Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rogue...

4 posters

Goto down

Rogue... Empty Rogue...

Příspěvek pro Barkley Sun Apr 12, 2015 12:53 am

Mé oko si nemohlo nevšimnout jedné věci zde ! Konečně přidaný stealth a jeho cena. Uznám ledacos a hlavě to že hunterovi to stojí buh ví kolik velkých ZK protože pet je vážně OP svinstvo. Jenže... Roguna bez stealthu je jako chleba bez másla. Zkrátka je to na houby a ta cena 10ti velkých ZK mi pro člověka jako já (zaneprázdněn, loguje málo a nechytá eventy) je něco prakticky nemožného. Navíc je to core spell classy rogue probůh -.- a proto ji i hrajem. Jsem klidně ochoten za to zacálovat i 30 malejch ZK protože ten income někde je. Tady mám bohužel smůlu.

Proto žádám ve jménu balancu... nedalo by se alespoň tohle nějak ošéfovat ? Jde mi jen čistě o stealth jakožto RP využití ne o ambush apod.

Než se do mě pustíte o schopnostech mojí postavy atd... ten char je starej víc jak rok a přišel s prvníma HElfama na server v dobách kdy se na každého psal story + roguny neměly stealth.
Barkley
Barkley
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 12. 13
Age : 31
Postavy : To byste rádi... co ?

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Rogue... Empty Re: Rogue...

Příspěvek pro Amaroth Sun Apr 12, 2015 9:28 am

Alastor Strix'Efuartus napsal:doporučuji ti zavolat si GM a předvést dobře zahráté RP
Horší aplikace jakékoliv podoby odměn za RP už snad ani být nemůže. GMka mají nervy a čas na mnohem lepší věci na práci, než sedět, číst emoty jednoho člověka psané s vědomím, že se GM dívá a pak zvednotu ležérně ruku s cedulkou s bodovým ohodnocení. Platí zde naprosto základní zásada - klást si otázky "Kolik času mi to sežere?", "Co bych dělal, kdybych nedělal tohle?" a "Kolika hráčům to pomůže?", případně "Kolik lidí a hlavně JAKÝCH po mě bude chtít to samé, když tenhle dostane tohle?". Tyhle 4 otázky by si mělo položit každé GM, než skočí, jak hráč pískne, a je jasné, že hlavně na té třetí a i na té čtvrté podobné prosby zatraceně kulhají. To aby někoho nenapadlo si vzít z tohohle příklad, protože de facto eventit 1 člověku když to ani není z vlastní iniciativy je příšerná (a neefektivní) práce.

Nyní k tématu. Za všechny classy jsem si ozkoušel v PvE svoje s nakoupenými spelly, bez nich atd. a po pravdě mi Stealth rozhodně nepřijde jako nekonečně nepostradatelný spell. Ano, je fajn jej mít, ano, je menším handicapem jej nemít, ale s ním bys toho rozhodně neporubal o moc více, než bez něj. Jiným classám chybí jiné a řekl bych, že o dost důležitější spelly a musí za ně platit obdobné částky, někdy i vyšší. Mnohem větší využití prokázal Stealth u obcházení mobek (za jakýmkoliv účelem) a u toho úplně nevím, proč to zlevňovat.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Rogue... Empty Re: Rogue...

Příspěvek pro Kayrean Thu Apr 16, 2015 2:16 am

Já se k tomu vyjádřím také, jelikož mám pár osobních testů za rogunu a nikdy mi stealth nechyběl, jelikož i se základním EQ a spelly jde složit co je potřeba (Tygři ofc v partě).

Stealth je drahý jednak z hlediska RP a hádám že GMT nechce, aby tu každý nováček běhal ve stealthu s tím že je neviditelnej, případně špehoval cizí RP i za předpokladu že tam není místo, kde se schovat a hlavně jak řekl Ama, obcházení / bugování mobek.

Existovaly servery, kde stealth nebyl povolen vůbec, nebo byl jen v podobě shadowmeldu (stealth na místě bez pohybu). To že se tu dá vůbec sehnat je celkem velký ústupek Smile
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Rogue... Empty Re: Rogue...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru