Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asari Kasim

+7
Gerry
Drog
Ardaren
Esaias
nekronus
Horf
shaataz
11 posters

Goto down

Asari Kasim Empty Asari Kasim

Příspěvek pro shaataz Wed Jan 07, 2015 7:42 pm

Zdravím vás přátelíčkové.

Tak mě jednoho den praštila přes nos částečně nová myšlenka. Původně jsem se totiž soustředil na eventy pro hordu a horda po spuštění Erutie začně upadla. Takže zustalo spoustu načatých, a několik nenačatých eventových linek. A když jsem tam sledoval hráčskou hordu, zjistil jsem že jejich interakce s jinými frakcemi je zásadně omezená. A tak jsem se rozhodl že zkusím přijít s njěkou zajímavější aleternativou.
Zpočátku jsem zvažoval kdejaké rasy, ovšem všechny varianty byli relativně složité, a poměrně omezené.

Nakonec jsem se rozhodl že bych mohl zkombinovat přirodní a mírně primitivní zaměření hordy, a zkloubit ho s lidskou rasou. Tak by vznikla frakce jen málo svázaná Lorem a ta kde mužete hrát divocha a zároven rpit s jinými lidmi nebo elfy.

Prvotní myšlenka je taková že by frakce byla tvořena skupinou lidí kteří už kdysi dávno opustili kontinet, v dobách před Arathorem. Pod náporem jiných ras a nedostatku materiálů a prostoru pro vývoj jejich uroven zustala relativně nízko. Ještě před obráběním železa. Stejně jako jiné národy na zemi které se zastavili ve vývoji. Jejich domácí ostrov leží nedaleko Erutijského soustroví a jejich uvedení na Erutii byl byl vlastně jejich exodus z domova kde většina kmene podla rukou nějaké jiné podrasy. Jedná se o uskupení silných a odolných lidí černé pleti kteří sou dokonale adaptovaní an život v tropech. Budou animálního vyznání, téměř jako Trollové.
Toto je tedy zákaldní nástřel. Co vy na to? Hráli by jste za takovou frakci která slibuje silnou GM podporu? Sedla by taková frakce do současného dění? Chtěli by jste se někdo podílet na jejím vzniku?
shaataz
shaataz
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Horf Wed Jan 07, 2015 7:45 pm

lol
Horf
Horf
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 09. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Anonymní Wed Jan 07, 2015 7:52 pm

Shataaz napsal: jejich uroven zustala relativně nízko. Ještě před obráběním železa.

Ono když se lidé (Azothi) dostali na azeroth po vyhnání Ymironem z Northrendu, už toho byli dávno schopní. Zde je možná menší chybka. Tedy pokud se nepletu.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro nekronus Wed Jan 07, 2015 7:57 pm

téměř jako Trollové.
A čo tak rovno hrať trollov? Hmmmmm...vlastne to by nemohli ísť do Argetisu a na Exodus! Fuck the logic...
nekronus
nekronus
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 03. 07. 14
Age : 24
Postavy : Druz-magor

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Esaias Wed Jan 07, 2015 7:59 pm

Nebylo by to ještě větší štěpení společnosti a komunity? A nechceme se spíše ubírat k vývoji a k civilizaci? A pak taky už tu máme tu skupinků Jožinů z bažin, nebo co to je Very Happy
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Anonymní Wed Jan 07, 2015 8:00 pm

Taktéž nevím jak by zrovna toto mělo obživit RP hordy. Naber hráče do hordy pokud jí chceš rozjet...né "rádoby přírodní humany"
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro shaataz Wed Jan 07, 2015 8:22 pm

walteer napsal:Taktéž nevím jak by zrovna toto mělo obživit RP hordy. Naber hráče do hordy pokud jí chceš rozjet...né "rádoby přírodní humany"

Tady vubec nejde o hordu jako takovou. Pouze o stavbu charakterů které jsou rysově podobné charakterům hordy. Horda je právě odštěpená od většiny RP už ze své podstaty "Nemáme rádi lidi".

Tím spíš myslím na to že to není štěpení hráčů. Spíš sem myslel že bych hráčům kteří rádi hrají hordu, dol možnost zahrát podobný charakter v jiném těle s tím že se nemusí štěpit od RP jiných lidí a elfů.
shaataz
shaataz
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Anonymní Wed Jan 07, 2015 8:40 pm

Tím pádem "uspání" hordy. RIP
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Ardaren Wed Jan 07, 2015 8:52 pm

shaataz napsal:
walteer napsal:Taktéž nevím jak by zrovna toto mělo obživit RP hordy. Naber hráče do hordy pokud jí chceš rozjet...né "rádoby přírodní humany"

Tady vubec nejde o hordu jako takovou. Pouze o stavbu charakterů které jsou rysově podobné charakterům hordy. Horda je právě odštěpená od většiny RP už ze své podstaty "Nemáme rádi lidi".

Tím spíš myslím na to že to není štěpení hráčů. Spíš sem myslel že bych hráčům kteří rádi hrají hordu, dol možnost zahrát podobný charakter v jiném těle s tím že se nemusí štěpit od RP jiných lidí a elfů.

Tím si nejsem jistej úplně. Esgaroth s Hordou má (teda co já jsem pochopil) takovou přátelštější neutralitu. Myslím že společné akce by mohli třeba být. (možná jsem naivka no Very Happy )
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 31
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Drog Wed Jan 07, 2015 9:08 pm

Main téma:
Vpodstate si prišel nato jak Hordu vyšachovat jako frakci a nechat lidi si udelat humany co se budou chovat jako orkové. Rúžový orci dá se ríct. To rozhodne pomuže pri štepení komunity. Komunita se rozštepila sama když delala píčoviny. Proč Drog treba mnel s Esgarothem cool vztah celkem? Protože delal kktiny? Od začátku se snažil navázat prátelskej vztah a povedlo se mu to, ostatní zústali zabroušení a takto to teď dopadlo. Já to ríkal porád at se nedelají humbuk bum co se stalo.

Nápad je absolutne hilarious. Nikdo by nešel erpit ružovou hordu.



OFF:
Horda upadá, jakoby sem to neríkal, prišel Kul´Tiras Horda upadla, pak se to napravilo, odešel sem z útalku hráčú (který sem pocítil) pro vetší dobro, plno hero lidí jak bude horda líp hovno, vetšina prestala hrát. Prišla Eruthie lidi, to po čase prejde lidi hrát homo elfy  a lesbící se elfky a možná se vrátí možná ne. Modlete se, máte tam Tharga snad neco vymyslí pokud ne Mallen vám otevre náruč a rád vás prijme do Lordearonu.
Drog
Drog
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Gerry Wed Jan 07, 2015 9:18 pm

Líbí se mi to a šel bych do toho.
Gerry
Gerry
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 05. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro NettoAnimo Wed Jan 07, 2015 9:18 pm

Drog napsal: Mallen vám otevre náruč a rád vás prijme do Lordearonu.

To znelo ako svedkovia Jehovovi. Very Happy Very Happy
NettoAnimo
NettoAnimo
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 24. 10. 14
Age : 23
Postavy : Gerrith Grarlorn- Paladin svetla
Nuniz- Inžinier
Garrob Bloodthirsty- R.I.P

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Amaroth Thu Jan 08, 2015 3:12 am

Nevím, jestli když čapneš člověka, majzneš ho palicí po hlavě aby mu v ní škrundalo jako průměrnému orkovi, oblečeš ho do orkských hadrů, napíšeš mu na čelo "technicky zaostalý primitiv a drsňák animalistikého vyznání"... Vskutku nevím, jestli z něj takhle uděláš orka pro ty, kteří orka RPit chtějí. Hodně jsem to přibarvil, já vím, ale ork je ork a sebepředělanější kompromis v podobě člověka je pořád jen člověk.

Více smyslu mi dává snažit se orka hrát jako něco, co alespoň občas dohlédne i dál, než na nos mezi svýma očima. Lidi potřebujem. A když se nezmůže na tohle, tak alespoň na "náčelník říkal, že lidi potřebujem, a náčelník se zlobit, když my lidi mlátit". Zase jsem to hodně nadsadil, ale co je těžkého na RPní jedné z těchto dvou možností? A co je omezujícího na RP Hordy, je-li zde tato možnost, která by měla být poměrně logická a samozřejmá pro většinu postav, které nejsou ani hloupé, ani neloajální vůči aktuálnímu vedení?
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Ardaren Thu Jan 08, 2015 9:14 am

S tímhle souhlas. Horda je krásná na RPení a popravdě myslím že i lepší na Rpení. Má dle mého i více možností (kór zde když má na rozdíl od jiných serverů doopravdy podporu). Stále mám v paměti Rpení Hordy na Neo když byla úplně první Horda tam. Měli jsme více než dobré vztahy se Seleamarem (Amaroth potvrdí Very Happy ), dokonce s trpaslíkama jsme na tom taky nebyli úplně nejhůře.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 31
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro shaataz Thu Jan 08, 2015 6:45 pm

Amaroth napsal:Nevím, jestli když čapneš člověka, majzneš ho palicí po hlavě aby mu v ní škrundalo jako průměrnému orkovi, oblečeš ho do orkských hadrů, napíšeš mu na čelo "technicky zaostalý primitiv a drsňák animalistikého vyznání"... Vskutku nevím, jestli z něj takhle uděláš orka pro ty, kteří orka RPit chtějí. Hodně jsem to přibarvil, já vím, ale ork je ork a sebepředělanější kompromis v podobě člověka je pořád jen člověk.

Více smyslu mi dává snažit se orka hrát jako něco, co alespoň občas dohlédne i dál, než na nos mezi svýma očima. Lidi potřebujem. A když se nezmůže na tohle, tak alespoň na "náčelník říkal, že lidi potřebujem, a náčelník se zlobit, když my lidi mlátit". Zase jsem to hodně nadsadil, ale co je těžkého na RPní jedné z těchto dvou možností? A co je omezujícího na RP Hordy, je-li zde tato možnost, která by měla být poměrně logická a samozřejmá pro většinu postav, které nejsou ani hloupé, ani neloajální vůči aktuálnímu vedení?

Vezmu to krátce. Nechci dělat orky ve skinu humanů. Orky ted nikdo hrát nechce. Chci barbary. Což je fantasy položka která funguje ve velkém množství fantasy světů. Proč ne v tomhle?
Erpit za orka s lidmi mě osobně prostě nesedí. Můj ork si prostě po těch válkách, věznění, pronásledování a ponižování nepujde popovídat s člověkem. Nepujde mu pomoc lovit, nepujde mu pomoc hledat poklad. Nebude se sním bavit. Takhle to vidím já.
shaataz
shaataz
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro NettoAnimo Thu Jan 08, 2015 7:03 pm

Ohladne priateľstva s ľuďmi sa nakláňam na stranu Shaataza. Garroba som tiež erpil ako niekoho kto fakt nezniesol ľudí a choval k nim priam nenávisť. Sice raz mu to mierne bliklo ( z vážho pohladu ) a premýšlal by nad spojenectvom. Lenže ľudia urobili blbosť a tak sa z neho stal "rasista". Jeho ďalšie kroky boli už iba proti nim. Možno aj preto lebo bol erpený ako ork s horúcou hlavou. Very Happy
NettoAnimo
NettoAnimo
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 24. 10. 14
Age : 23
Postavy : Gerrith Grarlorn- Paladin svetla
Nuniz- Inžinier
Garrob Bloodthirsty- R.I.P

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Amaroth Fri Jan 09, 2015 12:38 am

V tom ti nikdo nebrání shaatazi, ale znovu zopakuju, že ork není člověk, člověk není ork a nelze jedno z toro RPit místo toho druhého. Co navrhuješ, zrušit Hordu a nahradit ji 3. lidskou frakcí, protože tak by to bylo "ohebnější"?
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro shaataz Sat Jan 10, 2015 1:16 pm

Samozřejmě že hordu rušit nechci. Kdo chce hrát hordu at si hraje hordu. Vzniklo tady jedno velké nedorozumění když sem plánovanou frakci k hordě připodobnil. Ale měl jsem na mysli spíš onen "barbarský" potenciál, který je tady zastoupený jen v zelenáčích a trollech. Co navrhuji je udělat frakci, která by lidem dala šanci udělat si přírodnější a aoriginálnější charakter s oní barbarským potenciálem který tu zatím chybí. Pokud se ukáže že o to nikdo nestojí pak není co řešit.
shaataz
shaataz
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Llothar Sat Jan 10, 2015 4:48 pm

To jsem už chtěl udělat s Edmunem. Založit barbary ze severu. Z počátku nás bylo přes 15 a pak to šlo dolu, takže nás bylo tak 8 aktivních. Navíc nám určitá GMka házeli klacky pod nohy ale takovym stylem, že se na to 98% lidí vykašlalo. Některá GMka ne to uznávám a mají u mne respekt. Vím, že je to docela dost velkej rozdíl barbaři z tropů a barbaři ze severu ale šanci si zaslouží obě strany. Prostě přeju hodně štěstí a ať ti to vyjde. :]
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Amaroth Sun Jan 11, 2015 1:00 pm

Nemyslím si, že tu je prostor pro zakládání nových frakcí.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Asari Kasim Empty Re: Asari Kasim

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru