Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

+34
Arrien
Naxius
Toren
Quentin
Lylenn
Lumax
Mael
Esaias
Zorak
Xandria
Arrelas
Amaroth
Dreamcatcher
Kayrean
Zaeyna
Arenol
Ceraph
Mezin666
Ardaren
conysta
YereCZ
Sobisek
Llothar
Vardek
Schizophrenia
Kelran
Noelle
Thiriel
Alastor Strix'Efuartus
Mizérie
Ohnivko
Tattoo
athert
nekronus
38 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Amaroth Tue Oct 27, 2015 6:43 pm

Ardaren napsal:Core Mythie smazal Shanx a to nikomu nevadilo očividně.
Pozor Arde. O tom jsem se dozvěděl až poté, co bylo vyhlášeno, že se Shanxe zbavíme. Já jsem jej vůbec před nabráním neznal. Kdybych věděl o tomhle, vyrazím s ním dveře ihned. Že Athert smazal 2 cory, jeden zcela prokazatelně, a jeden prakticky prokazatelně (99,9% není 100%, oooook) se ale ví až moc dobře, alespoň mezi zasvěcenými ano. Backstabnul nejdřív mě, pak i Gwyna a oba jsme se v té době považovali za lidi, kteří Atherta znají, baví se s ním, nemají s ním větší problém a oba jsme jej brali jako už dlouhodobého kolegu, i když nemůžu mluvit za Gwyna v době, kdy Athert kopl i Astaru, nevím, co tomu předcházelo v Týmu. Ale udělal to.

Nejsem tu, abych zpochybňoval Tým nebo lidi, kteří pro něj externě něco dělají, ale jakoukoliv podobu Athertovy důvěryhodnosti zpochybňovat musím, stejně tak zpochybňuju jeho právo na to, aby vůbec ukazoval svou tvář na RP scéně poté, co už - 2x - udělal a při tom nebyl komunitou veřejně vypískán. Chodí tu beze studu pod původním nickem. Je mi fuk že Athert nemá přístup na core, a podotýkám, že nikdy nemůže mít root přístupy na core dokud běžíte na mé VPS, protože tyto přístupy nemá dokonce ani Ard. Je mi fuk, že potenciálně nemůže serveru příliš uškodit, ne více než by se dalo snadno napravit. Ale fakt že tu je, s původním nickem, zapsaný ve Výpomoci a čau, tohle je Athert, je trochu prověřený debil a nestálý hňup a backstabber, ale teď pomáhá tomuhle projektu a tak jej ctěme než něco posere po třetí... pardon...?

Xandria napsal:Existuje něco jako Meziserverová databáze idiotů?
Už něco podobného navrhoval tuším Dejv z Nosty, nicméně míra osobní subjektivity namíchané do mnoha banů na RP serverech spojená mizivou úrovní obtížnosti si prostě změnit nick smysluplnost takové databáze sráží dost dolů. Jak bylo řečeno, za nás to tady trochu vyřizuje Síň hanby, nevím, jeslti ostatní projekty podobná místa mají, byl bych i za, aby případně měly, ale nějaká spojená databáze kde by všichni mohli míchat své osobní náhledy... Nope.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Arenol Tue Oct 27, 2015 6:55 pm

Nevím co se tu vůbec řeší ale určitě to bude velká zábava.
Arenol
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 22. 06. 14
Age : 27
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Esaias Wed Oct 28, 2015 9:40 am

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 2uhr3tv
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro athert Wed Oct 28, 2015 10:12 am

Athert zmazal na mythií core, len tak, zo srandy

Fakt? Panečku, že o tom ani nevím Very Happy To je pro mě docela novinka.. musím si to hned zapsat krví do své knihy zla abych o tom věděl. Oh počkat! Joo já zapoměl ono to bylo naprosto jinak! Jeeee tak to je smutný a já už se chtěl rozepsat.. jaká škoda :c (Ne fakt je mi u prdele co si o tom mocipán drak (kterej mimochodem může za pád dvou serverů (a ten druhý chtěl asi hodit na mě.. who knows)) nebo ostatní myslí.. jen když si tu už vylejváme srdíčka tak se k tomu taky přidám (a rovnou to pasuje i do topicu! Nad tímhle jsem se v poslední době fakt pousmál Very Happy))
athert
athert
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Anonymní Wed Oct 28, 2015 10:15 am

Já bych všechny ty servery zakázal.

Zikmo vzkazuje:
"Atherte, tito blbci si myslí že jsi větši zloun jako například Alastor, či Hitler.
Podle mě jsi jenom debil."
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Amaroth Wed Oct 28, 2015 10:46 am

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 $_35
Never gets old. xD Díky číčo.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro athert Wed Oct 28, 2015 10:52 am

Řekni Zikmovi, že mě těší Very Happy
athert
athert
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Zaeyna Wed Oct 28, 2015 6:24 pm

walteer napsal:Já bych všechny ty servery zakázal.

Zikmo vzkazuje:
"Atherte, tito blbci si myslí že jsi větši zloun jako například Alastor, či Hitler.
Podle mě jsi jenom debil."

Walteer, ústa Zikmova.

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 2eluqyo
Zaeyna
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 30. 04. 15
Postavy : Syllaen

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Anonymní Wed Oct 28, 2015 7:24 pm

Oh ale já jsem mnohem více než prach obyčejná ústa. Zastávám Zikmovy oči, uši, ústa, ruce a pravou bradavku.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Quentin Thu Oct 29, 2015 12:21 am

Nevím jestli jsem se nad tím pousmál nebo spíš po*ral.. ale je to fakt creepy.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahady/3217-svet-resi-zahadu-komu-je-urcen-zlovestny-vzkaz-na-zahadnem-cd
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro YereCZ Thu Oct 29, 2015 12:44 am

Až bude světlo tak na to možná kouknu Very Happy
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Quentin Thu Oct 29, 2015 10:06 am

Buď je to velice povedený hoax a nebo je to vážně nějaký vzkaz, každopádně jsem z toho měl divnej pocit Very Happy
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Noelle Thu Oct 29, 2015 10:16 am

Teď nevím, jestli se mám smát a nebo jít strachy brečet do skříně. bounce
Noelle
Noelle
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 28. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Quentin Thu Oct 29, 2015 4:01 pm

Našel jsem ten Spektogram, najděte Ohnivka ať rozluští tu morseovku nebo co to je Very Happy

Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Zorak Thu Oct 29, 2015 5:43 pm

hej hustý, 0:47 a dál, to vypadá skoro jak ty úvodní komixový intra filmů od Marvelu Very Happy
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Amaroth Sat Oct 31, 2015 11:02 am


Nechce někdo zachraňovat princeznu?
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Esaias Sun Nov 01, 2015 10:33 pm

A pak co je a co není inrp OP, když je to jen hra...? Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=j1Jreno4GNY

Minimálně šest jídel denně? A co je jako na tom? :DDD
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Arenol Mon Nov 02, 2015 1:57 am

https://www.youtube.com/watch?v=Xlju0xWPRxU

Taky jsem zkoušel don´t judge challenge ale poté co mi mamka řekla že nechápe co to má být, že tam nevidí rozdíl, jsem to raději smazal.
Arenol
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 22. 06. 14
Age : 27
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Zaeyna Fri Nov 06, 2015 8:50 pm

It´s coming...


Zaeyna
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 30. 04. 15
Postavy : Syllaen

Návrat nahoru Goto down

Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali? - Stránka 3 Empty Re: Nad čím ste sa v poslednej dobe pousmiali?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru