Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Důležité oznámení

3 posters

Goto down

Důležité oznámení Empty Důležité oznámení

Příspěvek pro Tattoo Fri Sep 18, 2015 9:35 pm

Vážené dámy, vážení pánové.

Přicházím s prohlášením, které nejspíše změní celé dosavadní fungování projektu a jeho blízkou budoucnost. Bude to krutá, nemilosrdná pravda, kterou však musíte přijmout a akceptovat, abyste pochopili naše budoucí jednání.

Jak asi víte, do čela serveru jsem byl po Dalvengyrově odchodu zvolen já. Také jste určitě zaregistrovali mou stoupající neaktivitu v herním světě. Ačkoliv je v módě obhajovat adminovu neaktivitu stoupající nechutí ke hráčské kastě, u mne tomu tak nebylo a pevně věřím, že ani nebude. Důvodem mi byla velice prostá, avšak v konečném důsledku velice významná událost: zrada, prachsprostá proradnost a neuvěřitelné lidské selhání. Zradil nás jeden z nás, přímo v nejvnitřnějším okruhu projektového týmu. Kdo? Náš hlavní technik, Shanx. A to vskutku nelidsky (či možná až příliš lidsky?) podlým způsobem.

Kde to všechno začalo? Po odchodu Amarotha a jeho zpřetrhání vazeb na projekt jako takový, poslal Amaroth do naší skypové konverzace veškeré přístupové údaje k serveru. Ve víře, že nikdo z lidí v týmu se neopováží zradit přátelství a sounáležitost toho, co tým jako takový představuje. Bohužel, Shanxovi (alias známému podvodníkovi Shirovi) očividně slova „skrupule“ či „čest“ nic neříkají a jal se ihned konat první krůčky toho nebetyčného kurevstva, co na nás připravoval. Přístupy si prakticky ihned přivlastnil a bez toho, aby uvědomil zbytek týmu je změnil a ponechal pouze a jen sobě.

Ze začátku nám to nikterak nevadilo. Byli jsme stále plni víry v jeho schopnosti a hlavně lidskou stránku. Ovšem, s narůstající mocí roste zároveň i ego a chuť. Dostali jsme se do bodu, kdy Shanx kategoricky odmítal a zuřivě kritizoval prakticky jakoukoliv myšlenku, která nepřišla z jeho hlavy, nebo se mu zkrátka nehodila do plánu. K drobným ústupkům došlo ztěžka a pouze v případě, kdy se do něj obul celý tým. To vše stále za pomyslného vedení Dalvengyra, kterému byl Shanx povinován bezvýhradným právem veta, které samozřejmě náleží k postu administrátorskému.

Hodně toho povím k situaci, kdy jsem se (po legitimním zvolení) stal adminem já. Shanx, toužící po absolutní moci ve všech aspektech serveru mi takřka ihned napsal požadavek (nikoliv prosbu či žádost), týkající se správcovského postu na Facebookové skupině, která jeho moci jako jediná unikala. Mělo mi tehdy dojít, že už nějakou dobou spřádal plány na kompletní převzetí celého serveru s co nejslabšími výkřiky ze strany těch, které hodlal vystrnadit. Facebook mu tohle neumožnil, neboť je jedním z našich nejsledovanějších médií a stále jsme mohli onu krutou pravdu napsat právě tam. Tenkrát jsem ho za přičinění Ohnivka s Doradinem odmítl.

Shanx odmítnutí nesl velice těžce. Napřed sám sebe pasoval do funkce majitele serveru (stavějíc se tak pomyslně i na samotného administrátora) a poté při každé závažnější debatě vyhrožoval, že nám sebere přístupy k vykonávání naší práce. V tu chvíli byla má důvěra v něj, inu, tam kde slunce příliš nesvítí. Začal jsem hledat možnosti, jak z téhle situace ven a pomalu připravoval (za pomoci celého zbývajícího GMT) takzvaná „zadní vrátka“, kdyby se Shanx opravdu zrady dopustil. Stále ve mně doutnala naděje na klidné smíření, na šanci, kterou Shanx nevyužije a staneme se tak opět přáteli. Oh, jak převelice jsem se mýlil…


V neděli, šest hodin před plánovanou poradou mi zazvonil mobilní telefon. Byl to Shanx. V uspěchaném rozhovoru jsem se dozvěděl, že kvůli „dobru celého serveru“ přebírá funkci administrátora a já se stanu jakýmsi správcem, či dokonce jeho zástupcem na Grizzly Hills. Každý, kdo nebude souhlasit s jeho samozváním bude vyhozen a nahrazen někým ze Shanxových lidí, které měl nejspíše již v záloze. Nad takovou troufalostí jsem se pozastavil, nicméně pochopil jsem, že Shanx svou podlou zradu myslí smrtelně vážně. Musel jsem začít jednat rychle. Shromáždil jsem kontakty, sehnal zbytek GMT a čekali jsme na poradu. Porada probíhala podle plánu. Shanx oznámil své převzetí moci, načež zbytek GMT zareagoval přesně tak, jak jsme se domluvili. Celý hovor byl nahráván a Shanx se zde přiznává nejen k prakticky násilnému a neetickému převzetí moci, ale také k tomu, že to dělá pouze pro sebe, pro svou aroganci a pro své ego.

Jestliže čtete tyto řádky, můj plán zafungoval a Shanxe jsme se neprodleně zbavili a projekt přešel opět pod křídla toho pohodového GMT, jakým byl dříve. Dokonce nám již notoricky známý bručoun Gwyn (a ano, stále Arathor nemá rád) přislíbil technickou výpomoc, dokud za Shanxe nenajdeme adekvátní náhradu. A ačkoliv nás nemá rád, je rovný jako pravítko a je to člověk, kterému v tomhle směru můžeme plně důvěřovat.

Konec dobrý, všechno dobré. Přesto to sebou nese drobné (nicméně nutné) změny. Jedná se především o nový realmlist, adresy webů a podobně. V příloze najdete také nahrávku celého rozhovoru, ze kterého si vyvodíte patřičné důsledky.

Zde jsou odkazy:

Youtube nahrávka: https://www.youtube.com/watch?v=yTkhUEPulKY&feature=youtu.be
Nový realmlist: set realmlist 46.28.108.57
Nové weby: www.arathor.cz

Za vzniklé potíže a neshody se omlouváme. Je to naší hanbou a našim křížem, který si hodláme, nikterak neskrývaje nést do budoucna. Nechť jsme z něj poučeni a vedeme server k lepším zítřkům.

Navždy Váš, Ardaren a

Arathor tým.


Naposledy upravil Tattoo dne Tue Oct 20, 2015 9:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Důležité oznámení Empty Re: Důležité oznámení

Příspěvek pro Anonymní Fri Sep 18, 2015 10:56 pm

Pro Shira: Ňoumo.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Důležité oznámení Empty Re: Důležité oznámení

Příspěvek pro Arrelas Sat Sep 19, 2015 7:21 am

Tak nějak jsem to očekával se Shanxem a komunitou byli problémy už za Amarotha a jak odešel bylo to vidět snad všude že se začal chovat jak nácek a to nejen vůči hráčům. Dokonce jsem ve hře zahlédl něco o petici proti Shanxovi kterou někdo chtěl připravovat, takže na jednu stranu je to velká rána na druhou stranu to snad něco zlepší a dáte si pozor koho si bere do týmu.

Závěrem chci jen říct že vám držím palce aby jste to nakopli trochu lepším směrem. (Taky máme staré forko! Hurá!!!)
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Důležité oznámení Empty Re: Důležité oznámení

Příspěvek pro Esaias Sun Sep 20, 2015 4:38 pm

Jak jsem už kdysi pravil: "Nemůžu jet na sraz, protože bych asi toho ko*ota (Shanxe) něčím přetáhnul." Jestli mi ten z*urvysyn přijde někdy pod ruky, tak ho přetáhnu více krát a to s obrovskou radostí a úsměvem na tváři. Smile

Uspořádejte tedy někdo prosím sraz jako rozlučku Arathoru se Shanxem. Myslím, že by to mělo pořádnou účast.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Důležité oznámení Empty Re: Důležité oznámení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru