Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Npc

4 posters

Goto down

Npc Empty Npc

Příspěvek pro Vardek Fri May 29, 2015 3:25 pm

Zdravím. Předem říkám, že mi nejde o flame, nýbrž o odpovědi. A to ohledně různých NPC.

Npc jsou důležitá. To rozhodně. V poslední době se však hodně využívají, především k PvE eventům, jako podpora. A každá ztráta npc zabolí, fakt že ano. A tak si pečlivě schovávám jednotky, hledám co nejbezpečnější pozice, ječím když o nějakého přijdu... A baví mě to.

Co mě nebaví je totální nevyváženost NPC. Bylo mi to divné, když nám padlo v PvEčku (Možná se pak npc ressovali? Vážně netuším) dost vojáků. Jsem to všude tak nějak prošel... A bodejť by ne, když mají tak nuzné staty oproti ostatním

Porovnám pár NPC. Jízda Argetlisu - 6k HP. Chápu, počítá se do toho i kůň, pláty, nebo podobné. Elitní stráž - 4k. Ok, je elitní... Rytíř - Nějaké ty 2,5k. Hraničář o trošku méně. Sakryš, jeden občan v hadrech má víc HP, jak dva a půl mariňáka KT. Drsný, co? A to ještě nemluvím o Lordaeronu, kde mají podobné šílené čísla.

Navrhuji dvě věci. Buďto stáhnout NPC ostatních, a to brutálně. Pokud by se ozvala námitka, že jsou ty npc vycvičené či co... Zdejší KT je z desáté armáda, což je elitní pěší jednotka.
Nebo naopak, boostnout naše vojáčky.

A další věc. U této jsem byl zčásti pobídnut i guildou. Jedná se o posily. Ard, jakožto naše GuM, už dávno řekl že posily jsou od GMT zakázané. Co máme, to máme. Ať si najdeme vlastní způsob, jak sehnat nové vojáky. Ohledně toho se už dlouho RPí, dokonce máme výmluvu proč námořní velmoc KT nedokáže podpořit své jednotky.
A pak si všimnem, že Lordaeron má 7. Legii. Samý elitní voják i se zlatým dráčkem. Když pominu fakt, že Sedmá víceméně vznikla až u Hyjalu a podobu získala hlavně na Northrendu, je tu ta věc s posilama. Otázka je... Můžeme si požádat o posily také? Bitevník je na moři už dlouho, třeba po cestě potkal loď KT a nabral posádku. Páč takové admirálovy jednotky, osobní stráž nebo rovnou první armáda by byli jen fér, když už Lordaeron má nejelitnější jednotku celé Aliance. S admiralitou se komunikuje často, jak Ronald tak já podáváme pravidelná hlášení. Rád bych upozornil také na fakt, že v tuto dobu je KT nejbohatší a nejmocnější království lidí, páč hlavně obchoduje a není zničen (Alterak, Arathi, Lordaeron) nebo uzavřen.

Tl;dr. Boost NPC KT nebo nerf ostatních. Ano/Ne na otázku ohledně posil.
Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Npc Empty Re: Npc

Příspěvek pro Naxius Fri May 29, 2015 3:54 pm

Kým sa nenaučia hráči spolupracovať proti koncilu tak tam tie npcčka budú či sa ti to páči alebo nie.
Naxius
Naxius
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 17. 05. 14
Age : 30
Postavy : Teron: Nositel pokoja

Návrat nahoru Goto down

Npc Empty Re: Npc

Příspěvek pro Amaroth Fri May 29, 2015 3:58 pm

Staty NPCček na straně hráčů - několikrát jsem tohle připomínal v Týmu a přesto pořád běhá ve hře to, co v ní běhá *sigh*. Připomenu to znovu na poradě. Co se ale týká počtů ztracených NPC Legie a spojenců, zatím vždy čísla dávala poměrně smysl. Můžeš říkat, že máte nesmyslně velké ztráty NPCček kvůli jejich nízkým HP, na druhou stranu, kolik umírá hráčů? A jak snadné je nabrat nové hráče do guildy oproti shánění NPCček? Neříkám, že ta HP jsou správně, ale ve finále tak trochu dovažují druhý extrém vzniklý mezi hráči.

Ohledně 7. legie, tuto věc už také řešíme a je možné, že stejně náhle, jako se objevila, také zmizí.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Npc Empty Re: Npc

Příspěvek pro Vardek Fri May 29, 2015 4:19 pm

Naxi. Mě je víceméně jedno, že je máte. Jenže, jak sis možná všiml, já zase začal logovat nedávno. Dost věcí mi uniklo. Od Arda vím, že posily nejsou možné a najednou vidím legii. Je vcelku logické, že se budu snažit podobnou výhodu sehnat i pro frakci, kterou se snažím oživit. Ne? Páč nějakou tu desítku npcček navíc bych rozhodně uvítal.

Amarothe, díky. Čísla dávají smysl, jen mi právě přišlo že dostáváme víc klepec jak ostatní. Jinak proti nim nic nemám, jak jsem už řekl, líbí se mi že se o ně musíme starat. A ono i ten útok na koncil bych z mého pohledu asi moc nebral, páč mi celá obrazovka blikala jak ve vegas. Nebyl čas počítat ztráty, jen jsem občas zakopl o mrtvolu mariňáka a logicky mi utkvěl v paměti víc. Jen jsem chtěl vědět jestli jsou NPC schválně, případně jestli můžeme škemrat o srovnání statů, ať se necítíme podřadně. Což jsem se dozvěděl, tákže...

Díky, asi se může locknout.

Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Npc Empty Re: Npc

Příspěvek pro Dreamcatcher Fri May 29, 2015 4:30 pm

Zatiaľ teda lock, na probléme sa pracuje, ďakujeme za ohlásenie.
Dreamcatcher
Dreamcatcher
Sn. Game Master
Sn. Game Master

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 15. 12. 13
Postavy : Albín Bagin, Stanislav Šmatlák

Návrat nahoru Goto down

Npc Empty Re: Npc

Příspěvek pro Amaroth Fri May 29, 2015 5:44 pm

Jen i přes lock přihodím, že Argetlis ztratil v poslední bitvě o skoro 1/3 více NPC, jak Kul Tiras.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Npc Empty Re: Npc

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru