Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Sebastim - Žádost o meč

2 posters

Goto down

[schváleno] Sebastim - Žádost o meč Empty [schváleno] Sebastim - Žádost o meč

Příspěvek pro Jimmycek Mon May 18, 2015 2:01 pm

1. Postava : Sebastim Phantomhive

2. http://www.wowhead.com/item=2801/blade-of-hanna - Toto je originální item
Reskin itemu už je udělaný - http://uloz.to/xPVnLefV/sword-2h-korean-c-01-v01-blp

3. Název unikátky : Vdovin Nářek

"Zabíti ti manžele, slyšet bolest, pláč té dožilé. A když nářek ustane, tiché peklo nastane."

4. Unikátky : Fink Twistedmind (Gnom)

5. "Ku*va... doprd*le!" Sebastim a jeho přítel utíkali po táboře, skákali u toho přes krabice a jiné ukradené zboží.  Postarší muž se šedými dlouhými vlasy je chytal a překvapivě s nimi držel tempo.
"Já vás dostanu vy jedni malí! Zapálit mi knihovnu já vám dám!" Nikoho z tábora to ale nezajímalo - prostě už si zvykli na tuto podivnou trojici.

Ten muž a kluk byli otec se synem - i když Sebastim byl nevlastní, ale i tak vždycky byli jako jedna rodina, jedna krev. A tak to pokračovalo několik let:

Sebastim a Jeremy se učili u Randalla, velitele banditů, bývalého učitele na šlechtickém dvoře. Učili se jak číst a psát, tak stejně i zacházet s mečem. No přišel ten den, který všechno změnil. Jeremy se stal novým velitelem banditů a Randall mu na počest daroval svůj meč, změnil se. No nebylo to tím mečem, to co ho změnilo byla moc nad lidskými životy. Možná by se to nestalo kdyby se stal velitelem Sebastim - nebyl nijak horší než Jeremy, ale Jeremy byl Randallův syn, takže si to nejspíš zasloužil víc.
Tábor se změnil, už neměl žádné pravidla které stanovil Randall. Jeremymu už neřekl nikdo jinak než Sekáč - tak ho vlastně znalo široké okolí, které z něj mělo strach. Proslavený svou krutostí plenil vesnice a bral si co se mu zlíbilo. Svůj meč pojmenoval Vdovin nářek - myslím že nemusím vysvětlovat co u vymýšlení toho jména dělal.

Sebastim se také změnil, ale né tolik. Stále se víc a víc bavil s Randallem a byl mu víc a víc Synem, tak jako Randall mu otcem. Možná to bylo tím, že nikdy nepoznal otce, a nejspíš i tím, že Sekáč se bavil jinak. Nikomu to nijak zvlášt nevadilo, než Randall udělal něco co by kdokoliv přešel. On chtěl totiž Sebastimovi vzít to co mu bylo nejdražší. Když nemohl mít otce on, tak ho nemohl mít nikdo!

Randall byl popraven a Sebastim zuřil jako nikdy v životě. Bohužel nemohl nic udělat, stálo za ním moc lidí, a tak mu vzal to co mu bylo nejdražší - vzal mu Randallův meč a odjel obchodní lodi hodně hodně daleko. Bohužel meč se na obchodní lodi "záhadně ztratil" a nebyl k nalezení, a tak se dostáváme k situaci v Zamlžených Vrších...

Sebastim se jako každé ráno prochází po Zamlžených Vrších a kontroluje zboží.
"Tak co tady pro mě dneska máš, Morgane, ty jeden starej chlípníku?“
Morgan přeruší ustavování zboží a spustí:
"Nazdar Sebe! Dneska tady pro tebe mám něco unikátního! Připlulo to brzy ráno - vím, že jsi do takovejch věcí magor, tak jsem ti to schoval." Morgan nachvílí zmizí za dveřma chajdy a vrátí se s potrhaným vakem, který je na konci stáhnutý provázkem.
"Morgane, jestli to má být zase nějákej tvůj blbej vtip a vyskočí od tama slepice, jako posledně, tak ti vysklím úsměv," řekne mladý starosta a udělá pro jistotu krok vzad. Morgan bez jediného slova odváže konec vaku a vytáhne katanu v černé lacině zdobené pochvě.
"Pořád to nevypadá jako něco co by mě zajímalo," uchechtne se, ale přiblíží se a sleduje co Morgan z pochvy vyčaruje.
"Rudy mi říkal, že to je unikátní kousek - výborně vyvážený a z nejkvalitnějšího kovu. Jen mu chybí původní pochva, tak je ten první dojem špatný." Morgan vytasí lesklou černěnou katanu a nabídne ji Sebovi.
"To je... " Větu ani nedokončí, převezme katanu a po zaklínačovsku s ní obkrouží pár osmiček., pak párkrát cvičně sekne.
"Vypadáš jako bys viděl Thaladorskou hraničářku," uchechtne se Morgan.
"To je... todle jsem... já jsem ji..." zakoktá se a bezduše si prohlíží každý kout meče.
"Vymáčkni se už konečně, tak chceš ji nebo ne? Rád bych na ni něco trhnul ještě dneska," řekne Morgan a začne malíčkem vyhánět snídani ze zubů.
"No... no jasně, že ji chci, dal bych za ní cokoliv!" bezduchý Sebastim odpoví a nepřestává si prohlížet katanu.
"Cokoliv?" Šibalsky se usměje a v dálce je slyšet cinkání zlaťáků, pak pokračuje: "Však my se něják domluvíme, můj milý ohňovlasý příteli. Tak vysol na pult **** "


**** - doplňte text
Jimmycek
Jimmycek
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Sebastim - Žádost o meč Empty Re: [schváleno] Sebastim - Žádost o meč

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 02, 2015 3:39 pm

Schváleno za 5g.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru