Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Končím šmejdi malí

+11
Drany
Dreamcatcher
Gravis
Itashiro
Xenerus
Darkus
Quásek
Ceraph
Xandria
Ardaren
Amaroth
15 posters

Goto down

Končím šmejdi malí Empty Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Amaroth Sat Aug 08, 2015 9:44 pm

https://arathor.forumczech.com/t898-po-prve-a-naposledy

S malým editem, nevypínám server. Ať se Tým stará - ale beze mě. Přístupy maj.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Ardaren Sat Aug 08, 2015 9:48 pm

Server nekončí, tým se starat bude. V nejbližších dnech (do úterý tak) dáme vědět co a jak.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 32
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Xandria Sat Aug 08, 2015 10:07 pm

Wat? Shocked
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Ceraph Sat Aug 08, 2015 10:09 pm

Co že se stalo? Sad Shocked
Ceraph
Ceraph
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 01. 05. 15
Age : 31
Postavy : Ceraph Keilah

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Quásek Sat Aug 08, 2015 10:43 pm

ó môj bože...
Quásek
Quásek
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 22. 05. 15
Postavy : Grasor z klanu Shattered-Hand - bojovník Hordy.
Edmund Black- válečný veterán, " ten žlutý frajer"
Lewis Mašina - gnóm , bum-bum.


Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Darkus Sun Aug 09, 2015 12:03 am

Wtf? Jako vážně, Amo? Vzdáváš to? ... Vzdáváš všechno co si tu společně s Týmem budoval?
Chápu, že tě lidi serou, že ti ruply nervy... ale proč to takhle lehce vzdát?
Darkus
Darkus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 14
Age : 22

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Amaroth Sun Aug 09, 2015 12:23 am

Nemám vztah k RP, serveru, ani komunitě už hodně dlouho. Dávno to tady pro mě byl spíše jen žrout nervů a způsob, jak zabíjet přemíru volného času. Není to lehké ani náhlé vzdání se, je to konečné škrtnutí věci, která se mi stala v životě už jen přítěží a překážkou, ze které nic nemám. Už když jsem zakládal Arathor jsem v morku kostí cítil, že to není nejlepší věc, kterou bych mohl udělat pro sebe a svou budoucnost. Ten den musel přijít a přišel dneska. #DealWithIt. Já už tu ze sebe furt jen debila dělat nebudu. Dávno je pryč vše, díky čemu mi to za to stálo.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Quásek Sun Aug 09, 2015 12:51 am

Si opora ako hráčom tak aj GMT veľa hráčov si tu naučil čo to je rp aj keď predtým iba pobehovali na pvp po azerothe dal si im krásne lokácie v podobe Erutie a nimeru veci si bral z iných datadiskov a všetok voľný čas investoval do tohto ,hráči vy neviete co je to kurňa pracovať z noggitom ... Pri mne si si toho tiež prežil svoje ako verný hráč ťa prosím nestrať to čo si tu budoval.
Quásek
Quásek
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 22. 05. 15
Postavy : Grasor z klanu Shattered-Hand - bojovník Hordy.
Edmund Black- válečný veterán, " ten žlutý frajer"
Lewis Mašina - gnóm , bum-bum.


Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Quásek Sun Aug 09, 2015 1:43 am

A ak si niaky hráč dôkaze dovoliť ,urobiť to ,že urazí človeka ,  ktorý mu doteraz dával preiestor na jeho zábavu jeho rp a nijak ho neobmedzoval , je to dement .

Ama je na vysokej škole (pokiaľ nemám zle informácie , myslím že ju už skončil) a na vysokej je to už trocha ťažšie . Ale on to stihla ,stíhal Vám robiť zábavu schvaľovať -takú blbosť ,hentaku  blbosť (aby ste si s tým spríjemnili rp a nie chválili sa ), vyvýjať nový patch v noggite ( koľko ich bolo ? Cez 30 ? )

Tento človek toho pre vás urobil veľa veľmi ,veľa tak si ho už kurva vážte .

Amarothe mi si ťa vážime a myslím že si ťa váži aj celý GMT ...


Naposledy upravil Quásek dne Sun Aug 09, 2015 6:56 am, celkově upraveno 2 krát
Quásek
Quásek
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 22. 05. 15
Postavy : Grasor z klanu Shattered-Hand - bojovník Hordy.
Edmund Black- válečný veterán, " ten žlutý frajer"
Lewis Mašina - gnóm , bum-bum.


Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Xenerus Sun Aug 09, 2015 1:52 am

Na jednej strane Amarotha absolútne chápem, tiež som kopu krát prestal hrať (ja len hrať, u Amarotha to je vážnejšie vzhľadom na venovanú prácu) kvôli rakovinotvornej CZ/SK komunite, ktorá tu žiaľ prevažne je, avšak byť admin tak perfektne (nechcem znieť naivne, ale na tom niečo pravdy je) zabehnutého projektu ako je tento + vidina novej dokonalej Mýthie...

Takéto rozhodnutie neradno brať na ľahkú váhu a pre jeho uskutočnenie musel byť kurevský dôvod, ale čo je veľa to je málo, Amaroth, komunita ťa zrovna teraz potrebuje a chce.
Napriek tomu že je nevďačná, napriek tomu že je podrazácka, ostaň a daj nám ešte viac dôvodov na teba myslieť v dobrom, keď odíjdeš a my si konečne uvedomíme ako veľmi si bol dôležitý.
Xenerus
Xenerus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13
Age : 29
Postavy : Liam Xenerus Morgan, Rodwa Zlomený Roh z kmeňa Dawnstrider

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Itashiro Sun Aug 09, 2015 11:22 am

Já Amarotha absolutně chápu a nedivím se mu. Na serveru jsem viděl dost tupců že se divím že jsem se nezhroutil spíš já. Máme tu ten smutný fakt, že Amaroth dělal všechnu tuhle práci né pro zábavu, ale protože ho server fakt potřeboval a není divu že jo. Když jsem poprvý vkročil na tenhle server, tak tenhle člověk byl unikát. Nebyl jako ostatní tupci kteří si říkali administrátoři z jiných serverů. Tohle je prostě člověk kterýho fakt považuju za pravýho administrátora rp serveru s dobrými vyhlídkami do budoucna.

Já si myslím že to je fakt škoda a arathor nebude stejný jako předtím. Né že bych chtěl nějaký z GMT urazit (Nebo spíš jo protože jsem strašná svině která to řekne narovinu) ale nikdo není jako Amaroth. Nesaháte mu ani po kotníky a nejsem zvědavej na to, co z tohodle serveru uděláte. Já už taky nemám ten vztah k RP jako dřív, protože já to dělám pro hráče který se sami neuměj zabavit ale ted to fakt nejde. Nemám zájem hrát na serveru ze kterého bude druhý Erebos.
Itashiro
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 05. 14
Age : 28
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.



Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Gravis Sun Aug 09, 2015 11:34 am

Itashiro napsal:...
Nemôžem nič iné, než súhlasiť. Hlavne s poslednými slovami. Snažím sa byť optimistický ale tak neak mi všetko nasvedčuje k tomu, že...
Gravis
Gravis
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 09. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 09, 2015 11:43 am

RIP Ardathor.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Dreamcatcher Sun Aug 09, 2015 1:10 pm

Prešiel sotva deň po tom, čo ste aj svojim správaním vyhnali Amu a už začínate s dehonestujucimi komentármi na iné Gmko?


Naposledy upravil Dreamcatcher dne Sun Aug 09, 2015 1:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Dreamcatcher
Dreamcatcher
Sn. Game Master
Sn. Game Master

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 15. 12. 13
Postavy : Albín Bagin, Stanislav Šmatlák

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Itashiro Sun Aug 09, 2015 1:18 pm

Pokud vím já jsem svým chováním nikoho nevyhnal. A nic se nemění na tom, jak předvídám že by mohl server skončit. Já jen doufám že neskončí už kvůly hráčům kteří tu hrajou už od začátku a taky novým.
Itashiro
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 05. 14
Age : 28
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.



Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Drany Sun Aug 09, 2015 2:13 pm

Amaroth hold skonči, nič stým neurobíme. Nikto z nás mali sme na to myslieť dopredu. Už pred polrokom dostal rage, každí z nás to vie. Bola len otázka času kedy príde deň D a on skonči. Nestačí nič iné než rešpektovať jeho rozhodnutie. Viedlo k tomu viacej dôvodov a tých pár debilov čo tu bolo ako už poznamenal Itashi bol jeden z nich. Ale dôvody prečo skončil sú iné. Takže nič iné nezostáva a myslím, že ako komunita ľudí by sme sa mali zamyslieť čo teraz...úprimne len dúfať že dá tomuto projektu ešte šancu a vráti sa.
Drany
Drany
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 10. 14
Age : 26
Postavy : Xiera, Draka, Zaira

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Esaias Sun Aug 09, 2015 2:27 pm

Diky za vsechno, Amo, udelal jsi toho pro me a pro vsechny ostatni hodne. Nekteri si toho snad i vazi. At se ti dari tam, kam nyni miris a treba se jeste u rp nekdy potkame. :-)

Tablet...
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Kayrean Sun Aug 09, 2015 4:37 pm

Já to říkám pořád že tu je plno nevděčných vyvíteco... a ani RP mě tolik nebaví, protože by se člověk musel starat jen o ostatní, co vás pak pošlou tam kam slunce nesvítí, jakmile přestanete být potřeba. Chápu že u Draka to bylo znásobený tím, že je admin a tak... Ale podle mě je odchod přehnanej... Jsou tu i lidi kteří si Draka a jeho práce váží a já píšu zas sračky protože mě nenapadaj vhodný slova... Každopádně toho na všechny bylo v poslední době moc, tak si dej chvíli pauzu, odleť do Dragonblightu a pak se vrať, klidně jen jako maskot, ale aspoň něco ať z tebe mají aspoň strach Very Happy
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Esaias Sun Aug 09, 2015 4:52 pm

Nebo proste nasadit opravdu totalitni rezim...Ama bude proste her fuhrer a zbytek musi poslouchat nebo pujde do ply...do banu.

Napriklad se jeste urci nejake takove kouzelne slovicko, ze kdyz her fuhrer (Ama) rekne "je to moje posledni slovo" , tak zkratka utichne veskera diskuze a bude se delat to, co Ama rozhodnul, ze se delat bude. A kdyz ne, tak dotycny bude v nejblizsim transportu do banu.

Mezi hracemi demokracie, mezi STcky demokracie, mezi GMky demokracie. Mezi hracem a STcky GMky a Amou totalita, mezi STcky a GMky s Amou taky totalita a mezi GMky a Amou necekane taky totalita. Ama proste bude nejvyssi vudce a generalisimus. Jednoduchy system a jiste by byl funkcni.

S ubytkem hracu by se asi muselo pocitat, ale zustalo by zde jen to dobre... :-)

Tablet...

PS Lze aplikovat na jakykoliv server, ve kterem jsou obsazene jakekoliv osoby.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro shaataz Sun Aug 09, 2015 11:53 pm

Arrivederci Banáne. Díky za hromadu pěknejch hodin Wink
shaataz
shaataz
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Noelle Mon Aug 10, 2015 6:54 am

Taky děkuju za ty hodiny a hodiny času, nervy a že jsi to s náma hráčema tak dlouho vydržel. Dal jsi nám mnohem víc, než jsme kdy mohli chtít. Snad se Ti bude dařit. Smile
Noelle
Noelle
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 28. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Končím šmejdi malí Empty Re: Končím šmejdi malí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru