Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S kým RPím?

+11
Insane
Noelle
Gren
Mizérie
Amaroth
Kelran
Alastor Strix'Efuartus
Lylenn
Neptún
Erick
Llothar
15 posters

Goto down

S kým RPím? Empty S kým RPím?

Příspěvek pro Llothar Mon May 18, 2015 12:36 am

Čágo

Tak mne napadla taková blbůstka, která tu koukám ještě není zavedená. Mohla by být dobrá třeba pro ty, kteří se nemohou dostavit na srazy a tak nemají příležitost se s ostatníma seznámit inRL. Proto mne napadlo se seznámit alespoň tady. Nemůžu Vás do toho nutit a ani nebudu. Ale nepřijde mi to jako špatnej nápad.

A protože by jsme věky čekali na prvního tak rovnou začnu Wink

Jmenuji se Pavel Červinka. Je mi 19 let. Bydlím v Ústí nad Labem. Strašně moc mne zajímá severská mytologie a Vikingové obzvlášť. Jsem velkým fanouškem Boxu a Thaiboxu. No prostě všeho co se kontaktních sportů týče. Sám také thaibox provozuji. Dále pak rád jezdím na motorce, rád vařím a samozřejmě rád hraju PC hry, mezi mé oblíbené patří WoWko (ale only RolePlay servery), Skyrim, Mount and Blade a spousta dalších + sleduji Fantasy filmy/seriály. Co dodat k hudbě.. snad jen, že poslouchám vše co se mi líbí. Žádný vyložený styl určený nemám ale když už bych si měl vybrat styl tak jdu rozhodně do Rocku, Hardrocku a do Nu-Metalu. Momentálně maturuji - Obor - Strojní mechanik aka Mechanik seřizovač aka Mechatronik :-D. Po matuře mám v plánu se hlásit k fízlům a postupem času se odstěhovat někam do ciziny. Ale kdo ví kde nakonec skončím :-D

Fotka:
aby se teda neřeklo, že jsem se neukázal :-D


Naposledy upravil Llothar dne Mon May 18, 2015 11:59 am, celkově upraveno 2 krát
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Erick Mon May 18, 2015 6:56 am

A s fotkou! A do jednoho! Very Happy Very Happy
Erick
Erick
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 11. 14
Age : 30
Postavy : Smood (RIP)
Erick (RIP)
Miria

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Neptún Mon May 18, 2015 9:39 am

No, keďže som nebol ani na jednom zraze iba na Košickom mini-mini-mini zraze kde sme boli traja Arathorci tak sem niečo teda napíšem.

Takže, volám sa Filip a toto leto, konkrétne o mesiac a pár dní budem mať 20 rokov, som z Košíc čo je druhé najväčšie mesto Slovenska aj keď Košice momentálne vyzerajú ako povojnový Stalingrad kvoli rozj*baným cestám vďaka električkovým trasám ktoré sa prerábajú, takže ideme ďalej... Záľuby, samozrejme od malička som hrával hokej ale už ho nehrajem aktívne ako kedysi, len rekreačne podobne to je s futbalom ktorý si tiež dosť často zahrám niekedy v súťažnej forme ale inokedy len rekreačne v zime lyžujem a ďalej sa venujem airsoftu ktorý je fakt môj štýl keďže prvý rok študujem na Akadémii OSSR externou formou, takže som skoro stále doma a keď niekedy zmyznem zo serveru na dlhšiu dobu tak to nemusí byť preto, že ma to nebaví ale preto, lebo musíme absolvovať nejaké povinné výcviky, skúšky, testy a tak podobne. Okrem týchto vecí rád obliekam barbiny... Ale nie, robím si prdel... Rád hrajem samozrejme PC Hry, aj keď už nie tak aktívne ako kedysi že som hrával všeliaké hry, dnes je to už len WoWko na Arathor RP a LoLko, a sem tam si zapnem na Xboxe NHLko a hrajkám sa. Po dokončení štúdia získam titul Bakalár (Bc.) a vojenskú hodnosť Poručík v odbore riadenia vojenskej organizácie a budem viazaný 5 ročnou zmluvou k OSSR takže si to budem musieť odmakať niekde v piči v Iraku, Afghanistane alebo nieke v riti na Cypre ale toto som chcel celý život.
Čo viac dodať, snáď len jednu dôležitú informáciu : Som psychicky narušený k*kot a troll. Twisted Evil Cool pirat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

A ešte aby mal Erick radosť tak sem pridám nejakú tú fotku, kvoli rozlíšeniu do spoileru.
Fotky:
Neptún
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 20. 12. 13
Age : 28
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Lylenn Mon May 18, 2015 9:51 am

Ahoj! Na Arathorský sraz sa asi nedostavím, aj keď možno pár z vás ma pozná z Nostalgie, tak si zoberiem príklad z Rothasa Very Happy
Volám sa Monika a mám 21 rokov, študujem na Ekonomickej univerzite, o 3 týždne štátnice fuhh...a stále sa neučím, lebo sa mi nechce a som lenivé prasa. Moja najväčšia záluba je okrem hier kreslenie a fotenie (http://jupiter-sg.deviantart.com/), varenie, moji miláčikovia potkany Bubina, Beelzebub a Leviathan:
S kým RPím? 2gslg2h S kým RPím? Sy2o7b
...tak príroda všeobecne, alebo čajovňa s kamošmi... Počúvam všeličo, najčastejšie metal, soundtracky alebo keltskú a japonskú hudbu. Zaujímam sa o vesmír všeobecne a čo ma vždy dokáže najviac vytočiť je ľudská demencia. Rpím už niečo vyše roka, pre niekoho, kto rád tvorí je to fakt sranda Smile nikdy som nerpila nepriatelskú postavu, lebo niečo také zahrať nedokážem, takže moje postavy sú spravidla milé a neschopné diplomacie ako ja Very Happy Čo dodať... zbožňujem pizzu a cookies!

Aby sa nepovedalo:


Naposledy upravil Lylenn dne Mon May 25, 2015 10:22 am, celkově upraveno 1 krát
Lylenn
Lylenn
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 19. 09. 14
Age : 30
Postavy : Adelein, Kirlia

http://jupiter-sg.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Neptún Mon May 18, 2015 12:10 pm

Belzebub, sakra... To je satan.
Neptún
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 20. 12. 13
Age : 28
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Kelran Mon May 18, 2015 4:57 pm

Celkem sranda střelit osobní údaje na net.
Kelran
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 27. 04. 14
Age : 29
Postavy : Kupa mrtvých hereticu.


Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Amaroth Mon May 18, 2015 5:23 pm

Kelran napsal:Celkem sranda střelit osobní údaje na net.
^ this Very Happy.

EDIT: Je to jen můj názor a vaše věc. Nic tu nezakazuju, nic nelockuju.


Naposledy upravil Amaroth dne Mon May 18, 2015 6:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Llothar Mon May 18, 2015 6:07 pm

Jméno, věk a město odkud pocházím mi nepřijde tak moc osobní abych to nemohl sdílet s ostatníma. Přijde mi to jako dobrej nápad. Jestli Vám ne tak si toho prosím nevšímejte.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Mizérie Mon May 18, 2015 6:36 pm

Kdo jsem ? Inu možná přerostlý, chlupatý řidič kamionu, co si myslí, že má IQ mražené zeleniny.

Bude mi 24, pocházím z podivné díry zvané Česká Republika. Mám ráda mangu, jídlo a zase JÍDLO! Och a také kvalitní RP.

Zde je fotka, sice stará cca 3 roky, ale budiž, jinou na PC nemám :-D.
S kým RPím? F4l0sg
Mizérie
Mizérie
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 14
Age : 32
Postavy : Mizérie

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Gren Mon May 18, 2015 9:20 pm

W


Naposledy upravil Gren dne Wed May 20, 2015 8:44 pm, celkově upraveno 2 krát
Gren
Gren
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 19. 08. 14
Age : 26
Postavy : Aron Whitecall
Kwaot Blackhoof
Allithor Lightwind

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Lylenn Mon May 18, 2015 11:15 pm

Sakra Mizi taková kočka, už len dlouhé uši chybí Very Happy
Lylenn
Lylenn
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 19. 09. 14
Age : 30
Postavy : Adelein, Kirlia

http://jupiter-sg.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Noelle Tue May 19, 2015 12:17 pm

Tákže ahoj. Po Llotharově usilovném přesvědčování sem taky přispěju nějakým tím žvástem, který vás po intelektuální stránce určitě obohatí.

Jmenuju se Kačka a v létě oslavím 16. narozeniny, z čehož plyne, že se řadím k mladšímu osazenstvu serveru. Very Happy
No, co bych o sobě řekla? Miluju kreslení, hraju si s photoshopem, mám ráda sport. Box, veslování, běh a našlo by se toho víc. I když občas dokážu být taky pěkně líná prdel a sedět celý odpoledne u RP a nijak se za to nestydím!  Very Happy Ráda vařím, což dokazují četné popáleniny na rukou, ohořelé chňapky a rozbité nádobí.
Pocházím z jihu Čech z malýho městečka, který stejně nikdo z vás nezná. Studuju gympl, i když občas vážně nechápu, co tam dělám.  silent Mám ráda hudbu. Převážně metal a rock, i když pokud mě něco fakt zaujme, jsem schopná poslouchat popík. Toť vše. Very Happy
Spoiler:


Naposledy upravil Noelle dne Sun Sep 20, 2015 2:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Noelle
Noelle
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 28. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Insane Sat May 23, 2015 10:28 pm

Takže... ehm
Jmenuji se Veronika a je mi 17 let, bylo mi rečeno ať to sem hodím, že bude sranda *shrug*
Bydlím v ZV (ano zamlžené vrchy) a chodím do školy do BB (ano booty bay) a študuji Ekonomiku z které vím stejnak šumak.
Můj koníček je sledovat od rána do rána anime nebo číst mangu, také moc ráda hraju všechny možné hry... moje peneženka brečí když zapínam steam ,čtení zaujímavych kníh, lukostrelba, šerm, mechanika a také miluji kreslení ale spíš koukani na prekrásne kousky jako napríklad co kreslila Lylenn a tak... ja osobně kreslím spíš... tak neumelecky
Posloucham Rock/metal/balady/orchester metal a podobně...
Prozatím to stačí.. další informace na emailu nebud@zvedavý.com


Naposledy upravil Insane dne Thu Jun 18, 2015 2:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Insane
Insane
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 22. 04. 14
Postavy : Dreyna
Lucy
Shina

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Quentin Sat May 23, 2015 11:15 pm

Takže donutili jste mě.

Na RP scéně už se pár let pohybuji, jako Francis, Bryxi, Brooke atp.

Jmenuji se Adam, za tři měsíce mě bude 21 let, takže kráčím světem ve znamení LVA a egoismu.

Miluji ženy a auta(jsem vystudovaný automechanik), kdo nevěří tak inRL jsem opravdu děvkař a nestydím se za to. Trpím koloběhem střídajících se žen a nevadí mě to, je třeba si života užívat.

Dále jsem hrál 8 let závodně basketball, stále je to mým srdcovým sportem a občas jej rekreačně vykonávám (před třema rokama jsem si rozdrtil loket už to není ono). Dále mám zájem zkusti BDSM party v Praze v Ateliéru a zkusit být submisivní děvkou na vodítku, což je vážně náročné. Momentálně pracuji jako Operátor CNC stroje, studovat mě nebaví i když jsem přemýšlel že si střihnu kuchaře abych dostal nadržené patnáctky. No to je asi vše o mě..

EDIT OD OHNIVKA:
Som krásnučný:
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Ohnivko Sat May 23, 2015 11:23 pm

Ale prosím ťa Dalve, samého ťa tu nenechám!

Čiže sevas, volám sa Jozef , mám 18 a pochádzam z malebného mestečka pod Vysokými Tatrami menom Poprad.
Za dva dni zmaturujem na obchodnej akadémii a pôjdem kša preč.
Rád počúvam hudbu. Všeobecne. Nemám určený štýl, počúvam všetko čo má dobrý beat, rytmus, refrén, čiže v mojom spotify albume je všetko, od eminema, cez back street boyz, cez eda sheerana, po guns and roses Very Happy
Čo sa záľub týka, obľubujem filmy a seriály rôznych žánrov, väčšinou sci-fi, fantasy, DC, marvel, komédie, v podstate všetko okrem horrorov, cez tie som sa zatiaľ nepreniesol.
Ďalej si rád zahrám spoločenské hry rôznych druhov, dračák, som členom skautingu, takže práve mám na starosť 6 malých parchantov ktorých sa snažím naučiť čo-to o prežití v lese, a vlastním všežravého zajaca.

Fotku tu nedám lebo sa hanbím ako pes.

EDIT:
JK:
Ohnivko
Ohnivko
Sn. Game Master
Sn. Game Master

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro shaataz Mon May 25, 2015 9:23 am

Fajn, jednou už sem sem příspěvek psal, pak sem ho omylem smazal (což mě slušně nasralo) takže budu asi stručný.

Jmenuji se Radek Nauš a ve wowku mě můžete znát jako Vonlina, Sanjeho, Gelendrila, Caeluse (Pamětníci i jako Kyriase), a také jako modrého tro(t)lla Shaataze. Aktuálně je mi dvadvacet let a celý život žiju na centrální šumavě. Konkrétně v horním městečku Kašperské Hory (horní jako že hornické), pojmenovaném po hradu Kašperk (aka Karlsberg aka Karlův hrad (Dal ho stavět Karel ... jo a je to nejvýše postavenej královskej hrad v republice )). Žiju v nadmořské výšce cca 700 metrů nad mořem a proto se rád hrdě prohlašuji za highlandera. Mám dva výuční listy (Stavební truhlařina a Opravář zemědělských strojů), mám papíry na auto,náklaďák, traktor, autogen, motorovou pilu (někdy bych chtěl i papíry na hlavu).
Aktuálně se živím lesními pracemi což je poměrně pestrá škála úkonů které sice děláte v lese a v klidu, ale taky je děláte za každého zasraného počasí.
Mezi moje koníčky patří PC hry všeho druhu, stolní hry všeho druhu, hra na kytáru, Irské loketní dudy, survival, airsoft, larp, historický a scénický šerm, hospody, pivo, tabák, domácí kutilství, skejt , řezbařina, pěší tůry a cestování vůbec. Mezi věci které nemám rád patří například lyže, snowboardy, debilní pánská moda (Jo zastydl sem u kapsáčů a mikyny s kapucí), nepraktičnost, moře a pláže, místa kde nemají pořádné lesy.
V poslední sedmi letech jsem prodělal proměnu osobnosti z tichého, ostýchavého, brýlatého vlasáče, na hlučného, přátelského, častoplešouna. Rád se seznamuji s novými lidmi, rád poznávám nová místa, rád vyrážím nazdařbůh po zemi. Obzláště rád se seznamuji s dívkami.
Co se hudebního vkusu týká: rap, swing, eletroswing, rocknroll, psychobilly, rockabilly, ska, reaggae, rock, metal, punk, folk, historická hudba, country, jazz ... a to by tak nějak mohl být všechno. Připojuju jednu LARPovou fotku.

ich:
shaataz
shaataz
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Dalvengyr Mon May 25, 2015 10:49 am

Quentin napsal:Dále mám zájem zkusti BDSM party v Praze v Ateliéru a zkusit být submisivní děvkou na vodítku, což je vážně náročné.

lol! lol! lol!


A až teraz sa dozvedám, že si mladší ako ja Very Happy
Dalvengyr
Dalvengyr
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 08. 10. 13
Age : 30
Postavy : Karin

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Lylenn Mon May 25, 2015 10:13 pm

Keď tak pozerám tie fotky, tiež mám chuť na LARP Very Happy je načase si zohnať veci
Lylenn
Lylenn
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 19. 09. 14
Age : 30
Postavy : Adelein, Kirlia

http://jupiter-sg.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

S kým RPím? Empty Re: S kým RPím?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru