Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

+3
Esaias
saramath
Lily
7 posters

Goto down

Jste pro klášterní školu ke kostelu?

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) I_vote1055%Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) I_vote11 55% 
[ 11 ]
Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) I_vote1045%Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) I_vote11 45% 
[ 9 ]
 
Celkem hlasů : 20
 
 
Poll closed

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Lily Tue Nov 25, 2014 8:59 pm

Zdravím lidi.. Tak.. V Esgaroth guildě jsme přišli na to že by se v Esgarothu hodil nějakej kostel a trochu jsme se bavili i o tom že by jsme ke kostelu udělali pro tu hrstku lidí co hraje děti klášterovou školu ve které by se mohli chodit učit i starší na učení psaní,počítání,hodiny o světlu,šermířstvý a felčařinu..Že by každý den byla jedna hodina a takhle by se to střídalo.. Tak mužete hlasovat kdo je pro tu školu.. NEHLASUJTE PRO KOSTEL ten bude i bez hlasování jde jen o tu školu..
Lily
Lily
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 19. 10. 14
Age : 32
Postavy : Lily-Kuchařka korzárů,plnohodnot.člen kompanie
Igasho--- Tauren s beranidlem

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro saramath Tue Nov 25, 2014 9:39 pm

šerm? Nejsou na to trochu jiné instituce?
saramath
saramath
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Anonymní Tue Nov 25, 2014 9:43 pm

bojím se aby to nedopadlo jako "RP školy" na HM.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Esaias Tue Nov 25, 2014 10:02 pm

A já zase bohužel musím říct, že se mé čelo těžkce střetlo se stolní deskou a jak už kdesi zmínil Amaroth, obočí se mi vysunulo přes zátylek a záda, až někam mezi můj zadek a židli. Jako vážně kostel, jako kostel v pravém smyslu? Kamenný? :O :O :O :O :O :O :O .... :O Jako jo...zvykl jsem si na budovy, které jsou v Esga a rostou jen tak ze země a z ničeho. Ale sakra jestli se tu ještě objeví kamenný kostel, tak mě snad raní mrtvice.

Co se týče školy...Mno proč ne. Ale nejspíše jen málo lidí na takové rp půjde s aktivními postavami a přizná, že neumí číst Very Happy Je tady několik fajn lidí, kteří do toho určitě půjdou, ale vydrží to déle než dva týdny ?
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Tattoo Tue Nov 25, 2014 10:29 pm

Ruku na srdce, skutečně v téhle době máte čas, suroviny a odvahu riskovat život stavěním kostela? Razz Raději bych posvětil nějakou místnost paladínama, nebo knězem. Simply. Taková zpovědná kaple. Very Happy
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Keileb Wed Nov 26, 2014 9:18 am

Já dávám svůj hlas proti. Je to sice všechno hezké, že tu je takové nasazení pro to... ale... Erutie přichází. S ní Faolův útes. A tam máte přecijen kostel. Smile

Co se školy týká, tak proč ne. Správná banda lidí dokáže udělat zázraky.
Keileb
Keileb
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 05. 12. 13
Age : 27
Postavy : Niniel Halo'tien

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Kayrean Wed Nov 26, 2014 3:17 pm

Stavba kostela je věcí řádu, jakožto představitelů "církve". Esgaroth jestli má Alberta a Caroline, tak je to hodně knězů. A to nepočítám elfy, kteří by s troškou zdravého rozumu na něco takového nejspíš nepřistoupili.

Jak už bylo zmíněno, jsme ve válce, všude hrozí nebezpečí. Pokud jste zapomněli, moře se hemží loděmi Koncilu, které čas od času přijedou s o něco silnější armádou k nám, aby nás vyhladili. Minule už to skoro zvládli. Dále tu je pod samotným ostrovem (a možná nejen pod ním) obrovský podzemní komplex jeskyní a kdo ví čeho, který se hemží krvelačnými nemrtvými, kteří povstávají bez nějakého jasného důvodu a plno dalších bestií, co jen čekají až nás budou moci vyhladit. K tomu všemu na Bambusu a zahradách kdesi pod ním nějaká neznámá síla otrávila tamní strážkyni a hrozí tím zničení ekosystému na ostrovech, což by mělo pro místní katastrofální následky. A do toho všeho tu lítá jakýsi magor, co vraždí na potkání, hemží se to tu černokněžníky a pomalu je to na spadnutí občanská válka. A do toho všeho by se parta lidí rozhodla jít stavět kostel? Nemyslím.

Myšlenka s výukou je ale pěkná a prostoru pro ní už v Esgarothu přeci je hodně. Ať už hospoda, posezení u ohně na lavičkách, případně po domluvě u elfů, nebo dokonce v sídle Talbotů, kteří by po dohodě nejspíše něco takového mohli svolit. Takže pokud chcete výuku, stačí jen hledat tam, kde už něco je a využít to. Pokud chcete šerm, domluvte se s vedením a pořádejte pravidelné vojenské výcviky. Prospěje to všem a třeba se i morálka přiblíží té u hordy.

Zkráceně jsem pro výuku a výcvik, ale další stavba je kravina.
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Harky Thu Nov 27, 2014 1:33 pm

Kostol alebo skôr nejaká menšia kaplnka by nebola zlá, ľudia si na tom zakladajú už dlho ale škola pre deti fakt ne, zachviľu by bolo viac detí ako dospelích...
Harky
Harky
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Tattoo Thu Nov 27, 2014 2:23 pm

Po pravdě, mi to tu už takhle přijde, jako letní tábor. :-D
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Keileb Thu Nov 27, 2014 2:42 pm

Háalóóó... už jsem jedinkrát zmínil. Kostel se bude nacházet na Erutii pod správou Lordaeronu.
Ten prostě vypusťe z hlavy. Very Happy
Spíše debatujte o té... škole.
Keileb
Keileb
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 05. 12. 13
Age : 27
Postavy : Niniel Halo'tien

Návrat nahoru Goto down

Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu) Empty Re: Kostel + (Hlasování pro klášterovou školu)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru