Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gar'thalská armáda

2 posters

Goto down

Gar'thalská armáda Empty Gar'thalská armáda

Příspěvek pro Itashiro Thu Feb 05, 2015 9:22 pm

Gar'thalská armáda


O co se jedná?

Gar'thalská armáda je menší, avšak stále vzrůstající armáda nynější Nimerské Hordy, která hodlá zasáhnout do konfliktu na Erutii proti hrozbě, které čelí mnohé národy. Temná Horda. Generál Itashiro původně tuto armádu založil pro ochranu obyvatel Gar'thalu a Nimeru, ovšem nyní je tato armáda dostupná pro nové rekruty. Jakmile byla armáda založena, byly stanoveny i nová pravidla  Gar'thalu, která musí dodržovat každý obyvatel.

Jakmile bylo stanoveno jakým způsobem bude Gar'thalská armáda fungovat, byly také ustanoveny nové výcviky, které budou probíhat pravidelně každého dne ve večerních hodinách. Výcviky se budou týkat námořnictví, cviku v bojových formacích a samozřejmě kondiční cvičení se cvičným bojem na konci.

Dále byly stanoveny nové hodnosti, které souvisí s modernizací armády. Armáda se dělí na standartní a elitní, které vedou pouze tři vyšší hodnosti a nižší jsou si v tomto ohledu rovni.

1. Vojevůdce (Warlord) - Vojevůdce je hlavním vůdcem armády Gar'thalu. Má rozhodující slovo takřka ve všem a není zvykem, aby o něm někdo pochyboval. Je nejrespektovanějším vůdcem armády a proto se málokdy stane, že si jej dovolí jakýkoliv Centurion či Generál vyzvat na souboj o místo. Momentálním Vojevůdcem je Kaginaro Triash'lok

2. Generál (Overlord) - Overlord, jinak označovaný jako "Generál", je zástupce Vojevůdce v jeho nepřítomnosti a má plné právo zasahovat do aktivit armády Gar'thalu a radit se s Vojevůdcem ohledně postupu ve válce a dalších plánů. Tohoto místa dosáhnou jen opravdu respektovaní, disciplinovaní a silní jedinci armády kteří se dostalli až tak daleko. Momentálním Generálem je Itashiro.

3. Centurion - Centruion je velitel elitní jednotky Gar'thalské armády. Zodpovídá se především Generálovi. Má za povinost zaučovat nové legionáře, přijímat je a vést je v boji, pokud se OGenerál či Vojevůdce nerozhodne vést elitní jednotky v dané situaci sám. Má právo se zaručit za nové rekruty a dostat je na starost. Je to poměrně vysoká avšak náročná hodnost. Momentálním Centurionem je Xiera.

4. Legionář - Legionář je elitní bojovník, povětšinou vyzbrojen plátovou zbrojí. Této hodnosti dosáhnou pouze silní a zdatní jedinci armády, kteří si svou houževnatostí a věrností získaly důvěru vyšších hodností jako je Centurion či sám Generál. Na bojišti jsou důležitou součástí armády. Těžkooděnec.

5. Železná stráž - Železná stráž tvoří obranu pevnosti Gar'thal. Jsou povini jak zasahovat do bitev, tak konat povinosti na určených pozicích co se hlídek týče. Většinou jsou stráže vybaveny destičkovou zbrojí a kopím. Zodpovídají se Generálovi, pokud nemají stráže určeného velitele.

6. Železný žump - Železný žump je v podstatě těžkooděný žump který je často využíván během bitvy v obranné linii armády. Jsou to velmi disciplinovaní bojovníci, kteří jsou vedeni Centruionem společně se zbytkem armády. Stejně jako standartní žumpové jsou důležitou součástí armády.

7. Žump - Žump je řadoví válečník armády Gar'thalu. Lehkooděnci. Jsou povini uposlechnout Centuriona nebo Generála. Jsou často využívání v prvních liniích. Využívají podle svého zaměření bud kroužkovou zbroj (Štítonoši) či kožennou (Šermíři, sekerníci apod.)

8. Nová krev - "Nová krev" je rekrut armády Gar'thalu. Rekrut je povinen po naverbování pravidelně se účastnit výcviku a provádět práce které mu budou nařízeny bud Centurionem nebo Generálem. Po vykonání výcviku, který dokáže že je rekrut boje schopný, má možnost si podle svého zaměření vybrat zbroj kožennou či kroužkovou.

Co tedy nabízím?

Nabízím RP v militaristickém, avšak divokém prostředí, který je plný záhad, krve, bojů a konfliktů. Možnosti v RP jsou nekonečné. Svou vytrvalostí a ochotou se podílet na tomto RP se může vaše postava dostat daleko. Konkrétní nábor nebroběhne v žádný den. Budeme nabírat nové členy průběžně. V tuto dobu (5.2.2015) máme nábor otevřen a pokud máte zájem /w Itashi Smile

Gar'thalská armáda Warcraft__For_the_Horde_by_OdeenaSabnach

Rád si s váma užiji chvíle v RP a těším se na vás ve hře. Smile
Itashiro
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 05. 14
Age : 27
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.Návrat nahoru Goto down

Gar'thalská armáda Empty Re: Gar'thalská armáda

Příspěvek pro Tattoo Wed Mar 18, 2015 8:47 pm

HORDA obecně (né jen do armády) přijme nováčky, kterým pomůže se začátky a průvodem klidnou a plynulou hrou, za což se můžu zaručit.

-Tharg
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru