Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Král, nebo rebélie?

Goto down

Kterou cestu byste volili?

Král, nebo rebélie? I_vote1039%Král, nebo rebélie? I_vote11 39% 
[ 13 ]
Král, nebo rebélie? I_vote1039%Král, nebo rebélie? I_vote11 39% 
[ 13 ]
Král, nebo rebélie? I_vote1021%Král, nebo rebélie? I_vote11 21% 
[ 7 ]
 
Celkem hlasů : 33
 
 
Poll closed

Král, nebo rebélie? Empty Král, nebo rebélie?

Příspěvek pro Amaroth Sun Sep 08, 2013 3:09 pm

Tak, otázka je jasná. Kterou cestou byste šli?

Královská armáda je velká a silná, je však uvnitř rozdělena (třebaže většinou jen neznatelně) na tři typy lidí. Jsou zde vojáci, kteří s radostí využívají svých nemalých práv k buzeraci vesničanů, někdy i méně vlivných měšťanů. Vedle nich zde jsou muži, kteří jsou oddáni své zemi a slouží ji, nehledě na to, jakého mají krále či velitele. Jsou zde pak samozřejmě také jedinci, kteří neměli na výběr, armáda je zachránila před chudobou, nebo i něčím horším.

Rebelové jsou rovněž směskou různých lidí. O některých lze jen těžko říct, že jsou více, než pouhopouzí zloději, kteří se snaží přivlastnit si co nejvíce lupu z konvojů, které se občas snaží v rámci partyzánské války, kterou vedou, přepadat. Druzí bojují za svobodu, proti útlaku krále a jeho vojáků, kteří, jak bylo zmíněno, někdy hledají pod prapory armády více než jen plnění povinnosti vůči své zemi. A pak jsou zde, opět, tací, kteří zde pouze hledají úkryt, protože už nemají kam jinam jít.

Cesta neutrality je složitá, protože v Arathoru platí z velké části "kdo není s králem, je proti němu". Je téměř nemožné se stavět proti vůli krále, pokud se nehodláte okamžitě sebrat a jít se přidat k jedné z rebelských skupin. Dělat však pouze to, co po vás království vyžaduje, a jinak se do ničeho neplést, je obvykle možné. Touto cestou se snaží kráčet většina těch méně odvážných (či šílených?) vesničanů, dále také na příklad Cech mágů ve hlavním městě a také většina měšťanů.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru