Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A bude se bušit! do třetice

5 posters

Goto down

A bude se bušit! do třetice Empty A bude se bušit! do třetice

Příspěvek pro Amaroth Mon Aug 25, 2014 11:23 pm

Zdravím banáni,

jak jistě víte, již proběhly 2 eventy v Černodolu, během kterých postupně padli všichni 4 velcí strážci dolu. Zbývá ještě jejich pán a Nerubiani, kteří aktuálního nemrtvého pána Černodolu drží na tomto světě a s ním celý důl a jeho dávné pobité obyvatelstvo. Již zde byla objevena sluj plná fialových krystalů, které byly identifikovány jako tvrdá, avšak křehká krystalická látka, jejíž struktura se sice nehodí na výrobu manových krystalů, avšak mohly by posloužit pro výrobu šperků a hlavně tedy jako surovina, se kterou by mohl rozrůstající se Esgaroth obchodovat. V neposlední řadě byl objeven duch, který se představil jako Mal'a'kair'istark, který se zdá být jediným nemrtvým v celém dole, který nepodléhá vůli svého pána a setrvá zde i po jeho konečném uložení k odpočinku. Pak snad bude konečně zjištěno, o jaký důl se jedná a k čemu všemu se může využít to, co v něm bylo těženo.

Sejdeme se v sobotu 30.8., kolem 19:00 bych vás rád poprosil, abyste se začali dávat dohromady, ideálně, abyste na tuto domu už vyráželi inRP do dolu, shromážděni, zorganizováni a poctivě inRP spraveni, že se zase jde prozkoumávat jeskyně. Ať se vyhneme OOCčkaření a přílišnému čekání na opozdilce.

Amaroth


Naposledy upravil Amaroth dne Sat Sep 06, 2014 11:48 pm, celkově upraveno 2 krát
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

A bude se bušit! do třetice Empty Re: A bude se bušit! do třetice

Příspěvek pro Kayrean Tue Aug 26, 2014 1:07 am

Jelikož je dnes už 26.8. tak jsi doufám myslel sobotu 30.8. Razz
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

A bude se bušit! do třetice Empty Re: A bude se bušit! do třetice

Příspěvek pro Tattoo Tue Aug 26, 2014 1:19 am

S daty má trošku problémy ten kluk Very Happy
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

A bude se bušit! do třetice Empty Re: A bude se bušit! do třetice

Příspěvek pro Amaroth Tue Aug 26, 2014 9:06 am

To jsem už v půl jedný tak odvařený? Já dělal v noggitu do 3 ráno, tak to jsem zvědavý, co tam najdu Very Happy.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

A bude se bušit! do třetice Empty Re: A bude se bušit! do třetice

Příspěvek pro Esaias Fri Aug 29, 2014 1:32 pm

Osud tomu tak očividně chtěl a datum a čas tohoto eventu se téměř přesně shodují s datem a hodinou spuštění konkurečního serveru, který s největši pravděpodobností nalákal mnohé z nás, stejně tak jako mě, ať už jen z pouhé zvědavosti, nebo kvůli něčemu jinému. Z tohoto důvodu se obávám, že se k eventu možná nepřipojí drtivá většiná z nás a event by se mohl přesunout.

Nechcu vyzdvihovat jeden či druhý server, ani nikomu dělat reklamu. Pokud je toto nevhodné, tak to klidně může nějaká oprávněná osoba smazat.

Edit: Dle všeho to schválně neudělal, neboť to jejich datum bylo oznámeno docela dávno...Navíc mi to příjde jako až moc velká konspirace Very Happy


Naposledy upravil Esaias dne Fri Aug 29, 2014 2:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

A bude se bušit! do třetice Empty Re: A bude se bušit! do třetice

Příspěvek pro Arrelas Fri Aug 29, 2014 2:43 pm

Ono ten takzvanej konkurenční server to udělal schválně to je jasné, za mě je to fuk nebudu ani tam ani tu. Cool
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

A bude se bušit! do třetice Empty Re: A bude se bušit! do třetice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru