Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slzy minulosti I.

+4
Arrelas
Amaroth
Drog
Shanx
8 posters

Goto down

Slzy minulosti I. Empty Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Shanx Wed Oct 22, 2014 9:50 pm

Sir Mallen Gahrron zvoláva všetkých ochotných bojovníkov či už po meči, mágií, alebo Svetle na 19tú hodinu večernú, dňa sobotného na palubu lode Lordaeronskej Expedície.

Informácie sú chabé, no podľa hospodských rečí a rôznych vráv Exodu, Sira Mallena kontaktovala istá nešťastná duša, ktorá sa zúfalo snaží, akoby podvodom svojho podvedomia"odčiniť" ohavný čin spáchaný v nedávnych dobách.

"Je to akýsi tranz. Nakreslíte špecifický kruh, necháte energiu svojej mysle kolovať a potom ju uvidíte!... *pozdvihne pohľad ku hviezdam* Bránu do podvedomia."

"Čo je to minulosť? Je vôbec skutočná?... Ak ju nemôžeš zovrieť v dlaň, potom je to len prelud, len ilúzia, ktorú môžeš vo svojom podvedomí zmanipulovať."

"Ste moja jediná nádej, Argentheim!" preruší ho. Mallen zodvihne obočie a už po niekoľký krát ho opraví: "Tak znovu, volám sa Gahrron!".


Mnoho jedincov taktiež v priebehu terajšieho sedemdnia nemohlo pokojne spávať, mnohí zažili vraj "nepredstaviteľné" nočné mory, v ktorých sa ocitli v akomsi horiacom meste, kdesi vo Východnom Lordaerone. Takmer všetci sa zhodli v jednej veci, videli oddiel Lordaeronských bojovníkov čistiacich neznáme mesto plné ohavných hnijúcich bytostí, neskôr však celý oddiel popravený ich vlastným Kapitánom, údajne pre snahu zabrániť šíreniu nákazy, ktorej sa celý oddiel vystavil na príliš dlhú dobu.

Slzy minulosti I. Wvr3gn


Naposledy upravil Shanx dne Sat Oct 25, 2014 12:20 pm, celkově upraveno 3 krát
Shanx
Shanx
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 21. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Drog Wed Oct 22, 2014 10:05 pm

A když sem si myslel,že sa pohne main story. Prišlo dalšie magic. Povedzte mi, že sa nevraciate v minulosti aby ste si pozreli horiaci Stratholme.
Drog
Drog
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Amaroth Wed Oct 22, 2014 10:46 pm

Pověz mi že nechceš hatovat a kritizovat event o kterém víš houby.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Shanx Sat Oct 25, 2014 12:22 pm

Event presunutý na NEDEĽU, 18:00
Shanx
Shanx
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 21. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Arrelas Sun Oct 26, 2014 8:40 pm

Hodnocení eventu za mě: 3/10

+ :Občas pobavil nějakou chybkou, dobrej nápad dělat event v minulosti, relativně držení se lore minimálně v části s Arthasem. Relativně krátkej a svižnej event, PVE.

- :Špatné provedení po stránce příběhu, vůbec bych netahal duchy a vzpomínky a tyhle magic a další podivnosti do světa a bral to jako takovej out line event který se našich postav netýká. Nemrtvý byli příliš slabý mohli se možná udělat trochu silnější. Další magic, duch atd...jak tu psal drog takže to v hodnocení sebralo většinu bodů. Špatné rpení nákazy nemrtvých...


Závěrem: Nadějnej event který by se hodil na out line zabavení které by s našim příběhem nic nemělo společného. Místo toho se do toho namíchala magie a další duch který mě výsledný efekt event prostě zkazil. Dále bych znova upozornil na rpení nákazy nemrtvých která se opravdu přenášela jen jídlem a ne tím že vás něco kousne nebo že šaháte na mrtvé (Žádnej walking death prosím příště.).

Berte to jako moje hodnocení eventu chápu že se mnou ne každej bude souhlasit, ale dal jsem si práci vypsat věci co se mi líbili a co mi vadili zkuste to udělat i vy.
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Anonymní Mon Oct 27, 2014 11:36 am

Čeho je moc, toho je příliš.

-Cantor
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Drog Mon Oct 27, 2014 2:44 pm

Alastor Strix'Efuartus napsal:Mě by docela zajímalo co proti magii pořád máte ? ...

Já bych ti to rád vysvetlil, ale každá moje kritika nebo stížnost je proste čistej,nefalšovanej hejt co si neváží práci druhých.
Drog
Drog
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro saramath Mon Oct 27, 2014 3:21 pm

Nemá minimálně horda poměrně hodně nemagických eventů?
saramath
saramath
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Mezin666 Mon Oct 27, 2014 3:59 pm

Mě se event líbil po všech stránách. Trochu to jen kulhalo kvůli chaosu mezi hráčema, možná nás tam bylo až moc. Jinak sem si žádnýho lore nesmyslu nevšimnul a nakonec proč neprožít kus historie warcraftu, kterej známe jak z hry tak z knížky. Navíc formou, která nebyla nikomu vnucená. A to, že šlo zase o "magii" tam vůbec nevadilo, čas si zvyknout že Azeroth by bez magie nebyl Smile
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Arrelas Mon Oct 27, 2014 5:03 pm

Kdybys to četl pochopil bys že to bylo v plusech že event byl z histrie warcraftu, mínus byl to že se to týkalo našich postav protože tyhle věci prostě dle mého na Erutii nemaj až tolik dělat protože to fakt vypadá že pod Erutii je zakopanej old gods, další caverns of time atd... Prostě out line event by to byl fajn...Vemte si prostě kolik takových věcí se stalo ve wowku či v warcraft 3, né moc prostě cestování v čase a další věci (třeba duchy zjevujíci se prostě jen tak) bych prostě umírnil. Magické eventy jsou fajn, ale když se přehání jako zde končí to blbě, tento event byl plynulej trochu zábavnej, ale duch atd...to bych se zas opakoval to je jedno.
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Amaroth Mon Oct 27, 2014 6:41 pm

Kritika bez navrhnutého řešení nemá moc velký smysl, tvůrce eventu jen zamrzí a ničeho více nedocílí. Řekl jsi Arrelasi, že event jako takový nemusel být špatný kdyby xyz. Tak rovnou řekni, jak bys to xyz vyřešil ty. Část problémů, které jsi nastínil, vznikla nutností event trochu násilně ukončit, jelikož se pár věcí vymklo kontrole a event se přestal vyvíjet jak měl. Chyba GM? Chyba hráčů? Prakticky nemožné objektivně posoudit, stalo se a na velkých eventech se pravidelně stává, že kontrola a plány jdou do háje. Nejsem si jistý, v jakém aspektu měl být event dělaný jinak aby se skutečně vašich postav a Erutijského příběhu "netýkal", jak jsi nastínil, mě přijde, že tomu tak minimálně z hlediska hlavní příběhové linky skutečně je. A rozhodně by mě zajímalo jak bys "kreativně" a "uspokojivě" vyřešil samotné dostání se do CoS. Dopředu ti ale můžu říct, že smyslem tohoto eventu bylo hlavně zabavit a jít na chvíli k něčemu úplně jinému, osahat si něco z historie W3. Kritizuješ cestu k výsledku v případě, kde měl být důležitý hlavně výsledek. Nějak mi není jasné proč.

EDIT: A k PvE nastavení mobek, nevím, kolik PvE based eventů jsi kdy připravoval, já ze své ne už tak krátké zkušenosti vím, že ani jako hlavní autorita kolem PvE balancu prostě nikdy nemám sakra ponětí, jaký bordel dokáže 10ti členná parta nadělat a jaký už ne. A také nikdy nemám ponětí, jestli na event přijde lidí 15 nebo 25. První je těžko odhadnutelné, druhé neodhadnutelné. Pak se nějaký statový setting mobek dělá opravdu blbě.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Arenol Mon Oct 27, 2014 6:49 pm

Ono, k tomu PvE byl měl jen jednu malou změnu, třeba i méně mobek ale s daleko více HP, na tomto eventu jich bylo sice hodně ale měli tuším 100HP? Což je strašně málo i kdyby nás tam bylo 10 protože dostávaly IK přes plošné spelly. Tohle je tak jediné čeho jsem si všiml a změnil bych to na PvE eventech, jinak se mi to moc moc líbilo.
Arenol
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 22. 06. 14
Age : 28
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Arrelas Mon Oct 27, 2014 7:19 pm

Vše už jsem tu amarothe vypsal, řešení prostě bylo jednoduché udělat to prostě out line event. Prostě event co nijak nezasahuje do dění, tudiž jde o event na zabavení ale vašeho postavy tam prostě nikdy v rámci příběhu nebyli. Defacto jsem tu tohle přesně řikal hned dvakrát, takže řešení tu odemne máš...to PVE tam se to opravdu týkalo toho že prostě mobka s 25 hpčky prostě působila divně když hned padla, ale to byla jen malá kosmetická chyba. Navíc já mám pocit že nečtete mojí recenzi takovou jaká je a jen v ní hledáte způsob jak jí překroutit a rozebírat něco co jsem třeba i dal do plusů nebo jsem tam uvedl, viz. ten out line event.

(A jestli si to stále nepochopil tak do CoS by se prostě naportilo stím že si můžete vyzkoušet event v kůži napříkald Lordaeronského vojáka co tam byl, ale pro vaši postavu to bude něco jako ooc prostě se to pro ní nikdy nestalo.)
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Slzy minulosti I. Empty Re: Slzy minulosti I.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru