Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirátský zákonník

Goto down

Pirátský zákonník Empty Pirátský zákonník

Příspěvek pro Jenkins Thu Jul 10, 2014 10:17 pm

Tenhle zákonník napsalo sto kapitánů pirátské zátoky,každej pirát se ho drží a jestli ho poruší, tak ho samotné světlo prokleje!!V dálších následujících bodech jsou zákony ,které dodržují všichní piráti:
1 )Každý muž má při rozhodování stejný hlas. Má nárok na rovný díl ukořistěných čerstvých potravin a trvrdého alkoholu a smí si jich užít podle chuti, s výjimkou případů, kdy nedostatek přiměje posádku odhlasovat zkrácení dávek ve prospěch všech.
2 )Kdo se proviní tím, že si neprávem přivlastní zbraň z lodi, jíž jsme se zmocnili, nebo kdo napadne či poškodí jiného člena posádky, bude potrestán podle toho, jak kapitán a většina posádky uzná za vhodné. Jednotlivci budou řešiti své spory na pevnině a to sečnou zbraní nebo pistoli.
3 )Kdo uteče, dokud mu trvá smlouva nebo kdo by snad něco zatajil před ostatními, bude vysazen na pustý břeh s jedním váčkem střelného prachu, jednou lahví vody, jednou malou bambitkou a jednou kulkou.
4 )Budou-li na dobyté lodi nebo v městu nalezeny šperky, zlato, stříbro a podobně od hodnoty jedného zlatáku, a jestliže je nálezce do 24 hodin neodevzdá veliteli lodi, bude potrestán podle toho, jak kapitán a většina posádky uzná za vhodné.
5 )Kdo se proviní hráčstvím nebo ošizením jiného člena posádky od hodnoty deseti zlatých a výše, bude vysazen na pustý břeh nebo zastřelen.
6 )Kdokoli si přeje vyjednávat a odvolává se na Parley je pod ochranou a nesmí mu být ublíženo, dokud své námitky nevyřeší s kapitánem.
7 )Kdokoli poruší Parley, bude potrestán, jak kapitán uzná za vhodné.
8 )Kdo nebude udržovat své zbraně v čistotě a v pohotovosti aneb. bude zanedbávati svou práci, bude zkrácen o svůj podíl a potrestán podle toho, jak kapitán a posádka uzná za vhodné.
9 )Kapitán je jenom jeden na jedný lodi
10 )Máme rádi ,čest,slávu,chlast děvky a jiné zábavy.
*Další strany nejdou přečíst*
Pirátský zákonník Sb2b79

Konec
Toto bylo přejato z jedné stránky s nějakou upravou a přidanými body.Podle toho by se měli Piráti řídit.
Jenkins
Jenkins
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 18. 05. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru