Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lodní deník

3 posters

Goto down

Lodní deník Empty Lodní deník

Příspěvek pro Jenkins Thu Jul 10, 2014 7:55 pm

Ahojte,tohle téma jsem vytvořil speciálně pro Kartel.Tenhle tak zvaný Lodní deník,bude pomáhat lidem ,kteří patří ke Kartelu .Tento deník je bude  informovat,co se děje Inrp na lodi nebo vůbec v celé Erutii.Bude také informovat o tom ,jak se hráčům na eventech líbí ,nebo daří a jaké zážitky vůbec prožijí  a určitě i také ,že si projdou trauma nebo i setkají se smrtí.Deník bude fungovat Inrp i v podobě OOC ,ale k tomu se dostanu.Deník ,leží v podpalubí na stole kde je také položeno brko s inkoustem,každej hráč ,který k němu bude mít přístup ,tak do něj může cokoliv napsat.Podmínka je ,že musí být podepsaný,jinak Jenkins automaticky stránku utrhne.Doufám ,že lidi nebudou využívat tuto rubriku jako OOC .Pod tím ,co napíše někdo do deníku,chtěl bych OOC mini článek o tom ,co by bylo vhodné zlepšit,nebo jaké faily zažili a nechcou je znova zažít.Třeba i ,co se na kartelu líbí a co né a také můžete vyhejtovat kohokoliv z Kartelu.Také zde může do podoby inrp nebo ooc poradit v čímkoliv v Rpení,stavby něčeho...To je asi všechno co mohu napsat o této rubrice,doufám ,že bude fungovat skvěle a také doufám v to ,aby hráči do deníku něco napsali.                                    
Díky s Pozdravem Jenkins! pirat Lodní deník 2mmtlwy

EDIT by Amaroth: Skvělý nápad.
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Catina Thu Jul 10, 2014 8:54 pm

Tohle není vůbec špatnej nápad, mohl by se nějaký takový menší deník událostí zavést i na zbytek Erutie. Smile když se tu člověk po měsíci logne, nějak neví která bije.  scratch
Catina
Catina
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Jenkins Thu Jul 10, 2014 9:03 pm

edit/vymazáno


Naposledy upravil Jenkins dne Thu Jul 10, 2014 10:19 pm, celkově upraveno 2 krát
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Jenkins Thu Jul 10, 2014 9:33 pm

Píšu do tohoto deníku první.Já velký Jenkins Ward nebo jak mě nazývají piráti Černý zub.Už je to dvacet dnů ,co trávíme svůj drahý a prochlastaný čas na tomhle souostroví.Jsem celkem spokojený,že moje výborná posádka má pořád svojí čest a nekazí si tu čest ve městě Esgaroth.Co je to vůbec Esgaroth?Je to tábor kanibalů,co si myslí,že jsou víc navrchu než my,ale jednou jím ukážem ,co jsme zač...Žijí na ostrově ,které je bohaté na zvěř a rostlinstvo.Ten ostrov má název Exodus.Cítím v kostech ,že ho jednou přivlastníme.No abych upřímně řekl nejvíce mě štvou elfové a ta Lordaeronská expedice.Také mě štvě ,že výpravy tu nemají vůbec skoro cenu,protože temná horda je všude kolem.Počkat výpravy?Tohle zde musím napsat.Vyrazili jsme od starého kotviště v Esgarothu k Bambusu ,kde nyní kotvíme.S posádkou jsme vyrazili na průzkum a hle.Hadejte co jsme potkali u všech tresek!Velké mohutné a prý silné makruly.Jedna kulka stačila na prostřelení hlavy.Musím pochválit naše dva střelce Hectora a Aliath ti se postarali o přebytečnou verbeš ,která se povalovala kolem.V ten den se ,ale určitě něco zvláštního dělo.U Nimeru jsem slyšel výbuch,ale všichni mi to odkývly ,že to byla bouřka.Lodní deník Veao9dBěhem opalování a chlastání na poloprázdné pláži jsme si užívali na lodi a naháněli nové tváře do posádky.Doufám ,že jim půjde věřit ,jinak se projdou po prkně na opuštěný ostrov Hahaha.Chtěl bych taky napsat,že bych chtěl najít konečně nějakou víc vybavenou loď ,která nám poskytne lepší utočiště než ta stará.Lodní deník 2i1cci8
OOC:Musím uznat ,že jsem našel plno super lidí se kterými se rpí uplně skvělé.Ale jediné co chybí této frakci je moře a eventy...Taky bych rád uvítal nové tváře.
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Jenkins Sun Jul 20, 2014 12:08 pm

*Otevře lodní deník*
Uhm.Už je to nějaký měsíc ,co kotvíme na těchto prokletých ostrovech.Musím si zastěžovat na posádku.Kde u všech mořských ďasů jste?Jestli se neoběví tak se asi zastřelím.No nic jdu napsat novinky ,co se pěknýho stalo.Jednoho krásného večera jsem si vzal lodičku a plul do Esgarothu a fakt by jste mi nevěřili ,ale mají tam Hospodu!Posádko myslím si ,že se asi vrátíme každý večer k Esgarothu,protože nemáme jak lovit ty Makrulské potvory,protože půl posádky zmizlo.Potom bych chtěl vás upozornit na vraha ,který zabil Harolda.Až ho uvidíte tak ho ke mě pošlete.Mám s ním velký problém.Během pár dalších dnů jsem nám sehnal pár kšeftů,doufám posádko ,že se vrátite a vyděláme pár zlatáčků...Za nějakej ten týden mám plán se pokusit o proplutí přez blokádu.Doufám ,že se nám to povede,ale raději teď se půjdu posilnit do hospody a vychutnám si ten výtečnej rum.Lodní deník 1z3nu2x
Chtěl bych upozornit ,že poslední dobou nikdo není aktivní,lidi prosím začněte zase rpit...Jinak je vše při starém.
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro maxer Sat Aug 09, 2014 6:33 pm

*zamračený Hector otvorí lodný denník a niečo doňho začne písať*
O Gazbekovi neboli správy už jeden mesiac, "obavam" sa že sa mu niečo stalo, možno že ho zožrala tá obluda ktorú som videl, áno všetci si už myslia že som paranoik ale opak je pravdou! Všetci onej počuli legendy ale nik si  nechce priznať že naozaj existuje, prečo? Odpoveď je jednoduchá... strach... Tie morské krysy sa boja všetkého, a ešte k tomu niekam zmizla celá posádka, na palubu sadá prach, ak to takto pojde ďalej nabereme nejakých bláznov a pojdeme kade ľahšie, tento ostrov je preklaity to vám hovorím!

Lodní deník Kraken
maxer
maxer
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Jenkins Thu Oct 23, 2014 7:40 am

Walley jde po pláži,podívá se jestli někdo ho nesleduje a najednou začne hrabat do písku a vytáhne rozmočený denník,který odnáší na palubu Cudné Heleny.Po nějakém času uschne deník a je vystaven na viditelný stůl s brkem a inkoustem.

No,konečně...*Velká kaňka inkoustu*Konečně už můžu něco zase psát...No napíšu vám ,že dlůžím velké dík Magdalénovi a jeho posádce,protože jak nás vyhodil ten zkurv***** Ronald tak mě posádka vysadila na ostrov s mojí opičkou a věcmi.Jsem rád ,že v ten den ,kdy já rozdělal velký oheň plula kolem Cudná Helena.Kdyby se tak nestalo ,už bych byl mezi mrtvými.Ale nejvíc mi asi zvedlo tu bojovnou sebedůveru ,že jsou to taky piráti...Vyjdu vám tak na palubu a uvidím jednoho známeho!U všech moří!Byl Johan Mezger nebo nějak tak...S radostí jsem se přidal k Magdalénové posádce ,která se hodně rozrůstá.Trochu se mi nelíbí Nergal Graves je takovej pořád mrzutej,ale jednoho dne ho tak ožeru ,že si zaspíváme pirátskou hymnu!No...To je asi vše co bych zatím mohl napsat.
Jenkins Ward
Lodní deník 24bkxsg

OOC:Tohle je první část.Další zápisy brzo dopíšu.Jsem velmi rád ,že se to zas rozjelo,hodně mě to začalo bavit a zase rád se tomu začnu věnovat.DÍKÝ VŠEM ZŮČASTNĚNÝM!


Naposledy upravil Jenkins dne Thu Oct 23, 2014 11:08 am, celkově upraveno 1 krát
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Jenkins Thu Oct 23, 2014 8:01 am

Uběhne první den a Jenkins jde si sednout ke stolu a začne zběsile psát.
Muhuhehe!Konečně zase v Esgarothu,pomstím se Ronaldovi,urvu mu koule a hodím je žralokům!No k věci...Jsem velmi spokojen,protože jsem se domluvil s posádkou ,že se převleču,ostříhám,oholím mé metrové vousy aby mě tam nepoznali!Taky jsem vymyslel své obchodní jméno Edward Walley.Jsem pyšnej sám na sebe.Ale teď k tomu důležitějšímu,potkávám staré piráty z Kartelu a to mi nedalo a hned jsem jim řekl ať se k nám přidají.Jsem rád ,že vidím ty staré mořské vlky vytírat palubu a zabíjet v podpalubí krysy.Dneska jsme vypluly z kotviště Esgarothu a vydrancovali jsme nějaké rybáře,fakt jsem se divil,že měli takovou kořist!Sud s pivem a takové drobné věci...Pár z nás bylo očividně zraněno,protože krev ,která byla všude kolem nás a hlavně ve vodě,přivolalo hodně moc žraloků,kterým jsme se jen tak tak vyhnuli...Uff.Nakonec jsme oslavovali kapitána a velkouz kořist na palubě a nechali jsme pár rybářů se projít po prkně,ti žraloci ,kteří čekali dole tak se museli mít fakt dobře.No jde hlavně o kořist né?No nic zas mě kapitán volá...
Lodní deník 2gubg60
OOC:Super event,ale chtělo by to pořádnou dávku adrenalínu!Yarl!
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Jenkins Thu Oct 23, 2014 8:59 am

Zasranej Kul Tiras!*škrabopis vypadáto ,že jsou to samé nadávky*Prostě nesnáším je!Uběhl další den a zase ti zelené krysy otravujou,co plánují?Kdo ví... Tak něco k dnešku ...No dnes jsem naplnil velkého obchodního ducha naší takzvané společnosti-Hehe...Vydělal jsem nám pořádné mince,zlaťáčky a prodal jsem i nějaké své staré věcičky.Jsem pohlcen uplně mou novou dýkou,je uplně skvělá...Těším se až ji bodnu Ronaldovi do zad.
Dnešní počasí bylo skvělé,ale kapitánovi se nechtělo na moře ,tak jsem se vydal prodat nějakou tu kořist.Nakonec si přišli pro Pivo ,které jsem prodal za osmdesát stříbrných!Chápete to?Tolik peněz!Rozjel jsem také nějakou novou společnost ,která mi bude plnit kapsy,však víte budu ten ,kterej nic nebude dělat a budu i ten,kterej si slízne smetánku.Esgaroth mě překvapuje se svým bojovým a obchodním duchem.Jsou mazaní,ale já jsem víc.Domluvil jsem se trochu s Saramathem Asilem ,že budu nějaké věci prodávat a nějak mě to zabavilo.Tahat za nos lidi mě baví a velmi doufám ,že se nic neposere...Kapitáne nějak dochází zásoby a kořist takže rád bych aby jste uskutečnil plavbu pro víc a víc věcí.Taky vůbec nejdou na dračku ty uzené ryby...Fakt mě to sere,tenhle kšeft jde až pod psa...To je vše co dnes napíšu,jdu spát po těžkým dnu. Jenkins Ward.
Lodní deník R2kao2
OOC:Mám nápady na eventy,takže zas něco budu psát do plánu!
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lodní deník Empty Re: Lodní deník

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru