Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotva a L

Goto down

Kotva a L Empty Kotva a L

Příspěvek pro Amaroth Thu Jan 30, 2014 10:42 pm

Kul Tiras je připravený v plném rozsahu dodržet spojenecký slib, který dal Arathoru. Pokud Lordaeron a Alterak zaútočí společně, vyrazí Kul Tiras do války, aby rozprášil Alterackou a hlavně Lordaeronskou flotilu. V Southshoru prý byli viděni dělníci, jak připravují již třetí Alterackou válečnou loď ke spuštění na vodu. Dle zpráv zvědů bude v sobotu přirpavena k vyplutí, naložená děly, municí a hlavně vojáky. A co víc, Alterak a Lordaeron ukradli technologii mocných děl, která nedávno vynalezl Kul Tiras ve spolupráci s trpaslíky. Kul Tiras již slíbil, že vyčlení jednu ze svých lodí, aby vzala na palubu všechny Arathoské vojáky, kteří jsou rozhodnuti se do nastávající námořní bitvy zapojit. Bude hlavně třeba, aby pomohli při dobývání lodí. V sobotu nás čeká perný večer, nenechte si jej ujít, protože odstartuje události, které se postarají o to, aby se dění na serveru zase trochu rozproudilo. Všechny vás na event srdečně zvu a doufám, že přijdete, že se v sobotu ve 20:00 sejdeme v hojném počtu a že společně odstartujeme další posun příběhu dopředu Smile.

Amaroth
Kotva a L 1622478_496175210493842_345973736_o


Naposledy upravil Amaroth dne Fri Jan 31, 2014 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Kotva a L Empty Re: Kotva a L

Příspěvek pro Amaroth Sun Feb 02, 2014 12:11 am

Kotva a L Bdhv
Tak, užili jsme si dobývání hořící lodi a vzpouru na své vlastní lodi, proběhli tajným vchodem do Stromgardu, bojovali o své město a sledovali, jak se přímo nad naším králem utrhl lustr a rozrazil mu hlavu. Alterak vyhrál, Arathor se vzdal, Aberall se stal regentem a vládcem. Pro frakce toz namená následující.

Trpaslíci - Zachovávají neutralitu. Budeme řešit zítra na eventu.
Cech Mágů - Dál zůstává plně samostatný. Na jeho činnost budou dohlížet vybraní váleční mágové Alteraku, Eliander je mrtvý, novým arcimágem je Evanor, ale jinak je vše +- při starém.
Armáda - Zcela zrušena a rozpuštěna.
Rotwellové - Guilda bude opět plně otevřena hráčům, lord Torhen je mrtvý a nový lord Daren již složil slib věrnosti Alteraku.
Dherveni, Grehamové - Žádné změny, složili sliby věrnosti.
Learmonti - Odmítají složit slib věrnosti, čeká je jejich poslední bitva.
Rebelové - Zcela zrušeni a všichni jejich členové zcela omilostněni ze všech svých zločinů. Vrací se do svých domovů a přidávají se k šlechtickým rodům.
Církev - Zde se nemění nic.

Shrňme si situaci. Alterak vládne Arathoru, ale Aberall je velice velkorysý a chce mít z Arathoru spojence, ne hromadu otroků. Aberall sám však není vládce a ani jím nechce být, proto ponechá moc v rukách lordů. Každý lord získává právo pasovat muže na rytíře a jmenovat jeho ženu lady, jejich děti stanovit za děti urozené krve, jeho synové mohou být jmenováni panoši a časem si vysloužit titul rytíře. Začíná nová éra bez rebelů a války, kdy je moc v rukách lordů a těch, kdo jim slouží (tedy ano, hráčů, kapitánů domácí stráže, pasovaných nových rytířů apod.).

A co je v plánu ohledně následujících eventů? Nu, nechte se překvapit, zatím nám tu ňafá armáda gnolů, která rychle zaplňuje nyní opuštěné lesní tábory. V jeskyních se objevují haldy koboldů a nekromantulí, zběhové z armády se formují do zlodějských tlup a Faldirovi učedníci rozhodně nebyli vymýceni. A je tu hadla dalších věcí, které nebudu prozrazovat, některé už zaběhlé mezi hráči, aniž by o tom věděli Smile. Ještě snad ejden spoiler. Bez války a všeho, co znamenala, můžeme mnohem svobodněji občas sáhnout po nějaké větší epičnosti. Tak doufám, že zůstanete s námi, protože s koncem zkouškového se mi otevírají možnosti, jak svět přebudovat tak, abyste si měli denně co zaRPit a to i bez GMs a eventů.

Amaroth
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru