Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tohle mi nedělejte...

+13
Quentin
saramath
Herbert01
Noelle
Tattoo
Amaroth
Esaias
Neptún
Alastor Strix'Efuartus
Llothar
Arenol
Dimitri
Vardek
17 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Barkley Sun Apr 05, 2015 12:26 am

Po roční odmlce jsem logl abych se podíval, jak se serveru daří a tak. Konkrétně jsem byl přemluven nejmenovanou osobou a navíc jsem delší dobu nad tím i přemýšlel, no a moje reakce by se dala popsat tou bábinkou se kterou je onen face "Wat". Updatnul jsem patche i WoW exe u zastaralého klienta. Vzpoměl si na přihlašovací údaje a logl... Objevil jsem se za domkem na ostrově Esgaroth a obhlédl na čem vlastně jsem. Z rozpadlé kamenné vesničky bylo přístavní město a říkal jsem si "Wow pěkný". Systém loděk jako lítáků na běžném serveru se mi líbil taktéž zajisté a pokračoval jsem na elfský ostrov kde se dostávám konečně k hráčské komunitě blíže... Neberte to jako hejt, je to jen názor a zatím to co se mi podařilo spatřit.

1) Čeština... lidi uznávám že je to něčí slabina, i já dělám chyby, ale psát po C tvrdé Y *sigh* Come on, moje oči krvácely
2) Full time RP server ? No nezdálo se mi... uprostřed města si hráči poskakují po stáncích jako Ezio, plátovka je lehká jak pírko takže přespolní běhy a zaječí skoky jsou také v cajku. Dále jsem pokračoval vycházkovou chůzí na pláž vedle města, abych zkusil udělat daily. Jak tak jdu, v dáli spatřím skupinku pánů šlechticů při své večerní kratochvíli. Poskakují kolem jak na nějakém funku, píší sračky na chat, duelují mezi sebou a zabíjejí se. Na závěr na mrtvole jednoho ze svých druhů dělají tkzv. Tea-Bagging (to je to jak si sedáte na mrtvolu toho kterého jste zabili, kdo by snad nevěděl). Dále tu pobíhají jisté existence i mezi domy, doráží na sebe ze zadu i před hráči a píšou oplzlé kecy na chat.
3) Kreativita hráčských jmen a příjmení některých osob + povolání je také velmi zajímavá a obsáhlá.
4) Death knight... ????? Viděl jsem správně zde osobu co měla už jen vůbec tuhle classu a zaplou blood pressenci ?
5) Slyšel jsem pověry o jisté osobě co zde chodí a prohlašuje že je bodyguard ruské prostitutky nebo co.

Věřím že bych toho objevil daleko víc ale... zdržel jsem se jen chvíli zatím. Nuže tedy !
Moje otázka zní... co tohleto je ?
Barkley
Barkley
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 12. 13
Age : 31
Postavy : To byste rádi... co ?

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Vardek Sun Apr 05, 2015 12:37 am

Nová komunita, budoucnost RP?
Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Dimitri Sun Apr 05, 2015 12:41 am

Ten bodyguard budu nejspíš já. Spíš bych řekl služebník hostinské. A určitě to není ruská prostitutka :-) je to obyčejná čarodějka, která navíc vlastní hospodu. Jen ostatní mi říkají, že jsem Ukrajinec nebo Rusák protože se jmenuju Dimitri :-) A taky z části proto, že jsem jen namakanej tupej otrok co neumí pořádně ani mluvit. :-) Abych tak uvedl věci na pravou míru.
Dimitri
Dimitri
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Arenol Sun Apr 05, 2015 12:43 am

4) Tohle je Alastor a na DKčku akorát něco zkouší, dělá pro server dost věcí a tohle mu pomáhá zkoušet něco co nevím co je? Nevím ale neRPí s tím. Má to na test, k?
5) Tohle nechápu
2) Tohle byl hádám Edwin, myslím že jsem uhodl :3
3) Tohle bych neřešil dokud zde nezačne běhat Bandal Červený, nevidím problém i když by se někdo jmenoval Petr, nesedí to moc do WoWka ale nevidím důvod proč by to nešlo.
1) Někteří mají problémy, co už no. (mě se taky povedlo napsat vyděl Razz )

A tohle je nejspíše fórum Arathoru/Erutie.

Arenol
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 22. 06. 14
Age : 28
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Llothar Sun Apr 05, 2015 12:46 am

To DK je jen prototyp nové classy za kterou se bude moct na serveru hrát (Rune Mage). Alastor ho testuje a piluje za chodu.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Amaroth Sun Apr 05, 2015 1:21 am

Jména, místa, data, screeny = řešení a případné tresty, jsou-li třeba. Cokoliv jiného nepomůže ničemu a nikomu, snad jen vzniku flame&QQ topicu.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Neptún Sun Apr 05, 2015 7:53 am

2-ka som ja nemohol byť pretože večer sme RPili pri tej zrúcanine, síce to bolo na pobreží ale T-Bagging ani Duelovanie sa nekonal,  pretože sa tam RPilo a rozhodovalo sa čo bude ďalej s tými kameňmi čo sa zvalili a ďalej sme šli do Argetlisu, to čo sa tam dialo ďalej už netuším. Ale jo, sračky na chate sa písali lebo bola hádka - Ja vs. Edmun ktorý má očividne problém s agresivitou a má svoje dny ako žena, depresie proste.
- A ta plátovka jak pírko taky nebudu já. Jelikož plátovku už nenosím, jen mi stojí v báglu.

A tá 5-ka ma dostala.  rabbit  rabbit  Very Happy

PS: Keď sa nepletiem, Barkley je Zikmo! Very Happy
Neptún
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 20. 12. 13
Age : 28
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Barkley Sun Apr 05, 2015 10:48 am

Neptún napsal:PS: Keď sa nepletiem, Barkley je Zikmo! Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=uuL6cJPz3Nk - Moje reakce se nedá popsat opravdu jinak.

A nevim jestli si to byl ty nebo ne. Jen říkám že vim co jsem viděl cheers Nechci jmenovat a ukazovat prstem...
Barkley
Barkley
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 12. 13
Age : 31
Postavy : To byste rádi... co ?

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Esaias Sun Apr 05, 2015 11:04 am

Když nechceš jmenovat a ukazovat prstem, vůbec si neměl zakládat takovýto topic a už vůbec ne v takovém duchu... Měl jsi raději na tyto problémy poukázat v nějakém článku, který by radil rperům, kteří mají mezery, a takový článek umístit tady nebo třeba na wiki.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Barkley Sun Apr 05, 2015 11:32 am

Já si myslím že těmihle "narážkami" jsem dostatečně poukázal o kom mluvím no ne ? Zas tolik lidí tady nehraje
Barkley
Barkley
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 12. 13
Age : 31
Postavy : To byste rádi... co ?

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Amaroth Sun Apr 05, 2015 4:43 pm

O to tak nejde... Většina lidí ví až moc dobře, že dělá kraviny, a stejně je dělá, protože je to baví, protože se nudí atd. A také proto, že jim to prochází (a dokud jim to prochází). Kdyby tu reálně visel jejich nick i se screenem, dotyční by se s trochou štěstí zastyděli o dost více, takováhle neurčitá zpráva s nimi ale sotva pohne.

Na tyhle lidi platí spolehlivě jen jedno. Když je čapne za límec GMko a řekne jim, ať už tyhle vylomeniny nedělají a nasměruje je k rozumnější cestě, jak se zabavit. Jenže to GMka nemůžou udělat, když zrovna nejsou přítomna a když jim ty nedodáš konkrétní jména. Chápu, že nechceš "žalovat" a "ukazovat prstem", mě by to také nebylo moc příjemné, ale pro dobrotu se chodí na žebrotu.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Tattoo Sun Apr 05, 2015 11:24 pm

Vhodný zmínit RPS patrol. Bylo to svinské, ale dám ruku do ohně za to, že se RPSkování zredukovalo od doby, co jsem většinu hráčů naházel na fórko :-)

Takže ano, jak říká Drak. Švihněte nám to před oči, my si na "Ně" ukážeme.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Noelle Mon Apr 06, 2015 9:51 am

Lognu se takhle po ránu a co vidím? Řítí se proti mě týpek v plný zbroji a pak jako spiderman skáče přes zeď. Po upozornění, že to není úplně RP jsem se dověděla, že nemám řešit, cituju "takový hovna po ránu pelase".
Takže Herberte.. Když děláš kraviny, aspoň nebuď arogantní.. ;D
Noelle
Noelle
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 28. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Herbert01 Mon Apr 06, 2015 11:57 am

EstherBlanchett napsal:Lognu se takhle po ránu a co vidím? Řítí se proti mě týpek v plný zbroji a pak jako spiderman skáče přes zeď. Po upozornění, že to není úplně RP jsem se dověděla, že nemám řešit, cituju "takový hovna po ránu pelase".
Takže Herberte.. Když děláš kraviny, aspoň nebuď arogantní.. ;D


jako sorry, ale potřeboval jsem si narychlo oddělat daily protože po ránu tam většinou nikdo neni a pak rychle dělat a oběd a tak jsem to vzal ooc cestou.. fakt mě ty tvoje provokativní připomínky vytočily :-(
Herbert01
Herbert01
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 17. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro saramath Mon Apr 06, 2015 1:37 pm

Kamaráde, tak si prostě uděláš daily později. Jednou jsme full RP server, tak se tak budeme chovat, je to jasné?
saramath
saramath
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Quentin Mon Apr 06, 2015 2:44 pm

Full time RP server Very Happy. I ja si obcas popobehnu v platovce, nebo preskocim zed, kdyz vim ze nikomu v osm rano neublizim. Ale jo, snazim se obcas korigovat novacky nebo farmery aby zapojili trochu rp. Vsak o tom to je, zkuste s kolegou rpit i u te farmy.
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Quentin Mon Apr 06, 2015 2:44 pm

Full time RP server Very Happy. I ja si obcas popobehnu v platovce, nebo preskocim zed, kdyz vim ze nikomu v osm rano neublizim. Ale jo, snazim se obcas korigovat novacky nebo farmery aby zapojili trochu rp. Vsak o tom to je, zkuste s kolegou rpit i u te farmy.
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Noelle Mon Apr 06, 2015 4:22 pm

Ok, já si taky popoběhnu, ale v džungli, kde to fakt nikomu vadit nemůže. Doufám. Very Happy
Noelle
Noelle
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 28. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Thiriel Mon Apr 06, 2015 4:57 pm

Moje postava nemá nohy. Crying or Very sad
Thiriel
Thiriel
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 26. 03. 15
Age : 27
Postavy : TANAR lel

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro saramath Mon Apr 06, 2015 11:09 pm

Hele obecně u podobných věcí tak nějak zažitě platí, že se nedělají když je kdokoliv v okolí. (když někoho zahlédnu, tak prostě zpomalím, nebo třeba aspoň zarpím proč tak pospíchám) Přeskakování věcí, které byste přeskakovat fakt moc neměli bez RP důvodu odměním s radostí portem o 100m výše. A po městech, nebo táborech se snad neběhalo nikdy, je to součástí jisté kultury a nejsou to tak velké usedlosti. Smile
saramath
saramath
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Xandria Fri Apr 17, 2015 5:48 pm

Dimitri napsal:Ten bodyguard budu nejspíš já. Spíš bych řekl služebník hostinské. A určitě to není ruská prostitutka :-) je to obyčejná čarodějka, která navíc vlastní hospodu. Jen ostatní mi říkají, že jsem Ukrajinec nebo Rusák protože se jmenuju Dimitri :-) A taky z části proto, že jsem jen namakanej tupej otrok co neumí pořádně ani mluvit. :-) Abych tak uvedl věci na pravou míru.

Nechte dimitriho! Dimitri is free! Very Happy
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Barkley Fri Apr 17, 2015 6:00 pm

Xandria napsal: Xandria Vinifred Thall'anos - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.
Jestli je to tvůj bodyguard jakože by to podle popisu co se ke mě dostal a co tu čtu sedělo... Laughing
Barkley
Barkley
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 12. 13
Age : 31
Postavy : To byste rádi... co ?

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Xandria Sat Apr 18, 2015 1:34 am

Jasaaaan ... přece bych nelhal ne? Smile Dimitri je jeden z nejlépe zaRPených charů co tady znám. Jednoduché, zábavné, uvěřitelné, chytlavé.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Tohle mi nedělejte... Empty Re: Tohle mi nedělejte...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru