Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hybrihmyzácia, časť III.

Goto down

Hybrihmyzácia, časť III. Empty Hybrihmyzácia, časť III.

Příspěvek pro Shanx Tue Sep 30, 2014 5:04 pm

Počas útoku na Silithiské hniezdo v Čiernodole sa ukázalo, že za inváziou a temným rituálom stojí Nerubianský Veľkňaz Anu'rakas, ktorý pri prvom vyčistení Čiernodolu uprochol neznámo kam. Naštastie, sa takmer v posledných minútach podarilo jeho rituál narušiť a Veľkňaz bol nútený ustúpiť, tesne predtým však zapečatil úlomok Hviezdy veľmi zložitým spôsobom a jeho prelomenie nebude určite jednoduché.

Takmer okamžite po uprchnutí Veľkňaza sa skupina vydala do prvej časti pečate, neubehla ani minúta od vstupu a naplnili sa slová Veľkňaza "Chamtivosť, k záhube privedie". Vrecia plné zlatých mincí uprostred Silithiského hniezda? Pre dvoch ziskuchtivcov asi nič podozrivé, takmer okamžite sa ocitli uväznení za hromadou kamenia a skál. Ich osud bol podpísaný po pokuse prastarej elfky o ich teleportáciu spoza závalu uprostred jaskyne, ktorý skončil... krvavo. Druhý chamtivec skončil nevedno kde, avšak je isté, že nie medzi nami.

Hybrihmyzácia, časť III. 28j9kdl
Trpaslík Gadan po pokuse prastarej elfky o jeho teleportáciu. Trvalo pár minút, kým v bolestiach úplne dokonal.

Po pár minútach narazila skupina na sériu ďalších pastí, ktoré vyvrcholili nutnosťou sebaobetovania. Zasadnúť na prekliaty trón a stratiť sa nevedno kam.

Hybrihmyzácia, časť III. 2rpfixh

Hybrihmyzácia, časť III. 2mx26ah
Ork Ogregar po zasadnutí na prekliaty trón. Jeho telo sa po chvíli z kryštálu stratilo, je nažive? A ak áno, kde?

Nakoniec, aj cez mnohé obete však skupina splnila svoju úlohu, získala krv. Krv veľkého monštra zvaného Nih'kriss, potrebná pre naplnenie jedného z troch kalichov, ktoré sa zdajú byť jediným spôsobom ako prelomiť ochranu úlomku Hviezdy.

Jeden kalich bol naplnený, dva zostávajú.

Nedeľa, 5.10 o 19:00
Shanx
Shanx
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 21. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru