Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Rothas - štít

2 posters

Goto down

[schváleno] Rothas - štít Empty [schváleno] Rothas - štít

Příspěvek pro Llothar Mon Mar 02, 2015 2:16 pm

Zdravím

Tímto topicem bych chtěl zažádat o rework mého štítu, který mi byl zničen při posledním eventu.

Postava - Rothas
Unikátky- 2x - Meč a štít rodu Algerian

Jestli mi bude vyhověno tak zde je krátký příběh k věci.

... Po prověření všech ztrát a vydání všech rozkazů se Rothas vydal zpět do katakomb pro zbytky svého štítu. Zůstalo po něm jen něco málo ohořelého dřeva a pár kusů kovu. Sedl si vedle padlého přítele a zavzpomínal co vše už se štítem prožil. Jak ho získal, kolikrát mu už zachránil život a tak dále. Po uvědomění se vstal, posbíral zbytky štítu a vydal se do kovárny kde Lana a James zrovna probírali nějaké plány krz věci, které se mohou vyrobit. Požádal je, jestli by nemohli vyrobit stejný tvar štítu i stejnou velikost ale s menší změnou a to takovou, že by štít vyztužili kovem na místech kde chybí dřevo. Podrobně jim popsal kde a jaký chce úchyt, rozměry, no prostě vše co potřebovali vědět. Pro Lanu to zřejmě neznamenalo nějaký větší oříšek. Plán si vyslechla a v celku jistě přikývla a řekla, že to nebude problém. James si přikývl též a společně s Lanou se dali do debaty ohledně štítu. Rothas jim jen stihl poděkovat a vydal se zpět do pevnosti kde celou noc pomáhal s odnášením trosek ...

Z příběhu tedy vyplývá to, že bych chtěl vyrobit nový štít z kousků toho starého a mezery nahradit kovem. Udělat jej prostě bytelnější.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Rothas - štít Empty Re: [schváleno] Rothas - štít

Příspěvek pro Amaroth Mon Mar 16, 2015 11:22 pm

Fuh... zase. Vrátil jsem tam zpátky původní (ten zvětšený) model a trochu jsem tomu přečmárnul skin, ale po pravdě, už toho tady s řešením tvých unikátek bylo tolik, že mě to trochu přestává bavit, zkus příště vymyslet něco trochu zajímavého, do čeho se zatáhnou i další hráči, jinak ti znovu už takovýhle odstaveček pro věc jen pro tebe nemusím vzít. Máš to za 2g.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: