Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Po prvé a naposledy

+6
RedBaron
Ginufe
Vakarian
shaataz
deusn
Drog
10 posters

Goto down

Po prvé a naposledy Empty Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Amaroth Sat Jan 31, 2015 8:50 pm

Vážení,

dostalo se ke mě pár informací, které mi zahýbaly žlučí i žaludkem takovým způsobem, že jsem se je rozhodl řešit, protože takhle to už dál nejde. Ujasněme si, proč je tu Arathor, nebo spíše, proč tady ten server vůbec dělám. Dělám jej proto, že chci zajistit pár lidem místo, na kterém si mohou v pohodě zahrát a to mě samo o sobě baví. Ve chvíli, kdy mě to bavit přestane, nepředám server nikomu jinému. Není komu. V Týmu je hned několik lidí, kteří by se mohli pokusit server vést, ale všichni mají nedostatek času a/nebo nervů (kdo za to může, mhm?) a uvažují o zasloužené penzi, přičemž já se prostě necítím být oprávněn jim jako odpověď na tyto úvahy hodit na palici post admina.

Nyní si ujasněme, pro jaké že to lidi chci tento projekt udržovat. Pro lidi, kteří se chovají slušně ke mě, k Týmu i k sobě navzájem, pro lidi, kteří si sem chodí v klidu zahrát a odpočinout od RL, pro lidi, kteří v sobě mají nějaký vděk a úctu. Pro koho tento server nedělám jsou nevychovaní usmrkaní spratci, pubertální fakani primitivního vyjadřování i smýšlení, přesycení sobectvím a žárlivostí. Proč ta slova? Víte, je velice zajímavé si přečíst, že jsem údajně hluboce klesl, když jsem se opovážil přestat se věnovat Hordě a dokonce pak ještě věnovat svou pozornost škole. Nestydatost! Je velice zajímavé se dozvědět, že má přítelkyně se údajně chová jako kurva (doslovně cituji použitý výraz), když spáchala ten amorální zločin, že si se mnou vůbec něco začala.

Až do mé dovolené kvůli zkouškovému některým lidem vůbec nepřišlo trapné ani divné, že mi píšou 4x-5x do týdne něco, co by chtěli, a že já jim dokonce odpovídám chladněji a chladněji a častěji a častěji je dokonce naprosto ignoruju - přesto spamovali dál, dokud neletěli do ignoru, a toho, že mají ignore, si ani nevšimli. Na tohle vám, vážení, umím odpovědět jen otázkami; děláte si ze mě kurva prdel? To je vše, na co se zmůžete? Na více nemáte? Tohle je to, co mám za rok a půl práce pro vás, práce zadarmo ve volném čase, práce, kvůli které jsem si už dávno nezačal hledat regulérní zaměstnání ke škole, třebaže bych s tím asi už i měl začít? Tohle je vaše dík, váš vděk? Pomluvy a urážky za rohem a sraní se mi do osobního života + neutuchající snaha na mě vyškemrat, abych dělal ještě další hovadiny navíc a rozmazlený brekot, když tak odmítnu učinit?

Dejte si zatraceně velkým fofrem dohromady v hlavičkách, jak se tu někteří z vás chovají. Protože pak se vám může stát, že už naprosto zapomenu (a že jsem k tomu sakra blízko), proč že jsem tenhle server vytvořil. A v tu chvíli zmáčknu červený tlačítko a budete mít utrum - všichni. Kdo nevěří, že bych rok a půl práce vyhodil ze dne na den do koše, nechť se optá, jak skončila Mythia. I když tehdy k tomu byly úplně jiné důvody, jsem připravený všemi deseti udělat to samé znovu.

Takže se na vás po prvé a naposledy obracím s jedinou prostou prosbou - pokud se vám nelíbím nebo se vám nelíbí můj server a víte, že se s tím nic nestane, seberte se a v klidu běžte. Pokud se tady ale hodláte do mě navážet a ještě tímto primitivním způsobem, běžte nejen pryč, ale rovnou tam, kam slunce nesvítí. Mám toho plný zuby. Dělám server, jak už jsem napsal, pro lidi, kteří si sem chodí zahrát, ne si léčit komplexy a vylévat své sobectví, zášť a závist. Pokud trpíte neschopností se chovat slušně, s pokorou a úctou, být vděční ke mě i ke zbytku Týmu, snažit se na nás nesomrovat o moc víc, než jsme pro vás už udělali a víc, než pro vás kolikrát jsme ochotni !zadarmo! udělat, prostě vypadněte. Tenhle projekt není pro vás. Já tu nejsem pro vás. A nebudu vám tu dále, s prominutím, dělat pánské přirození.

Na závěr chci říct, že vám ode dneška kašlu na rozhazování všech informací všude. Je mi fuk, že někteří z vás jsou líní číst fórum, jiní jsou líní sledovat web a další nemají FB. Na FB budou spoilery k rozdělaným věcem, screeny a obecně jakási reklamní kampaň. Na webu budou důležitá oznámení a patche, také eventy, kalendář se tam neprogramoval jen tak for fun a pokud je v něčem nedostatečný, holt se prostě vylepší. Na fóru budou diskuze. Konec, šmitec, žádné kopírování každého oznamu i patche na 3 místa, aby si to milostivě přečetli všichni alespoň do týdne.

Počínaje dneškem vám dlabu na nějaká pravidla. Kdo se bude chovat kontinuálně a pravidelně jako primitivní nevděčný a sobecký idiot, prostě poletí ze serveru. Bude mi fuk, jak moc bude nebo nebude sprostý, nebude mě zajímat, jak moc porušuje pravidla, jestli někdy někde bugoval či co RPil za kardinální hovadiny. Máme plné právo kohokoliv z vás odsud vyrazit i bez udání důvodu. A já si toto právo vyprošuju. Kdo z vás se neumí chovat slušně, poletí s perma banem a můžete se zeptat na příklad Lithiri, kolik dávám druhých šancí. Ano, přesně jednu - tu druhou, a ne jen tak každému. Měli jste srandičky a banánového krále, co pro vás dělal, co mohl. Ode dneška bylo dost banánů a srandy. Protože tímhle, vážení, pro mě sranda na dobro skončila. Postarali jste se o to vskutku kvalitně, hnusem hnusů, velebnosti.

Vrcholně nasraný Amaroth


Naposledy upravil Amaroth dne Wed Apr 01, 2015 12:52 am, celkově upraveno 1 krát
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Drog Sat Jan 31, 2015 9:42 pm

WoW just... WoW.

Cmon m8. Celke zábava číst. Tolik hnevu nemaj ani moje správy na forko. Tvrde nane! Ješte zakázat Shanxovy rapovat (neumí to) a bude to supr.
Drog
Drog
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Vakarian Sat Jan 31, 2015 11:48 pm

Lidi jsou zasraná nevděčná pakáž, bohužel.
Vakarian
Vakarian
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 02. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro deusn Sun Feb 01, 2015 12:32 am

Deusn má vztek. Velký vztek.
deusn
deusn
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro shaataz Sun Feb 01, 2015 1:59 am

Škoda že HRA muže zajít až tak daleko.
shaataz
shaataz
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Vakarian Sun Feb 01, 2015 5:13 pm

shaataz napsal:Škoda že HRA muže zajít až tak daleko.
Přitom stačilo tak málo, netolerovat vypatlance.
Vakarian
Vakarian
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 02. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Ginufe Sun Feb 01, 2015 7:30 pm

Moc to nehroťte. Přece tě nemůže rozhodit pár fakanů. Prostě jak říkáš, dej jim ban, konec. Ostatní lidi to nemusej odsrávat za ty primitivní chudáky. Fakt by mi bylo líto kdyby se to tu ukončilo. Sice teď sám nejsem aktivní, ale potkal sem tu dost super lidí. A určitě tak 90% lidí nemusí trpět jen kvůli pár černejm ovcím. Smile
Ginufe
Ginufe
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Amaroth Sun Feb 01, 2015 8:49 pm

Že je to "jen hra" nikoho neopravňuje se v ní chovat jako kus kardinálního vola. Za tenhle argument by se nikdy neměl nikdo snažit schovávat, jakmile se nemluví o hře, ale jen o lidech, kteří se oné hře věnují.

A banovat se dá jen do určité míry. Dost lidí se vzpamatuje ještě než se jim ten ban dá, když dostanou včas facku. Jenže mě od dávání facek každýmu jelitu jednotlivě a až ve chvíli, kdy se plně projeví, unavuje a vskutku mě z něj bolí ruka.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro RedBaron Sun Feb 01, 2015 9:00 pm

Nemal som ťa moc v láske a viem že ani ty mňa, často som si o tebe tiež hovoril že si drbnutý. Už cez pol roka som sa k RP nedostal a teraz keď som zbadal takýto odkaz na Facebooku tak som vedel že sa niečo deje, pozrel som si čo si tu napísal a musím povedať že po tom čo som sa nad tým zamyslel som zistil že ten drbnutý som bol ja =)

Máš odo mňa veľké uznanie za to že si to vydržal tak dlho a stále v tom pokračuješ =) A tiež sa ti chcem ospravedlniť ak som svoje vnútorné neoprávnené pocity dal niekedy najavo. Dlhý život Amarothovi, drž sa chlape.
RedBaron
RedBaron
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 07. 09. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Amaroth Sun Feb 01, 2015 10:57 pm

Jsme tu všichni jedno velký sanatorium pro drbnuté...
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Horf Wed Feb 25, 2015 2:08 pm

Stačí zavolat Führer Horfa a moje geniální HH HorfSchutzHorfstaffel zneškodní všechno!
Horf
Horf
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 09. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Amaroth Mon Mar 02, 2015 11:47 pm

A ujasním ještě jednu věc. GM má v popisu práce být několikrát týdně k dispozici alespoň na fórkové PM, být připraveno vlézt do hry když je třeba nějakého spawnu apod., případně pomoct s předem nahlášeným eventem a být člověkem, kterého se hráči i GMka ptají, co můžou a co nemůžou v té dané frakci dělat.

GMko nemá v popisu práce dělat eventy a už vůbec ne dělat je pravidelně až několikrát do týdně. Jakékoliv GMko které toto dělá tak činí dobrovolně a protože jej to baví. Ne proto, že by to byla jeho práce nebo povinnost. Předem upozorňuji že jakékoliv stížnosti kalibru "ten neudělal event už měsíc, vyhoď ho" budu posílat sice slušně, ale přesto do jistých míst. Z výše popsaných důvodů.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Esaias Tue Mar 03, 2015 3:22 pm

Řekl bych, že tímto se gmka řídily v posledních chvílích existence Arathi a jak to dopadlo? Kdyby se tím začaly řídit všechny GMka i nyní, odvažuju si hádat, že server bude do měsíce bez hráčů. Od GMek se podle mě očekává trochu více, než jen to, co vypisuješ. Už jen proto, že drtivá většina zdejších hráčů potřebuje trošku více tahat za ručičku a obyčejné, prosté rp, které tvoří hráč pro hráče, jim už prostě nestačí.

Stačí se jen podívat teď, jaké jsou v jednotlivých frakcích aktivity hráčů, jaké tam jsou GM a co ty GMka dělají. Myslím, že je okamžitě jasné, že by tvůj systém, Amarothe, příliš dlouho nefungoval.

Tímhle však neříkám, jaký systém je správný a jaký není. Podle mě by se hráči měli bez GMek obejít co nejvíce, ale otázkou je, jestli by to tady fungovalo...
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Amaroth Wed Mar 04, 2015 12:37 am

Co nefunguje Esaie je přístup. Přístup nezanedbatelného % hráčů k GMkům. Přístup GMek celkově k libovolným aspektům jejich práce otrávený přístupem hráčů k nim. Tohle není o kdyby. Tohle je o tom, co k tomu kdyby směřuje. Na první pohled to může vypadat paradoxně, ale řízení se přístupem "bez eventů to nejde a je to bez nich špatně" vede samo o sobě k tomu, že ty eventy a dalece více věcí nejsou nebo jsou nepravidelně či s velkým zpožděním.

Můžu tě ujistit, že to naprosto poslední na světě co udělám ve chvíli, kdy si na mě někdo otevře zobák, že jsem čtvrt roku neudělal žádný event (a že na základě toho dělám svou práci nedostatečně či špatně), že zvednu zadek a půjdu mu jej udělat. Ani za mák a zlatý prase k tomu. Ale ve chvíli, kdy vidím, že ti hráči jsou rádi že jsem ve hře a že mají chuť něco zaRPit a prostě jen zrovna nevědí co, rád zkusím sám něco vymyslet, když mě něco zrovna opravdu napadá. Ale nenechám se nutit skákat jak někdo píská. A považuji takové jednání za chybné na pozici jakéhokoliv GM. Rozmazluje to ty naše dětičky co potřebují tahat za ručičky. Vození za ručičku je ještě v pohodě, jenže ono to pak chce i nosit že už to ani chodit nechce samo.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Esaias Wed Mar 04, 2015 3:31 pm

To je celkem bez debat, až na to, že v předešlém příspěvku ty sám navádíš GMka k tomu "Kdyby". To je jedna cesta, druhou je to, jak hráči znechucují. A takový hráč by tu neměl mít místo. Veřejně bych takvé označil za prudiče a s tím by hráli. Takový přístup by pak k němu všichni měli a bylo by jen na něm, jestlu o tu nálepku někdy zase přijde nebo odejde úplně. Kdyby zde byla nálepka "prudiče" a prudiči by se eliminovali, máme zde jen jednu překážku. A sice, že dle tvých slov se vlastně GMko nemusí o frakce, eventy a zábavu skoro vůbec starat a dělá to dobrovolně...a dostáváme se opět k tomu, že server by šel háje.

Co se týče druhého odstavce, souhlasím naprosto a v plném rozsahu, to je podle mě zcela bez debat a měl by to tak chápat a vnímat úplně každý.

Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Po prvé a naposledy Empty Re: Po prvé a naposledy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru