Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

+9
Harky
Esaias
Blesk
YereCZ
Dalvengyr
Horf
Alastor Strix'Efuartus
NettoAnimo
Amaroth
13 posters

Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Amaroth Sun Dec 07, 2014 11:06 pm

Zdravím vás,

jak si možná ještě pár kmetů mezi vámi pamatuje, 14.12.2013 otevřel Arathor po prvé své brány vám, hráčům. Po pravdě jsme tehdy uvítací event nezvládli, bylo pár zmatků, naštěstí ne příliš mnoho bugů (i když pár také) a i přes všechnu naši snahu jsme přece jen pár věcí nestihli a něco dodělávali na poslední chvíli, jak už to u každého otevření bývá. A tak jsme si řekli, že vám tenhle start Arathoru, kdy se na nás přišlo podívat 62 lidí, vynahradíme. Ano, tušíte správně, uděláme megaevent u příležitosti výročí a tento event se nebude nikterak týkat RP v Erutijském souostroví. Na chvíli se přesuneme zpátky do Arathoru, do dne 3.9. roku 203 sedmikrálovského kalendáře, timeline by vám řekla rok -997. V tento den král Anerin Trollbane, řečený Arathorský, svěřil celou Arathorskou armádu do rukou generálovi Walanirovi a dal mu za úkol, aby dobyl Hillsbrad od Alteraku. Dvě dekády plánovaná a pomaloučku připravovaná akce se stala skutečností a na 2000 mužů se pustilo do invaze, která začala největší bitvou za celá poslední staletí.

Alterak byl však varován velice kvalitní rozvědkou a tak byl připraven. Třebaže měl méně početnou armádu, předvedl ukázkovou taktiku a pod vedením generála Aberalla zvítězil, zahnal Arathorské vojsko s těžkými ztrátami za Západní zeď a tam sedělo přes 3 měsíce až do prvního velkého eventu, který se v Arathi udál. Této bitvy jste se vy, hráči, nikdy nezúčastnili, byla částí historie a loru Arathi. Avšak my ji oživíme.

Chcete zase vytáhnout staré postavy? Popadnou starou dobrou ocel, koně, těžkou rytířskou jízdu a Arathorské zbroje a varkoče? Chcete se podívat na nejmasovější event, jaký kdy Arathor jako server poznal? A chcete jít do bitvy, kterou vy, hráči, sice možná budete muset prohrát, avšak ti z vás, kteří ji přežijou, se stanou legendami, hrdiny, snad i rytíři? Já nepochybuji o tom, že ano. Pojďme si připomenout Arathi.

Event proběhne 14.12. a začneme se jím zabývat ve 17:00, kdy se začneme scházet a budeme až do 19:00 řešit takové věci, jako equipy na postavy, lorové nesrovnalosti či dotazy apod., do toho si budete moci zaRPit ve vojenských táborech, budete mít tedy až 2 hodiny na seznamování se mezi postavami apod., pokec vojáků před bitvou může být zajímavý Wink. Kolem 19:00 uděláme nástup inRP, vysvětlíme plán a vyrazíme do útoku.

Chci jen dodat, že tento event je určen pouze pro alianční rasy a to takřka bez výjimky pro lidi. Trpaslíci ani vysocí elfové tam nemají moc místo. Co se týče lidí, paladinové Světla v této době vůbec neexistovali a démonologové a nekromanti byli v naprostých plenkách, existovali spíše jen na úrovni náhodných samouků. Pokud máte postavu ještě z Arathi, jste více než vítáni a pouze případně dokroutíme equip. Pokud postavu nemáte, jednoduše si něco budete moci založit, dostanete neprodejné uniformy zadarmo a pomašírujete si v klidu s ostatními Smile. Pokud bude kdokoliv chtít RPit důstojníka (desátník, poručík, kapitán), vyškoleného válečného mága (řadový mág nebo mistr), či příslušníka šlechty (pouze sir), poprosím vás, abyste se mi co nejdříve přihlásili ZDE v tomto topicu. Stačí se jen podepsat. Znám vás ze hry, koho ne znají GMka, budeme vybírat podle jmen a tváří, příběhy si můžete strčit... za klobouk, stejně jsou úplně o ničem a k ničemu a kdo to má také číst... Kdo nedostane žádný speciální post, bude prostě vojínem nebo trochu pokročilejším adeptem mágem. Každý, kdo něco chce, jen napište koho chcete a cože to má být. Příklady:
Horf - sir Daren Rotwell
Novák - Amanir Lokorád (řadový válečný mág)
Vobejda - Lergor Pavéza (desátník)

Mohl by se vám hodit tento článek o šlechtě (bude možné si zahrát zbrojnoše jednoho z nekrálovských rodů, nebo vzácně člena samotných rodů, avšak varuji, že dost z nich bylo RPno hráči a tím pádem nebudou k dispozici): http://cs.arathor.wikia.com/wiki/%C5%A0lechta

Těšíme se na vás Wink. Pojďme si dát s Alterakem zase jednou do nosu.
Amaroth
Nově zakládané postavy

Pokud si budete zakládat alta čistě jen pro tento event, budete tak moci učinit již kolem 17:00. Ve startovní lokaci se objeví u teleportera na konci možnost pro přesun do startovní lokace pro event. V té najdete všechny spelly, které jsou jen za ZK a dále itemy pro řadové vojáky či mágy. Cokoliv nadstandartního, tedy pláště a erbovní štíty šlechty, důstojnické insignie či případná unikátní přání, budete řešit individuálně s GM Týmem, ideálně přímo se mnou. Poté, co budete mít vybaveny spelly a itemy, budete přesunuti do Arathijské vysočiny, konkrétně k vojenským táborům u Thoradinovy zdi. Tam se budete moci mezi sebou trochu seznámit, pokecat si, naposledy si přeříkat zaklínadla, připravit se na nadcházející bitvu. Co se týče velících postav, chtěl bych je poprosit, aby se dostavily pokud možno co nejdřív. Jednak proto, abychom vás vybavili co nejrychleji a jednak proto, že bude třeba hráče podle počtu rozdělit nějak do raidů a jednotek, určit, kdo kam půjde apod. Bitva probíhala na třech frontách a je dosti pravděpodobné, že hráči nepůjdou jen na jednu z nich. Organizačně půjde o slušný mlýnek, tak zkuste GM Týmu co nejvíce v RP pomoci, aby nás ten organizovaný chaos války nesemlel až moc. Pokud jste měli v Arathi postavu, která dostala RPK, jen připomínám, že v této době ještě žila a tak se může eventu zúčastnit. Po eventu si budete moci zvolit libovolnou postavu ze svého účtu, na kterou dostanete odměnu. Vaše pro tento event vytvořené postavy nebudou přesunuty do Erutijského souostroví. O výjimkách jsem ochotný diskutovat, avšak pouze s dobrými  na eventu se velmi dobře osvědčujícími hráči.

Již existující postavy (RPené na Erutii)

Zde bude organizace velice podobná, nicméně dostanete k dispozici pouze itemy. Port nedostanete od NPC, ale jen a pouze ode mě, od nikoho jiného, abych si vás mohl zapsat do seznamu. Opět si budete moci vybrat z řadových itemů a po dohodě s GMs i případně šlechtických či důstojnických. Spelly dostávat nebude (ani v případě, že vám snad náhodou ještě nějaké za ZK pořád ještě chybí). I vy se prosím snažte dojít trochu dříve, protože velká část z vás má dobrý přehled o lore apod. a budete potřeba jako pomocná ruka při rychlém zavedení nováčků do starého Arathijského RP. Odměny za event dostanete na postavu, se kterou se zúčastníte. Co se týče zde obdržených itemů, zda-li si je budete moci vzít zpátky na Erutii jako dávné dědictví a případně jaké budeme řešit čistě individuálně.

Pokud vaše postava dostane na eventu RPK, budete mít možnost si vytvořit novou a naklusat do bitvy zase v řadách nějaké zálohy. Je jasné, že mnoho postav na eventu nemůže dostat RPK, protože bitvu přežily. Chci vás poprosit, abyste tohoto nikterak nezneužívali. Nedělá mi problém vám zválcovat postavu od hlavy k patě, pohodit ji na marodce a neumožnit vám port nové postavy ze startovní lokace, protože od výběru itemů už budou GMka portovat ručně. Počítejte s tím prosím a nevystrkujte nos více, než ti, kteří umřít kdykoliv mohou. Také chci pochopitelně upozornit, že smyslem tohoto eventu je předvést heroický výkon a pak se ctí prohrát, a při tom za sebou nechat hromádku mrtvol, mezi kterými budou i přátelé. Budou lítat RPKčka, buďte na to připraveni. Chci se pokusit skutečně udělat bitvu, ne přehlídku Supermanů co drtí legii zlých, ale slabých enemíků.


Naposledy upravil Amaroth dne Mon Dec 15, 2014 11:37 am, celkově upraveno 3 krát
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro NettoAnimo Sun Dec 07, 2014 11:26 pm

Som rád, že si to nakoniec schválil. Smile
NettoAnimo
NettoAnimo
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 24. 10. 14
Age : 22
Postavy : Gerrith Grarlorn- Paladin svetla
Nuniz- Inžinier
Garrob Bloodthirsty- R.I.P

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Horf Mon Dec 08, 2014 8:18 am

Jestmirus - arcibiskup svatého světla [schváleno]
Sir Ghez z Ravenroku(kerbe) - Darenuv rytíř a nejloajalnejsi Darenuv psychopat. [schváleno]
Metzger - velitel Darenovy osobni gardy [schváleno]
kiraphon(walson) - havrani válečný mág [schváleno]
geoffrey(Edwin) - Darenuv nejvěrnější přítel a panos [schváleno]
Elmont - havrani gardista [schváleno]
Salaaf(temujin) - havrani gardista [schváleno]
Cronne(tattoo) - havrani mág>Pyroman a (z)rádce Darena rotwella [schváleno]
Dwayden(volné) - velitel havrani gardy
Lord torhen - Darenuv otec(crow) [schváleno]
Aerin(doufejme ze Elishana...) - Darenova sestra, která si prisla nehezlym dětstvím (podepsán Cronné :d ) [schváleno]
Nerissa(dalvengyr) - Darenova b***h a asi nejvěrnější havrani gardista, který v pozdější fázi kvuli Darenovi padla [schváleno]

Dalsi havrani gardiste budou dostupní pro hráče, stačí napsat mne, nebo MRs. Banankove, neco vam o gardistech sepisu

Doufam ze se k nam Ravenroctim přidají ostatní hrací Smile a spolu zavzpominame na dobu Darenovi moci, touhy po Eleanor(princezna) a smrti mého otce:) Cest a sílu, meč a viru Ravenroku!

Event na který se sakra dost těším.. Dekuju celému týmu, ze se ponoříme zpět do světa, který jsem mel sakra rad a sakra jsem si ho užil Razz A hlavne... Jsem tam poznal sakra dost super lidi!

Poprosím ostatní hráče jako je Sir joan lermont, Sir Joachim Greham, sir ethietram Wastelong(v te dobe kapitán armády),Rodachan, lord Thoril a ostatní hráče a členy gm týmu, aby se na tento event vrátili..

Daren se vrátí a jeho SS taky!(pisu po ceste do skoly z mobilu)


Naposledy upravil Horf dne Mon Dec 08, 2014 12:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Horf
Horf
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 09. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Dalvengyr Mon Dec 08, 2014 9:05 am

Nerissa bola najvernejšia gardistka len do chvíle, kým Darenovi nezachránila život a on by ju kľudne nechal zhniť v zajatí. Very Happy
Dalvengyr
Dalvengyr
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 08. 10. 13
Age : 28
Postavy : Karin

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Horf Mon Dec 08, 2014 9:08 am

Můžeš byt rad ze pro tebe aspon poslal pomoc..Very Happy to se moc nestaválo
Horf
Horf
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 09. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro YereCZ Mon Dec 08, 2014 12:54 pm

Náááááh Very Happy Na to se sakra těšim, zase si zaRPím toho retarda Elmonta Very Happy
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 24
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Blesk Mon Dec 08, 2014 3:34 pm

Blesk - Sebastian O´Connor (poručík) [schváleno]
Blesk
Blesk
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 21. 10. 14
Age : 24
Postavy : Rob Crowley - Smrt teleportem při pokusu o únik z pasti (důstojník Millice)
Sebastian O'Connor - Přepůlen při zradě (starosta města)
Gerard Rotrberg - Oběšen (učitel)
Jaime Lightwell - Rozdrcen Ogrem (voják Lordaeronu)
Richard Horlent - Nejspíše mrtev, Dezertér (Lordaeron)
Laurent Moorels - Utopen (Žoldák)
Cregan Cruise - Puknutí srdce, posednutí duchem (Radní/klenotník/voják)
Ethan Glover - Zabit vkodlakem (Zločinec/radní)
Sir Walder Dayne - Paladin, stále naživu
Lyonel Royce - Veterán, stále živ
Chester O'Donnel - Zabit při obléhání
Henri de Valoa - Důstojník Stormwindské armády, Veterán.Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Esaias Mon Dec 08, 2014 4:14 pm

Rád bych se tímto přihlásil o tehdejšího kapitána Dhervenské gardy. Když jsme zde začínali rpit, bylo to npc. Vzal bych Everetta, ale ten byl v té době inrp ještě v Lordaeronu Smile
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Harky Mon Dec 08, 2014 6:16 pm

Rex Targen (32) - Mladý strážmajster Dabyrie, nástupca zosnulého Sira Edwarda Belitana. [schváleno]
Harky
Harky
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Horf Mon Dec 08, 2014 6:20 pm

Rexík.. Very Happy Na toho jsem málem zapomněl.
Horf
Horf
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 09. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Gren Tue Dec 09, 2014 6:04 pm

Wran Redmont - Desátník Dabyrie [schváleno]
Gren
Gren
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 19. 08. 14
Age : 24
Postavy : Aron Whitecall
Kwaot Blackhoof
Allithor Lightwind

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro NettoAnimo Wed Dec 10, 2014 1:59 pm

Renin Algedist- poručík (upravené) [schváleno]


Naposledy upravil Animo dne Sun Dec 14, 2014 9:33 am, celkově upraveno 1 krát
NettoAnimo
NettoAnimo
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 24. 10. 14
Age : 22
Postavy : Gerrith Grarlorn- Paladin svetla
Nuniz- Inžinier
Garrob Bloodthirsty- R.I.P

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Amaroth Sun Dec 14, 2014 2:11 am

Na konec prvního postu doplněny organizační informace.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Llothar Sun Dec 14, 2014 2:47 am

Prosil bych o schválení postavy - desátník Ruthor Algerian. (předek Rothase Algeriana) [schváleno]
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 27
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Aleena Sun Dec 14, 2014 2:52 am

Taky bych přihodila prosbičku...
Desátnice Veronika Drathen, nositelka vlajky (nebo jak se ten stožár jmenuje) [schváleno]
avatar
Aleena
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 13. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Anextraz Sun Dec 14, 2014 9:11 am

Jaké posty kněžích jsou již schváleny? Jestmirius koukám. Je možné tedy hrát za postavy, které jsou uvedené v lore světla ještě z arathi? viz Biskup Anton nebo Farthing nebo podobně ? Nebo si mám spíše založit uplně novou postavu? Anextraz
avatar
Anextraz
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Esaias Sun Dec 14, 2014 11:23 am

I já bych se chtěl optat, je-li schváleno to, že bych si zarpil tehdejšího kapitána Dhervenské gardy (npc), jehož jméno si však nepamatuju a nenašel jsem jej ani na wiki. Very Happy
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Amaroth Sun Dec 14, 2014 3:01 pm

Snažte se zakládat nové postavy. Esaie, ten kapitán... já si jej taky nepamatuju ale abych řekl pravdu, nemáme k dispozici Dhervenské zbroje. Pokud si vzpomeneš, ony nikdy neexistovaly jako itemy.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Amaroth Sun Dec 14, 2014 3:11 pm

Znovu připomínám e bych chtěl poprosit všechny důstojníky, aby byli ve hře přítomni pokud možno už od těch 17:00. Budeme muset ještě zřídit válečnou poradu Wink.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Esaias Sun Dec 14, 2014 3:50 pm

Mno...zbroje Dhervenů ve hře byly Very Happy Každopádně na to asi kašlem a budu jen nějakej vojín Arathoru mno...
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

VÝROČÍ SERVERU 14.12.! Empty Re: VÝROČÍ SERVERU 14.12.!

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru