Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O "druhé" Mythii

4 posters

Goto down

O "druhé" Mythii Empty O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Amaroth Thu Nov 26, 2015 11:10 pm

Hello there little whelps,

po včerejším rozhovoru s Xandriákem jsem se rozhodl osvětlit jednu věc. Ve velké zkratce - nebude žádná "druhá" Mythie. Když jsem odcházel z Týmu, končil jsem pouze s členstvím v něm, ale Mythii jsem byl rozhodnutý dodělat. Tvorba mě jednoduše baví a tak jsem pokračoval v práci. Nicméně s kroky Týmu a vývojem v něm jsem dost nesouhlasil (především se do jeho vedení a do vlastnictví projektu proloktovával Shanx, který už dávno setrvával v Týmu vlastně jen proto, že mi nikdo z ostatních neodsouhlasil dříve jeho vyhazov). Proto jsem sekl se spoluprácí a dál dodělávám lokačku sám, na vlastní pěst, podle sebe, zatímco Tým si musí "trhnout" a dodělat si svou mapu sám (podotýkám, že tak činí i přes můj zákaz tak činit), a to i bez Shanxe ve svém středu. Chci dělat lokačku podle sebe, ne podle GMek, a nechci, aby byla práce Filipsonse (opět) doprasena morem planety - námi, lidmi. A teď k tomu, proč tento topic vlastně zakládám.:

1. Nevím, jestli svou Mythii v Noggitu skutečně někdy dodělám až do konce.
2. Pokud dodělám Noggit, je možné, že pak čapnu čistou DB a začnu dělat i NPC, questy, lore, cokoliv. A nebo taky ne.
3. Pár lidí přišlo s tím, jestli nechci pomoct. Pokud dodělám bod 1, klidně pomoct mohou, pokud si chtějí hrát se mnou. V tom nikomu bránit nebudu.
4. Pokud se projekt skutečně dodělá až úplně do konce, opět, není ani zdaleka jisté, jestli projekt i otevřu jako nějaký server pro veřejnost.
5. Pokud by se prošlo i přes bod 4, stejně by šlo o whitelistový projekt s kontrolovanými registracemi pro pár lidí, se kterými si chci zahrát, ne pro masu.

Dodám ještě, že Mythia je koncipována pro alespoň 30ky, ale spíše 40ky hráčů online ve špičkách. Takže ve střízlivé realitě - nebude žádný další server, který povedu, a pokud někdy náááhodou bude, bude to malý soukromý server a na 99% na něm nebude mapa Mythie využita. Doufám, že jsem tohle objasnil, a že mě na Skypu přestanou bombardovat lidi, co si myslí, že u mě můžou GMkovat či něco podobného, a že se přestanu "dozvídat", že jsem nějaký uražený vlastizrádce-štěpitel komunity.

Dělám svůj projekt, podle sebe, protože mě práce na něm baví. Konec, šmitec, tečka. Ne, nebude druhá, Amarothova, Mythie. Nikdy jsem nikomu neslíbil, že bude, a tento přístup mám k celé své činnosti v této oblasti už od začátku (nebo spíše od konce - své spolupráce s Týmem). Cokoliv, co jste slyšeli, a je v rozporu s tímto postem, je pouhá dezinformace šířená drbnami. Děkuji za pochopení.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Esaias Thu Nov 26, 2015 11:33 pm

Já si jen kladu otázku, proč to teda celé neděláš pro tady tudle Mythii - pro Arathor? Celá tahle situace mi přijde tak strašně hloupá, dementní a celá postavená na hlavu, že to ani nedokážu vyjádřit slovy. Very Happy

...ale pokud dobře chápu, je to něco jako:

Parta dětí si kreslí obrázek. Jedno z nich řekne, že ho ostatní serou, že ho sere ten obrázek a sere ho to prostě celkově. Tak jde od nich pryč a... kreslí si svůj obrázek, úplně ten samý... dělá vlastně úplně to samé?

Pokud je to jen nějaká tvoje "hračka", tak proč o tom ví málem celá komunita a každý to řeší? Proč se nedohodneš tady s Arathorem - Mythií č.1 a nepomáháš jim? Co vím, tak na Arathoru ti taky do nogittu nikdo nehrabal, ne?
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Toren Thu Nov 26, 2015 11:49 pm

Já zase pohled Strikera chápu. Holt má chuť si to udělat sám, podle sebe, svých představ a vlastním tempem, pustit tam lidi, se kterými si chce sám zahrát (takhle to dle mě měl udělat už na prvním Arathoru).

Ona práce v týmu není vždy med a pokud člověk není ochotný dělat kompromisy, tak si to člověk zvlášť po těch letech přestane užívat. A to není myšleno nějak ofenzivně, to je prostě fáze, do které se časem dostane každý.

A ohledně té jeho hračky... ano, mohl by to napsat těm pár lidem, kteří mu píší a možná by to bylo lepší, ale tak co. Smile
Toren
Toren
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 06. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Amaroth Fri Nov 27, 2015 9:10 am

Toren má sušenku, a to i za poslední odstaveček/souvětí. Ale mě nebaví obepisovat furt každého, po jednom, a opakovat se jako gramofon. I toho jsem si užil za ta léta do sytosti více než dost. A kompromisů také. Na příklad nemrtví jako podfrakce lidského města pod Stormwindem, ještě na začátku WotLK, je mi kategoricky proti srsti. Možná věc názoru, ale já prostě nějaký úkryt pro ně do MS nebo jeho okolí vážně montovat nehodlám. Stejně tak nehodlám mazat draeneie z Háje jenom proto, že si někteří lidé z mnou nepochopeného důvodu myslí, že jsou "rizikovější" rasa, než NE nebo HE. A tak dále.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Esaias Fri Nov 27, 2015 9:59 am

Mno...byl jsi admin a ten má rozhodující slovo. Smile
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Amaroth Fri Nov 27, 2015 10:45 am

Ne vždy je to tak snadné. GMka mají svým způsobem podobně rozhodující slovo - v tom, na čem jsou ona ochotna se podílet, a na čem už moc ne. Nadšení pro projekt a s ním související pracovní morálka jsou druhým nejdůležitějším atributem u každého GM. Proto jsem se taky nikdy moc nedrbal s většinou lidí, co měli přiblblý kecy na práci GMT, protože tihle inteligenti umí celkem slušně poškodit projekt když nějaké GM vyštvou do dovolené nebo dokonce konce. 'cause fuck you admin ale dokáže potenciálně to samé. Brog nebo Xmat jsou celkem dobrým úkazem Wink.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Quásek Fri Nov 27, 2015 1:15 pm

Istým spôsobom tam bola tá chyba, že ten tým sa nie vždy zhodne a nie vždy spraví to čo sa mu povie (VIĎ ARATHORSKÉ PROFKY)v najhoršom prípade sa členovia týmu dokážu kľudne aj rozhádať a rozbiť to čo už mali spravené.

Amaroth o tejto mýthii povedal pár ľuďom a bolo mu jedno či to rozšíria alebo nie . Pretože není ani na 10% isté že niekedy niečo také spraví.A že to vydá. Ale myslím že tento topic to už ujasnil.

Amaroth bol v tom týme rok a pól (možno aj viac) . Pozri sa na zoznam GM /ST a posúď z koľkými ľuďmi pracoval a z koľkými z nich sa nezhodol-pohádal. Koľko hráčov ho pravidelne nasieralo. Úprimne ani mňa by to už nebavilo .
Quásek
Quásek
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 22. 05. 15
Postavy : Grasor z klanu Shattered-Hand - bojovník Hordy.
Edmund Black- válečný veterán, " ten žlutý frajer"
Lewis Mašina - gnóm , bum-bum.


Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Amaroth Fri Nov 27, 2015 1:20 pm

Už to netřeba dále rozebírat a omílat.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

O "druhé" Mythii Empty Re: O "druhé" Mythii

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru