Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konec!

+7
Ardaren
Xandria
Dalvengyr
Drany
Amaroth
Toren
Itashiro
11 posters

Goto down

Konec! Empty Konec!

Příspěvek pro Itashiro Wed Aug 26, 2015 7:26 pm

Ani se nedokážu vyjádřit dostatečně k tomu co jsem zrovna viděl a to že mi nějaký idiot poslal na Skypu další hate zprávu, tak už jsem to nemohl vydržet.

Jedna věc je když mi někdo nadává ze strany Alíků, to ještě ustojím ale když se na mě někteří lidi z vysoka vyserou a plivou na všechny moje snahy aby byla Horda lepší, tak to je ubohost. Už jsem to zažil hodněkrát a držel jsem se především proto že jsem si myslel, že to vůbec mělo nějakej smysl. Ted vyjádřím něco co v sobě držím sakra dlouho!

Jste banda idiotů kteří si nevaží ničeho a nic neumí. Já se můžu přetrhnout abych vyhovoval všem v guildě, ale evidentě si toho vůbec nevážíte. Laskavě když chodíte jenom na eventy, tak se raději připojte k Alianci, tam na vás budou mít určitě GMka čas a nervy , které já už nemám. Snažil sem se vás naučit že se jde zabavit i bez commandů a dalších sraček a co vy? Stežujete si že nemáte žádnou podporu?! Vy si zasloužíte leda hovno! Neděláte nic pro to aby byla guilda lepší, jenom se tam vezete a nic jinýho. To mi narovinu řekněte že jsem čůrák a dělám to zbytečně! Ty kecy o tom že chcete rozjet Hordu byly jenom sračky, protože nejdřív proto musíte VY něco dělat, né JÁ!

Minulej týden sem si konečně myslel že by jste si snad poradili sami, ale ono né. Jak jste se mi za tu práci a ten obětovanej čas odvděčili?! Tak rychlou neaktivitou že se divím že hned po zjištění jsem neskolaboval. To mám za všechno?! Jděte doprdele! Já už ze sebe dál čůráka dělat nehodlám!

Takže za mě jestli si myslíte že si to dokážete udržet sami, že já tam jsem jenom zbytečně, tak fajn, ale takovou lhostejnost jsem fakt nečekal. A pro ty hatery jenom vzkážu, že mi můžete políbit pozadí a vykouřit přirození!

To je všechno. Proč tohle všechno píšu a neodejdu rovnou? Všechno tohle jsem napsal s přesvědčením že vám ke konci docvakne že tohle všechno máte v rukou vy a nikdo jiný. A nevyjadřuju se jako "klasickej Hordák" jak by Alík řekl, ale jako normální hráč který se obecně snažil o to aby byla aspon část téhle komunity lepší.
Itashiro
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 05. 14
Age : 28
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.



Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Toren Wed Aug 26, 2015 8:24 pm

Takového breku pro nic za nic. Čoveče, třeba nemám co říkat, protože GuMko Hordy jsem byl naposledy před... pěti nebo čtyřmi lety, ale každá frakce to má tak, že potřebuje jednoho, dva lidi co ty eventy prostě dělat budou, zbytek se veze. Tím, že Horda tu je izolovaná si pak sama moc nezahraje, čímž se ještě redukuje množství lidí co bude hrát mimo eventy, protože MMORP se moc dobře solo hrát nedá.

Ale takovýhle cry topic si dle mého můžeš nechat od cesty, když člověk nemá náladu něco dělat a rozhodne se skončit, tak to dle mého nemusí rozkřikovat do světa a kopat okolo sebe jako děcko, se kterým si na pískovišti nikdo nechce hrát.

Já na jednom tvém eventu (nebo někoho jiného, netuším - šlo o to hledáné té lebky) byl a narozdíl od eventů GM týmu Arathoru se mi líbil, připomněl mi staré dobré časy, kdy jsme si dělali eventy jen my sami. (a většinou je neorganizovaly více než dvě osoby)

Tímhle ses akorát dle mě zachoval jako velké ublížené děcko, nic víc - leda by si to chtěl hodit do sekce, "Co vás nedávno pobavilo"
Toren
Toren
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 06. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Itashiro Wed Aug 26, 2015 8:35 pm

Nešlo mi o to se vyjádřit jako "ublížené děcko" ale jako hráč který to už nemůže vydržet. Já se nikomu nehodlal vnucovat, záleželo na hráčích jestli chtějí eventy. Říkal jsem jim to a nic. Potom se diví že aktivita je nahovno.

+ Kouzelné na eventech, které sis ted vychválil, je to že je může dělat každý! Absolutně každý idiot! Tak na co jenom dva hráči? To že jsou líní, není omluva, naopak je to smutné.
Itashiro
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 05. 14
Age : 28
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.



Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Toren Wed Aug 26, 2015 8:40 pm

*pokrčí rameny* tak to už je ale problém guildy. Rozhodně to není čerstvá guilda plná nováčků, ale jsou tam lidé na vyšších postech, kteří by se měli starat. To ten vyšší post povětšinou obnáší nebo by obnášet měl. A to se netýká jen Hordy, ale i ostatních guild na Arathoru, kde vidím od osob na vyšších postech hodně velkou neaktivitu po stránce zabavení ostatních hráčů.
Toren
Toren
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 06. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Itashiro Wed Aug 26, 2015 8:48 pm

Celkově je problém v tom že jsou na vyšších postech hráči kteří takovou zodpovědnost jenom z těžka zvládají a vlastně tam vůbec nepatří. Já se případně omlouvám kdyby něktterý slova byly až moc silný na někoho ale to je prostě něco co jsem v sobě držel strašně dlouho a už bylo jen otázkou času kdy to praskne.
Itashiro
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 05. 14
Age : 28
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.



Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 26, 2015 9:02 pm

Vykopnout Drany, nahradit aktivním GMkem pro hordu Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Amaroth Wed Aug 26, 2015 9:24 pm

Méně kecání o tom kdo nedělá dle přestav a více dělání vlastníma rukama co by vám vždycky mohly upadnout jak se řekne "udělejte něco taky sami" by neuškodilo. Všem. Vážně nelituju, že jsem se na vás vysral.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Drany Wed Aug 26, 2015 9:35 pm

Pardon za prázdniny ale mne je to už fakt jedno. Dobrí hráči odišli hold, nebudem fakt počúvať sťažnosti to isté dookola. Mali ste možnosť na PJ zažiadať si o to a poslať tam schopných ľudi na eventy. Naučte sa zabaviť sami. Zmente si GM nech sa páči nebránim vám v tom a spraviť niečo by vám fakt ruky neodpadli. Keď niečo mala Aliancia hneď ste pískali, že to nemáte a oni hej prečo nieste volaný na eventy. Asi na tom niečo bude, že polovica ľudí v Horde potrebovala viesť za ručičku....česť výnimkám.


Naposledy upravil Drany dne Wed Aug 26, 2015 9:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Drany
Drany
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 10. 14
Age : 26
Postavy : Xiera, Draka, Zaira

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Dalvengyr Wed Aug 26, 2015 9:36 pm

Jediné čo sa mi týmto potvrdilo sú moje slová, že horda nevydrží nikdy a nikde, nech majú akékoľvek podmienky.
Dalvengyr
Dalvengyr
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 08. 10. 13
Age : 30
Postavy : Karin

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Xandria Wed Aug 26, 2015 9:42 pm

DO jisté míry rychlá úmrtnost Hordy na serverech a proč je tak náročná pro GM a storytellery, je ten če Horda vždy a všude má tendence zmizet někam jinam a další věc je že cílová skupina hráčů pro Hordu je vždy a všude stejná. U Hordy hráči nejsou zvyklí hrát casual RP moc, zatímco u Aliance jo. Je to stereotypem Hordy, že se jedná o válečnou mašinerii. Hráči prostě v Hordě vidí jen bandu namakaných drsňáků co chtěj válčit ale moc neumí hrát už bez toho. Ale to není novinka nebyl server kde s tím nebyl problém. Na casual RP si dělají Alty a hrají u Aliance a pak jdou na eventy k Hordě kde si můžou hrát na drsňáky. Jeden by měl pocit že ty národy životy nemaj Crying or Very sad

BTW: Škoda Itashiho. Má u mě velký respekt jako každý kdo baví hráče i za cenu vlastního volna a nervů. /bow.


Naposledy upravil Xandria dne Wed Aug 26, 2015 9:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Amaroth Wed Aug 26, 2015 9:51 pm

Xandriák to řekl za mě a dokonce i slušně. Byl bych víc zlý, ale obsahově bych řekl to samý. Až bude míň laciných kopií Garroshe a lidi budou mlít pantem až poté, co něco zkusí sami udělat, a nebudou se (dříve než sami něco vážně udělají) srát do jiných co něco dělají ale nedělají podle nich dost nebo dost dobře, bude tu o móc hezčeji.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Ardaren Thu Aug 27, 2015 2:16 am

walteer napsal:Vykopnout Drany, nahradit aktivním GMkem pro hordu Smile

Jak říkal Toren, Horda se dá krásně vést i bez PJe či GMka. De-fakto i bez STčka. Já i Toren jsme to ne Neo dokázali a docela i dlouho. GM i PJ jsou vždycky luxus pro frakci. Jediné tak DB podpora.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 32
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 27, 2015 6:29 am

V tom případě have fun guys. Jsem si zcela jist, že to bude fungovat i zde, se stejnou efektivitou.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Amaroth Thu Aug 27, 2015 10:21 am

Walteere, vyprávěj nám, kolik jsi toho pro Hordu za poslední půlrok udělal. Vyprávěj o svých eventech, o snaze vést frakci, držet ji pohromadě. Vyprávěj nám jak jsi se tam snažil věrně držet každodenní (tedy ne eventové) RP, které jako jediné drží i každodenní aktivitu a také nám povyprávěj o své přihlášce na výpomoc k Hordě, která tu byla rekrutována.

A nebo drž pysky protože specielně takoví jako ty dávají mě, Itashimu, Drany a mnohým jiným důvod se na stádo takových existencí jako ty vydlabat.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Tattoo Thu Aug 27, 2015 2:47 pm

Itashi jsi silný, já bych tak dlouho nevydržel. Přiznám, že jsem odešel především kvůli hráčům s úmyslem, ať si v tom chvilku plavou sami. Frakce by prakticky zanikla, ale alespoň bychom neměli tak zlou vizitku. (Tedy já nemám, nepovažuji se za stereotyp hordy). Hordu nehrají rozumní lidé, to je vše.

Budu tě čekat u Strážců, příteli.

Ale příště se vyser na tyhle slohy.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Itashiro Thu Aug 27, 2015 5:10 pm

Právě naopak. Horda vydrží za každých podmínek kdykoliv a kdekoliv. Pokud tedy myslíš frakci jako takovou. Je tu obecně problém především u hráčů u kterých fakt nemám jistotu co od hry u nás očekávaj. A čemu se divíme? Tak jsme si v podstatě za těch tolik sérií různných serverů ty hráče v podstatě "vycvičili" a zvykli si na to pozlátko. Takže Dalve fakt né. Tohle je problém především u všech a z toho důvodu i některé guildy u Alíků byly sem tam neaktivní.

Jinak slíbil jsem něco co hodlám dodržet protože držím svoje slovo za každých okolností. Na Mythii se mnou u Hordy počítejte. Když už začneme v podstatě všichni díky tomu wipu odznova, tak já se to taky pokusím odstartovat z úplnýho začátku a to novým přístupem k hráčům a ke hře jako takové. Do té doby než se Mythie spustí, mě neočekávejte.

PS: Tattoo, když už tak u strážců je to zbytečné protože by mě to nebavilo, neumím to RPit a budu mít dost práce jinde.
Itashiro
Itashiro
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 05. 14
Age : 28
Postavy : Itashiro - Pán mečů, Náčelník Gar'thalu, Dračí jezdec, Škorpion.



Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Fantt Thu Aug 27, 2015 6:06 pm

Takový výbuch emocí pro obyčejnou hru Very Happy Co k tomu říci. Rozumím tomu, když někdo absolutně neocení něčí snahu, píli, investovaný volný čas. Rozumím následné nechuti, jež zákonitě musí přijít. Čemu ale nerozumím jsou ubrečené topicy na fóru a následné vulgarismy. Jde to i bez nich.

Přiznám se, že ve zdejším Horda RP neplavu. Tedy nevidím do řešeného problému. Co však vidím je zdejší úsměvné pokrytectví, kdy na jednu stranu GM tým, by natahal lidi naslibuje hory doly, pak ty lidi získá, začne plnit sliby, ale jelikož si lidé zvyknou, že čeho chtějí dosáhnou tak snadno, začínají vystrkovat růžky a chovat se jako nevděční fakani, co řvou, protože jednou nedostali obvyklé cukrátko. A pak po nich chtěj samostatnou tvůrčí činnost (vymýšlení RP situací, eventů, civil RP atp.). Aha. Vidíte problém? Takové hráčské chování musí zákonitě dříve či později GM odradit a vyvolat v nich jakýsi "syndrom vyhoření." Nyní však brečíte na špatném hrobě.

Arathor RP komunita má nejhorší pověst na celé RP scéně (nepočítám veterány, co jej přišli okusit a pak s děsem prchli). Namísto výchovy jste z hráčů učinili výše zmíněné rozmazlené fakany, zvyklé brát a nedávat, oocčkovat, zběsile farmit (ve větším měřítku než je pro RP servery obvyklé). S takovým chováním se pak setkávám i na jiných serverech (ano, většinou nemám problém poznat ara odchovance) a takové hraní je pak na obtíž nejen mne, ale i dalším dobrým RPerům, jež zkrátka hru berou jako hru, nikoliv prostředek pro nahánění ega. To vše zaštítil Amaroth se svým arogantním, nevidím - neslyším přístupem. Tentýž Amaroth, co se namísto kání raději naváží do walta. Díky chlape.
Fantt
Fantt
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 01. 14
Age : 30
Postavy : "Žralok" Hank

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Mael Thu Aug 27, 2015 6:58 pm

Ahh, zmetek Fant s jeho do neba volajúcim egom sa samozrejme musel ozvať. Smile Človek, ktorý na základe jednej informácie odsúdi človeka a potom sám prestane hrať. Síce OT, no na takého zmrda, ktorý pre nás nič nespravil si musím otvoriť hubu a vždy to aj budem robiť Smile
Mael
Mael
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 08. 09. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Xandria Thu Aug 27, 2015 7:08 pm

Nevím. Já sebe považuju za RP veterána a s hrůzou jsem neutekl. Naopak jsem přijal vizi Arathoru jaká byla a nesnažil jsem se vnucovat svojí ostatním. narozdíl do tebe Fante. A musím říct že místní kvalita hráčů není o nic horší než kdekoliv jinde a to jsem si prošel hromady serverů. Holt každý má srdce jinde. A co se týče pověsti? No co se dá dělat. Hráči tu hrajou, zábava tu je, bavíme se dobře ibez pověsti. Jsme asi holt piráti yarrrr! pirat . Čili k čemu nějakou fiktivní pověst co stejně nic nezmění?

PS: Když jsi naší existencí tak znechucen, proč sem chodíš mezi ty co mají tak hrozivou pověst? Co když už ji máš taky! Shocked (gasp)
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Amaroth Thu Aug 27, 2015 7:55 pm

Jistě, jsem katastrofálně špatný vývojář, GM, vůdce i RPer a komunitu jsem posral od hlavy k patě. A měl bych se za to sakra hodně kát.

Chlape, nevím, kdo tu je arogantní vůl co nevidí a neslyší. Nevím, jestli se ty pro něco kaješ, ale tuším, že se nad něčím drobet ukájíš Wink. Tvá pověst tě předchází už léta letoucí v tomhle. Like
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Georgeho Thu Aug 27, 2015 8:07 pm

Všichni poslouchejte Torena, to je pán Hordy...a prosím nebreč, je to úplně zbytečný a Horda přece nebrečí.
P.S, ten týpek nademnou by potřeboval do držky Very Happy
avatar
Georgeho
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Fantt Fri Aug 28, 2015 8:57 am

Amaroth napsal:Jistě, jsem katastrofálně špatný vývojář, GM, vůdce i RPer a komunitu jsem posral od hlavy k patě.

Na tvé schopnosti vývojáře neřekl jsem půl slova Smile Jako GMku ti to taky šlo, vzpomenu-li starší projekty, když jsi ještě tolik nepřivíral oči nad RP faily. CO se týče posrávání komunity...to ponechám tvému svědomí i když vím, že raději než střízlivý nadhled zvolíš další ironickou sebelítost. Žij blaze. Smile
Fantt
Fantt
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 01. 14
Age : 30
Postavy : "Žralok" Hank

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Amaroth Fri Aug 28, 2015 9:39 am

Když tak mluvíme o komunitě, nebyl jsi z ní náhodou vyloučen? Tak proč do ní pořád běháš? Vyloučil jsem tě z komunity blbců, jistě se do ní rád už nebudeš snažit patřit. Ohledně sebelítosti, šlapeš trochu vedle, to poslední, co mám v hlavě nebo v seznamu důvodů, proč nepokračuju, je nějaká ublížená dětská sebelítost. Je to právě ten tvůj nadhled, co údajně nemám Wink. A s radostí budu tvou nadutost dál provokovat kdykoliv budu moct.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Drany Fri Aug 28, 2015 9:41 am

Myslím, že nikto už nepotrebuje čítať daľší hate takže stačilo....tento topic bude zamknutý. Svoje frustrácia a nepodložené fakty a blbosti živené vlastnou predstavou....si choďte kompenzovať inam.
Drany
Drany
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 10. 14
Age : 26
Postavy : Xiera, Draka, Zaira

Návrat nahoru Goto down

Konec! Empty Re: Konec!

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru