Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bouře

+3
Xenerus
Neptún
Tanar
7 posters

Goto down

Bouře Empty Bouře

Příspěvek pro Tanar Thu May 08, 2014 4:45 pm

Mraky se spojí do černé masy, vlny se zvedají, vítr zesílí a ve vzduchu je cítit strach. Zvířatá se zhlukují do větších skuipin. Něco se chystá a to něco se uděje v sobotu, 10.5 přibližně o 19:00.
Budte připraveni.
Tanar
Tanar
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 63
Postavy : Tanar, Mad, Nitran

Návrat nahoru Goto down

Bouře Empty Re: Bouře

Příspěvek pro Neptún Fri May 09, 2014 5:22 am

I can feel massive bullshit incoming lel... som zvedavý čo si vymyslel Very Happy
Neptún
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Neptún Sat May 10, 2014 10:25 am

+ Vybral si zlý čas, o 19:30 hraju Slovaci proti Kanade tak tam nebude ani živá duša
Neptún
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Xenerus Sat May 10, 2014 11:11 am

Bude, ale prevažne CZ osadenstvo servera no.
Alebo tí čo serú na hokej, poprípade RPia popri ňom. Takých je myslím dosť.
Xenerus
Xenerus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 25
Postavy : Liam Xenerus Morgan, Rodwa Zlomený Roh z kmeňa Dawnstrider

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Anonymní Sat May 10, 2014 7:20 pm

Event nic moc....neber to jako kritiku tebe Tanare.

Nelíbí se mi že jednou se jede PvE, v další vteřině je RP fight s jednou mobkou a pak hned zase PvE.

Taktéž se mi nějak nelíbí ta nesvoboda, kdy se prostě celý boj musí zaměřit na jednu mobku co určí GM...hráč nemá svobodu třeba jít a zapíchnout něco jiného...a když už 4 tahy emotím že jdu jiným směrem, protože 8 lidí na jednu makruru je až až, tak je mi nakonci zděleno že dál se jde PvE a všichni ke mně doběhnou, jako by moje 4 kola emotů nebyly...eh...nic.

Uvítal bych i nějaký event, ve kterém by šlo prozměnu o něco jiného než vymlácení armády nějaké podivné rasy.

Neberte to jako flame / hejt / nadávku....ale jako objektivní posudek a třeba inspiraci co poupravit.

Zuri.
Anonymous
Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tattoo Sat May 10, 2014 8:23 pm

Rozumný člověk tvou kritiku pochopí, jako radu Zurdo ;-)
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Anonymní Sat May 10, 2014 8:58 pm

"rozumný člověk" je dneska uncommon, né-li rare
Anonymous
Anonymní
Anonymní

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Morte Sat May 10, 2014 9:32 pm

Musím přiznat, že kapku se Zurim souhlasím. Mě osobně by bavil event na přemýšlení, nevím proč se pořád zabijí. Chápu že v džungli, kde se pravidla píšou samotná a to činy to tak je, ale proč například nejít prozkoumat ty ruiny, a ve skrytu bambusu co nejopatrněji uhýbat makrurům. Nejspíše pro ty, pro které je hra jenom o tom být OP, silný, a Rpit humana coby jedinou rasu, to nic neznamená, ale mě osobně kdybych viděl ruiny dávno a dávno minulé civilizace, hejno makrurů, asi by mi začalo šrotovat, že Ti divní krabi tam mají možná více. Kdyby se na ostrov zaútočilo, pomelou vás jako mlýnek na maso maso. Chápu že warriorové (nic ve zlém ovšem) do toho nadšení nebudou. Ale co mágové? ... Je to jen jeden návrh, neberte si ho zle prosím, nebo jakkoliv útočně. :-)
Morte
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 42

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Drog Sat May 10, 2014 10:21 pm

Škoda, že byl ten hokej a beztak stál zaprd radši bych byl na eventu. No zapil sem žal a teším se na HORDU!
Drog
Drog
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 115

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gravis Sun May 11, 2014 1:50 pm

Nikdy som na eventy, hlavne tie celoserverové, nebol. Prišlo mi to ako neskutočné ztelesnenie tej zlej stránky anarchizmu a chaosu. Poriadok má len GM aj to v tom, ako bude event približne prebiehať. Toľko vo všeobecne.

Ostatok event som práve pre vrchne vypísané dôvody vymeškal. Do guild chatu som následne nahodil pár "complaintov", ktoré Tanara vytočili. Rovnako ako zvyšok hráčskeho osadenstva čakám väčšiu iniciatívu eventov pre vylepšenie stability tábora, táborníkov a celkovo konečne dosiahnutie neakého určitého čísla v rámci Players Online (vedzte, že mať deštruktívny event v 9 hráčoch je postavené na hlavu, nech by to robilo akékoľvek GM)
Gravis
Gravis
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 30

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: