Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mounts

5 posters

Goto down

Mounts Empty Mounts

Příspěvek pro Tattoo Fri Sep 19, 2014 11:19 pm

Zdravím,

Rád bych přednesl návrh, který se týká převážně mountů. Ocenil bych ve hře mounty, se kterými lze provádět interakce (otvírání bran) a dokonce i útočit. Pro rytířské posty, nebo třeba i pro mého raidera by to byla celkem dost využitelná věc. Také Companion

Další bolístka - chci zmínit item vrhací síť (snad se tak jmenuje). Vyrábět ji stále do kola je víc než rageable. Má vize je jednoduchá - změnit item na trinket s neomezeným použitím. K tomu samozřejmě přidělit i cooldown. Pokud by došlo na větu "No, vyrobíš si to jednou a pak už nikdo nebude používat stůl", oženu se tedy tímto - k itemu přidělit duraci třeba měsíc. Po měsíci by životnost itemu vypršela a on by se smazal. Woala.

A v neposlední řadě bych rád poukázal na nedořešené téma emoty.

edit: ještě jsem si tak vzpomněl na můj uniq, jeho damage je celkem nízký a nepřijde mi vyvážený.

Topic psalo prase, nezlobte se na něj.


Naposledy upravil Tattoo dne Thu Oct 16, 2014 1:27 pm, celkově upraveno 5 krát
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Neptún Sat Sep 20, 2014 7:22 am

Naprosto súhlasím a podporujem tento návrh.
Neptún
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 20. 12. 13
Age : 28
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Zorak Sat Sep 20, 2014 1:41 pm

S mounty je problém na úrovni systému. Blizz mounti fungují pro rp svěr stylem "čárymáryfuk, a violá, hajtra je tu". ještě jsou tu ty world mounti,ale ty na free serverech fungovali tak, že se po nakliknutí hráčem zduplikoval a po sesednutí zmizel. Pokud to zvládnete udělat tak, aby mount neduplikoval(sedne se na to, co nakliknu) a nemizel po sesednutí a nerespawnoval se, aby vždy zůstal tam, kde ho někdo odloží, tak proč ne...
Pokud se to ale povede, nechal bych je až na Erutii. Zde není proč na čemkoliv jezdit Smile
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Tattoo Sat Sep 20, 2014 3:39 pm

V systému musí být někde rušítko mounta, když dostaneš do huby od mobky. Někde to tam musí být v tom spellu. Ale je pravda, že to asi Amaroth nemusí zvládnout. Je to prostě jako hledat jehlu v kupce sena. Nicméně návrh nepadá, pokud by na to někdo přišel, ať to vrhne mezi vývojáře. Jen tak se to zahodit nedá. Athert prokázal, že se to dá udělat.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Zorak Sat Sep 20, 2014 9:16 pm

Teď mě tak napadá, že možná existuje vehicle, kterej se po použití neduplikuje a po sesednutí nemizí. Obléhací stroje v battlegroundu Strand of te ancients. Taaakže by "teoreticky stačilo" odzkoušet, případně sehnat opravu pro jádro, pakliže to nebude fungovat. Pak zěnit multi-seat, upravit model a zrušit respawn
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Keileb Sun Sep 21, 2014 9:19 am

Teoreticky vlastně jde ty mounty doopravdy udělat. Sice ne tak, jak tomu bylo na Mythii nebo jak je tomu na Astaře, ale jednoduchým a prostým způsobem. Mount společníkem? Ovšem. To by šlo, avšak až tehdy, dokud bude Erutia plně funkční.

Síť je maličkost. A good one. '

Emoty jsou trošku, trošku problém, jelikož se tohle musí dělat přes commandy. Nejsem si jistý, ale možná to asi nikdo z týmu moc nebude umět... možná. Osobně bych to mohl vyřešit tím způsobem, že bych na všechny playemoty našel spelly. Nebo se hráči zpřístupní .mod standstate X
Keileb
Keileb
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 05. 12. 13
Age : 27
Postavy : Niniel Halo'tien

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Tattoo Sun Sep 21, 2014 12:32 pm

K síti: děkuji.
K emotům: Ten příkaz zní méně radikálně, ale asi by se v tom musel pošťourat drak.

Děkuji za poměrně rychlou odezvu Kei. Na tyto návrhy nijak urputně netlačím, především jsem to chtěl vypustit mezi lidi a dát před oči Týmu.
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Zorak Sun Sep 21, 2014 12:48 pm

Keileb: viz můj příspěvek u emotů
Zorak napsal:není potřeba implementovat nic jiného ...

nevím, pod čím jede tento server, ale pro trinitycore2 existuje příkaz
.debug anim XXX
(xxx je číslo emotu)
který zaanimuje vaší postavu. Právě jsem to u sebe odzkoušel i na targetu, i když zatargetujete kohokoliv, animuje se vaše postava.

Takže pro tento problém vpodstatě stačí jen tento příkaz povolit pro hráče v RBACu, případně v tabulce server-world-db/commands příkaz přejmenovat na něco sofistikovanějšího.

příkaz mám nyní odzkoušený, takže platí vpodstatě to, že stačí přiřadit tento command hráčům. Otázka pár (desítek) minut v db (jo, rbac je bordel, zlatý gm levely Razz). Co se týče jeho přejmenování tam si nwjsem jistý, to jsem nikdy nedělal. Buď to půjde v db, v tom lepším případě, a nebo by to znamenalo upravit v jádru.
Každopádně si myslím, že kvůli tomu netřeba spamovat spellbook spellama Razz
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Amaroth Sun Sep 21, 2014 5:48 pm

RBAC se nám trochu buguje a není úplně spolehlivé, alespoň na naší revizi coru ne. Teď se commandy na emoty nechci zabývat, možná až budu mít z krku Erutii. Co se týče mountů, companionů, vehiclů a všech možných vylomenin kolem, je to v plánu, chci si s tím pohrát, první pokusy se mi ale moc nedařily a teď nemám na další čas. V plánu ale jsou.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Amaroth Sun Nov 02, 2014 8:55 pm

Tak, trochu se k tomuhle vracím, mám už pár nápadů na realizaci a žádný z nich neobsahuje sprosté slovo "core", takže by to snad i mohlo jít. Jeden z projektů, který se pokusím zrealizovat jakmile bude Erutijský noggit zcela uzavřen.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Mounts Empty Re: Mounts

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru