Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šedivá kčma U Odpadlice

2 posters

Goto down

Šedivá kčma U Odpadlice  Empty Šedivá kčma U Odpadlice

Příspěvek pro Xandria Thu Dec 11, 2014 3:53 pm

Pocestný bloudil tmou na ostrově Exodu, již byl téměř na druhé straně hory a světla města byla dávno tytam. Prodíral se křovinami a celá džungle byla tak hlasitá, jakoby se jednotliví tvorové snažili jeden druhého překřičet. "Hahaha! ty sr*čko!" ozvalo se ze tmy společně s dalším bujarým smíchem dalších tvorečků. Pocestný se na chvíli zastavil a zaposlouchal se. Takhle nezní džungle? Odhrnul kus kapradí a na skalní plošině uviděl záři okna. Dům? Tady? A ve světle okna se motalo několik postav ... byla to, rvačka? Nedalo mu to a vyrazil do kopce k podivnému stavení. Vyšlápl kopec, minul několik opilců a prohlédl si stavbu. Musela být nová, ale i přesto vypadala zašle. Zevnitř se ozýval bujarý smích a vzrušené rozhovory se navzájem překřikovaly podobně jako tomu bylo v lese. Zvědavě otevřel dveře a snad ho nešálil zrak! Nejdřív ho do nosu praštil pach nemytých těl smísený s kouřem ohniště a vůňí pečeného masa. V celé hospůdce bylo velké teplo. Hned proti vchodu měl před sebou zídku, která malý domek rozdělovala na dvě části. Malou kuchyňku ve které přidrzle vypadající elfka, nandavala do dřevěných misek nějakou kaši. A pak malou místnost se dvěma stoly u kterých posedávaly podivné existence, námořníci, zahalení občané co toužili po soukromí a všichni se bavili, bavili se o tématech za které by je čekal výprask kdekoliv jinde, ale tady nebylo kdekoliv jinde. Pocestný se usmál a přisedl na kraj stolu a vhodil několik stříbrnáku na stůl ke svícnu, kolem kterého byl načrtnut kruh do kterého se dělaly čárky. Pili na společný řád. U ohně v několika kožešinách se váleli ti, co už další pivo nesnesli a nebo neměli kam jít. Byla to hospůdka pro ty, kteří nikoho nemají, nemají kam jít a nebo přišli o všechno i o hrdost, nebo vážnost. Tady si byli všichni rovni, všichni byli odepsaní společností.

Nuže, to jsme si trochu početli rychle vyplozený nástin RP této budovy, kterou plánuju co by to mělo být. Klasická hospůdka co nemůže být uvnitř hradeb města, protože by jí tam nikdo nechtěl. Malá hospůdka, ale zato útulná. Inspirací co do velikosti a interiéru je mi skutečně existující hospůdka na Pražském hradě (žel nefunkční).

Obrázky:

Dokonce už mám inRP zajištěné i dva trpaslíky co jsou ochotni ji postavit, jedinné co nám zbývá je, kolik bude třeba materiálu a případně jaké modely jsou k dispozici a jestli GM tým nemá něco proti, když vznikne další hospůdka vedená pouze hráči.

Děkuji Smile
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 31
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Šedivá kčma U Odpadlice  Empty Re: Šedivá kčma U Odpadlice

Příspěvek pro Amaroth Thu Dec 11, 2014 7:39 pm

Co tak na to koukám mám chuť poslat Alastorovi textury a dát s ním dohromady A&A model přímo tohohle baráčku Very Happy. Modely jsou k dispozici takřka jakékoliv. Víc bych řešil kde to má stát. Máte vyhlédnuté místo?
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Šedivá kčma U Odpadlice  Empty Re: Šedivá kčma U Odpadlice

Příspěvek pro Xandria Thu Dec 11, 2014 7:57 pm

Amaroth napsal:Co tak na to koukám mám chuť poslat Alastorovi textury a dát s ním dohromady A&A model přímo tohohle baráčku Very Happy. Modely jsou k dispozici takřka jakékoliv. Víc bych řešil kde to má stát. Máte vyhlédnuté místo?

Máme nějaké vybrané, ale otázka jestli se to tam bude vejít Smile kdyžtak se to dá přesunout jinam. V principu by to mělo být na druhé straně té hory Smile
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 31
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Šedivá kčma U Odpadlice  Empty Re: Šedivá kčma U Odpadlice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru