Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přesunutí eventu

3 posters

Goto down

Přesunutí eventu Empty Přesunutí eventu

Příspěvek pro Esaias Sun Jun 07, 2015 1:18 pm

Dovoluji si vás tímto pozvat do přízemních prostorů u Bílého Hipogryfa na sklenici vína, či vodní dýmku za účelem vzájemné konverzace, seznámení se a utužení vztahů mezi členy Argetlisské akademie.

Těšit se dále můžete také na několik hádanek, za jejichž rozluštění můžete obdržet odměnu. Procvičíme tak svou mysl při přemýšlení a také nátrenujeme disciplínu, při které může jít v určitých situacích také o život!

Přijměte tedy mé pozvání na třetí den dalšího sedmidenní, na šestou hodinu večerní. A nestyďte se přivést své blízké přátele, či známé.

Arcimág Faenor Esaias Moundsun

*OOC info: 10. června (júna), 18:00, u Bílého Hipogryfa. Tři hádanky, tři odměny a snad příjemný pokec.*

Event přesunut, datum stanoveno.

P.S. Proč jste mi předešlé téma smazali?
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Přesunutí eventu Empty Re: Přesunutí eventu

Příspěvek pro Esaias Sun Jun 07, 2015 10:16 pm

Very Happy Tenhle konkrétní případ je asi marné řešit a ztrácet tak čas, který lze využít i jinak...například příjemným eventem. Very Happy
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Přesunutí eventu Empty Re: Přesunutí eventu

Příspěvek pro Tattoo Mon Jun 08, 2015 4:41 pm

"Spamerský koutek" je pro spam, který taky kontrolujeme, ne ale tak intenzivně jako jiné sekce.
Ohledně smazání jsem udiven, osobně v tom prsty nemám, ale pokud někdo z Týmu maže vlákna či příspěvky bez adekvátního důvodu, bylo by dobrý s tím někoho alespoň "vnitřně" seznámit nebo toho nechat.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Přesunutí eventu Empty Re: Přesunutí eventu

Příspěvek pro Esaias Mon Jun 08, 2015 4:55 pm

Uch...tak to jsem zcela zmaten, obvzláště proto, že osoba, o které jsem se tady zmiňoval před tím nejvíce, mi všechny zmíněné informace v pm odkývkla a uznala je jako pravdivé.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Přesunutí eventu Empty Re: Přesunutí eventu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru