Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu survival RP?

+19
Quásek
Lylenn
Vardek
Měsíc
Ceraph
Alastor Strix'Efuartus
Zorak
Quentin
Tattoo
Arenol
Esaias
Kayrean
Naxius
Zaeyna
Noelle
Kelran
Toren
YereCZ
Amaroth
23 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Brali byste tuto alternativu k aktuální mezilokačce?

Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote1051%Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote11 51% 
[ 30 ]
Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote1012%Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote11 12% 
[ 7 ]
Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote102%Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote11 2% 
[ 1 ]
Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote107%Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote11 7% 
[ 4 ]
Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote1028%Znovu survival RP? - Stránka 2 I_vote11 28% 
[ 17 ]
 
Celkem hlasů : 59
 
 

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Quentin Sat Oct 31, 2015 1:29 pm

Naprostý souhlas s tebou Xandriáku. Very Happy
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Zorak Sat Oct 31, 2015 2:36 pm

Já jsem víceméně proti, a to z následujících důvodů:

Wipe:
Dvakrát ne. Mýthia se pomalu blíží a až se bude nahazovat, proběhne velká optimalizace a čištění databáze. Troufnu si také tvrdit, že se bude hýbat i se spellsystémem, itemy, tokeny ... prostě toho bude dost. Nyní si ještě hráči mohou užít svých postav, než o ně definitivně přijdou. Sebrat jim postavy těď, nechat je s novými někde zase na ostrově pár měsíců a pak jim je zase sebrat ... to jako ne-e...

Pointa survival: Arathor (bohužel) k survivalu neměl našlápnuto nikdy, a to i na začátcích Exodu ... teda jo, dobře, možná tak v prvních 14ti dnech Exodu... Pak začali Vendoři, zbroje, stavění ze vzduchu a vody a bylo po srandě. Ruku na srdce .. kdo kolikrát využil ten craftící stůl pro nějaké vylepšení .. já asi dvakrát .. než přišel vendor...
Ale není to jen o itemech. Jestli chcete survival, samžte spell systém. Ne, fakt, dejte každé postavě dva spelly, třetí bude na on use ze zbraně, případně štítu a nazdar.
Přidejte hlad/žízeň. Bez toho to prostě není survival, hráči se o nic nemusejí snažit.
Implementujme nějaký systém chladu, nemocí atd, dokonce bych si troufl tvrdit, že většina půjde i bez zásahu do jádra, a i kdyby ne, tak s Athertem určitě budeme schopni něco dát dohromady.
Prostě jestli survival, tak se vším všudy. Napůl to nemá smysl.

Spelly: Když pominu zmínku v předchozím bodu, určitě musí být nějaký progress, a určitě musí být systémový. Nikdy v životě si každý není rovný, někdo je slilnější, někdo slabší, někdo se věnuje tomu, jiný onomu ... hodit všechno do jednoho pytle nebude dělat dobrotu. Budou lidi, kteří budou s tím co mají OPčkařit (viz pětiminutové postavy, a upřímně, ne každý hráč má soudnost, co si může a nemůže dovolit), a budou lidi, pro který to bude žalostně málo, protože prostě jejich postava má navíc.
A není to o rpení spellbooku - to snad doufám ani pokročilí rpeři nedělají (doufám Very Happy) ale spíše i o stránku věci, kdy veterán a ucho jdou lovit jelena, a veterán po boji skončí stejně pocuchanej jako ucho (neli hůř, když náhodou nemá štěstí na crity nebo dodge/parry)
Jo a žádosti nejsou řešení. Myslím, že tým má co dělat s mýthií a žádosti o uniqy (čímž by byly i spelly) jsou na žebříčku priorit někde hluboko pod zemí.

Vývoj: Budiž, řekněme, že Noggit obstará Drak, ale co zbytek? Balanc mobek? Když to není problém, proč na Erutii za celý ten dlouhý rok, nebo jak dlouho to běželo, s tím nebyl schopen nikdo nic dělat? Crafty (a ne, jeden stůl to neřeší, chce to prostě alespoň základní profky (které taky za celou tu dobu nikdo neviděl), Itemy - projít, přejmenovat, upravit, vybrat správné ...
No prostě je toho moc na to, by to běželo dva nebo tři měsíce, ne-li méně...
A Arathor na to nemá prostředí...
Ani vývojovou kapacitu...


Nápad hezkej, možná dobej pro nějakej nově začínající projekt, ale ne pro nás v této situaci...
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro YereCZ Sat Oct 31, 2015 2:49 pm

Naxius napsal:
K lesbeniu: Hráči nemaju čo po nociach robiť bez farmingu tak súložia.Naučte sa to ignorovať.
Je to stále lepšie ako afkovať pri ohničku.




Funny k
Tak doporučuji léčebnu :c


Naposledy upravil YereCZ dne Sat Oct 31, 2015 2:50 pm, celkově upraveno 1 krát
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Kelran Sat Oct 31, 2015 2:50 pm

Dobré když to tvrdí GM.
Kelran
Kelran
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 27. 04. 14
Age : 29
Postavy : Kupa mrtvých hereticu.


Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Xandria Sat Oct 31, 2015 2:53 pm

Zorak napsal:Nyní si ještě hráči mohou užít svých postav, než o ně definitivně přijdou. Sebrat jim postavy těď, nechat je s novými někde zase na ostrově pár měsíců a pak jim je zase sebrat ... to jako ne-e...

Otázka, jakou máš představu o tom že funguje Arathor teďka? Jak moc často se RPí, kolik lidí to baví, kolik lidí je online atd.?

Jinak to co jsi vyjmenoval je důvod proč ve WoW nikdy survival RP fungovat nebude déle než 14 dní. Nikoho déle nebude ten systém bavit, protože survival má i potíž v tom že vyžaduje neustálý dohled GM. Je to systém kde není svoboda. Byly smělé projekty, které se o to snažily. Dlouho nevydržely. Vždy to skončilo na tom že to byla buď nuda a nebo to přestalo být survival RP a přišly stesky jak to bylo supr.

Na to si spíš najděte jinou platformu. Jako Unturned DayZ a podobné hry.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Zaeyna Sat Oct 31, 2015 3:10 pm

Xandria napsal:

Otázka, jakou máš představu o tom že funguje Arathor teďka? Jak moc často se RPí, kolik lidí to baví, kolik lidí je online atd.?

Jinak to co jsi vyjmenoval je důvod proč ve WoW nikdy survival RP fungovat nebude déle než 14 dní. Nikoho déle nebude ten systém bavit, protože survival má i potíž v tom že vyžaduje neustálý dohled GM. Je to systém kde není svoboda. Byly smělé projekty, které se o to snažily. Dlouho nevydržely. Vždy to skončilo na tom že to byla buď nuda a nebo to přestalo být survival RP a přišly stesky jak to bylo supr.

Na to si spíš najděte jinou platformu. Jako Unturned DayZ a podobné hry.

Neustálý dohled od GM je tu teď pořád, hráči nedokáží RPit mezi sebou, protože nemají co, prostředí nijak nezmění nutnost GM ve hře. Hráči se nezabaví sami, i když někdo udělá hráčský event typu průzkum, tak už je to většinou pouze za vidinou lootu a toho, že se něco objeví v jejich inventáři.. takže zase práce GM. Obyčejné RP mezi hráči vymizelo, dokud nejsou spory mezi frakcemi, nebo se neRPí vztahy, tak se hráč bez GM neobejde. Snaha hráčů udělat například něco custom z věcí co jsou dostupné inRP v GHI je též nedoceněna, jelikož se jedná o podřadné itemy, protože se nenachází v systémovém backpacku.

A nakonec.. proč vlastně byl Exodus tak populární? Byly tam tři frakce, které se zrovna nemuseli, neustálé spory a pošťuchování na malém prostanství je drželo v RP a bavilo je to. Teď se všichni drží za ruce, žijí v míru a nikdo nemá co RPit.
Zaeyna
Zaeyna
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 30. 04. 15
Postavy : Syllaen

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro YereCZ Sat Oct 31, 2015 3:14 pm

Proč tam vůbec cpát blbosti jako hlad? Chceš z toho druhou nostu? Jestli chce zavádět takové věci tak může jít na Nostalgii.
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Xandria Sat Oct 31, 2015 3:23 pm

Pravda Zae. Ono k obyčejnému RP je třeba i nějaký dosažitelný realný cíl. Na Exodu to bylo osvobození Argetlisu ke kterému se spělo a třeba bojovější postavy a vůdčí postavy měli k čemu směřovat. Bez toho dojde k vaření z vody kdy se vůdčí postavy vyčerpají a už není co moc dělat. Klást malé splnitelné cíle ke kterému se mohou ostatní zaměřit a ne jen bloumat sem a tam a doufat že narazej na nějakou zábavu. To si asi myslím že je docela důležité. Vlastně to máte i v dračácích. Pokud hráčům jako PJ řeknete že jsou si svobodní, tak to skončí na tom že to vyčerpá PJe a hráči se začnou nudit.

Nemyslím si že konflikt mezi frakcema nutně vede k zábavě. Vlastně frakce na Exodu byly ve stejném stavu jako byly na Erutii a jako jsou teď. Zábava pramenila i z prostředí. prostředí hodně ovlivňuje chuť hrát. Byly možnost. Pošťuchování ale frakce se rozhodně nešikanovaly. Spíš to bylo tak že Horda měla zázemí a lidi také. Bylo tam příjemné prostředí, možnost farmit, možnost něco si vybudovat, zlepšit, upravovat si ostrov atd. Zajímat se o nějaký postup své postavy ve společnosti.

A yep. Tohle je Arathor a ne Nostalgie. Proč se snažit cpát se do jejich řemesla. Arathor měl vždy jinou cílovou skupinu hráčů a hrajou tu právě lidi které Nostalgie neláká a na Nostalgii hrajou hráči které láká to co nabízí Nostalgie.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Amaroth Sat Oct 31, 2015 3:30 pm

Zorak napsal:Arathor (bohužel) k survivalu neměl našlápnuto nikdy, a to i na začátcích Exodu ... teda jo, dobře, možná tak v prvních 14ti dnech Exodu... Pak začali Vendoři, zbroje, stavění ze vzduchu a vody a bylo po srandě. Ruku na srdce .. kdo kolikrát využil ten craftící stůl pro nějaké vylepšení .. já asi dvakrát .. než přišel vendor...
A do těch prvních 14ti dnů bych také šel. Vendoři by více méně sloužili jen k podpoře Kutilství. Na zbytek této citace jsem už reagoval hned v průvodním postu a nebudu se opakovat.


Zorak napsal:Ale není to jen o itemech. Jestli chcete survival, samžte spell systém. Ne, fakt, dejte každé postavě dva spelly, třetí bude na on use ze zbraně, případně štítu a nazdar.
Mno... jo, to v plánu je.


Zorak napsal:Přidejte hlad/žízeň. Bez toho to prostě není survival, hráči se o nic nemusejí snažit.
Implementujme nějaký systém chladu, nemocí atd, dokonce bych si troufl tvrdit, že většina půjde i bez zásahu do jádra, a i kdyby ne, tak s Athertem určitě budeme schopni něco dát dohromady.
Prostě jestli survival, tak se vším všudy. Napůl to nemá smysl.
Věc tvého osobního názoru o kterém už vím, že jej nezlomím. Já považoval tyhle systémy za v konečném důsledku často kontraproduktivní buzerace. Co chci nasadit jsou nežádoucí efekty z rostlin a hub. "Jé hele, fialový bobule, budou určitě dobrý... Ah, kdo by byl řekl, že jsou jedovaté?"

Zorak napsal:...ale spíše i o stránku věci, kdy veterán a ucho jdou lovit jelena, a veterán po boji skončí stejně pocuchanej jako ucho (neli hůř, když náhodou nemá štěstí na crity nebo dodge/parry)
Jo a žádosti nejsou řešení. Myslím, že tým má co dělat s mýthií a žádosti o uniqy (čímž by byly i spelly) jsou na žebříčku priorit někde hluboko pod zemí.
Jakkoliv souhlasím s tím, že by bylo hezké vidět progress postavy v PvE, nemyslím si, že je tak potřebný. Není ideální jej vůbec nemít - to je pravda. Jen jej nepovažuji za nutný.

Zorak napsal:Vývoj: Budiž, řekněme, že Noggit obstará Drak, ale co zbytek? Balanc mobek? Když to není problém, proč na Erutii za celý ten dlouhý rok, nebo jak dlouho to běželo, s tím nebyl schopen nikdo nic dělat? Crafty (a ne, jeden stůl to neřeší, chce to prostě alespoň základní profky (které taky za celou tu dobu nikdo neviděl), Itemy - projít, přejmenovat, upravit, vybrat správné ...
No prostě je toho moc na to, by to běželo dva nebo tři měsíce, ne-li méně...
A Arathor na to nemá prostředí...
Ani vývojovou kapacitu...
Zbytek bych taktéž udělal já. Na Erutii nebyl nikdy pořádně udělaný balanc PvE, nikdy na ní nebyly profky řádně udělané, byly na ní odfláknuté spawny zvěře i bestiář jako celek. Ne proto, že by tyto věci byly nějak extrémně náročné, složité a pracné. Jen jsem je hodil na Tým a kategoricky je odmítl dělat s tím, ať se alespoň JEDNOU v alespoň NĚČEM starají sami, protože jsem měl plný zuby toho, jak jsem si vše musel dělat sám. Jak se ukázalo, co si člověk neudělá sám, to doopravdy nemá. Proč zde tyto věci nebyly? Protože lenost, von to udělá ten druhý a neschopnost se naučit pár nových věcí během půl hodiny. Protože neschopnost zvednout pohodlný zadek. Když už někdo udělal mobku protože musel, z nějakých 8mi kroků, které je třeba učinit pro skutečně kvalitní zpracování potvory, polovinu vynechal a v druhé polovině ideálně udělal alespoň něco blbě.

Xandria napsal:Ono k obyčejnému RP je třeba i nějaký dosažitelný realný cíl. Na Exodu to bylo osvobození Argetlisu ke kterému se spělo a třeba bojovější postavy a vůdčí postavy měli k čemu směřovat. Bez toho dojde k vaření z vody kdy se vůdčí postavy vyčerpají a už není co moc dělat. Klást malé splnitelné cíle ke kterému se mohou ostatní zaměřit a ne jen bloumat sem a tam a doufat že narazej na nějakou zábavu. To si asi myslím že je docela důležité.
Zjištění, kde se tu vzali krakeni? Pokus o ulovení/otrávení/cokoliv jednoho z nich? Snaha se odsud dostat? Snaha vyrobit právě potřebné zmíněné nástroje - nemáme nic, s čím bychom ze lnu udělali lněnou látku, tak jdeme shánět a stavět, abychom měli látky a z nich oblečení? Drobné záhady, typu nalezení hromádky kostí v opuštěném rozpadlém táboře a pojďme řešit záhadu, co se tu stalo a hledat schovky nešťastných táborníků, jestli po nich nezbylo něco užitečného? Průzkum jeskyně a řešení čehokoliv, co v ní je? A tak dále. Možností je hodně a já se hodlám na záhadná místa hodně zaměřovat. Tento směr je pro mě aktuálně vůbec hlavním středem mého zájmu, protože vím, že jsem v něm ještě hodně nedávno měl sakra co zlepšovat.


Každopádně, 60% pro, to je dost málo. Nechám to běžet a uvidíme, ale zdá se, že už se tu není o čem bavit.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Quentin Sat Oct 31, 2015 5:31 pm

Já se vůbec nedivím že obyčejné RP hráči vymizelo, když nemají žádné to "náměstí" po kterém se všichni motají, takže je pořád co RPit. Chybí tu hospoda atp.
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Esaias Sat Oct 31, 2015 6:19 pm

No všichni jen čekají na Mythii a aktuálně se hraje spíše na Dolnohradsku. Na Arathoru, alespoň před čtrnácti dny, rpila Xandria, její "Lezboland" a pak se tu a tam objevil zoufalec, jako třeba já, který si myslel, že tu rozjede něco pořádnějšího.

V Grizzly to byl v začátcích jeden nesmysl za druhým a jen to pokračuje, nedivím se, že tu nikdo málem není.

Nějaký Exodus je podle mě v aktuální chvíli naprostý nesmysl. Obvzláště po celkem krátké chvíli, co jsi Amarothe s adminováním sekl, poslal jsi nevděčníky do prdele a chtěl sis odpočinout... a za nějaký ten měsíc...se pouštíš zase do toho samého.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Amaroth Sat Oct 31, 2015 6:31 pm

Já tu lokačku dělám tak či onak. Jen jsem nabídl možnost, že bych ji dotáhl i po stránce Kutilství a spawnu do konce, aby se na ní dalo i hrát s tím, že by se tu využila. Mohl bych si na ní zahrát, a rád bych si na ní zahrál. V Grizzly se nudím, tady bych si dokázal vymyslet hodně věcí, které dělat.

PS: Je to 2,5 měsíce Wink. Ale pointu tvého sdělení to nemění, stejně ale jako fakt, že míří v tomhle případě přece jen trochu mimo. Ten projekt jsem chtěl z velké části hlavně pro sebe, protože v Grizzly se najít neumím. Vám jej cpát nechci, pouze urovnávám to, v čem jsem byl nepochopen.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro YereCZ Sat Oct 31, 2015 8:41 pm

Není to jedno? Stejně máš ban.
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Anonymní Sat Oct 31, 2015 8:45 pm

OT: Neznamená vyloučení z komunity i ban na foru? Pokud ne, chceme stejná práva pro všechny.
#SvoboduZikmovi.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Esaias Sat Oct 31, 2015 9:19 pm

Mno...neudělejte nostalgii... Buď chcete opravdové survial, což by mělo být mnohem více hard, než je nostalgia, nebo to dopadne jako Exodus před tím. Podle mě aktuální komunita není moc nastavená na to pravé survial.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Amaroth Sat Oct 31, 2015 10:21 pm

Je to trochu zavádějící co do pojmů ale s vyloučením z komunity se obvykle nedával automaticky ban na fórum, už jen proto, že slouží pro komunikaci s Týmem a visí na něm kontakty. Bany se dávaly i na fórum pouze pokud dotyčný na fóru dělal bordel nebo pokud byl už označen za spolehlivě nepoučitelného. Ještě nějaký chytrý OT poznámky o vašich "právech", která máte stejně v konečném důsledku jen taková, jaká vám majitel projektu ze své dobré vůle udělí?
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Ceraph Sun Nov 01, 2015 1:49 pm

Osobně čekám na tu Mythii, do té doby nemám jediný pádny důvod logovat nic proti lidi. Zkusil jsem to v té mezilokaci několikrát ale prostě mě to tam baví tak jednou za měsíc na jeden večer. Crying or Very sad
Ceraph
Ceraph
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 01. 05. 15
Age : 31
Postavy : Ceraph Keilah

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Měsíc Sun Nov 01, 2015 7:19 pm

Mne sa to napríklad dosť páči a s tým že by bolo wipe, poté survival a ako tu Ama uviedol príklad, zistiť niečo o tých X,Y krakenoch, ktorý nás tam všetkých uveznia a s jeho pomocou lúštiť záhadu ako sa ich zbaviť, ako sa oslobodiť a dostať by podľa mňa mohla byť iba šikovnosť týmu a práce na Mythii. (Predsa len ide iba o zabavenie a čo si budeme vravieť udržania hráčov do doby než sa Mythia dokončí) Pôjde jéj vývoj pomaly? Tak budeme hrať survival. Tým bude mať zrovna super obdobie a veľa času, Amaroth nám pohádže pod nohy nápovedy ako sa krakenov, alebo očarovanie ostrova, čohokoľvek zbaviť. A potom? Potom hurá na Mythiu.

Zrovna to tu myslím že spomínal Syll, wipe pred touto "Mezdilokáciou na druhú" a potom s tým čo si zoženieme, pobrať sa na dlhoočakávanú Mythiu, príde mi to ako oveľa lepšie riešenie, ako prípadné wipe v pomerne krátkej dobe, dva krát po sebe. A tiež mi to príde lepšie ako logovať v GH o troch luďoch a nič nerobiť.

Ťoľko môj názor, snáď nebudem ukameňovaný. =D
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Quentin Sun Nov 01, 2015 8:55 pm

Lol ...cuz be a ttly homeles again on some shitty Island. No pls, foku that.

Nic proti tvé práci Amo, pokud ale někoho baví hrát vandraka a mlátit se klackama tak vám nic nebrání hrát jej i v Grizzli. A to snilkovstvi o tom, že všichni de budou snažit porazit krakeny a dostat se pryč, to je další shit. Většina komunity se ridi buď nacionalismem nebo demokracii. Takže každý má jiný nazor, nikdo by neposlouchal toho druhého. Takže by z toho byla jedine velká divočina, plna flamu a RPk přesně jako v začátcích Exodusu
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Měsíc Sun Nov 01, 2015 9:23 pm

Osobne neviem aké to bolo na začiatku Exodusu, pretože to bol čas v ktorý som na RP nemal jak čas, tak ani náladu. Takže som mal na Arathore pauzu. Ale z toho ako mi to popisovali kamaráti s ktorými som hral v podstate od prvého dňa spustenia Arathoru a nie iba tu, to až tak príšerné nebolo. Ty si asi skôr typ, ktorý potrebuje svoju naleštenú zbroj a okrídlený meč. (Iba hádám)
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Quentin Sun Nov 01, 2015 9:36 pm

Ne ty Sasku, to přesně já nejsem. Ale nemusim vypadat jako picus. Wink
Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Gerry Sun Nov 01, 2015 9:43 pm

RP na grizzly hills se mi zdá jako nejhorší období Arathoru.

Já na začátky na Exodusu vzpomínám rád, byli to zlaté časy.
Surival RP patří mezi moje nejoblíbenější, čím víc hardcore, tím líp. Very Happy

Můžu jen doufat že tohle výjde, měl bych důvod se na Arathor před Mythií vrátit.
Také by nebylo špatný vidět pořádný výběr primitivních itemů.
Gerry
Gerry
Lamač čupakaber
Lamač čupakaber

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 02. 05. 14
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Tattoo Mon Nov 02, 2015 12:27 am

Quente brzdi.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Znovu survival RP? - Stránka 2 Empty Re: Znovu survival RP?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru