by tam člověk nechtěl a chybí tam některé věci, které by tma člověk chtěl. A když s tím zkusí něco udělat, má jen paskvil, který už stejně není původní lokace. Nemluvě o technických problémech s úpravami blizzlike lokací, jakmile mluvíme o noggitu. Noggitem do blizzlike světa už zásadně nesahám, protože až moc dobře vím, co z toho pak všechno vzniká. Nějak mi nikdo nikdy nevysvětlil výhodu předělané lokace kromě možnosti dovolit si trochu lenosti, která se ve finále nevyplatí na řešení všech myslitelných problémů s amatérskými editory aplikovanými na data co vylezla z editorů profesionálních. Pochopil bych naprosto nepředělanou lokaci, jen by tam byla pekelná nuda asi.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Xenerus Mon Aug 10, 2015 5:03 pm

Dokončiť Mythiu, ale nechať Erutiu v zálohe silne poruke.

Síce sa mi páči že Erutiou Amaroth rozbil začarovaný kruh severských lokácií až lokácií mierneho pásma, no Mythia je niečo čo chcú všetci ...pardon... chce väčšina a úprimne sa mi na RP viac pozdáva jeden veľký ostrov pre všetky frakcie. (aj to má svoje obrovské muchy, ale.. welp.)
Gar'thal je síce pekný a rozdelenie na ostrovy tiež, ale kazí to RP interakcie medzi hordou a zbytkom RP sveta napríklad.
Inak určite Erutijské prostredie u mňa boduje, čo sa fauny a flóry týče.

Ďalej by určite nebol kompletne na škodu aj Mallenov nápad. Má to svoje výhody. Ale samozrejme aj nevýhody vo forme rôznych obmedzení.

Každopádne čakať na Mythiu trocha dlhšie s odmenou lepšej prepracovanosti vôbec nie je nič zlé. Určite tu nechceme máť situáciu ako Ubisoft a Unity.
Vyhrajte sa s Amovymi nápadni, vyhrajte sa s lokačkou a keď si budete až ABSOLÚTNE istí že je to dokonalé, vtedy si dajte dňový oddych a hurá spustenie.
Nezabudnite testovať a debugovať každý detail, padlo na vás veľké bremeno a Mythia je, povedal by som, celkom prestížna vec. Nastavte laťku dobrého RP serveru vysoko.
Good luck.
Xenerus
Xenerus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13
Age : 28
Postavy : Liam Xenerus Morgan, Rodwa Zlomený Roh z kmeňa Dawnstrider

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Mezin666 Mon Aug 10, 2015 5:13 pm

Nevim, ale mě sebe lepší vynoggitovaná lokace prostě nenavodí ten warcraft feeling. Vždycky je to stranou, mimo všechno i příběhově. Rovnou to svádí s lore nesmyslům. Možnost prožít a rpit příběh warcraft lokace má prostě svoje nezapomenutelný kouzlo. Samozřejmě to musí být uchopeno správně.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 31
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Amaroth Mon Aug 10, 2015 5:38 pm

Chtít hrát !skutečně! blizzlike lore ve !skutečně! blizzlike lokaci, to je něco, co pochopím a dokážu respektovat Smile. Jen to asi není pro každého. Zvlášť je těžká volba lokace, aby se líbila co nejvíce lidem.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Blesk Mon Aug 10, 2015 6:28 pm

Já osobně z velké části souhlasím momentálně a jednou... jednou za stol let s Esaiasem - Taky bych "prděl" na nějaký převody postav, dám kompenzaci podle toho jak tu je dlouho a jak kvalitní má RP, zkrátka bych udělal wipe postav. Kdo chce ať si ji tam založí znovu.

Byla by podle mne škoda opustit od Mythie když se už s ní někdo tolik sral. Myslím že to dané lidi i zamrzí když do toho vkládali velké usíli a poté se to prostě jen tak zruší. Hodně lidí se nyní těší na Mythii a přišla by mi radikální změna typu "Serem na Mythii uděláme druhou Nostalgii" celkem jak to říci... celkem nudná, prostě neslaná a nesladká.

Takže, osobně dávám palec nahoru Mythii. A doufám že se toho projektu tedy nezvdáte.

Blesk... Hrom... Duch cát... a další
Blesk
Blesk
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 21. 10. 14
Age : 24
Postavy : Rob Crowley - Smrt teleportem při pokusu o únik z pasti (důstojník Millice)
Sebastian O'Connor - Přepůlen při zradě (starosta města)
Gerard Rotrberg - Oběšen (učitel)
Jaime Lightwell - Rozdrcen Ogrem (voják Lordaeronu)
Richard Horlent - Nejspíše mrtev, Dezertér (Lordaeron)
Laurent Moorels - Utopen (Žoldák)
Cregan Cruise - Puknutí srdce, posednutí duchem (Radní/klenotník/voják)
Ethan Glover - Zabit vkodlakem (Zločinec/radní)
Sir Walder Dayne - Paladin, stále naživu
Lyonel Royce - Veterán, stále živ
Chester O'Donnel - Zabit při obléhání
Henri de Valoa - Důstojník Stormwindské armády, Veterán.Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Quentin Mon Aug 10, 2015 9:36 pm

Esaias napsal:
Laka me spise stredoveke hcrp obohacene o fantasy prvky a kompletni magii. To, co nekdy serviruje blizzard, uz nekterym jde hodne na nervy. Very Happy


Tak jdi na Nostalgii Very Happy
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 28
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Esaias Mon Aug 10, 2015 10:02 pm

Prilezitostne tam rpim, ale nosta je zase extrem z druhe strany. Mythia, ktera nyni vznika, by mohla nabidnout zlatou stredni cestu... :-)
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Arenol Mon Aug 10, 2015 10:06 pm

Dokončete Mythii i kdyby to mělo trvat dýl. Ve chvíli kdy se upustí od plánovaného kroku a začnou se místo toho vymýšlet jiné věci a to co by mohlo být, tak už se podle mě nedokončí vůbec nic.
Arenol
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 22. 06. 14
Age : 26
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Horf Mon Aug 10, 2015 10:20 pm

Máte problém s Noggitem? Ještě lépe s noggitem z Mythie? Stačí zavolat Horfa! Krutopřisného noggitera, který znogituje i vaše FPS:D

Když se bude přecházet na jinou lokaci, tak by to chtělo kompletní holokaust, aneb tzv. wipe.

Byl bych pro, kdyby se téže přešlo do Ráje, aneb tzv. Mythie. Kdyby to nevyšlo, tak bych si téže jako SSák přál hrát Středověké RPé, protože übersupermega magové, který rozmetají inRP 20 warriorů mě prostě nebaví, zakladní magie možná.

Jak chcete aby se ten server nový jmeoval? Mythiator?Very Happy

Dalvengyr říšským protektorem

Horf
Horf
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 09. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Mael Mon Aug 10, 2015 11:09 pm

Osobne mi je úplne jedno kde by sme boli. Či už Mythia alebo Blizz lokácia, je mi to jedno, no nech už sme preč z Erutie. Síce bolo to fajn na začiatku, no tie teplá ma nikdy nebavili eRPiť.
Mael
Mael
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 08. 09. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Xandria Tue Aug 11, 2015 7:48 am

Mě osobně je to fuk! Ale ať je tam mořeeeeeee! pirat
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 32
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Ceraph Tue Aug 11, 2015 9:00 am

Souhlasím s Xan. I kdyby to směřovalo na středověkou parodii Mount and Blade s magii navíc jak se tu pár lidi snaží očividně domlátit tak moře je mi přednější. Wink
Ceraph
Ceraph
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 01. 05. 15
Age : 30
Postavy : Ceraph Keilah

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Egy Tue Aug 11, 2015 10:27 am

Jsem na 100% pro Mythii.
Egy
Egy
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 27. 02. 14
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Kayrean Tue Aug 11, 2015 12:24 pm

Už to tu bylo zmíněno několikrát... i mnou ve hře, tak to jen shrnu nějak (snad) smysluplně.
Něco bylo slíbeno velké hromadě hráčů. To něco je Mythie. Jistě se jandou frflalové kteří si budou chtít vydupat Silverpine, Hillsbrad, nebo Arathi, ale velká většina se na Mythii těší i třeba jen z nostalgie, že se vrátí na oblíbený Ostrov. Plánují si vývoj postav v dané lokaci a podobně a najednou nastanou dračí komplikace a měla by nastat Astara situace s předlokací, nebo dokonce nedej bože plnohodnotná RP lokace, na které se oproti Mythii (pokud jste na ní vůbec dělali jak jste nějaký ten pátek vymlouvavě tvrdili) bude s těží pracovat 2 měsíce než se spustí. NĚCO na čem se pracuje tak krátko prostě nemůže být dobré. Je hezký že se chcete držet blizz lokací a blizz lore, ale podle mě to bude odfláklé, bude to omezovat plno hráčů, půlku GMT s jejich fantasií a hlavně to plno lidí nase*e a podkope to důvěryhodnost GMT, když něco slíbí a pak vymýšlí uplně něco jiného. Nehledě na to, že zahodit Amarothovu práci jen tak by byl vrchol neúcty k jeho osobě a myslím si, že úspěšně dokončit Mythii je něco, co mu celý GMT za ty nervy dluží.

Tuším že Xene mě navedl na myšlenku... Na staré Mythii se často cestovalo v rámci eventu do blizz lokací, modifikovaných pro  svět Mythie. Pokud se tedy přejde na Mythii, tahle možnost tu stále je. A nejen to, na jich od Mythie je přeci Erutie, Gar'thal a další ostrovy, které by mohly posloužit jako výletní eventová místa, aby se jen tak nezahodily. Nehledě na to že za deset let nemusí vypadat nijak extra jinak.

Konečné rozhodnutí stejně bude na GMT a hlavně na novém adminovi, ale zkuste se nad mým spamem zamyslet a vzít ta fakta v potaz při rozmýšlení. *bow*
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Dalvengyr Tue Aug 11, 2015 12:27 pm

Ja som ale nikde nenapísal, že z toho chcem spraviť čistý stredovek a úplne vytlačiť fantasy prvky, to určite nie.

Skúsim to teda uviesť na správnu mieru:

- Zredukovať OP itemy. Ak vás toto zmiatlo a mysleli ste si, že chcem vyhádzať všetky honosnejšie sety, zatrhnúť mágov a podobne, vôbec to tak nieje. Myslím si ale, že mnoho vecí v hre už je cez čiaru.
Aby som netáral do vetra, ide o gigantické a miestami aj žiariace meče, ktoré by postavám zlámali ruky po minúte nosenia, nepoužiteľné, obrovské a odporné luky, nepraktické, reálne nepoužiteľné, občas dokonca aj svietiace plátovky s nárameníkmi, ktoré by mohli slúžiť ako kotva obchodnej lode...a tak ďalej.
To ale neznamená, že vás chcem obliecť do handier. Ale je rozdiel medzi honosnejším setom a setom totálne nepraktickým a absolútne nereálnym.

Čo sa týka mágov, paladinov, druidov, šamanov, lockov a ostatných, ktorí radi robia svetelnú šou, nemám v pláne ich nejak výrazne obmedzovať. Mágia k WoWku patrí.
Snáď len veci ako privolávanie démonov, zvieracie formy a veci podobného kalibru, už podla mňa patria prevereným hráčom a mali by sa riešiť individuálne.


Vôbec, ale naozaj vôbec nemám v pláne budovať druhú Nostalgiu. Ale na druhú stranu mi súčasný server príde až moc chaotický a plný vecí, ktoré do RP nepatria. Rád by som zrealizoval akúsi strednú cestu, ako tu už niekto v príspevkoch vyššie písal.


Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že sa budeme držať projektu Mythie a s Amarothovou a božou pomocou to snáď zvládneme.
Ale rád by som pripomenul, že aj keď sa pokračuje na Mythii, som odporca drakov v rukách hráčov (Amaroth je asi jediný človek, ktorý RPil draka tak, že mi tam absolútne nevadil), draenei, ktorých by dokázalo RPiť možno 5% hráčov a nevidím žiadny jedinečný prínos, ktorý by tá rasa do sveta priniesla.
A rád by som sa aj v custom lokácii držal čo najviac nejakej ustanovenej dejovej línie.

Takže asi toľko k tejto téme. Mimo to som hore pripísal ešte jeden bod, ktorý sa týka unikátok v najbližšej dobe.Dalvengyr
Dalvengyr
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 08. 10. 13
Age : 28
Postavy : Karin

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Noelle Tue Aug 11, 2015 12:58 pm

Já osobně jsem spíš pro Mythii. Jak řekl Ar, začít teď uvažovat o jiné lokaci je začátek konce.
Noelle
Noelle
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 28. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Xandria Tue Aug 11, 2015 1:58 pm

ohledne Blizz lokaček. Jelikož Myrhie má moře a je tam přístav tak pro zajímavost třeba by šla připravit nějaká lokace na Northrendu v průběhu času a mohlo by se tam jezdit a ve výsledku být otevřeny tak 4 lokačky postupem času, podle chuti a času. Výhoda ostrovů je ta že se dá plout kamkoliv po domluvě s GM Smile
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 32
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Vardek Tue Aug 11, 2015 2:51 pm

Dalvengyr napsal:

Snáď len veci ako privolávanie démonov, zvieracie formy a veci podobného kalibru, už podla mňa patria prevereným hráčom a mali by sa riešiť individuálne.

Tohle! Prosím, tohle. Tame pet, Lay of Hands, summon: random démon, zvířecí formy a podobně. Vždy to bylo řešené jako unikátka a tak by to mělo být. 15vzk je záležitost jednoho měsíce a pak je z toho hrozný ****, kde se peti mění ob den, paladinové si hrají na nekromanty a lockové běhají po argetlisu s fel hunterama. Zrovna tohle jsou věci co by každá postava měla získat nějak zajímavěji jak koupením u vendora.

//Edit pro Xan: Jsou tu tři aktivní warloci a ty s démonem po městě nechodíš. Hádej.


Naposledy upravil Vardek dne Tue Aug 11, 2015 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Kam smerujeme? Časť prvá. Empty Re: Kam smerujeme? Časť prvá.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru