Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Změna systému RPK

Goto down

Změna systému RPK Empty Změna systému RPK

Příspěvek pro Amaroth Tue Jan 06, 2015 1:09 pm

Vážení hráči,

jako reakce na stížnost, že RPK se nikoho nikterak nedotkne a na obvyklý a prastarý problém, že lidé po RPK hrají naprosto identickou postavu v naprosto identickém eq s naprosto identickým RP, jsme se rozhodli změnit systém RP smrtí u nás. Chtěli jsme se vyvarovat jinde praktikovaného sahání na itemy, spelly či skilly, které by dle nás jen nesmyslně mazalo vaši dlouhodobou snahu, nutilo vás znovu farmit a některé jedince by nutilo k PGření se z každé smrti. Náš nový systém bude proto ode dneška vypadat následovně:

- hráč dostane custom společně s možností změny rasy (bude si moci vybrat, zda-li má mít výběr z aliančních nebo horďáckých ras)
- postava dostane ban characteru na 30 dní, po tuto dobu můžete zcela volně hrát jiné postavy
- pokud budete chtít ban postavy zkrátit, lze jej snížit na 14 dní prostřednictvím žádosti podávané ke mě do PM

Žádost bude obsahovat stručný soupis toho, jak byla postava RPna a jak plánujete RPit její novou verzi po RPK, že by měl být viditelný rozdíl je snad samozřejmostí. Nemusí to být sloh na 3 A4, zde stačí skutečně jen stručný soupis, klidně i jen v bodech (ale zase více jak 2 body v obou částech prosím). Také připomenu pravidlo RP, která by vám mělo být dobře známo, a to sice že je zakázáno zakládat po smrti postavy její příbuzné/známé za účelem pokračování v jejím RP či dokonce mstění se těm, kdo způsobili smrt postavy předchozí.

Amaroth
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru