Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trópy - Suptrópy ?

+6
nekronus
Sobisek
Zorak
Mezin666
Xandria
Johan
10 posters

Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Xandria Wed Feb 18, 2015 7:14 pm

Mě se to líbí, tak 8 Smile
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Esaias Wed Feb 18, 2015 8:20 pm

Mi osobně se o hodně více líbil Arathor. Vyhovovalo mí více prostředí, způsob života, náplň rp, ... Erutia je samozřejmě vzhledově skvělá, Amaroth odvedl neuvěitelnou práci s noggitem, ale z hlediska prostředí pro hraní mi vyhovoval více Arathor. Rp tam bylo takové prostší, žádní mega démoni, plamenná legie nebo Pán děsu. Měli jsme kobdoly, temné mágy Faldira a Vrány se smály Medvědům a naopak. A taky se vložil Alterak. Smile

Od jakéhosi klasického středověku jsme se dostali k Pirátům z karibiku a AC4, což se mi moc nelíbí.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Mezin666 Wed Feb 18, 2015 8:53 pm

Tropy a subtropy nejsou můj šálek kávy, prostředí je sice pěkné ale atmosféra...nějak si to neumim pořádně zařadit k warcraftu. Za mě tak 6 z 10. Rozhodně bych ale nechtěl další hru o trůny alá Arathi, protože z toho je jen bordel. Nejlepší je zlatej střed, míň politiky víc dobrodružství.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Zorak Wed Feb 18, 2015 9:28 pm

temný středověk, mírný pás, je nehynoucí klasika. Ne, proavdu ještě nikdo nevymyslel nic lepšího.

Nicméně, jsem příznivcem tropů. Ale jiným stlylem. Piráti, malé neprozkoumané ostrůvky, výpravy za pokladem, to je moje. Mým snem byl server s prostředím Booty bay. Yaaar!

A pak přišla Erutia, respektive Exodus a Nimer.
Říkal jsem si, konečně to někoho napadlo, bude to sranda!
Prošel jsem si ostrov, a vžil se do role jednoho ze ztroskotanců. Jenže nadšení trvalo jen chvíli.
Nikdo skutečně nerpil to, že jsme tu omylem. Všem bylo úplně fuk, že jsme tam, kde jsme, žádná z postav (nebo žádná, se kterou jsem se setkal) nijak aktivně netoužila se dostat do staré domoviny.

A pak se začalo stavět. Z malého útulného tábora je najednou div né metropole.
A nejen že inRP (včetně npc) lidé stále nechtějí domů, ale stále jich čím dál tím více přijíždí.
Už tehdy se zkazilo kouzlo Exodu.

Nimer nehodnotím, hordu jsem nehrál déle jak pár dní. Horda se mi moc líbila a chtěl jsem jí hrát, ale poté, co jsem zjistil, že jádro hordy tvoří z půlky voli, nechal jsem toho (pardon všem, kteří rpili slušně, včetně slušného vystupování i v ostatních chatech).
Jó, horda, tu by chtělo rozjet .. Ne pardon, já zapoměl, Nimer už lusknutím božského prstu není (protože proč nepodpořit umírající frakci tím, že jí definitivně zničíme zázemí, žeano)


A pak Erutia. Čekal jsem více. Čekal jsem velký rozmanitý ostrov plný dravé zvěře, domorodců (třeba v podobě primitivnějších trollů), malých táborů náhodných mořeplavců,sem tam ruiny nějakého prastarého kamenného chrámu patřícímu křovákům, kteří tu žili před pár staletími, maximálně nějaká zátoka pro lodě a pirátstvo. Prostě malebnou přírodu.


Místo toho tu máme op město, které je sice naoko hezké, ale naprosoto nereálné, od do očí bijící architektury (nad kterou se ale jakžtakž přimhouřit oko dá) až po levitující všechny objekty, který nejsou přibitý k zemi (a korunu tomu nasazuje sluneční soustava, která nám rotuje nad akademií).


3/4 světa je zaplavená orkama, takže jediný využitelný místo je ve městě a přilehlých prostorách. Ti hodně zkušení (a vyzkušenovaní) hráči mohou do vnitrozemí na chvilku jít pofarmit pár 4k mobek, ale to je asitak všechno (nehledě na to, že to docela hraničí s realitou, nehledě na to, že je to ooc jak sviňa).


Magie? Akademie? Myslím, že daleko více by hráčům imponoval nějaký tajuplný hrad, kamenné chodby, louče, sklepení, nebo snad i nějaký ten "sabat" hluboko v lesích, než nablýskaná komnata zabalená až v příliš oficiálním rouchu. Ale tak je to poslední dobou se vším :/


Suma sumárum, koncept, nebo lépe řečeno původní myšlenka - není až zas tak špatná, ale její pojetí nabralo dost špatný směr.


Všechno naráží na pointu, že každý říká, že nejsme HCRP server.
Ovšem, co je to HCRP. Smrti? 3x a dost? Tuna RPK na eventech?


Ne. Z mého hlediska HCRP znamená přiblížení se realitě i přes fantasy prvky. Osobně mě strašně baví rpit svého mága. Proč? Protože vzniká pro mě nádherné RP, když se snažíme řešit co kde jak a proč funguje, co se magie týče. Čili jsme nakonech schopni i nereálným věcem dát reálné základy, byť si sem tam ohneme nějakou tu fyzikální teorii. A co? Vždyť je to fantasy RP.

HCRP znamená budovat. Nejen komunitu, ale i prostředí. Málo co se staví, nebo, teď už semtam člověk o stavbu zakopne. Ale hráči se nesnaží, všechno dostanou na zlatém podnose. Ničeho si neváží, všechno se bere jako samozřejmost. Svět, tak jak dnes stojí sjme měli téměř bez hnutí prstu. To je špatně.


HCRP je snaha odstranit všechny ty nonsensy, se kterými se, bohužel, Arathor potýká již dlouho.
Exodus. V míře, jaké ho užíváme by na něm nebyl už jedinej strom, o zvířatech ani nemluvim.
Lidé by umírali hlady, bojovali sami se sebou o poslední živou veverku.

Argetlis by dávno neexistoval, při počtu nepřátel, jaký je na Erutii spawnutý bych se rád seznámil s mechaismem, který ještě drží orky v kopcích (to, že umí překonat Argetliské magické obranné věže už víme z Deusnových eventů, a ne jednoho)

Nimer by to měl také težké. Přecijen, je to též osada odřízlá od světa, a co se rozlohy týče, také nic moc (ale jo, shamani, dá se říct, ti dokáží popohlat přírodu, to by se ještě dalo).

Když o tom tak mezi větami přemýšlím, vlastně i koncil na Erutii by za dobu, co je tato mapa spuštěna, pravděodobně vyhadověl, když to vezmu poměrově, kolik hlav připadne na jedno poživatelné zvíře (jednoduchá rovnice, x/(y*3*d), kde x je počet poživatelných zvířat, y je počet hladových krků na ostrově, 3 vyjadřuje počet denních jídel a d je počet dní, které Erutia již je na světě. Když bude mít jeden hladový krk nárok na příděl větší než ten kousek masa, který se vám dostane mezi zby a který pak lovíte párátkem, tak jste borci. Ano, nabízí se protiargument - orkové asi budou mít zásobovací lodě. Ale kolik? Jak dlouho plují? Poměr lodí schopných v určitém intervalu prvidelně zásobovat ostrov a počet orků na Erutii je dost směšný. Nehledě na to, že nikdo nikdy takovou loď nerpil, aby dal hráčů, případně neherní frakci možnost zasáhnout. Tudíž je to nonsense. Nerpeno? neexistuje. Orkové šilhají hlady, tečka.)

A proč vlastně Elfové ještě neopustili tuto oblast, když jim teče do bot?
Jasně hvězda ... ale stojí jim to za smrt?



Zkrátka a dobře, za všechny věty, které jsem zde sepsal:

"Čekal jsem něco uvěřitelnějšího"

Trópy - Suptrópy ? 01Trópy - Suptrópy ? 01Trópy - Suptrópy ? 01Trópy - Suptrópy ? 01Trópy - Suptrópy ? 02Trópy - Suptrópy ? 02Trópy - Suptrópy ? 02Trópy - Suptrópy ? 02Trópy - Suptrópy ? 02Trópy - Suptrópy ? 02  
4/10


Naposledy upravil Zorak dne Wed Feb 18, 2015 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Esaias Wed Feb 18, 2015 10:23 pm

Mno tak Zorak to shrnul naprosto dokonale Smile
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Xandria Thu Feb 19, 2015 2:20 am

Esaias napsal:Mi osobně se o hodně více líbil Arathor. Vyhovovalo mí více prostředí, způsob života, náplň rp, ... Erutia je samozřejmě vzhledově skvělá, Amaroth odvedl neuvěitelnou práci s noggitem, ale z hlediska prostředí pro hraní mi vyhovoval více Arathor. Rp tam bylo takové prostší, žádní mega démoni, plamenná legie nebo Pán děsu. Měli jsme kobdoly, temné mágy Faldira a Vrány se smály Medvědům a naopak. A taky se vložil Alterak. Smile

Od jakéhosi klasického středověku jsme se dostali k Pirátům z karibiku a AC4, což se mi moc nelíbí.

Tohle je otázka eventů které jsem tu nechtěl moc řešit a poukazuju na to. Hodně eventů zvlášt na Erutii jsou jak čtení z bible konce světa. Co event tak to smršť epičnosti která ubírá na realitě hraní a mění ti v Bčkovou fantasy knihu. Epické Qty, jooo .. ale mělo by jich být málo. A ne aby si hráči přáli konečně něco normálního a jen aby dneska nepřišel event. Ale tohle je zase těžký .. někoho ho to baví. Tak mi nezbývá než se usilovně těmhle eventům vyhybat (opravdu mám těžký se zůčastnit nějakého eventu jako civilista. Jedinný byl Lockův který byl částečně mířený na mě a já mu děkuji za tu příležitost) . Jinak to je asi jedinné k tomu co jsi napsal co bych k tomu řekl. Setting je nádherný .. ale epičnost a "mocnost" už přetéká trochu, zvlášt když lore díky tomu získává logické díry a postava co přemýšlí se chytá nad logikou za hlavu. (Ardovi jsem to říkal, ví o čem mluvím). Jestli tohle moje Xan přežije, tak jí už vyděsí snad jen destrukce světa .. protože slyšela a viděla jen to nejhorší co mohla za celej svůj život vidět během pár měsíců.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Sobisek Thu Feb 19, 2015 9:29 am

Čistě k tropúm jako k oblasti. Osobně tohle prostředí moc nemusím, neříkám, že v rámci nějakého dobrodružství bych se do nich nepodíval, ale mám mnohem radši mírné pásy a pořádně zalesněné.
Sobisek
Sobisek
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Amaroth Thu Feb 19, 2015 11:07 am

Ekonomický systém - proč kritizujete něco, co doteď prakticky nebylo ve chvíli, kdy se na tom už pracuje a pomalu se to otevírá? To mi do hlavy neleze prostě, ani zleva, ani zprava.

Lokace - GoT a politka nefungovaly a ten pitomý Vanilla svět tu byl 100x a spoustu lidí vyjma nostalgiků (nečtěte nostalgičáků) toho má už dost. Erutie tu není proto, že jsem si usmyslel, že ji chci. Je tu proto, že až příliš hráčů neumí hrát v politickém RP. A to není žádný předpoklad, ale ozkoušený a ověřený fakt. Postavili jsme vás do fantasy a epična, protože bagr. S tím se smiřte, na tom nic nehodlám změnit. Nemám nic proti vložení politických prvků, dokonce o to chci usilovat, ale vše má svůj čas. Co se týče mírného pásu, tropy byly experimentem. Měly zjistit, jaká dokáže být atmosféra opravdového Lesa s velkým L, ne hromádky tlustých dubů. A myslím, že pár lidí se solidně a s radostí zapotilo, když na to přišlo. Časem to omrzelo, tak co, přišla subtropická Erutia. Je tam teplo, je tam hezky, jsou tam listnaté stromy a vyjma pláží tam nejsou palmy. Co je pořád ještě za problém chuadrát?

Také bych se chtěl vyjádřit k veverkám, posledním stromům a miniostrovům. Opakuju to jako gramofon. Ty ostrovy vážně nemají inRP poloměr 200 metrů, jako tomu je ve hře. A ne, nebudu dělat svět s těmi menšími ostrovy o poloměru 5km jen aby byl ten svět realistický. Plaťte mě blbým kilem čistýho na hodinu (jo, i tak levný bych uměl být) a ten svět vám udělám, ale takhle vám na to z vysoka... Máte svět, ten svět je zhustěný, zmenšený, udělaný tak, aby byl zrealizovatelný v rozumném čase za vynaložení rozumných prostředků a abyste se v něm zvládali i potkávat.

Přestřelená epičnost - po pravdě za to vždy mohly eventy a GMka, která s Týmem a hlavně se mnou řádně nekonzultovala dostatečně do detailu své eventy a své příběhové linky. Buďto neřekli nic, nebo řekli nějaký nástin, který vypadal dobře, ale praxe dopadla pak naprosto jinak. Může za to má únava, přepracovanost a občasný výstřel do RL, co k tomu mám říct víc. Pokud to někdo dokáže dělat lépe než já, tak prosím. Ale já pokud mohu dělat více, tak více dělat nechci. Proč, to by nemuselo být tak těžké pochopit.

Rejpnu si také do poznámek k Nimeru. Je nemálo stížností na rozházené RP, na nedostatek mezifrakční interakce, izolovanost skupin a po pravdě, i ty sám si na tyhle věci tady stěžuješ, Zoraku. Nimer byl přítěží, neměl tu nikdy být, stejně jako Gar'thal nebo Bambus. Jestliže vás máme srazit dohromady, potřebujeme se zbavit nadbytečných věcí a z takových míst udělat čistě eventové lokace.

Původní koncept byl diametrálně odlišný. Šlo o boj o Erutii a pouze na Erutii. Jeden orkský tábor by se vzbouřil a vznikla by Horda. Druhý by se dobyl a přebudoval na lidské sídlo. Se zbytkem by se bojovalo. Potíž byla v tom, že se před ukončením Arathi prosadil alternativní koncept obsahují mezilokaci - Exodus. Ten navíc nebyl nakonec smazán/uzavřen/opuštěn a ponechán pár odpadlíkům, ale naopak byl rozšiřován, protože o něj byl naprosto nebývalý a pro nás dost překvapivý zájem. Tak to holt dopadlo. Jak říkám, původní plán byl úplně jiný a je dost časově náročné všecho dostat do jiných, vyimprovizovaných a fungujících kolejí. A, opět, co dostáváme my zpátky od vás, abychom to všechno zvládli?
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Xandria Thu Feb 19, 2015 11:34 am

Není trochu marketingově nevýhodné když admin neustále opakuje že ho nic nebaví a jak jsou hráči špatní a nevděční? Smile Co od hráčů dostáváte zpátky? No je to jeden z nejlepších RP serverů co na české scéně momentálně je (Nebo alespoň byl). A můžou za to jak hráči tak GM společně.

K tomu Exodu, Exodus byl (je) super. Měl nevídanou atmosféru pohodového RP kam člověk logoval rád a výbornou komunitu se kterou se hrálo parádně. Smile
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro nekronus Thu Feb 19, 2015 11:59 am

Ja mám otázku (a kľudne ma za to ukrižujte). Všimol som si zmienku o tom že plánujete zraziť RP frakcií dokopy...usmyslel som si správne že tím pádom sa zrušia aj Gar´thal a exodus?
nekronus
nekronus
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 03. 07. 14
Age : 24
Postavy : Druz-magor

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Amaroth Thu Feb 19, 2015 3:33 pm

Ve velké zkratce Xandrio - na marketing ti celkem dlabu. Nějak nevím, co na tom rozepisovat, nebo spíš proč. Počet hráčů je pro mě jen číslo, které vypadá hezky a když není ve špičce pod 20kou, znamená to, že úplně cokoliv může být vždy ještě o dost horší.

Nekrone, nic takového v plánu není. Pro takový krok jednoduše nemáme volné ruce a nemůžeme si jej dovolit. Zkombinuj si dvě z nemnoha základních vlastostí většiny lidí.
1. Vše musí být hned (ne za týden, ne za měsíc, ne prostě až to bude se smířením s tím, že jednou to bude určitě).
2. Ztráta něčeho není důvod ke snaze o získávání nového, ale k naříkání nad ztrátou a zničenou minulostí.
Čest výjimkám. To už bychom mohli rovnou založit nový projekt. Ne, neplánujeme to.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Anonymní Thu Feb 19, 2015 3:41 pm

V tom případě bych GMka co dělaj stále tyhle OP eventy sekal tupým a rezavým nožem přes prsty. Hodil by se jakýsi návrat k obyč eventům sakra. A né každý týden event plný magie a jednorožců.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro matthew074 Thu Feb 19, 2015 5:12 pm

Souhlasím víceméně se Zorakem. Raději mám takový ten středověk. Mythie byla podle mě dokonalá tedy než se přesunulo dění k těm dračím potvorám či co to bylo. Tady na ostrovech se mi také celkem líbí hlavně to pirátské RP (Jenkins si nás hold hýčká Very Happy). Celkově tak 7/10.

Jinak k té epičnosti mám taky co dodat Very Happy Ono to není jen GMkama ty se akorát snaží poskytnout zábavu hráčům. Podle mě to je akorát tak že když vidí co hráči hrají za hrdiny všeuměly tak nejspíš počítají s tím že prostě chtějí hrát hustoepický bitvy, které budou pořád vítězit a kosit nepřátelé po desítkách (nejhorší je to že vždycky zázrakem přilítne nějaká pomoc ke konci když už vypadá že to dobráci projedou ). Pokuď nechcete epičnost tak hrajte charaktery, který prostě mají i slabé stránky. Sice vás moc neznám tak nevím jakou hloubku mají vaše postavy, ale tak co vidím když se třeba poflakuju po té osadě/městě Esgarotu (nebo jak se to píše ) vidím akorát ty akční hrdiny což je škoda.
avatar
matthew074
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 24. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Amaroth Thu Feb 19, 2015 6:13 pm

Zase bych nemíchal dohromady stavění dostatečně silných protivníků proti našim lokálním OPčkům a pouhou prezentaci běžných protivníků jako někoho, kdo je příliš slabý pro naše postavy. Zorak zmínil uvěřitelnost a ta je tím, k čemu míří. A také je jednou z nejvyšších ctností každého dobrého fantasy. V tomhle se jej klidně zastanu.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Xandria Thu Feb 19, 2015 7:17 pm

matthew074 napsal:Souhlasím víceméně se Zorakem. Raději mám takový ten středověk. Mythie byla podle mě dokonalá tedy než se přesunulo dění k těm dračím potvorám či co to bylo. Tady na ostrovech se mi také celkem líbí hlavně to pirátské RP (Jenkins si nás hold hýčká Very Happy). Celkově tak 7/10.

Jinak k té epičnosti mám taky co dodat Very Happy Ono to není jen GMkama ty se akorát snaží poskytnout zábavu hráčům. Podle mě to je akorát tak že když vidí co hráči hrají za hrdiny všeuměly tak nejspíš počítají s tím že prostě chtějí hrát hustoepický bitvy, které budou pořád vítězit a kosit nepřátelé po desítkách (nejhorší je to že vždycky zázrakem přilítne nějaká pomoc ke konci když už vypadá že to dobráci projedou ). Pokuď nechcete epičnost tak hrajte charaktery, který prostě mají i slabé stránky. Sice vás moc neznám tak nevím jakou hloubku mají vaše postavy, ale tak co vidím když se třeba poflakuju po té osadě/městě Esgarotu (nebo jak se to píše ) vidím akorát ty akční hrdiny což je škoda.

Ono s tímhle mám zkušenosti s dělání RP GM a PJ, tohle je dvojsečný a je to pak začarovaný kruh. Ono když tvoje postava je vystavena obrovským vlnám orků, mega nebezpečných démonů a plameny šlehají 50 metrů do výšky, obloha je zaplňěná démony a všude lítá démonický oheň, tak se tam postav jako obyčejný gardista. V takové bitvě se pak jeden cítí nepatřičně. A pak dochází k vymýšlení OP plánů ze stran hráčů a zheriočtění postav aby tomu mohli konkurovat. V horších případech pak PJema jsou takové postavy zeseknuty, že nemohou být rovnoceně OP jako protivník a pak dochází k šíleným plánům a nebo deprimaci. V případě že hráči se skutečně adaptují tak se eipický level zase zvedá aby byl challenge. Problém je pak v tom, že pak už není jiný způsob jak hráče zaskočit než jim tam pak dát něco fakt strašného. Třeba démona 30 metru vysokého. Už jsou pak tak vycepovaní že obyčejné elitní žoldáky kteří se objevili bez varování a neví se kdo je platí, co se tuhle vylodili, zajali pár obyvatel a pomalu je jednoho po druhém rituálně podřezávají ... považují za zívačku oproti tomu co tu bylo předtím. Pak už nezbude nic jiného než aby ve všem byl alespoň jeden artefakt. Ten kdo PJoval to kolikrát zažil, že když dobrodružství bylo divočina tak hráči tomu postavy uzpůsobovali a pak se PJ ocitl v situaci kdy měl ve skupině bandu munchkinů kteří honili každé číslíčko.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Amaroth Thu Feb 19, 2015 8:46 pm

Neurazil, ale velká část věcí zde zmíněných vznikla více méně jen pro to, že od otevření Erutie se serveru většina Týmu věnuje neuspořádaně a nárazově 'cause RL. Co to bylo... 3 měsíce? Co jsou 3 měsíce? Nevím jak vám, ale mě 3 měsíce po roce a půl Arathoru a 4ech letech v RP připadají jako jedno unavené páteční odpoledne. Nemělo by být otázkou, co na Arathoru chybí, ale co na něm aktuálně nikdo neplánuje udělat ani až se k tomu dostane.

S otevřením Nimeru jsem si založil texťák s to do listem. Velmi dlouho se na něm drželo 5-15 položek. Aktuálně jich tam je 46. Snad nemusím dál vysvětlovat.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro matthew074 Thu Feb 19, 2015 9:01 pm

Mohl bych poprosit o kopii? Very Happy Docela by mě zajímalo co tam chybí. Naopak mě příjde že toho je celkem dost Very Happy No každopádně bych uvítal nějaké skrýše! Takový místa, který by se daly využít pro pořádný "zlovárný" (dokonce jsem pro to vytvořil tohle hnusný slovo) jediný co mě tu snad chybí jsou nějaké ty záporné a takové "trdlo" postavy.
avatar
matthew074
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 24. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Esaias Thu Feb 19, 2015 10:12 pm

Mno, Amorothe, říkáš, že pro tebe je hlavním signálem to, že tady je stabilně min. 20 hráčů, kdežto v Arathi nebyl skoro nikdo. V Arathi to bylo fajn, něco se občas dělo, pak ubylo gmek. Nastalo období, kdy se nedělo vůbec nic, a trvalo to snad několik týdnů. Pak odešli hráči. Cirka za měsíc tě Amarothe napadlo, že uděláš Erutii a že chybou bude celý koncept, nikoliv absence eventů a gmek.

Teď tady říkáš, že Erutia byl skvělý nápad, že to pomohlo. Jediné, co pomágá je fakt, že je tu dost gmek, které děají často eventy. To podle mě celé kouzlo Erutie a stabilního počtu online hráčů.

Snad to není moc útočné, o to mi nešlo, je to jen vyjádření mého pohledu a názoru Smile
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Amaroth Thu Feb 19, 2015 11:50 pm

Já v Arathi slyšel a viděl něco trochu jiného než neaktivitu GMek, Esaiasi. Byla to separace hráčů na uzavřené skupiny a sezení na zadku s tím, že kdo nemá sýr, nemůže nic. Ne, nebylo tomu tak. Ale skoro všichni podle toho jednali.

Ten to do list nezveřejním. Je v něm dost věcí, které nemám v plánu pouštět (zatím) ven.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Beelay Sun Feb 22, 2015 9:41 pm

Mě osobně tropy neseděj.

Snad cokoliv jinýho - jen tropický ostrovy ne!
Beelay
Beelay
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 02. 15
Age : 25
Postavy : Amy, Arthur, Arithmetes (R.I.P.)

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Amaroth Sun Feb 22, 2015 11:44 pm

Zkus to konstruktivněji, tímhle ničemu nepomůžeš.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Trópy - Suptrópy ? Empty Re: Trópy - Suptrópy ?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru