Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Money money money...

Goto down

Money money money... Empty Money money money...

Příspěvek pro Ohnivko Tue Jan 13, 2015 8:39 am

Bol som normálne prekvapení keď som zistil že tu máme hráčov, ktorí sa viacej sústredia na RP a nie na farmenie! Srandujem, takí ľudia niesú...

Každopádne, rozhodli sme sa obnoviť starý systém výplat z arathi. Token môžte získať jedine u mňa s tým, že je onému tokenu nastavená doba splatnosti (zatiaľ jeden mesiac, po ktorom vám to zmizne) aby sme čiastočne zabránili odpadlíkom. Jestvuje 10 druhov, od týždennej výplaty 10s, až po 1g, čo samozrejme nasvedčuje tomu, že môžte so svojím platom postúpiť, pokiaľ budem s vašou práou (a samozrejme s vašim RP) spokojný.

Stále sa budete zamestnávať u nejakého NPC, ktoré vás bude vyplácať, či to už bude kováč, alebo kuchár a podobne, je na vás čo si zvolíte, môžte si vybrať prácu utierača blata z pred dverí, alebo lovca jedla, jediným mantinelom je vaša predstavivosť! (a samozrejme bežné antiOP bariéry, har har).

Niesom si ešte istý, komu všetkému sa bude oný token poskytovať, povôdná myšlinka bola zameraná len na remeselníkov ale ktovie..

Kontaktovať ma môžte akokoľvek chcete, holubom, havranom, osobnou donáškou, pozvaním na pivo, a pre menej kreatívnych, PM, skype alebo whisp v hre Smile

Cya!
Ohnivko
Ohnivko
Sn. Game Master
Sn. Game Master

Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 20. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru