Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Systém udělování

Goto down

Systém udělování Empty Systém udělování

Příspěvek pro Ardaren Thu Aug 13, 2015 8:12 pm

Stručně a jednoduše. Nevybírejte nic nemožného, šíleného atd... Nechci po vás ukázkové RP, ale alespoň průměrné RP. Budu za to chtít z 99% goldy.
Doba vyhodnocení: 14 dní, pokud bude déle, ozvěte se mi (povoleno 3x denně)
Můžu nějak uspíšit schválení unikátky? Jo, pozvěte mě na pivo nebo jiný druh alkoholu či něco takového.
A můžu ještě jinak? Napište mi ať to udělám jako první... a já to přesunu na konec fronty.
Můžu nějak zlevnit unikátku? Ne.
Vyhrazuju si právo zamítnout bez uvedení důvodu(je to lepší jak psát že prostě neumíte RPit nebo jste něco zkazili).
Vyhrazuji si právo zamítnout kvůli tomu že tento item by bylo škoda nedát do vendora! Doopravdy si rozmyslete jestli není lepší item dát veřejně přístupný, je to rychlejší, levnější a jednoduší řešení pro všechny. IDčka itemu mi stačí napsat někam do PMky a pokud to nebude moc OP nedělá mi problém to dát do hry.
NEPIŠTE MI NA SKYPU JESTLI MÁ NĚCO CENU NA SCHVÁLENÍ! VŽDY VÁS ODKÁŽU SEM! Neberte to prosím jako ignoraci, ale jako ušetření mojich nervů a času. Děkuji.

Co musí žádost obsahovat?
1 - Nick postavy
2 - Co chcete, stručně, jasně. V případě itemu či spellu chci jeho ID nebo nějaký odkaz. (tento bod platí i pro věci co mají vyplynout z příběhu, nebudu to v něm hledat)
3 - V případě itemu jméno a popisek (tento bod je nepovinný, ale riskujete že vám to pojmenuji já)
4 - Seznam unikátek (jak těch o který jste si zažádali, tak těch které vlastníte, pokud budete podvádět jdete okamžitě na blacklist)
5 - Příběh. Max jednu A4. Víc číst nehodlám.
V případě charakteru: Chci psychickou povahu(rozepsat) a trochu minulost(celej život v bodech nejlépe (1-narodil jsem se v Stormwindu 2- Po dvaceti letech jsem odplul na Erutii)) (zrovna postava jde dohodnout soukromě a na fórum se postne jen to nejnutnější).
Item, spell, titul atd... jak jste k tomu přišli.
Zde je možné že vás kontaktuji ještě soukromě na vyjasnění pár věcí.

Schvalujeme 1 uniq za 14 dní. Můžete klidně žádat i o více věcí najednou, ale nezkrátí se to. Mimochodem když se bude zdát že toho máte už moc tak máte stop stav.

Řeší žádosti:
Vše až na gnómy - Ardaren
Gnómové - Ohnivko

O co mohu žádat:
Cokoliv co nevyžaduje patch.

Poznámky u jmén topicků:
- Schváleno  - Znamená že jsem vám to schválil, jsem hodnej a vy jste udělali dobrou práci určitě.
- Neschváleno  - Znamená to že jsem to zamítl, jsem přísné GM které máte nesnášet a nadávat na něj.
- Zrušeno   - Hráč si tu žádost sám zrušil. Netřeba nadávat na GM.
- ?  - Žádost přečtena, ale neví se rozhodnutí (u těchto si dávám čas na rozmyšlenou 3 týdny)

Kvalitově to bude odpovídat zeleným itemům. Cenově to bude odpovídat zeleným itemům + nějaká přirážka za uniq(potažmo vaše RP, čím lepší RP, tím levnější) (5 - 20%) + přirážka za epično (cca -10 až 30%)


Naposledy upravil Ardaren dne Sun Oct 04, 2015 7:59 pm, celkově upraveno 4 krát
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 31
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Systém udělování Empty Re: Systém udělování

Příspěvek pro Ardaren Fri Aug 14, 2015 8:37 am

Editována první část. Vyhrazuji si právo item zamítnout viz... nahoře.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 31
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru