Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull)

3 posters

Goto down

Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull) Empty Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull)

Příspěvek pro Dovozce04 Wed Sep 23, 2015 6:49 pm

Zdravím. Předem se omlouvám za případné gramatické chyby apod.
Tímto topicem bych chtěl zažádat o novou postavu a 2 unikátky k ní. Ovšem tato žádost je až na Mythii.
Hodím sem životopis své postavy, podle kterého se GMteam, respektive ti, kteří se zabývají těmito žádostmi schválí nebo neschválí.
Budu rád když bude schváleno, ovšem i neschválení je lidská věc, takže mi to nebude nijak vadit.
Sword unikátka - http://www.wowhead.com/item=7961/phantom-blade (kdyby se GMkám nezamlouval, mohu pozměnit životopis a dát tam místo Phantom Blady http://www.wowhead.com/item=33791/heavy-copper-longsword )
Chest unikátka - http://www.wowhead.com/item=67169/shy-breastplate
Vlastní název pro sword - Nestvůří miláček
Popisek pro sword - Dokonce i každá potvora má svýho miláčka...
Vlastní název pro chestu - Hřejivá vystužená tunika
Popisek pro chestu - Klasická vystužená tunika spolu s kožešinovým vystláním.
A nyní životopis:
Životopis
Pedro Bull... To je jméno rodáka, kterému před čtyřiatřiceti lety zemřela jeho matka při porodu, proto ho po zbytek času musel vychovávat sám otec. Matčino tělo bylo o tři dny déle pohřbeno u bažin poblíž jejich domu. Otec byl z matčiny smrti velmi nešťastný, dával si to za vinu, truchlil několik let.
     Pedrův otec byl zkušený šermíř, který vystupoval všude možně, jen ne ve velkých městech, v podstatě dělal ukázky šermu ve větších vesnicích, vesničkách, ale dokonce i na objednávku. No... vydělával si tím celkem málo, ale na živobytí to jakž takž stačilo. Měl to jako zábavu pro sebe i pro ostatní.
     Ovšem co tu bylo zajímavého... jeho otec na šermování nepoužíval klasické rapíry, jako se používají při šermu, on používal meče s širokou čepelí, nebo spíše, širší čepelí, jeden rovný s klasickou čepelí jako u jiných mečů, zkrátka hlavice, jílec, záštita, ostří po obou stranách čepele, žlábek a hrot. Druhý meč byl ale jiný, o hodně jiný. Byl slabě zahnutý, ale ne natolik, aby se mu mohlo říkat šavle. Hlavice, jílec, !bez záštity!, čepel má ostří pouze na jedné straně, na  obou stranách u jílce má dva "bodce", které ale spíš připomínají protihrot u rybářského háčku, které ale sloužily k zachycení nepřítelovy zbraně a následnému vykroucení jeho zbraně z ruky. Následně tu už zbývá pouze hrot. To je asi vše k otci. U matky je lehké vysvětlit její práci. Ona vybírala dobrovolné peníze při otcově vystupování.
    Ale teď už konečně k Pedrovi.
    Pedro byl vcelku hodný, ale jako každé dítě když je malé, za nějakou dobu udělal i tu celosvětově proslulou neplechu malých dětí. Po těchto událostech většinou následovalo otcovo pokárání. Po čase se z toho jako jeden z mála ponaučil.
    Pedro byl od šesti let trénován svým otcem s mečem. Uplynulo několik let, Pedrovi už bylo devět. Tak se jeho otec rozhodl dát mu k narozeninám něco většího, než jen nové boty nebo rukavice... dal mu k narozeninám trénovacího panáka kterého se štěstím vyhrál v zimním běhu na pět kilometrů se svými přáteli. Pedro byl celý bez sebe, když onoho panáka viděl ve své náruči, div, že se z toho na místě nerozbrečel. Trénoval, trénoval a trénoval. Po   těch několik let co byl učen svým otcem v boji, už získával větší a lepší zkušenosti co se týče jak útoku, tak i obrany. Od deseti let ho otec začal učit ne  jenom s meči, ale i v pěstních soubojích. Plynuly další roky...
    Pedrovi bylo dalším šestým říjnem osmnáct let. A jako hodný syn kterému je čerstvých osmnáct, nedostal žádné nové boty, nebo rukavice, ale obojí dohromady ještě s jedním z otcových mečů a koženou vestou. Meč který dostal byl ten lehce zahnutý s protihroty.
    A další rychlý časový posun vpřed... Pedrovi je dvacet pět. Jako další dárek k narozeninám ho otec pozval na objednané šermířské představení, Pedro neváhal a přijmul dárek.
Ovšem přehlídka se ani nekonala... cesta tam byla totiž zkáza. Když jeli po cestě kterou často využívali obchodníci, vyhlídla si je banda vrahů a lapek. Otec skupinu naštěstí včas zahlédl v dálce, otec řekl Pedrovi ať jde ven, Pedro jen popadl svůj meč a rukavice (vestu měl na sobě) a vyběhl ven za otcem, se kterým se schoval za balvanem circa dvacet metrů od cesty. Pozorovali jak bandité kradou otcův meč a jiné vybavení. Pedro se do rabování na tolik zahleděl, že ani nevnímal okolní svět... Uběhlo dvacet minut a bandité odešli. Pedro na tři sekundy zavřel oči. Ohlédl se za sebe a deset metrů opodál zahlédl postavu připomínající utonulého člověka jak táhne otcovo tělo, na kterém šel poznat zlomený vaz. Pedro vytasil meč z pochvy na zádech, rozeběhl se proti nemotorné nestvůře takovou rychlostí, že ani nevěděl proč tak rychle běží, nastavil před sebe meč... skočil... několik kapek krve se rozprsklo o zelené trsy trávy. Pedro vytáhl svůj meč z nestvůry a otřel ho o trávu. Stoupl si, obě mrtvá těla nechal ležet na zemi, vykročil k vozu, sedl si a rozjel se s koňmi dál po cestě směrem do hor. Od té doby nenávidí nestvůry, ani bandity. V horách přežíval další čtyři roky, poté jel do města kde strávil do teď... do svých třetích kulatin.
Dovozce04
Dovozce04
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 12. 13
Age : 20

Návrat nahoru Goto down

Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull) Empty Re: Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull)

Příspěvek pro Zorak Wed Sep 23, 2015 7:48 pm

Dle mého názoru: Meč určitě ne. Prostě proto, že mýthia bude (snad) OP-prostá...

Meč je průhledný. Z čeho asi tak může být vyroben? Sklo? Křáp. Nějaký křišťál, či tedy obecně dražší kámen? Buď bude tak křehký, že opět Křáp, a nebo bude těžký jak hovado, o schopnosti takovýto objekt brousit, aby si udržel ostrost se raději nezmiňuji...


just sayiin'

Také vyjadřuji nesouhlas z důvodu, který zmínil Zorak. Meč vypadá příliš OP a tomu chceme předejít. - Tattoo
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull) Empty Re: Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull)

Příspěvek pro Ardaren Thu Sep 24, 2015 8:09 am

Jaj, omlouvám se. Já na to úplně v tom PM zapoměl. Brzo se na to podívám. Prozatím prosím se nevyjadřovat zde. *koukne na ty dva nad sebou*
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 30
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull) Empty Re: Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull)

Příspěvek pro Dovozce04 Mon Oct 12, 2015 7:20 pm

I přesto, že sem Ardaren napsal, že se sem už nemáme vyjadřovat, tak bych se chtěl omluvit za ten sword. Přesně jak říká Zorak a Tattoo s ním souhlasí = také souhlasím, vysvětlím jednoduše, při prohlížení meče jsem nepostřehl tu průhlednost, vím, že na některých fotografiích to jde zřetelně vidět. BTW. Omlouvám se, že sem píšu až teď, ale NTB byl v opravně.

Hlavně slunce v duši! :-) - Tattoo
Dovozce04
Dovozce04
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 12. 13
Age : 20

Návrat nahoru Goto down

Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull) Empty Re: Žádost o postavu + 2 unikátky (Pedro Bull)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru