Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Iirdilwe - nová koruna

2 posters

Goto down

[schváleno] Iirdilwe - nová koruna Empty [schváleno] Iirdilwe - nová koruna

Příspěvek pro Iirdilwe Tue Apr 14, 2015 2:26 pm

Zdravím všechny čtenáře, kteří najdou v sobě tu odvahu si toto přečíst. Pochopitelně počítám s tím, že i když to bude zamítnuto, může to býti ponaučením pro ty, co si o unikátní itemy, spelly nebo morph chtěli zažádat.
Bylo by zde dobré opomenout, že má gramatika je na střední úrovni, tudiž prosím berte ohled, zda-li jsem nějakou chybičku přehlédla. Smile

__

1) Iirdilwe

2) http://www.wowhead.com/item=95475/crown-of-eternal-winter (prosím bez toho efektu, který ta koruna vytváří)

3) Argetlisská koruna
  Jsem ve městě, sahám po tom, co mi není souzeno... a dostávám to. Korunuji se a vy tomu nezabráníte. A pokud jste proti mně, pocítíte můj hněv.

4) V nynější době žádné unikátní itemy, spelly či morphy nevlastním. Alespoň ne na žádné ze svých postav.

5) Příběh - Omlouvám se, snažila jsem se být co nejstručnější. Nikdo přece nemá rád dlouhatánské slohovky, že ne?


                            Celé souostroví netrpělivě v očekávání, samotná lady Faebinder se v tu chvíli přehrabuje v malé truhličce, jejiž obsah tvoří především zlatavé kovy, drahé a jistě vzácné šperky, či drahokamy, jež byly mnohé darem ctěného arcimága. Avšak Iirdilwe si ne a ne vybrat. I když byl smaragd olemován zlatavou nití a následně vsunut do prstenu, jeho krása se jí nelíbila. V ten moment, kdy ukládala vzácný prsten do truhličky, přišel ve světle slunečním stále usmívající se Cregan, jež nesl v ruce vskutku delší listinu. Cregan se mírně pouklonil vážené lady a se vší úctou pravil: "Je mi velikou ctí Vás opětovně vidět, lady Faebinder" Iirdilwe naznačila úklonu hlavou a následně na to mu věnovala pohled svými modře až stříbrně zářícíma očima. "Zde je listina, která má představovat všechny potřebné materiály pro výrobu...Vaší koruny. Náklady nejsou pochopitelně levné, ale pro tak krásnou urozenou dámu s titulem to nemůže být jistě problém." Iirdilwe mírně nadzvedla hlavu a doslova se začepýřila. "Zajisté bude vyžadovat můj podpis. Mohu?" tázavě pohlédla na Cregana, poté i na listinu samotnou. Cregan jí předložil listinu na pozlacenný stoleček a ukázal prstem na konec listiny k pravému okraji: "Zde to prosím podepište. Tímto dáváte na jevo Váš souhlas při půjčení peněz z Vaší kapsy na potřebný materiál." Iidilwe ani neváhala a v momentě kdy to dořekl, uchopila mezi prsty brk, jež namočila do temně černého ingoustu. Mírně zatáhla ručkou dolů a tím vznikl její krasopisný podpis, který mnoho elfů obdivovalo. Iirdilwe se při posledním tahu zhluboka nadechla a se vší elegancí a ladností pravila: "Vskutku. Je to vše?" se mírně otázala. Cregan svůj usměvavý pohled stočil na Iirdilwe a následně konstatoval: "Zcela vše. Jistě chápete, že to bude pár dní trvat, ovšem...přinesu Vám ji hned jak bude připravena." Cregan přikývl, nicméně stále drží pohled na Iirdilwe a sleduje její reakci. "Můžeš odejít." jednoduše pravila, aby se na žhavém slunci neunavovala. Cregan se na její odpověď pouklonil a poslušně odcupital z jejího dohledu.  

                            Po dvanáctidenním vyčkávání se Iirdilwe dočkala své velkolepé koruny, která měla údajně sloužit k vyprovokování ostatních šlechticů a učinit zní tu nejmocnější. Iirdilwe sedící na trůně nacházející se na terase akademie a před ní klečící Cregan s pozlacenou truhlou. "Ach, konečně. Nadešel ten den. Nadešel konec mých nepřátelů, kteří mi způsobili tolik utrpení, tolik neštěstí a nekonečnou bolest. Nechť se mě teď bojí, protože každým nadechnutím vdechnu jed, stanu se ohněm a spálím je." Iirdilwe pyšně pozvedla hlavu. Cregan opatrně vytáhl korunu z truhly a uchopil ji po stranách. Zhluboka se nadechl a zkušeně položil korunu na hlavu Iirdilwe. Ta na to reagovala povýšeným úsměvem a se vší arogancí a pýchou v sobě pravila: "Co Argetlis, odteď budu řídit svět!"


___



Děkují, hezký zbytek dne.


Naposledy upravil Iirdilwe dne Wed Apr 15, 2015 2:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Iirdilwe
Iirdilwe
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 01. 01. 15
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Iirdilwe - nová koruna Empty Re: [schváleno] Iirdilwe - nová koruna

Příspěvek pro Amaroth Wed May 06, 2015 7:28 pm

Schváleno za 10g.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru