Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horda: Ze štěněte vlkem

3 posters

Goto down

Horda: Ze štěněte vlkem Empty Horda: Ze štěněte vlkem

Příspěvek pro Tattoo Wed Jul 09, 2014 5:57 pm

Úvod
Navzdory tomu, že se Triash'tar odloučil od Béčkové Hordy, se svých typických tradic drží jako klíště. Jednou z nich je i rituál dospělosti, který má za úkol jediné. Nechat Štěně ukázat svou sílu a znalosti, které se naučil. Nechat ho ulovit svou první kořist, napít se její krve a pomazat si obličej krví pro závěrečný obřad, který mohou doprovázet zvuky bubnů a jiných nástrojů. Dozajista se této tradice drží, avšak po dobu odloučení se Stařešinové rozhodli, že své zvyky přikoření. Přimějí mladé se víc organizovat ve velké rodině a ukázat jim, že ne vše je zadarmo, ale je třeba si věci zasloužit, vybojovat.

Podmínky pro zahájení obřadu: Věk a vybrání si své cesty.

V bodech
Mladý válečník musí přesvědčit nejvlivnější z tábora a zasloužit si jejich uznání, které slovně potvrdí při rituálu.
Mladý válečník musí zkrotit, s minimálním vybavením a zcela sám, Ramforynchuse, aby ho dostavil před náčelníka kmene.
V poslední fázi se čeká na vyjádření Stařešiny, zda Mladý válečník uspěl, nebo ne.

_____________________________________________________________

Chtěl jsem se rozepsat více, ale došlo mi, že bych vás asi připravil o překvapení a atmosféru. Zváni jsou všichni příslušníci Hordy, bez ohledů na rasu. Po dlouhé době jde o nekonfliktní a oddechový event u kterýho se vaše chary mohou ožrat! :-) + nejspíš nebudou chybět ani ZKčka.

Datum ujednán prozatimně na 11.7. 19:00 (pátek), ale je možné, že se to přeloží, pokud budou chybět důležité osobnosti, nebo se na to většina vykašle.

Horda: Ze štěněte vlkem S1kq6d


Naposledy upravil Tattoo dne Thu Jul 10, 2014 6:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Horda: Ze štěněte vlkem Empty Re: Horda: Ze štěněte vlkem

Příspěvek pro Mael Wed Jul 09, 2014 6:28 pm

Keďže som Starešina, tak sa zrejme budem musieť ukázať. No čo ma viac zaujma je konflikt medzi bodom č. 2 a wiki... Na wiki sa píše, že obrad dospelosti sa plní zabitím Triceratopsa a nie Ramforynchusa. Ak sa mýlim, tak sa dopredu ospravedlňujem.

Já na wiki bohužel nic nenašel. Pokud to tam vážně je pošli to prosím. - Tattoo

//EDIT: Po Amarothovom komentári sa ešte raz ospravedlňujem. Ja som to pochopil tak, že práve jedinec, ktorý sa chce stať dospelým ho musí skoliť. - Talrak


Naposledy upravil Mael dne Thu Jul 10, 2014 9:32 am, celkově upraveno 1 krát
Mael
Mael
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 08. 09. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Horda: Ze štěněte vlkem Empty Re: Horda: Ze štěněte vlkem

Příspěvek pro Amaroth Thu Jul 10, 2014 8:56 am

Omyl.:
"Triceratopsové jsou místní Hordou vnímáni jako silná a úctyhodná zvířata a velmi si jich váží, nicméně pokud chce někdo (především ork) skutečně prokázat svou sílu a rychlost, musí dokázat skolit dospělého triceratopse."

Složit triceratopse je úkol pro skutečně silného a zkušeného válečníka, pokud chce dosavadním zásluhám nasadit korunu. Nic pro štěně, tohle je více méně pro bojovníky kalibru kamenné stráže.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Horda: Ze štěněte vlkem Empty Re: Horda: Ze štěněte vlkem

Příspěvek pro Tattoo Fri Jul 11, 2014 8:16 pm

Event nedopadl podle očekávání, neboť byl smyšlen narychlo a já pár věcí posral. Ale doneslo se ke mě, že se líbil. A pokud se zdál být špatným, pak se smiřte s tím, že jsem rozdrtil vaši představu a fantazii o Om'riggor obřadu.
Zde menší ochutnávka. Tharg složil zkoušky a skutečně se stal plnhodnotným válečníkem Triash'taru.
Dále děkuji všem zůčastněným a především našemu eventovému, obřadnímu průvodci Grinně.

Horda: Ze štěněte vlkem R05oqt
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Horda: Ze štěněte vlkem Empty Re: Horda: Ze štěněte vlkem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru