Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Další sobotní event

Goto down

Další sobotní event Empty Další sobotní event

Příspěvek pro Amaroth Wed Jan 01, 2014 4:12 pm

Zvědové se vracejí každým dnem s více znepokojivými zprávami. Samotný fakt, že se jich živých nebo alespoň nezraněných vrací pokaždé méně a méně je znepokojivý, zprávy, které nosí, však o nic lepší nejsou. Westholde dostal posily, Alterak se v něm opevňuje a nepochybně se připravuje na další bitvy.
Další event bude tuto sobotu, 4.1., od 20:00. Berte to jako OOC info, že přijde útok a kdy se inRP neví. Nalogujte na ten čas, kdo máte armádní chary co jsou přidělené k linii zaujměte svá přidělená hlídková stanoviště a počkejte si až to začne.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Další sobotní event Empty Re: Další sobotní event

Příspěvek pro Amaroth Sat Jan 04, 2014 11:15 pm

Úspěšně byla ubráněna celá linie (i když párkrát měla na krajíčku) i Dabyrie, kam pronikla jízda. Pak byla nasazena těžká jízda, kterou si Arathor šetřil pro boj na otevřených pláních, kde byla zmasakrována většina stávající Alteracké armády. Zbytek se stáhl do Westholdu, který však neudržel, takže se celý Alterak nakonec stáhl až k bráně Zdi.

Během bitvy byl těžce raněn sir Murmen z Dabyrie a na své si přišlo i mnoho dalších vedoucích Arathorské armády, ale nepadl nikdo příliš významný. Dále padlo asi 200 Arathorských vojáků a 2 váleční mágové.
Alterak ztratil dalších asi 400 mužů, generál Aberall byl zraněn a donucen prchnout, Alterak přišel dále hned o 6 válečných mágů.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru